Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια κ χρονια πολλα στους εορταζοντες!

Τζο σε σκεφτομουν σημερα απο το πρωι κ τωρα διαβασα τα νεα σου. Χαίρομαι που εισαι ψύχραιμη (καλά κανεις γιατι οπως σου ειπε κ ο γιατρος σου δεν υπαρχει λογος ανησυχιας) και ευχομαι ολοκαρδα αυτη να ειναι η τελευταια στεναχωρια που περνατε σε ολη σας τη ζωη!!!!!Με το καλο να χαρειτε κ εσεις κ ολοι μας τα πρωτα Χριστουγεννα με τα μωρακια μας!

Σκεφτομαι βρε κοριτσια οτι αν σου συμβει κατι τετοιο οταν εχεις ενα μωρακι το αντιμετωπιζεις σχετικα, αν ομως συμβει χωρις να εχεις μωρακι τοτε ειναι σιγουρα πολυ πιο δυσκολα, γιατι μπαινεις σε ασχημες και μαυρες σκεψεις (συνηθως χωρις λογο βεβαια)

Πειτε μου κοριτσια οταν με το καλο κανονισετε - δεν υποσχομαι βεβαια, αλλα θα το προσπαθησω!

Εμεις ειχαμε παιδιατρο εχθες... 3 νοματαιοι να τον βαλουμε με το ζορι στη ζυγαρια καθιστο! η παιδιατρος με συμβουλευσε η κοπελα που θα τον κρατα να ειναι σε καλη φυσικη κατασταση αλλιως δε θα τη βγαλει καθαρη!!!χιχιχιχι

Ειμαστε 11.800 κ 78 εκ. και πολυ ζωηρα αντρακια. Της μαζεψε ολο το ιατρειο, εσκιζε τα χαρτια που βαζουν πανω στο κρεβατι για τα παιδια, μας εσπρωχνε για να μην κανει εμβολιο και αλλα ομορφα!

Πλεον κανει 4 - 5 βηματα ολομοναχος αλλα καταληγει στο πατωμα. Μεχρι να πεσει ομως τρελη χαρα!

Κατα τα αλλα διαβαζω για τα μικρακια σας κ τα χαιρομαι!

Σχετικα με την γυναικα ακομα δεν εχουμε βρει. Παιδικο Σταθμο δε θελω ακομα γιατι οχι μονο ειναι σχετικα μικρος - η γιατρος μου ειπε μετα τα 2 ιδανικα, μετα τα 3 - αλλα επισης αν παει γεναρη π ειναι μεσα στις γριπες τη βαψαμε!

Σας φιλω !


Jr3pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?εγω εχθες ειχα τραπεζι περασαμε ωραια και εσβησα αγκαλιτσα με τα ζουζουνακια μου τη τουρτα.gargalitsa μου σε ευχαριστω πολυ τελικα ωραιο βγηκε το δωματιο της κοιμηθηκε εχτες 3 ωρες το βραδυ τη κοπανησε πηγε στη μαμα για υπνο my babies τι κανουν οι ζουζουνες σου.rose μια χαρα ο μπεμπουλης τελεια κανατε τα πρωτα βηματακια σας τι καλα.viiv πρεπει να το ευχαριστηθηκαν οι μπεμπηδες καλα κοριτσια οι μπεμπηδες της viiv ειναι σκετα κουκλια φιλησε τους μου.λιλα μου μια χαρα ο μπεμπης σε κιλα εκανες κ αυτος τα πρωτα βηματακια τωρα καθε μερα ολο και περισσοτερα.


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

My babies εγω θελω να ερθω καλοκαιρι κρητη αλλα ο αντρας μου λεει ειναι μεγαλο ταξιδι για τα παιδια τωρα θα δουμε θα χαρω πολυ να σε συναντησω και τις ζουζουνες σου.


