Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλα τα κοριτσάκια..

Λοιπόν ύστερα από ένα σαββατοκύριακο που πολύ θέλω να το ξεχάσω, πήρα σήμερα τηλέφωνο το κέντρο και μίλησα με την εμβρυολόγο.. Το εμβρυάκι μου διαιρείται κανονικότατα οπότε προχωράμε κανονικά στην εμβρυομεταφορά στις 2 το μεσημέρι.. Τι να πω; λέτε να είναι αυτό το τυχερό μου; ο καιρός θα δείξει..

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα κοριτσάκια που με τον τρόπο σας μου δείξατε την αγάπη και την συμπαράστασή σας.. είστε πολύτιμες για μένα.. να το ξέρετε αυτό..

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλα τα κοριτσάκια..

Λοιπόν ύστερα από ένα σαββατοκύριακο που πολύ θέλω να το ξεχάσω, πήρα σήμερα τηλέφωνο το κέντρο και μίλησα με την εμβρυολόγο.. Το εμβρυάκι μου διαιρείται κανονικότατα οπότε προχωράμε κανονικά στην εμβρυομεταφορά στις 2 το μεσημέρι.. Τι να πω; λέτε να είναι αυτό το τυχερό μου; ο καιρός θα δείξει..

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα κοριτσάκια που με τον τρόπο σας μου δείξατε την αγάπη και την συμπαράστασή σας.. είστε πολύτιμες για μένα.. να το ξέρετε αυτό..

Σας φιλώ γλυκά!

Καλοστέριωτο! Να έχεις καλή και θετική ψυχολογία. Μην πέσεις τώρα που έχεις φάει την ουρά. Κάνε το σώμα σου μια γλυκιά αγκαλιά να δεχτεί το μωράκι σου...


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα κι εγώ σπίτι και μπήκα να σας ενημερώσω.. Λοιπόν το εμβρυάκι μας δεν είναι άριστο αλλά είναι καλό.. έχει 6 διαιρέσεις και όλα τα προσόντα να γίνει ένα ζουμπουρλούδικο μωράκι.. Στις 9/12 λοιπόν κι εγώ χοριακή.. αρνούμαι πάντως να αρχίσω να το σκέφτομαι από τώρα.. έχουμε μέρες μπροστά μας..

Το καλό στο όλο θέμα είναι ότι βελτιώθηκε αρκετά το σπέρμα.. και σε ποσότητα και σε αριθμό και σε φυσιολογικές μορφές... τώρα τι έφταιξε και είχαμε αυτή την εξέλιξη δεν ξέρω.. το ότι ο σύζυγός μου έκοψε το κάπνισμα; το ότι πέτυχε η επέμβαση; το ότι τα έδωσε όλα την κατάλληλη στιγμή; θα σας γελάσω και δεν το θέλω..

Θέλω και πάλι να σας ευχαριστήσω την κάθε μια ξεχωριστά και όλες μαζί διότι δεν με αφήσατε στιγμή να νιώσω μοναξιά.. και που μου σταθήκατε τόσο πολύ..

Πάω να φάω κάτι και να ξεκουραστώ..

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα κι εγώ σπίτι και μπήκα να σας ενημερώσω.. Λοιπόν το εμβρυάκι μας δεν είναι άριστο αλλά είναι καλό.. έχει 6 διαιρέσεις και όλα τα προσόντα να γίνει ένα ζουμπουρλούδικο μωράκι.. Στις 9/12 λοιπόν κι εγώ χοριακή.. αρνούμαι πάντως να αρχίσω να το σκέφτομαι από τώρα.. έχουμε μέρες μπροστά μας..

Το καλό στο όλο θέμα είναι ότι βελτιώθηκε αρκετά το σπέρμα.. και σε ποσότητα και σε αριθμό και σε φυσιολογικές μορφές... τώρα τι έφταιξε και είχαμε αυτή την εξέλιξη δεν ξέρω.. το ότι ο σύζυγός μου έκοψε το κάπνισμα; το ότι πέτυχε η επέμβαση; το ότι τα έδωσε όλα την κατάλληλη στιγμή; θα σας γελάσω και δεν το θέλω..

