Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!!!!

Αυριο η μεγαλη μερα!!!!!

Εχω αρχισει να αγχωνομαι και επισημως.....:P:p

βιλλυ αν μου επιτρεπεις θα ηθελα ολοψυχα να σου ευχηθω καλη επιτυχια!!

να μην φοβασαι τιποτα, θα σε ανταμοιψει η επιμονη σου και η θεληση σου για ενα ακομη παιδι!

ειλικρινα ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ:D


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βιλλάκι μου έφτασε η μεγάλη μέρα. Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου..να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά. Να ρωτήσω κάτι ήθελα. Τα υπόλοιπα εμβρυάκια θα καταψυχθούν;

Διαβολάκι καλώς ήρθες στην παρέα μας...Δεν μας είπες τίποτα για σένα..άντε ξεκίνα να γράφεις :D

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες τις γλυκές μου φιλενάδες...


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Bιλλάκι,

σε σκέφτομαι πολύ και συγνώμη αν δεν σου έχω σταθεί όσο θα έπρεπε αλλά έχω κι εγώ τα δικά μου. Θα τα πούμε άλλη ώρα, τώρα προέχει να έχεις καλή εμβρυομεταφορά και να μας δώσεις ευχάριστα νέα την Πρωτοχρονιά.!!!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Βίλλυ μου λογικά τέτοια ώρα θα έχει γίνει η μεταφορά και θα είσαι σπίτι.. Θα σε πάρω κάποια στιγμή αργότερα ή αύριο το πρωί για να μου πεις τα ευχάριστα..

Χαλαρά τώρα στην αρχή και μην παρασύρεσαι.. είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια και λίγο πριν από την Πρωτοχρονιά θα μάθουμε τα ευχάριστα..

Εγώ είμαι καλά.. αποφασίσαμε με το Δομνίνο ότι η ζωή είναι μικρή και έτσι θα κάνουμε αυτό που ευχαριστεί εμάς και δεν θα αφήσουμε άλλο τους γιατρούς να καθορίζουν τη ζωή μας.. έτσι κλείσαμε εισιτήρια για Κύπρο και φεύγουμε 20 Γενάρη για σβκ... είναι ένα ζευγάρι κολλητών μας εκεί και μας έχουν φάει να πάμε να τους επισκεφτούμε.. έτσι το πήραμε απόφαση..

Παρασκευή φεύγουμε με τους κουμπάρους μας για Χριστούγεννα στο χωριό και πραγματικά ανυπομονώ..

Τα πεθερικά κατέφτασαν αλλά δεν τους δίνω και μεγάλη σημασία... τα νεύρα μου τσιτώνουν από την ακαταστασία στην κουζίνα και τη φωνή της πεθεράς αλλά εντάξει.. κανείς δεν είναι τέλειος..

Κορίτσια μη χάνεστε!

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

βιλλυ αν μου επιτρεπεις θα ηθελα ολοψυχα να σου ευχηθω καλη επιτυχια!!

να μην φοβασαι τιποτα, θα σε ανταμοιψει η επιμονη σου και η θεληση σου για ενα ακομη παιδι!

ειλικρινα ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ:D

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου...Να σαι καλα και να περασεις ομορφα Χρισστουγεννα:P

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

Βιλλάκι μου έφτασε η μεγάλη μέρα. Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου..να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά. Να ρωτήσω κάτι ήθελα. Τα υπόλοιπα εμβρυάκια θα καταψυχθούν;

Διαβολάκι καλώς ήρθες στην παρέα μας...Δεν μας είπες τίποτα για σένα..άντε ξεκίνα να γράφεις :D

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες τις γλυκές μου φιλενάδες...

Σε ευχαριστω Ντολακι μου:P:p Δυστυχως δε μας εμειναν για καταψυξη:-(

Bιλλάκι,

σε σκέφτομαι πολύ και συγνώμη αν δεν σου έχω σταθεί όσο θα έπρεπε αλλά έχω κι εγώ τα δικά μου. Θα τα πούμε άλλη ώρα, τώρα προέχει να έχεις καλή εμβρυομεταφορά και να μας δώσεις ευχάριστα νέα την Πρωτοχρονιά.!!!

Να μην το ξαναπεις αυτο Γιολαντα μου...Μου εχεις σταθει και πολυ μαλιστα... σε ευχαριστω παρα πολυ για το μηνυμα σου σημερα...

Ηταν το 1ο που πηρα μολις βγηκα απο την εμβρυομεταφορα:P

Λοιπον, τα 5 εμβυακια μας ειχαν ως εξης...2 αριστα 1 πολυ καλο και 2 που δεν προχωρησαν σε πανω απο 4 διαιρεσειις οποτε και αχρηστευτηκαν....

Η αληθεια ειναι πως ελπιζα σε λιγα ακομα γιατι αν κατεψυχα θα εκανα αλλη μια προσπαθεια ενω τωρα δεν υπαρχει περιπτωση λογω οικονομικων να ξανακανω:-(

Εβαλα λοιπον τα 2 αριστα και το ενα το πολυ καλο σε ενδοητριο 10χιλ και Θεος βοηθος..

Ο Κοφινακος ηταν μαζι μου απο το πρωι και μεσα στην εμβρυομεταφορα μου εξηγουσε τα παντα και με κρατουσε απο το χερι...Ειμαι απολυτα ικανοποιημενη απο αυτον..

Τωρα ξαπλα και προσευχη...

Φιλακια πολλα-πολλα


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!

Βίλλυ μου λογικά τέτοια ώρα θα έχει γίνει η μεταφορά και θα είσαι σπίτι.. Θα σε πάρω κάποια στιγμή αργότερα ή αύριο το πρωί για να μου πεις τα ευχάριστα..