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια, κορίτσια μου, και για τις περιπτώσεις σας που είναι όντως πολύ αισιόδοξες! Εντάξει, κι ο γιατρός μου μου είπε ότι αν δεν είχαμε σήμερα τα πολύ ευαίσθητα τεστ εγκυμοσύνης στο σπίτι άλλος ένας μεγάλος κύκλος θα ήταν οι βιοχημικές εγκυμοσύνες, τόσο συνηθισμένο που οι περισσότεροι δεν το παίρνουν χαμπάρι αφού ποτέ δεν φτάνει να εμφανιστεί στον υπέρηχο και φεύγει έτσι εύκολα. Κατά τ' άλλα, τώρα που το διπλοτσεκάραμε πώς έρχεται μια εγκυμοσύνη απ' το πουθενά λέμε να το αφήσουμε για παρόμοια εποχή με τον μπεμπούλη μας γιατί πολύ με είχε αγχώσει η προοπτική της γέννας μέσα στο κατακαλόκαιρο αλλά και του να μη γυρνάω στη δουλειά καθόλου.

Ρόουζ μου, κάθε αρχή και δύσκολη, αλλά φαντάζομαι πια το πρωτάκι σου από νήπιο έχει γίνει παιδάκι και το καμαρώνεις, μαζί με τη νοσταλγία που θα νιώθεις. Το έβλεπα στον ανιψιό μου που πάει φέτος κι αυτός πρώτη και είναι θεαματική η αλλαγή, πέρυσι ήταν ένα μωράκι-νήπιο με ανάλογη συμπεριφορά, φέτος είναι πια παιδάκι κανονικό, πάει το μωρουδίστικο στυλ!

Λίλα μου, πόσο τα χαίρομαι αυτά τα ζωηρά παιδάκια δεν φαντάζεσαι! Ακούς εκεί θέλει κάποιον φιτ να τον κάνει καλά! Μα είναι δυνατόν να κάθονται πάνω στη ζυγαριά ήσυχα; Εμένα το 'χει κόψει εδώ και μήνες και γι' αυτό πια στο σπίτι δεν τη χρησιμοποιώ. Κι έχω μια φίλη που λέει στη μπέμπα της (ίδια ηλικία) κάτσε ένα λεπτό να σε ζυγίσουμε και κάθεται αυτή ήσυχη ήσυχη. Τέλειος ο μπέμπαρος κι από ύψος κι από κιλά! Κι εγώ ίδια γνώμη για τον παιδικό σταθμό έχω, αν και αναλόγως βέβαια των αναγκών της μαμάς. Βέβαια, ακόμα κι αν αναγκαστείς και νωρίτερα να τον στείλεις να ξέρεις ότι από τα 2-2,5 κι έπειτα εκτοξεύεται η αναπτυξιακή τους πρόοδος χάρη στον παιδικό και την ομαδική δουλειά εκεί.

Μy babies, εκτός από τις πολύ ωραίες μουσικές σας επιλογές και τα τραγουδάκια σας έχετε και πολύ ωραίο τόπο διαμονής, σας το έχω ξαναπεί, δεν χρειάζεται να μας τη διαφημίσεις την Κρήτη! Εμένα μου φαίνεται πολύ φιλικός για διακοπές με μωράκι, οπότε με τον σύζυγο την έχουμε βάλει στα πρέπει την Κρήτη! Μπορεί και για φέτος το καλοκαίρι!

Βιιβ μου, μισές δουλειές μου κάνατε, αχ αχ αχ! Την επόμενη φορά παρακαλώ μια δόση με τα όλα της! Για δώσε πληροφορίες για το κορν φλάουρ γιατί ακούγεται πολύ ιδιαίτερο έτσι όπως το περιέγραψες. Σε τι αναλογίες με νερό; Έχω κι ένα κουτί άθικτο στο ντουλάπι που πάει για λήξη (όπως κάθε καλή και προκομμένη νοικοκυρά!). Το είχα πάρει για τα πολλά γλυκά και κρέμες που θα έφτιαχνα :mrgreen:

Γαργαλίτσα, καλή σας επιτυχία σήμερα! Ελπίζω να μην έχετε κι εμβόλιο μαζί, ε; Εμάς στους 12,5 μήνες μας έχει γράψει το neisrac.