Θέλω και πάλι να σας ευχαριστήσω την κάθε μια ξεχωριστά και όλες μαζί διότι δεν με αφήσατε στιγμή να νιώσω μοναξιά.. και που μου σταθήκατε τόσο πολύ..

Πάω να φάω κάτι και να ξεκουραστώ..

Σας φιλώ!

Δομνίνα μου διαβασα τα τελευταια σου νέα και μην ανησυχεις καθόλου.

Ολα θα πανε καλα και σε λιγους μηνες θα κρατας το ζουμπουρλίδικο μωράκι σου.

Μια μεγάλη αγκαλιά :P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ για τις ευχες σας,γιόρταζα την παρασκευη και ειχαν ερθει γονεις, αδελφια, ανιψια απο την επαρχία, χαμος...γι' αυτό δε μπορεσα να γραψω, διαβαζα ομώς τα νέα σας, και η σκεψη μου ειναι μαζι σας γιατι ειμαστε στον ιδιο δρομο....και σας νιωθω...Δεν μου εχει ερθει η ακατανομαστη ακομη φτου φτου θα παω αυριο για χωριακη. Η μητερα μου, μου λεει να περιμενω για να μην απογοητευομαι, αλλα πιστευω οτι δε θα με επισκευτει, πρωτη φορα εχει αργησει τοσοοο, ειδομεν.... Η Αγία Αικατερίνη να κάνει το θαύμα της για όλες μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!!

Δομνινακι μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ μεσα απο την καρδια μου κοριτσακι μου:P:p

Κατερινα μου, να κανεις την χοριακη, μην το αφηνεις αλλο...

Καλο ειναι να το μαθεις νωρις, για να πας στο γιατρο σου και να σε παρακολουθει και να κανεις και τις εξετασεις που χρειαζεται..

Καλη επιτυχια σου ευχομαι:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Bιλλάκι πώς τα πάς? Πώς νοιώθεις?

Πονάς καθόλου στο άλλο θέμα σου(ρευματ.)?

Ευχομαι και σε σένα να γίνει γρήγορα η εμβρυομεταφορά.

Πάντως ζούμε ένα θρίλερ αυτό τον μήνα με σένα, την Δομνίνα ακόμα και με την Κατερίνα (της οποίας ελπίζω να της φέραμε γούρι).

Δομνινάκι, καλή χοριακή και προσοχή ξεκούραση. Δεν παίρνεις και καμία άδεια αν μπορείς? Να μην κατεβαίνεις στο καυσαέριο.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Bιλλάκι πώς τα πάς? Πώς νοιώθεις?

Πονάς καθόλου στο άλλο θέμα σου(ρευματ.)?

Ευχομαι και σε σένα να γίνει γρήγορα η εμβρυομεταφορά.

Πάντως ζούμε ένα θρίλερ αυτό τον μήνα με σένα, την Δομνίνα ακόμα και με την Κατερίνα (της οποίας ελπίζω να της φέραμε γούρι).

Δομνινάκι, καλή χοριακή και προσοχή ξεκούραση. Δεν παίρνεις και καμία άδεια αν μπορείς? Να μην κατεβαίνεις στο καυσαέριο.

Γιολαντα μου γεια σου...

Η αληθεια ειναι πως εδω και 2 μερες με εχει τσακισει το δεξι γονατο..:-(

Μονο η κορτιζονη δε με βοηθα...

Πηρα το κεντρο προχθες και μου ειπε ο γιατρος οτι μεχρι την Τεταρτη που αρχιζω τα Σικλακουρ μπορω να πιω οποιο παυσιπονο θελω και οσα θελω...Απο την Τεταρτη ομως οχι...Αν επιμενει ο πονος αυτης ή οποιασδηποτε αλλης αρθρωσης θα τον παρω τηλ να δουμε αν και τι μπορουμε να κανουμε...Οποτε ευελπιστω πως μεχι αυριο θα εχει περασει ρε γμτ το κωλογονατο...

