Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια και εγω μολις γεννησα την αγγελικη σταματησα απο τη δουλεια για τον ιδιο λογο δεν ειχα ποιος να μου φυλαξει το μωρο η μαμα μ δουλευει και η πεθερα μου δεν μπορουσε να ερχοταν καθε μερα ολη μερα στο σπιτι μου αλλα ουτε κ να της πηγαινω καθε πρωι το παιδι να το ξεσπιτωνω κ να κουβαλαω πραγματα gmnth πως ειναι η μπεμπα συνηλθε απο τα σπυιουρακια το στηθος σου?μαρακι 27 περαστικα και εμενα με ποναει η μεση μου ολη μερα αγκαλια 2 παιδια gargalitsa μου δεν πηγαμε ειχε πολυ κρυο και αερα θανπαμε αυριο εχτες πηγαιναμε σε συγγενεις ολη μερα να μοιρασουμε καλεσματα κια ακομα δεν τελειωσα.


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!

- Αστερακι υποφερτο πονο ειχα σε καθημερινη βαση,αλλα αυτο τωρα ειναι το κτ αλλο! Ειχε5χρονια να με πιασει ετσι&ειναι σκετη απελπισια! Εγω ειμαι σε αδεια ανατροφης&τον Μαρτη γυριζω...τοτε θα κοιταμε με τον συζυγο να δουλευουμε εναλλαξ για να ειναι παντα κπ σπιτι&θα βοηθαει,οσο μπορει&η μαμα μ!


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !! μαρακι περαστικα!!! εχεις κηλες στη μεση? γιατι ο συζυγος στην ιδια φαση ειναι, με ενεσεις κ φυσιοθεραπειες, και στον αυχενα επισης. τωρα βεβαια ευτυχως ειναι καλα, αλλα με μια αποτομη κινηση,ή βαρος κρεβατωνεται.

οταν τα ειχα μωρα αστερακι ουτε εγω δουλευα.

καθε μερα και καλυτερα, ενα δυο,ισα που φαινονται. μια χαρα ειναι δηλαδη. 100% απο τη κρεμα βγηκανε. γιατι αρχισαν να υποχωρουν απο τη μερα που της εβαλα την φισαν. το στηθος μονο το βραδυ με ποναει. μολις το πρωι τη θηλασω μου περναει. περιοδος τιποτα ακομα . αρα δεν το βλεπω αυτο το μηνα. απο τη μια χαιρομαι, απο την αλλη στεναχωριεμαι, γιατι δεν μπορω να αδυνατισω, εχω ολοοοοο λιγουρες, και οταν δεν τρωω παλι δεν μπορω να χασω ,μια πρηζομαι μια ξεπρηζομαι!! στο δευτερο εχασα 20 κιλα σε 4-5 μηνες. ουτε που καταλαβα ποτε τα εχασα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μαράκι, σ' ευχαριστώ πολύ, κοπέλα μου! Περαστικά σου, θα περάσει η μέση, ξεκούραση θέλει! Και η γκρίνια λογικό να υπάρχει, τι να κάνεις όταν υποφέρεις. Τώρα με τις αγκαλιές εσύ θα μου πεις, πότε περίπου περιορίζονται; Εγώ ήδη ζορίζομαι πολύ, έχω συνέχεια πόνους στη μέση με τον μπέμπη γιατί ακόμη κι αν προσπαθώ να μην τον σηκώνω από κάτω, αλλά να κάθομαι, δεν γίνεται πάντα, επίσης το χειρότερό μου είναι να τον σηκώνω ενώ είμαι ήδη καθιστή στο κρεβάτι, δηλ. τρέχα γύρευε, δεν γλυτώνουμε! Κι εγώ Μάρτη όπως κι εσύ, αλλά θα δούμε, ο σύζυγος λέει να μη γυρίσω μες στις ιώσεις, εγώ έστω 2 μήνες πολύ θα το ήθελα. Του λέω μ' αυτή τη λογική θα με κλείσεις στο Κωσταλέξι, τς τς τς

Αστεράκι, είστε τυχερές που βγήκατε κι είχατε καλύτερο καιρό, εδώ φοβόσουν ότι θα σου ρθει καμιά ταράτσα ολόκληρη στο κεφάλι. Σαν εσκιμώο τον έντυσα όμως και τον έβγαλα μέχρι τη γιαγιά! Ευτυχώς που υπάρχει κι αυτή η αλλαγή σπιτιών κι αλλάζει παραστάσεις.