Α, το χάι λάιτ της χθεσινής μέρας εκτός από τη διακόσμηση που μιλάει σε όλους τους άγιους βασίληδες στο σπίτι είναι ότι το γλυκάκι μου έτρωγε φρυγανιά και μια μασούλαγε αυτός από πάνω και μετά μου την έβαζε κι εμένα στο στόμα απ' την άλλη μεριά, 2-3 φορές με τάισε, ε μετά κόπηκε το αστείο, μην του φάω και τη φρυγανιά του θα σκέφτηκε


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! Ολες νανι κανετε??

Αρρωστησαμε παλι! Αυτη τη φορα παθαμε οστρακια . Την πηγα το βραδυ στον παιδιατρο κ ξεκιν!! αμε αντιβιωση!! !! Δχυσκολη νυχτα. Γιατι κ εγω εχω παθει απο τον αυχενα μεχρι τη πλατη ψυξη.κ δυσκολευομαι να κινηθω. Κ η μικρη κοιμαται επανω μου. Σα τελικο σιγμα !! σηκωθω το πρωι.

Λιλλα ο γαμπρος μας παιδαρος ειναι!!! Απορω βρε κοριτσια οσες εχετε μεγαλα παιδακια πως τα σηκωνεται!!

Στο γιατρο που αναφερατε καθεται σουζα . Αγαλματακι !στο μονο που δυνασχετη ειναι οταν πρεπει να της δει το λαιμο. Την πιανει μια αναγουλα !

Τζο μου απο ταισμα τιποτα. Αρνειται να πιασει τη μπανανα! Μολις την ακουμπησει λιγο με το δαχτυλακι, τραβιεται πισω κ σκουπιζεται στη μπλουζα.. με κουλουρακι κ ψωμακι καλυτερα. αα κ οταν κατι στην υφη δεν της αρεσει μετα δεν ανοιγει το στομα να το φαι.

Σας αφηνω γιατι απι τις τρεις παλευω να σας γραψω ! Μηπως κ καταφερω κ την βαλω διπλα μου τουλαχιστον να κοιμηθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?εμας οι αδερφουλες ολο κ πιοβπολυ δενονται εμενα η μεγαλη το καινουργιο που κανει μπαινει στη κουνια της μπεμπα καθεται η μπεμπα σκυβει στα ποδια της και της διαβαζει παραμυθι μπουρδουκλωμενα βεβαια αλλα ενταξει οτι της κατεβει της λεει χιχι.jo ο μπεμπης τι γλυκας το ξανασκεφτηκε μη του φας κ το φαι gargalitsa πηγατε παιδιατρο γραψε νεακια.εμεις 20 δεκεμβρη εχουμε παλι gmnth περαστικα κοριτσακι πως εεινα η μπεμπουλα θα ταλαιπωρειται τρομαρα μου και εσυ μαζι ευχομαι γρηγορη αναρωση.viiv που εισαι γραψε νεα για τα κουκλια σου


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου!

Λίλα μπόμπα ο μικρός, χαλάλι τα ξενύχτια :)

Γμνθ περαστικά σας κ καλή δύναμη, σε σκέφτομαι... Νωρίς δεν είναι για οστρακιά; Από τώρα αρχίζουν οι παιδικές αρρώστιες; Είπαμε είναι ντελικάτο το κορίτσι σου, τα μπλιαχ τα αποφεύγει :tongue:

Τζο βαλε σε ενα ταψάκι/ταπεράκι ένα φλυτζάνι νερό κ ρίξε λίγο λίγο κορν φλάουρ κ ανακάτευε με το χερι, όταν σου αρέσει το αποτελεσμα, σταμάτα! Είναι αυτό που οι καλές νοικοκυρές λένε "όσο πάρει":D

Αστεράκι τι ευτυχία τα κορίτσια σου να παίζουν μαζί! Και πόσο πιο εύκολα βγαίνει η ημέρα όταν τα μεγάλα αδέλφια απασχολούν λίγο τα μικρά!!

