Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Βιλλακι ποτε είναι η μεγαλη μερα;

Καλημερα κοριτσακι μου:P:p

Αυριο παω για χοριακη...

Εχω κατα-αγχωθει οπως καταλαβαινεις....

Εννοειται πως θα ειστε οι πρωτες που θα μαθετε....

Θεε μου, ας γινει οτι πρεπει να γινει!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είμαι σίγουρη ότι όλα έχουν πάρει το δρόμο τους και αύριο θα πανηγυρίζουμε!!!

Το άγχος δεν είναι καλός σύμβουλος!

Χρόνια πολλά και πολλά φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πααααααααρα πολυ!!!:P:p

Μου ειπαν απο το μικροβιολογικο οτι λογω καποιων επισκευων, θα αργουσε η απαντηση, κατα της 7 θα την εχω και αν ηθελα να παω αλλου, αλλα επειδη τα κοριτσια τα ξερω χρονια μιας και παω για ολες μου τις εξετασεις εκει, τους ειπα δε πειραζει....

Κατα της 7 λοιπον θα ξερω.........

Μακαρι Θεε μου να πανε ολα καλα!!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια χρονια πολλά, να εχουμε μια καλη χρονιά με αγάπη στις καρδιες μας και ψυχραιμία στη ζωή μας!!!και πολλά μπεμπάκια όταν θελουν αυτά θα έρθουν....

Link to comment
Share on other sites

Aαααααααααααα μπήκα να δω τα νέα σου Βιλλάκι αλλά έχουμε και άλλη αναμονή από όσο βλέπω......μήπως το καλό πράγμα αργεί να γίνει??:D:D:D

Να μας ενημερώσεις αμέσως σε παρακαλώ:tongue: έχω πολύ αγωνία!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θα τρελλαθω...........

233...............

Θεε μου σε ευχαριστω.......Μακαρι να πανε ολα καλα ως το τελος!!!!!

Και εσας σας ευχαριστω......Για τις ευχες σας και για την συμπαρασταση σας:P:p

Αυτη την στιγμη τρεμω ολοκληρη....Θα παω στο γιατρο μου να του πω τα νεα και να μου γραψει την επαναλληπτικη χοριακη...

Δε ξερω αν θα τα καταφερω ως το τελος αλλα αυτη τη στιγμη ειμαι

Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια θα τρελλαθω...........

233...............

Θεε μου σε ευχαριστω.......Μακαρι να πανε ολα καλα ως το τελος!!!!!

Και εσας σας ευχαριστω......Για τις ευχες σας και για την συμπαρασταση σας:P:p

Αυτη την στιγμη τρεμω ολοκληρη....Θα παω στο γιατρο μου να του πω τα νεα και να μου γραψει την επαναλληπτικη χοριακη...

Δε ξερω αν θα τα καταφερω ως το τελος αλλα αυτη τη στιγμη ειμαι

Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!

%CE%A3%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CE%B5%CF%82.jpg

177761-12798a.jpg

Κορίτσια άνοιξα και γω σαμπάνιες να γιορτάζουμε για τα μωράκια της Βίλλυς....εγώ για μωράκια τα βλέπω χιχι!!!!:D:D:D:D

Με το καλό!!!!! Να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη!!!!!!!!

Είσαι εγκυούλα πλέον!!!!!!!

155c63ae3334e16fba31dd2185eb9348pp1.jpg

Πόσο πολύ χαρούμενη είμαι βρε Βιλλάκι μου, μου φτιαξες τη μέρα και τις γιορτές γενικότερα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

ηρθε ο Αγιος Βασιλης νωριτερα!!! ευχομαι σε 3 μηνες να κρατας το μωρακι σου αγκαλια και να γινεις η πιο ευτυχισμενη μαμα με 2 παιδακια πια στην αγκαλια σου!! καλοστερεωτο!!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βιλλακι νοιώθω τόσο περίεργα για σενα.Δεν μπορω να το πιστεψω ότι το όνειρο ήταν τόσο κοντα και εχασες τοσα χρονια. Μπραβο σε σενα στον άντρα σου και τον κο Κοφινακο.Μπράβο και στον γιο σου που επέμενε τόσα χρονια.Σε πήρα δεν το σηκωσες και θα ξαναπροσπαθησω.Φιλενάδα σε αγαπω πολύ.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...