Βιιβ μου, τι κάνετε; Αποκλεισμένοι πλέον απ' τα χιόνια σε τοπίο μαγικό; Να μπαίνεις να τα λέμε όταν μπουχτίζεις μέχρι την επόμενη φορά που σε περιμένουμε από κοντά!

Γμνθ, καλημέρα! Θα τα χάσεις μωρέ, θα ξεπρηστείς όταν έρθει η περίοδος, μην αγχώνεσαι. Δώσε τουλάχιστον 1,5 χρόνο στον εαυτό σου!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου ποσο σε καταλαβαινω εμενα μετα τη 2 καισαρικη αρχισανντα πονακια στη μεση gnmth μπορει να τη πειραζε και η κρεμα εγω εχω παρατητρησει και τα μωρομαντηλα οτι ερεθιζουν οποτε τις πλενω απο κατω και μετα απο πανα jo μου καλη φιλια στο μπεμπη και στο νινακι σου σπυωευχομαι να παρεις τα καλυτερα αποτελεσματα αυριο gmnth εμεις που γενναμε με καισαρικες δεν φευγουν και γρηγορα τα κιλα και η κοιλια θελει κανα χρονο αφου στην κοιλια μας εχουν κοψει και εχει ξεχειλωσει το δερμα καπως ετσι μπυ τα ελεγε ο γιατρος εγω κοριτσια δεν θυμαμαι ποτε αδιαθετησα τελευταια φορα αρχες νοεμβρη δεν θυμαμαι δεν το εγραψα κ το ξεχασα και δεν ξερω τι να κανω


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εμας κοριτσια εδω κανει πολυ κρυο καλα εκανες zo και τον πηγες τωρα απο σπιτι σε σπιτι δεν ειναι για εξω και εγω το απογευμα θελω να παω στον αγιο αντρεα μετα για προβα στο φορεμα κοντυμα με τη γοβα κ το βραδυ μας εχει τραπεζι η μαμα μ εχει γενεθλια ο νονος της αγγελικης αλλα κ εγω καλα τις ντυνω σκουφια γαντια κασκολ.


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχετε γεμάτο πρόγραμμα, αστεράκι μου, καλά να περάσετε! Είστε γυριστρούλες που λέει κι η γιαγιά μου! Ναι, τα μωρομάντηλα όχι μόνο ερεθίζουν και τον δικό μου, αλλά μετά πια εγώ τα στεγνώνω για κάνα 2λεπτο γιατί αφήνουν υγρασία.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα jo μου οντως ευχαριστουμε ολο γυρναμε γυριστρουλες δεν λες τιποτα ολο βολτες θελουν τα κοριτσια και ο αντρας μου μολις γυρναει απο τη δουλεια και τι να κανω δεν τους χαλαω χατιρι εντωμεταξυ εχει χιονισει πολυ καλαβρυτα και θελω να παω μια κυριακη μονοημερη θα ειναι τελεια θα δουμε ποτε εγω τα μωρομαντηλα μονο εξω τα χρησιμοποιω.πωε εισαι κοριτσακι μου εσυ αυριοβεχεις χοριακη πρωι θα την κανεις?


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πρωί πρωί, 7.30 θα πάω γιατί μου είπε ίδια ώρα, θα έχω νέα γύρω στις 2! Εύχομαι να περάσω ωραίο ΣΚ μετά τα νέα! Ο άντρας μου είναι σίγουρος βέβαια, ήδη ψάχνει όνομα για αγόρι ή κορίτσι :)


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι περαστικά και γρήγορα. Δες το θετικό ότι θα ξεκουραστείς.