Οι δικοί μου παρόλο που προχθές μετά το παιχνιδι έπεσαν τέζα για ύπνο το βράδυ, ξύπνησαν στη μία, με τπτ να κοιμηθούν, τους έβαλα να παίξουν κ ξανακοιμηθηκαν τέσσερις.... Πρώτη φορά ευτυχώς συμβαίνει αυτό, ζόμπι η μαμά την άλλη μέρα! Ο ένας εχθές έκανε τρία βήματα μόνος του, άφησε χέρια δλδ κ προχώρησε μεχρι να πέσει!!! Κλάααααμα όταν πέφτει... Ο άλλος πρώτη φορά κούνησε χεράκι για χαιρετισμό, στην αγαπημένη του πωλήτρια στα παιδικά :) Τζο κ εμενα μου το κανει ο ενας αυτό, κ με φαΐ κ με παιχνιδι- το δαγκώνω ξεκαρδίζεται αλλα δεν το δίνει ;)


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια, κοριτσούδια!

Γμνθ μουυυυ, τι περνάτε κι εσείς ρε γμτ, στην αρχή τρόμαξα έτσι όπως το έγραψες, μετά κατάλαβα ότι είναι παιδική αρρώστια, αφού περνάει με αντιβίωση κάντε υπομονή να το περάσετε κι αυτό. Εύχομαι γερή και σιδερένια μετά και για όοοοολη τη νέα χρονιά η μπουμπού μας! Τι λεπτεπίλεπτο κορίτσι θα γίνει αυτό, τι είναι να πασαλείβεται με τις μπανάνες, σαν τα δικά μας τα λαιμαργάκια;! Και σ' εσένα περαστικά εύχομαι, φιλιά πολλά και καλή δύναμη. Δηλαδή από τα μεγαλύτερα αδερφάκια κόλλησε η μικρή; Που όμως την έχουν περάσει, ε;

Βιιβ μου, τς τς τς, τι θα πει όσο πάρει! :tongue: Είπαμε μιλάς σε σεφ, θέλω ακριβείς αναλογίες, όσο πάρει δηλαδή για τι πράγμα ακριβώς; Για χυλό; Ε ρε, πώς ήθελα να δω σε τι κατάσταση θα τα πήρες στο τέλος για να φύγετε! Πού θα το βρούμε εμείς εδώ Αθήνα κάτι αντίστοιχο; Αν δεν υπάρχει θα πρέπει να το ανοίξουμε!

Αστεράκι, τι όμορφες στιγμές θα ζεις! Πολύ ωραία και να απασχολεί και λίγο η μεγάλη τη μικρή όπως λέει κι η Βιιβ, να μην αισθάνεται μόνη και να μπορείς κι εσύ να ασχοληθείς με κάτι άλλο.

Αχ, έχω στερέψει τι σνακ να του δίνω να τρώει όλη μέρα, πεινάει συνέχεια ο μπομπιράκος μου!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι χαλια!! Ευτυχως ειναι ο αντρ!! μου σημερα εδω κ ανελαβε τη δουλεια. Κ εγω προσπαθω να κανω τα του σπιτιου!!! Ποναω απο τη μεση του κεφαλιου κ κατω ως τη μεση . Εχθες ηταν απο τη δεξια πλευρα. ΤωρΑ με επιασε κ απο την αλλη. Περπαταω σα ρομποκοπ. Εβαλα κ το κολαρο. Μπας κ με ανακουφισει. Πηρα κ ενα παναντολ.νομιζω βολταρεν δεν επιτρεπεται εεε??