Χαλαρά τώρα στην αρχή και μην παρασύρεσαι.. είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια και λίγο πριν από την Πρωτοχρονιά θα μάθουμε τα ευχάριστα..

Εγώ είμαι καλά.. αποφασίσαμε με το Δομνίνο ότι η ζωή είναι μικρή και έτσι θα κάνουμε αυτό που ευχαριστεί εμάς και δεν θα αφήσουμε άλλο τους γιατρούς να καθορίζουν τη ζωή μας.. έτσι κλείσαμε εισιτήρια για Κύπρο και φεύγουμε 20 Γενάρη για σβκ... είναι ένα ζευγάρι κολλητών μας εκεί και μας έχουν φάει να πάμε να τους επισκεφτούμε.. έτσι το πήραμε απόφαση..

Παρασκευή φεύγουμε με τους κουμπάρους μας για Χριστούγεννα στο χωριό και πραγματικά ανυπομονώ..

Τα πεθερικά κατέφτασαν αλλά δεν τους δίνω και μεγάλη σημασία... τα νεύρα μου τσιτώνουν από την ακαταστασία στην κουζίνα και τη φωνή της πεθεράς αλλά εντάξει.. κανείς δεν είναι τέλειος..

Κορίτσια μη χάνεστε!

Φιλάκια πολλά!

Δομνινα μου πολυ καλα θα κανετε να φυγετε αφου μπορειτε και να περασετε υπεροχα...

Για ολα τα αλλα που ειπαμε υπαρχει καιρος....

Εσυ και ο Δομνινος να στε καλα!!!

:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Βίλλυ μου λογικά τέτοια ώρα θα έχει γίνει η μεταφορά και θα είσαι σπίτι.. Θα σε πάρω κάποια στιγμή αργότερα ή αύριο το πρωί για να μου πεις τα ευχάριστα..

Χαλαρά τώρα στην αρχή και μην παρασύρεσαι.. είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια και λίγο πριν από την Πρωτοχρονιά θα μάθουμε τα ευχάριστα..

Εγώ είμαι καλά.. αποφασίσαμε με το Δομνίνο ότι η ζωή είναι μικρή και έτσι θα κάνουμε αυτό που ευχαριστεί εμάς και δεν θα αφήσουμε άλλο τους γιατρούς να καθορίζουν τη ζωή μας.. έτσι κλείσαμε εισιτήρια για Κύπρο και φεύγουμε 20 Γενάρη για σβκ... είναι ένα ζευγάρι κολλητών μας εκεί και μας έχουν φάει να πάμε να τους επισκεφτούμε.. έτσι το πήραμε απόφαση..

Παρασκευή φεύγουμε με τους κουμπάρους μας για Χριστούγεννα στο χωριό και πραγματικά ανυπομονώ..

Τα πεθερικά κατέφτασαν αλλά δεν τους δίνω και μεγάλη σημασία... τα νεύρα μου τσιτώνουν από την ακαταστασία στην κουζίνα και τη φωνή της πεθεράς αλλά εντάξει.. κανείς δεν είναι τέλειος..

Κορίτσια μη χάνεστε!

Φιλάκια πολλά!

Μπράβο Δομνίνα μου τέλεια! Να περάσετε φανταστικά και να βρεθείτε όπως ήσασταν παλιά.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκι μου πόσο πολύ σε σκέφτομαι αυτές τις μέρες και ειδικά σήμερα!!

Δουλεύω πάρα πολύ αυτές τις μέρες και δεν παίρνω ανάσα δε το λέω να δικαιολογηθώ αλλά και γω νιώθω ότι δε σου χω σταθεί πολύ:oops:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!! Και είμαι υπέρ στα 3 που βάλλατε :D

Να μου προσέχεις τώρα ε??:tongue: Χαλαράααααά!!!!!!

Πότε θα κάνεις χοριακή ?? καλά ε θα το κάψουμε:D:D:D

Θα σε πάρω τηλεφωνάκι μόλις βρω λιγάκι χρόνο.

Να καλωσορίσω και το διαβολάκι μας!! Πες μας λίγα πράγματα για σένα....και πολλά αν θέλεις δε μας ενοχλεί καθόλου.

Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κορίτσια, Ντόλυ μου εύχομαι να ναι καλύτερα ο πεθερός.

Δομνινάκι μου έχεις πολυκοσμία σπιτάκι ε?? χμμμ δύσκολα δύσκολα...αλλα να βρίσκεται ευκαιριούλες για ξεφεύγετε λιγάκι ;)

Γεια σου Γιολαντάκι τι κάνεις εσυ?? όλα εντάξυ με τα φάρμακα?? είσαι έτοιμηηηηηηηη????? όπως λέει και ο Σάκης;)

Εγώ κορίτσια κλείνω 27 μέρες από την προηγούμενη περίοδο και λογικά θα πρεπε ως και αύριο να αδιαθετήσω......τα μονα συμπτώματα που έχω είναι νεύρα νεύρα...ααααα και νέυρα:tongue::tongue::tongue: για να δούμε!!!!

Φιλάλια πολλά σε όλα τα κορίτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου μπήκα να σας χαιρετήσω.. φεύγω σήμερα.. πάω στο χωριό μου..

Να περάσετε υπέροχα, να γελάσετε απίστευτα, να χαλαρώσετε, να ηρεμήσετε και να ονειρευτείτε το μέλλον...

Σας φιλώ γλυκά!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα Χριστουγεννα σε ολες τις αγαπημενες μου φιλες!!!!!!!!

Ο μικρος πηρε βαθμους, 19 και 8/13.....:P

Εγω ειμαι καλα, κανενα συμπτωμα, ουτε καν απο τα χιλιαδες φαρμακα...

Ελπιζω στο καλυτερο και προετοιμαζομαι για το χειροτερο:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...