Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή σας μέρα!

Πέρασε άλλη μια μέρα κι έτσι απομένουν μόλις δυο για το πολυπόθητο αποτέλεσμα.. Αρνούμαι να σκεφτώ το οτιδήποτε και ειλικρινά αποφάσισα να πάρω τα πράγματα ως έρθουν.. Ούτως ή άλλως δυο επιλογές υπάρχουν και θα πορευθώ αναλόγως..

Γιόλα μου μένεις εσύ να μας πεις αν μπορείς την Κυριακή..

Σας φιλώ όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σορυ κορίτσια αλλά έχουμε την γιορτή της μικρής μου Κυριακή απόγευμα με το σχολείο. Γενικά αυτό το ΣΚ είναι πολυάσχολο με πολλές γιορτές από Νίκους και γεννέθλια φίλων συν την γιορτή. Δεν ξέρω από που να κάνω με τα λεφτά που χρειάζομαι για τα δώρα. Καλά να περάσετε και θα κανονίσουμε ελπίζω μέσα στις γιορτές που θα είμαστε όλοι πιο χαλαροί (εκτός αργιών φυσικά).


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μείναμε οι τρεις μας κοριτσάκια μου (Εγώ, η Ντόλη και η Βίλλυ)..

Θα μιλήσουμε τηλεφωνικώς να κανονίσουμε τις λεπτομέρειες..

Γιόλα μου καλά να περάσετε.. πάντα να έχετε ευχάριστες και γεμάτες μέρες όπως αυτό το Σαββατοκύριακο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινάκι,

καλά αποτελέσματα αύριο. Εύχομαι η Αγία Άννη που είναι η μητέρα της Παναγίας μας να κάνει το θαύμα της και να σε κάνει μέλλουσα μανούλα στο εμβρυάκι σου.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιόλα μου σ' ευχαριστώ που με σκέφτεσαι..

Σήμερα είμαι κάπως.. Είδα ένα περίεργο όνειρο και επηρεάστηκα κάπως μπορώ να πω.. Είδα ότι ήμουν σε ένα πολύ όμορφο νεοκλασσικό σπίτι διατηρητέο το οποίο βρισκόταν σε έναν υπέροχο κήπο..Καθώς περπάταγα και έβλεπα τα δωμάτια και θαύμαζα πόσο φωτεινά είναι, σταμάτησα ξαφνικά σε ένα και αποφάσισα ότι ήθελα να κλείσω τα παντζούρια... Εκεί που προσπαθούσα να τα κλείσω ξαφνικά αρχίσανε να ξεφυτρώνουν από παντού γάτες διαφόρων χρωμάτων και καλοταϊσμένες.. όσο προσπαθούσα να τις διώξω εγώ, τόσο αυτές τρυπώνανε... Τελικά κατάφερα και τις έδιωξα..

Και πριν από λίγο μου έστειλε μήνυμα ο γιατρός μου να μου θυμίσει αύριο τη χοριακή και να μου ευχηθεί καλή επιτυχία.. Πρώτη φορά στα χρονικά έγινε αυτό! Τι να πω.. Πάντως αυτή τη φορά δεν θέλω να πάω καθόλου..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια διαβαζω τα νεα σας, και ευχομαι τα καλυτερα να χαρώ και εγω λιγακι γιατι πικραθηκα πολυ, χαθηκε το μπεμπε, εγινε αποβολη-αιμοραγια πριν παω καν στο γιατρο

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια διαβαζω τα νεα σας, και ευχομαι τα καλυτερα να χαρώ και εγω λιγακι γιατι πικραθηκα πολυ, χαθηκε το μπεμπε, εγινε αποβολη-αιμοραγια πριν παω καν στο γιατρο

Λυπάμαι πολύ για την απώλειά σου.. είμαι σίγουρη όμως ότι πολύ σύντομα αυτή σου η περιπέτεια θα είναι μια κακιά ανάμνηση και πού σύντομα θα μας ανακοινώσεις την εκ νέου εγκυμοσύνη σου..:-(


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια..