Εσυ πως τα πας? Ποιο ειναι το επομενο βημα σου?

Θα κανεις την σπερματεγχυση?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια,μου φερατε πολυ γουρι, εκανα σημερα χωριακη, ειμαι εγκυος!!!!δε μπορω να το πιστεψω....ευχομαι να σας φερω και σε εσας γουρι!!!! σιγουρα θα εχουμε και αλλα ευχαριστα νεα πολυ συντομα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mπράβο Κατερινάκι!!!!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!:D:D:D

Πολύ χάρηκα για σένα και το πίστευα ότι είσαι εγκυούλα, μάλιστα σε θαύμαζα για την υπομονή σου , εύχομαι μια πολύ καλή εγκυμοσύνη να χεις!!!!

Βιλλάκι μου εύχομαι να σταματήσουν οι πόνοι και όλα να σου πάνε σούπερ!!!

Ντόλυ τι κάνεις? ο μικρούλης σου?

Γιόλα τι κάνεις? σε τι φάση βρίσκεσαι? Πες μας καλέ θα σκάσουμε:tongue: !!!!

Δομνινάκι μου σου έχω γράψει και αλλού, πάντως πολύ καλό σημάδι και η βελτίωση του σπέρματος, ίσως και η επέμβαση να πέτυχε και να βοήθησε.

Αλλά και το κάπνισμα ....πως τα κατάφερε ο αντρούλης σου? Εμένα ο δικός μου είναι πολύ εξαρτημένος .......όχι να το κόψει......1-2 ωρίτσες να μην καπνίσει ο εκνευρισμός του είναι το κάτι άλλο:rolleyes::rolleyes:

Μπράβο του πάντως , θέλει πολύ δύναμη για να καταφέρει κανείς κάτι τέτοιο.....είναι μεγάλη εξάρτηση το άτιμο.

Τα δικά μου νέα κορίτσια.............αύριο μπαίνω για λαπαροσκόπηση-υστεροσκόπηση.......ναι καλά διαβάσατε.....σήμερα πήρα και έκλεισα ....τελευταία στιγμή.

Στις 12.00 θα μπω...αλλά θα πάω νωρίτερα , να μου κάνουν γενικές εξετάσεις.

Αχ κορίτσια δε μπορω τις ναρκώσεις και αυτη τη φορά δε τη γλιτώνω:rolleyes:....αχ άντε να περάσει και αυτό, έχω μια αγωνία ......αλλά αύριο την ώρα που θα δω τον αναισθησιολόγο να μου κάνει την ενεσούλα ύπνου δεν υπόσχομαι τπτ ουφ.....

Ελπίζω να γυρίσω γερή και δυνατή και να σας γράψω τα νέα μου.

Μvas, maybe, my wish, Ιόλη πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Τι μου κάνετε; Εγώ καλά, ξεκούραση και Άγιος ο Θεός..

Γιόλα μου έχω πάρει άδεια μέχρι και την Πέμπτη.. Παρασκευή θα πάω στη δουλειά και μετά μεσολαβεί σαββατοκύριακο οπότε θα ξεκουραστώ και πάλι.

Αυτή τη φορά ομολογώ ότι το έχω πάρει τελείως χαλαρά το όλο θέμα.. Δεν σκέφτομαι τίποτε, δεν ελπίζω δεν αγχώνομαι.. νομίζω ότι αυτή τη φορά είναι ο καλύτερος τρόπος αντιμετώπισης..

Βιλλάκο μου λυπάμαι πολύ που ταλαιπωρείσαι τόσο πολύ με το γόνατό σου.. μακάρι να περάσει ρε γμτ αλλά και αυτή η υγρασία δεν σε αφήνει καθόλου..

Κατερινάκι μου συγχαρητήρια.. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις και να δεις ότι όλα θα πάνε τέλεια..