Η μικρη δε ξερουμε απο που κολλησε. Κανεις δεν εχει συμπτωμα. Μπορει να ειμαστε φορεις ομως. ειναι πολυ δυσκολη ασθενεια. Ο μεγαλος τη περασε 4 χρομων.δεν σημαινει οτι δεν θα τη ξαναπερασει ομως. Απλα ισως πιο ελαφρυα. Συνηθως κολλανε παιδια 4 - 10 χρ. Κ εγ ω αυτο σκεφτηκα . Τοσο νωρις!! Με προβληματιζει κ κατι αλλο αλλα θα σας το πω σε πμ.

Ο μεγαλος τη περασε στη πιο βαρια της μορφη . Ειχε γινει ενα λειψανο!! 40 πυρετο πανω απο δεκα μερες. Ας ελπισουμε η μικρη να μη του μοιασει.

Το πρωτο 40αρι το τσιμπησαμε ξημερωματα !

Μου ειπε οτι θα εχει παρα πολυ πονολαιμο.κ αν δε θελει να φαει. Να της δινω μονο γαλα.

Link to comment
Share on other sites

εκατσα λιγο να σας διαβασω γιατι χανω επεισοδια !! αυτο με τα αδελφακια ειναι πραγματικα τελειο, τουλαχιστον και εγω που το εχω ζησει και το ζω ακομα, παιζουνε μαζι , απασχολει το ενα τ αλλο , ειναι μεγαλη υποθεση η παρεα, ειδικα στη μικρη ηλικια. θα μαι τυχερη λετε να το ξαναζησω, ή θα μεγαλωσει " μονη" της!? απ εξω απ εξω του πεταω κανενα υπονοουμενο, δεν βλεπω φως στον οριζοντα, μου πεταει και εκεινος, ενα δε πας καλα, εχεις ξεφυγει, και αλλα τετοια !!:mad:

με το φαγητο, οπως τα περιγραφετε νιωθω οτι ειμαστε αιωνες πισω , για τα κινητικα δεν το συζητω, αν και ξεκινησε να πηγαινοερχεται. της εδωσα ερεθισμα προχθες. την εβαλα ορθια στο παρκο, κρυφτηκα στο καναπε, και εβαλα το χερι μου να φαινεται, απο την αγωνια της να το πιασει, πηγε βολτα γυρω γυρω στο παρκο. μετα απο αυτο, αρχισε να πηγαινοερχεται μεσα στη κουνια, εε και εχθες σηκωσαμε και τα καγκελα. το ξερω θα γελατε, κοντευουμε να περπατησουμε και τα καγκελα ακομα κατω τα εχουμε :tongue: ειμαστε της χουζουρας , μου λεει ο αντρας μου αυτη για να ζωηρεψει πρεπει να εχει 39 πυρετο !

βρες ιδεες για σνακ τζο, για να μας πεις οταν φτασουμε και εμεις σ αυτη τη φαση. γιατι ακομα στα φρουτα σουπα κρεμα , ειμαστε, και αν μας δει να τρωμε της δινουμε . ακους εκει τρωτε με τα χερια !! καλα βρε μπεμπακια, οι μαναδες σας δε σας μαθαινουν τροπους ?!! τσ τσ τσ :tongue::tongue::tongue:

αυτο με τα χερια , τι θυμηθηκα τωρα, ειχαμε καλεσει σε γιορτη ενα γειτονακι, φιλο του μεγαλου. ειχα φτιαξει μακαροναδα,εκτη δημοτικου το παιδι. τη βαζω σε μια πιατελα, και τι κανει για να σερβιριστει!!? βουταει το χερι του στη πιατελα , και παιρνει με το χερι απο μεσα για να βαλει στο πιατο!! αλλο να σας το λεω και αλλο να το βλεπετε!! με τη χουφτα ρε κοριτσια!! :D:D