Τζο καλά αποτελέσματα αύριο. Όλα θα πάνε καλά και το σ.κ. θα είναι σούπερ!

Αστεράκι πραγματικά γυριστρούλες! Θα είναι τέλεια στα Καλάβρυτα, να πάτε! Μη μου πεις ότι θα κάνετε και σκι;

Εμείς τα ίδια, τα ξέρετε, τι να τα ξαναγράφω, μανία με αφύλαχτες πρίζες, κλπ. Πρέπει να βγω να πάρω προστατευτικά να τελειώνω αλλά ας όψεται το κρύο που δεν πήγα ήδη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου!

Εμείς είχαμε γενέθλια εχθές, μου τραγούδησαν να ζήσεις μανούλα κι έλιωωωωσααααα:D:D:D:D Κάνετε ευχή όταν σβήνετε τα κεράκια? Πρώτη φορά έκανα ευχή για άλλον, όχι για μένα.... μητρότητα....:tongue:

Ωραία τα πέρασα στα γενέθλιά μου, πήγαμε με το σύζυγο στο ληξιαρχείο να δηλώσουμε τα ονόματα των παιδιών κ μας φάνηκε σαν εκδρομή: Χωρίς παιδιά, χιόνιζε πολύ άσπρα τα πάντα, παίξαμε χιονοπόλεμο, φάγαμε πρωινό, κι καθένας στη δουλειά του. Μέχρι το μεσημέρι είχαν λιώσει όλα κι είχε βγάλει λαμπρό ήλιο!! Αν συνέχιζε θα τους έντυνα κι εγώ εσκιμώους κ θα τους έβγαζα να δουν το χιόνι!

Αστεράκι χρόνια πολλά για τον πολιούχο σας!!

Γμνθ για κάνε ένα ακόμα τεστ εγκυμοσύνης....;) Και πρόσεξε μην πληγώνει τις θηλές με το δοντάκι της, μπορεί να δαγκώνει ανεπαίσθητα κ να σε τραυματίζει σιγά σιγά. Βγάζε την κ επανατοποθέτησέ την κάθε φορά που νιώθεις το παραμικρό δοντάκι.

Αχ να ερχόσασταν για παιχνίδι κ καφέ κ κουβέντα!!!!!!!!!!!

Μαράκι περαστικά, αφού βόλεψες τα παιδιά απόλαυσέ το, σπάνια ευκαιρία!!! Επίσης όταν ξαναβγείς στην κυκλοφορία, μπορεί να σε βοηθήσει ζώνη από το φαρμακείο, σκληρή, να πιάνει τη μέση σου από χαμηλά μέχρι ψηλά το διάφραγμα.

Τα αγόρια μου παίζουν μόνα τους στο δωμάτιό τους ευχαριστημένα! Άντε να πάρω μια ανάσα γιατί έχω ξεχάσει το όνομά μου με τόσο σέρβις!


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites

Gargalits μου σκι οχι δεν το κατεχουμε το αθλημα αλλα χιονοδρομικο θα παμε βολτα και μετα μεσα στα καλαβρυτα ιανουαριο λεμε να παμε που θα χει ακομα περισαοτερα χιονια να περασει και η βαφτιση του παιδιουνα της βαλεις στις πριζες ειναι πολυ επικυνδυνο το ρευμε προσεχε την ολλα τελεια θα ναι κοπελα περιμενουμε νεα και θε εχεις τελειο σκ ονοματα ουδετερα δινετ η παππουδων?


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

Τζο καλή επιτυχία γι αύριο!

Γαργαλίτσα μπορείς να παραγγείλεις προστατευτικά από το ίντερνετ, θα νιώθεις πολύ πιο ήσυχη όταν ασφαλίσεις λίγο το περιβάλλον του σπιτιού!


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...