Η Ντόλη έχει πρόβλημα σύνδεσης και γι αυτό δεν μπαίνει αλλά είναι καλά.. μιλάμε τακτικά στο τηλέφωνο..

Μελετίνα μου είμαι σίγουρη ότι όλα καλά θα πάνε με την επέμβαση και θα ξυπνήσεις άλλος άνθρωπος.. εντελώς καινούργια λέμε.. Όταν μπορέσεις γράψε μας τα νέα σου..

Σας φιλώ όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ για τις ευχες σας, ενιωσα πολυ ομορφα με τη παρεα σας και πιο δυνατη και εγινε το θαυμα!!!!!.Την Τεταρτη που μας ερχετε θα παω στο γυναικολογο, μου ειπε μετα απο δυο εβδομαδες καθυστερησης και μου συστησε βιταμινες.

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο Κατερινάκι!!!!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!:D:D:D

Πολύ χάρηκα για σένα και το πίστευα ότι είσαι εγκυούλα, μάλιστα σε θαύμαζα για την υπομονή σου , εύχομαι μια πολύ καλή εγκυμοσύνη να χεις!!!!

Βιλλάκι μου εύχομαι να σταματήσουν οι πόνοι και όλα να σου πάνε σούπερ!!!

Ντόλυ τι κάνεις? ο μικρούλης σου?

Γιόλα τι κάνεις? σε τι φάση βρίσκεσαι? Πες μας καλέ θα σκάσουμε:tongue: !!!!

Δομνινάκι μου σου έχω γράψει και αλλού, πάντως πολύ καλό σημάδι και η βελτίωση του σπέρματος, ίσως και η επέμβαση να πέτυχε και να βοήθησε.

Αλλά και το κάπνισμα ....πως τα κατάφερε ο αντρούλης σου? Εμένα ο δικός μου είναι πολύ εξαρτημένος .......όχι να το κόψει......1-2 ωρίτσες να μην καπνίσει ο εκνευρισμός του είναι το κάτι άλλο:rolleyes::rolleyes:

Μπράβο του πάντως , θέλει πολύ δύναμη για να καταφέρει κανείς κάτι τέτοιο.....είναι μεγάλη εξάρτηση το άτιμο.

Τα δικά μου νέα κορίτσια.............αύριο μπαίνω για λαπαροσκόπηση-υστεροσκόπηση.......ναι καλά διαβάσατε.....σήμερα πήρα και έκλεισα ....τελευταία στιγμή.

Στις 12.00 θα μπω...αλλά θα πάω νωρίτερα , να μου κάνουν γενικές εξετάσεις.

Αχ κορίτσια δε μπορω τις ναρκώσεις και αυτη τη φορά δε τη γλιτώνω:rolleyes:....αχ άντε να περάσει και αυτό, έχω μια αγωνία ......αλλά αύριο την ώρα που θα δω τον αναισθησιολόγο να μου κάνει την ενεσούλα ύπνου δεν υπόσχομαι τπτ ουφ.....

Ελπίζω να γυρίσω γερή και δυνατή και να σας γράψω τα νέα μου.

Μvas, maybe, my wish, Ιόλη πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!!!!

Μελετινακι υπομονη δεν ειναι τιποτα!!! μέθη κανουν, ολα θα πανε καλά.Η αγωνία μας τα μεγενθύνει τα πραγματα, περιμένω νέα σου.....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια,μου φερατε πολυ γουρι, εκανα σημερα χωριακη, ειμαι εγκυος!!!!δε μπορω να το πιστεψω....ευχομαι να σας φερω και σε εσας γουρι!!!! σιγουρα θα εχουμε και αλλα ευχαριστα νεα πολυ συντομα...

Κοριτσάκι συγχαρητήρια!!!!!!!! ήμουν σίγουρη για σένα. Άντε ένα ευχάριστο εδω μέσα. Πέρασε τώρα σε άλλο θέμα και μην ξεχνάς να μας διαβάζεις.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...