τη κυριακη στην εκκλησια ,κατεβηκαμε για λιγο κατω στο πνευματικο κεντρο. της δωσανε ενα κουλουρακι. αρχισε ετρωγε, (το πιασαμε πρωτον γιατι δεν ειναι γλοιωδες και δευτερον γιατι πεινουσαμε)και ξαφνικα βλεπω να τρεχουν σαλια μπισκοτα λιωμενα,ενταξει το παραδεχομαι φρικαρα, και πως να μη φρικαρω, με το βελουδινο φορεμα, και το γουνακι, τα εκανε χαλιααααα !! κρατησα τη ψυχραιμια μου ομως, εκανα τη καρδια μου πετρα και δεν της το πηρα, παρα μονο οταν το βαρεθηκε και το πεταξε κατω.

ααα ειδα και κατι περιεργα στο καροτσι !! :rolleyes:

παντως το εχω διπλο τσεκαρει, βαζει τα παντα στο στομα, οταν της δωσεις ομως κατι κ στην υφη δεν της αρεσει δεν το βαζει στο στομα.

για παραδειγμα, της δινω ψωμακι , το τρωει. φτιαξαμε ποπ κορν και της δωσανε τα παιδια ενα στο τραπεζι. το πηγαινε περα δωθε με το δαχτυλακι της, αλλα δεν το επαιρνε να το βαλει στο στομα. μονο του μιλουσε , και ελεγε ααα , νταα αντεεεε.

σας αφηνω παω να τηγανισω πατατες, θα τους φτιαξω σουβλακια με πιτες σημερα . δεν ειχα χοιρινα καλαμακια, και τους εφτιαξα, καλαμακια με κιμα .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και από εμένα.

Είμαστε 8900 γρ. στο βάρος και 72 εκ. στο ύψος. Είμασταν πιο ψηλά σε καμπύλες τους πρώτους μήνες αλλά με τον καιρό πέφτουμε σιγά-σιγά. Η παιδίατρος είπε όλα καλά πάντως. Όχι, δεν κάναμε εμβόλιο, στους 12,5 μήνες κι εμείς. Μας είπε να ξεκινήσουμε να τρώμε τα λαχανικά πατημένα με το πηρούνι. Αλλά όλο το ξεχνάω και εξακολουθώ να της τα αλέθω... Αύριο πρώτη μέρα όσπρια, φασολάδα!

Γμνθ περαστικά και γρήγορα και στις 2 σας! Αυτό που αναρωτιέσαι, αν θα μεγαλώσει μόνη η μικρή σου, έτσι θα γίνει. Σε λίγα χρόνια τα αγόρια σου θα ανοίξουν τα φτερά τους και η μικρή θα μεγαλώσει σα μοναχοπαίδι. Αν δε θέλεις κάτι τέτοιο, πείσε τον άντρα σου για 4ο. Η μικρή σου θα σε ευγνωμονεί για μια ζωή... Να είσαι σίγουρη για αυτό!

Τζο, πού το καταλαβαίνεις ότι πεινάει όλη μέρα;

Βιιβ, μπράβο για τα πρώτα σας βηματάκια!

Αστεράκι, πιστεύω ότι έχεις συμβάλει κι εσύ ώστε να είναι αγαπημένες, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

My babies εγω θελω να ερθω καλοκαιρι κρητη αλλα ο αντρας μου λεει ειναι μεγαλο ταξιδι για τα παιδια τωρα θα δουμε θα χαρω πολυ να σε συναντησω και τις ζουζουνες σου.

μεγάλο το ταξίδι αλλά η Κρήτη θα σε αποζημιώσει!!!Θα περάσετε υπέροχα!!! Κι εγώ θα χαρώ πολύ να σας συναντήσω!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!

gmnth03 περαστικά και στις δυο! Εύχομαι γρήγορα να τελειώσει η ταλαιπωρία και για τις δυο! Και να σκεφτείς πριν λίγες μέρες ο παιδίατρός μας μου μίλησε για κρούσματα οστρακιάς στην περιοχή μας! Κι εγώ που νόμιζα πως και αυτλη η παιδική αρρώστια δεν είναι συχνό φαινόμενο στις μέρες μας! Υπομονή κι εύχομαι να περάσει γρήγορα!!!