Απ' ότι βλέπετε σήμερα είμαι πρωϊνή - πρωϊνή.. Δεν ξέρω που οφείλεται αυτό..ίσως στο ότι χθες κοιμήθηκα από τις 10 το βράδυ..ίσως στο ότι με έπιασε μια κράμπα στο πόδι σήμερα το πρωί και πετάχθηκα στον ύπνο μου και μετά το μάτι δεν έκλεινε.. ίσως στην αγωνία για τη σημερινή μέρα..

Ότι και να ήταν πάντως τώρα ξύπνησα..

Μπήκα για να σας ενημερώσω ότι πρωί πρωί θα πάω για τη χοριακή.. Οι ελπίδες μου δεν είναι πολλές, αλλά και αυτές οι λίγες υπάρχουν.. Τα αποτελέσματα θα τα ξέρω γύρω στις 6 με 7 το απόγευμα.. Όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα θα ενημερώσω αμέσως..

Σε περίπτωση αποτυχίας - λέμε τώρα - δεν θέλω λόγια παρηγοριάς. Έχω ήδη καταστρώσει σχέδιο Β και είμαι καλά με τον εαυτό μου..

Θέλω κιόλας να σας ευχαριστήσω για τη μέχρι τώρα στήριξη που μου δώσατε... Είστε πολύτιμες..

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!!!:D

Δομνινάκι μου αναμένουμε τα καλύτερα!!!:D:D

Κατερινάκι μου πολύ στεναχωρέθηκα:-( εσύ να είσαι καλά και εύχομαι σύντομα να ξαναρθει ενα μωράκι

Γιολάντα μου μην απογοητεύεσαι, σκέψου ότι βρήκατε ένα θεματάκι που μπορεί να διορθωθεί και μετά θα προχωρήσετε με πολύ καλές προυποθέσεις στην απόκτηση του μωρού σας:D:D Κάνατε αντιβιόγραμμα? Πότε θα έχετε απαντήσεις?

Βιλλάκι που είσαι εσύ? Πως είσαι ? Ησύχασαν οι πόνοι? Έχεις και ραντεβού σήμερα ε? Περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου!!!

Ντόλη μου εύχομαι ο καινούριος χρόνος να σου φέρει τις καλύτερες εκπλήξεις:D

Εγώ κορίτσια είμαι πολύ καλύτερα, οι πρώτες μέρες ήταν οι πιο δύσκολες .

Συνάντηση ακούω την Κυριακή , εμένα μου είναι δύσκολο αυτή τη βδομάδα κορίτσια. Εύχομαι όμως να περάσετε πολύ ομορφα και να κανονίσουμε και κοντά στις γιορτούλες να ξαναβρεθούμε.

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!!

moro_fili.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια διαβαζω τα νεα σας, και ευχομαι τα καλυτερα να χαρώ και εγω λιγακι γιατι πικραθηκα πολυ, χαθηκε το μπεμπε, εγινε αποβολη-αιμοραγια πριν παω καν στο γιατρο

Λυπήθηκα αλλά αφού έμεινες μία φορά έγκυος πάντα έγκυος (έτσι δεν λέει ένας γιατρός του forum?) τυχαίο γεγονός είναι θα συνεχίσεις ακάθεκτη τις επαφές σου και θα είσαι σύντομα ξανά έγκυος (μπορεί και μέσα σε 3 μήνες από σήμερα όπως λένε οι στατιστικές):wink:


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μου λυπαμαι:(

Κατερινα μου λυπαμαι για την ατυχια σου...Σου ειπαν που οφειλεται? Συνεβει κατι ή ηταν τυχαιο γεγονος?:(

Πολυ στεναχωρηθηκα με τα σημερινα νεα...Γιατι τοση γκαντεμια στην παρεα μας:confused:

Τα δικα μου νεα ειναι Ο.Κ.

Το ενδομητριο κοντα στα 9 χιλ. Την Τριτη 12 η ωρα παλι ραντευου. Δε μου αυξησε τα σικλακουρ αφου δεν εχω προβλημα με το ενδομητριο. Υπολογιζει τελος της επομενης βδομαδας με αρχες της μεθεπομενης για εμβρυομεταφορα..

Αυτα...


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...