Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας,... εχομαι τα καλυτερα σε ολες μας!!!Εγώ περιμενω περιοδο, και απο την ανυπομονεσια μου εκανα τεστ σελφ κλιαρ χτες το απογευμα...και βγηκε αχνοτατη ροζ γραμμή,βεβαια δεν τη λαμβανω υποψη μου.Εξαλου οπου ναναι θα ερθει η ακατανομαστη το νιώθω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια γεια σας,... εχομαι τα καλυτερα σε ολες μας!!!Εγώ περιμενω περιοδο, και απο την ανυπομονεσια μου εκανα τεστ σελφ κλιαρ χτες το απογευμα...και βγηκε αχνοτατη ροζ γραμμή,βεβαια δεν τη λαμβανω υποψη μου.Εξαλου οπου ναναι θα ερθει η ακατανομαστη το νιώθω....

k μενα αχνοτατη ηταν στο κλιαρ μπλου κ με πρωινα ουρα κ ημουνα εγκυος

καλη επιτυχια στο μεθαυριανο τεστ που θα ναι μια γραμμη κατακοκκινη:D


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

k μενα αχνοτατη ηταν στο κλιαρ μπλου κ με πρωινα ουρα κ ημουνα εγκυος

καλη επιτυχια στο μεθαυριανο τεστ που θα ναι μια γραμμη κατακοκκινη:D

Καλημερα, μακαρι να ειναι θετικο, αλλα δε το πολυπιστευω...δε κανω αλλο τεστ, θα περιμενω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.. να έχουμε μια όμορφη βδομάδα με μόνο θετικά και ευχάριστα αποτελέσματα..

Εγώ είμαι μια χαρούλα.. Πήγα πάλι σήμερα στο γιατρό μου και τα 6 ωαριάκια εκεί σταθερά.. Είναι γύρω στα 14 χιλιοστά οπότε την Τετάρτη πάω πάλι για υπέρηχο και αιματάκι και ωοληψία το πιθανότερο την Παρασκευή με μια πολύ μικρή πιθανότητα για Σάββατο.. Το ενδομήτριο σούπερ και έτσι οι προϋποθέσεις είναι τέλειες!

Καλέ που χαθήκατε οι υπόλοιπες;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με πήραν σήμερα τηλέφωνο από το κέντρο για να μου πουν ότι το αποτέλεσμα της βιοψίας που έκανα μετά την υστεροσκόπηση ήταν καθαρότατο.. οπότε όλα οκ και από κει..

Αύριο πάλι ραντεβού με το γιατρό μου και κανονίζουμε την ωοληψία!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

....ωραία, συνεχίζω...

Το διαδίκτυο παίζει παιχνιδάκια μαζί μου:mad::mad: γι αυτό και απέχω τόσες μέρες...όμως η καλή μας η Δομνίνα φρόντισε να με ενημερώσει λεπτομερώς για τς εξελίξεις..

Βιλλάκι το ενδομήτριό σου ήταν πάντα τέλειο, δεν υπάρχει πιθανότητα να μας τα χαλάσει τώρα...

Δομνινάκι, τα νέα σου είναι καταπληκτικά...καλή συνέχεια..

Κατερίνα να σε καλωσορίσω κι εγώ στην όμορφη παρέα μας..Η αλήθεια είναι ότι αγαπάμε και νοιαζόμαστε η μία την άλλη, παρόλο που οι ιστορίες μας είναι πάρα πολύ διαφορετικές...Επιπλέον περνάμε τελεια κάθε φορά που συναντιόμαστε...Κορίτσι μου, εύχομαι διαβάζοντας το μήνυμά μου να είσαι ήδη εγκυούλα...περιμένω νέα. Αλήθεια μένεις στην Αθήνα;

Εμείς είχαμε ένα πρόβλημα με τα ποδαράκια του Μιχάλη...οστεοχονδρίτιδα είναι η γνωμάτευση του ΠΑΙΔΩΝ...μας συνέστησαν ξεκούραση και πάτους σιλικόνης...η γιατρος του που μίλησα εχθές μου πρότεινε να δει και κάποιον δικό της γιατρό..θα με ενημερώσει την Πέμπτη...

Σας αφήνω, γιατί φεύγω σιγά σιγά....Φιλάκια πολλά πολλά


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ήρθα κι εγώ με τα επίσημα αποτελέσματα... 5 ωάρια έχουμε τελικά από 16 έως 22 χιλιοστά και η ωοληψία θα γίνει την Παρασκευή στις 10 το πρωί. Ενδομήτριο σούπερ και πλέον θα απαιτήσουμε από όλες τις δυνάμεις του σύμπαντος να συνωμοτήσουν ούτως ώστε όλα να πάνε κατ' ευχήν μέχρι τέλους..

Σήμερα θα κάνω μόνο την Orgalutran και την Pregnyl, αύριο θα πάρω αντιβίωση και την Παρασκευή το πρωί ωοληψία..

Φιλάκια σε όλες σας!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γειά σας κοριτσάκια μου!!!!!!!

Βλέπω εξελίξεις και χαίρομαι πολύ! Καλή επιτυχία σε όλες σας, εύχομαι η μωρουδόσκονη να πιάσει τόπο και να έχουμε πολλαπλές εγκυμοσύνες!

Εμείς καλά είμαστε, το ξενύχτι καλά κρατεί (εννοείται πως δεν παραπονιέμαι) και μεγαλώνουμε με γοργούς ρυθμούς.

Σας διαβάζω στα κλεφτα μεταμεσονύκτιες ώρες και σας σκέφτομαι!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ήρθα κι εγώ με τα επίσημα αποτελέσματα... 5 ωάρια έχουμε τελικά από 16 έως 22 χιλιοστά και η ωοληψία θα γίνει την Παρασκευή στις 10 το πρωί. Ενδομήτριο σούπερ και πλέον θα απαιτήσουμε από όλες τις δυνάμεις του σύμπαντος να συνωμοτήσουν ούτως ώστε όλα να πάνε κατ' ευχήν μέχρι τέλους..

Σήμερα θα κάνω μόνο την Orgalutran και την Pregnyl, αύριο θα πάρω αντιβίωση και την Παρασκευή το πρωί ωοληψία..

Φιλάκια σε όλες σας!

Μπράβο ΔΟΜΝΙΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχία με ολη μου την αγάπη....:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα σας..

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα.. είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά αν και η δική μου αγωνία θα συνεχιστεί μέχρις ώτου με πάρουν τηλέφωνο και με ενημερώσουν για το πόσα γονιμοποιήθηκαν και το πότε θα γίνει εμβρυομεταφορά.. θέλω τόσο πολύ να έχουμε έστω ένα παραπάνω από την προηγούμενη φορά.. ζητάω πολλά;

Σας ευχαριστώ όλες για την αγάπη και τη σκέψη σας και εύχομαι πολύ σύντομα να είμαστε όλες στη θέση της Mywish και της Maybe..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ντολυ μενω αθηνα, και χαιρομαι που μοιραζομαστε τα νεα μας, εγω περιμενω ακόμα...την ακατανομαστη.Θα αργησει μαλλον για να μου σπασει τα νευρα...

Δεν πας να κάνεις μία χωριακή? Μπορεί όντως να είσαι έγκυος.

Περιμένουμε νέα με αγωνία.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...