Viiv, κάνατε τα πρώτα σας βήματα!!! Μπράβο!!!Άντε σε λίγες μέρες θα παίζετε κυνηγητό!!!! Τι όμορφα!!!!

Αστεράκι, πες μου κι εμένα πως τα κατάφερες και η μεγάλη σου φέρεται έτσι στη μικρή? Εμείς έχουμε τις μέρες μας...άλλοτε λες πως όλα είναι μια χαρά και τα βρίσκουν κι άλλες φορές κάνεις το διαιτητή....είναι και η μικρή νεύρο....με μια τεράστια αδυναμία στα μαλλιά της μεγάλης....τρίχα δε θα της μείνε στο τέλος!!!!

γαργαλίτσα, μια χαρά είναι η μικρούλα σου! Πόσο μηνών είναι το καμαράκι σου? Κι εμείς εδώ και μήνα περίπου της πατάω τα λαχανικά και της αλέθω μόνο το κρέας!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Viiv κανατε βηματακια? Τωρα το διαβασα απο τα .κοριτσια!! Αιντεεε τι σκ@ τα διαζω ηθελα να ξεραα!!! Μπραβοοοοο!!! Ποιος σας πιανει τωρα!!!

Σε καναδιμηνο μαε ειπε εμας για να σταματησουμε τα αλεσμενα! Στις 20 του μηνα θα παμε για μετρηση !! Θα σας πω τοτε!! Κοντα 9 κιλα!! Καταπληκτικη ειναι η μπουμπου!!

Babies k γω στα δικα μου τον εκανα τον διαιτητη . Δεν υπαρχουν αδελφακια που να μη τσακωνονται.κ μη ξεχνας οτι η δικη σου ειναι κ μεγαλυτερη λιγο. Κ ισως να της βγαινει περισσοτερο η διεκδικηση. Απλα μεγαλωνοντας νομιζω τα αδελφακια του ιδιου φυλου κανουν περισσοτερο παρεα. Κ αυτο βεβαια δεν ειναι κ κανονας.αν ταιριαζουν σα χαρακτηρες.

Γαργαλιτσα δε νομιζω νατον πεισω! Ειμαι ηδη 35. Δεν εχω κ πολλα περθωρια!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ολη μερα ειμαι στο τρεξιμο τωρα προλαβα να σας διαβασω my babies αν οχι φετος σιγουρα του χρονου θα ερθουμε κοριτσια της μιλαω πολυ αλλα ειναι πολυ φιλικη με τα παιδακια αλλα συνεχεια μιλαμε και της λεω πως πρεπει να σγαπαει τη μπεμπα gmnth μια χωρα η μπεμπουλα σ ειναι μακαρι να σ ερθει ενα δευτερο κοριτσακι συντομα να εχει παρεα περαστικα σας και παλι gargalitsa μια ζερα η μπεμπα σ μεγαλωνει μην ανγχωνεσαι εμενα κοριτσια ο παιδιατρος ειναι αρνητικος με τα οσπρια ατα 2 μου ειπε ετσι ξεκινησε και η μεγαλη και το φοβαμαι μονο φασολακια και αυτα καθαρισμενα σηνερα η μπουμπου πηγε να ανεβει τα σκαλια να παει στα δωματια μπουσουλωντας εγκεφαλικο τρελο εγω ευτυχως που την πηρα χαμπαρι καθε μερα και κατι καινουργιο κανει χαχα τζο μου για σνακ μπορεις να του δινεις σπιτικα κουλουρακια μαλακα κανενα τοστ αυγοφετες.


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...