Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Βιλλυ μου ειδα τη περιπετεια σου με τη κυστη....Ευχομαι γρηγορα να εκπληρωθει ο στοχος σου κοριτσακι μου

Εγω πρωτη φορα την εκανα , δεν ενιωσα κατι περιεργο...Τι να πω

Δε ξερω και τι να περιμενω με τον κυκλο που εχω .....

Παντως πονακια περιοδου εχω 27η μερα σημερα

Ο γιατρος εμενα μου ειχε πει, 14 μερες μετα την πρεγκνυλ χοριακη.....

Ποσες μερες εχουν περασει σε σενα?

Ασχετα με τον κυκλο που εχει η καθε μια, οταν γινεται η πρεγκνυλ, εφοσον γινει η ωορρηξια 14 μερες περιπου μετα ερχεται περιοδος αν δεν εισαι εγκυος...Εκτος αν παιρνεις προγεστερονη....Εσυ παιρνεις?

Παντως οπως σου ειπα μην ανησυχεις, ειναι πολυ σπανιο να μην σπασει το αυγο με την πρεγκνυλ.....

Μην κοιτας εγω....Ειμαι σπανια περιπτωση σε ολα μου......Ρευματισμους απο 12 ετων........Η κυστη θα μου ξεφευγε???

Χι,χι....

Περιμενω με αγωνια να δω και ευχομαι να ηταν ο τυχερος σου μηνας!!!:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ Βιλλυ μου με συγκινει το ενδιαφερον σου αληθεια !

Την εκανα 29/09 αρα σημερα ειναι 12η μερα σωστα??

Επαφη ειχα μονο 30/09 δεν ελπιζω καθολου....

Οχι δεν εχω παρει τιποτε αλλο εκτος απο τη Pregnyl (10000 μοναδες)

Αρα απο οτι μου λες λογικα θα αδιαθετησω αυριο η μεθαυριο ?

29 ημερα δεν εχει φτασει ποτε ο κυκλος μου

Link to comment
Share on other sites

Αχ Βιλλυ μου με συγκινει το ενδιαφερον σου αληθεια !

Την εκανα 29/09 αρα σημερα ειναι 12η μερα σωστα??

Επαφη ειχα μονο 30/09 δεν ελπιζω καθολου....

Οχι δεν εχω παρει τιποτε αλλο εκτος απο τη Pregnyl (10000 μοναδες)

Αρα απο οτι μου λες λογικα θα αδιαθετησω αυριο η μεθαυριο ?

29 ημερα δεν εχει φτασει ποτε ο κυκλος μου

Να σαι καλα!!!!!!

Οπως σου ειπα, ξεχνα τον "κανονικο" σου κυκλο.....

Αν ολα εχουν παει καλα, ή θα αδιαθετησεις Τεταρτη- Πεμπτη, ή θα εχεις θετικο τεστ (μακαρι)......

Επισης με την Πρεγκνυλ, δε μπορεις να βασιστεις (οχι οτι ετσι κι αλλιως μπορεις) σε συμπτωματα....

Οσο για την μια μονο επαφη, να ξερεις οτι φτανει και περισσευει, αφου εγινε μεσα στο διαστημα που επρεπε.....

Αν θες πες μου τι προβλημα εχεις με την ωορηξια και εκανες την πρεγκνυλ?

Ο συζυγος καλα?

Φυσικα δε ρωταω για την υγεια του, που ευχομαι να ειναι καλα ο ανθρωπος, αλλα για τους κολυμβητες του...Χι,χι:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμπτωματα δεν εχω η μαλλον αυτα τα ''χαζα '' που εχω απο το κεφαλι μου ειναι !

Ο αντρας μου εχει ενα αρκετα καλο σπερμοδιαγραμμα (δε θυμαμαι απ'εξω τις τιμες αλλα ειναι αρκετα καλο οπως μας εχουν πει)

Δεν εχω καποιο προβλημα περα απο το μαγικο ΑΓΧΟΣ

Με μια υστεροσκοπηση για αφαιρεση πολυποδα (και εικονα μητρας αριστη οπως μου πε ) το Φλεβάρη και συνολικα 1 χρονο και που το χουμε βαλει μπροστα δεν εχει ερθει

Ο γιατρός ενθουσιαστηκε απλα με τα ωοθηλακια που ειδε και μου κανε Pregnyl για να αυξησουμε τις πιθανοτητες οπως μου ειπε

Αλλα ας οψεται ο αντρας μου που εγω παω και τρυπιεμαι και αυτος μ****εται τις γονιμες μερες .....δε μπορει λεει με προγραμμα .....και ετσι μονο 1 φορα

Εχω κατι νευρα μαζι του ...τι να σου πω !!

Γενικα τα νευρα μου ειναι κροσια .....

Link to comment
Share on other sites

Συμπτωματα δεν εχω η μαλλον αυτα τα ''χαζα '' που εχω απο το κεφαλι μου ειναι !

Ο αντρας μου εχει ενα αρκετα καλο σπερμοδιαγραμμα (δε θυμαμαι απ'εξω τις τιμες αλλα ειναι αρκετα καλο οπως μας εχουν πει)

Δεν εχω καποιο προβλημα περα απο το μαγικο ΑΓΧΟΣ

Με μια υστεροσκοπηση για αφαιρεση πολυποδα (και εικονα μητρας αριστη οπως μου πε ) το Φλεβάρη και συνολικα 1 χρονο και που το χουμε βαλει μπροστα δεν εχει ερθει

Ο γιατρός ενθουσιαστηκε απλα με τα ωοθηλακια που ειδε και μου κανε Pregnyl για να αυξησουμε τις πιθανοτητες οπως μου ειπε

Αλλα ας οψεται ο αντρας μου που εγω παω και τρυπιεμαι και αυτος μ****εται τις γονιμες μερες .....δε μπορει λεει με προγραμμα .....και ετσι μονο 1 φορα

Εχω κατι νευρα μαζι του ...τι να σου πω !!

Γενικα τα νευρα μου ειναι κροσια .....

Σε καταλαβαινω κοριτσι μου!!!!

Και εμενα μου τα κανει αυτα.....

Δεν καταλαβαινουν παιδι μου....

Ολα εμεις τα τραβαμε και ενταξει, οταν προσπαθεις χωρις φαρμακα, λες δε παει στο δι***λο, εχουμε τον αλλο μηνα...Οταν ομως εχεις τρυπηθει, ξανατρυπηθει, γεμισει ορμονες και ανοιξει διαπλατα τα ποδια σου στο γιατρο 20 φορες μεσα σε ενα μηνα απαιτεις να μπορεσει να κανει αυτο που αλλες φορες μας παρακαλουσαν να μας το κανουν, 2 γαμ****νες φορες απανωτα, να εχουμε μια ευκαιρια παραπανω να τα καταφερουμε και να τελειωνουμε με το θεμα "παιδι"!!!! Τι ζηταμε πια???????????? Ελεος!!!!:twisted::twisted:

Εσυ ηρεμησε τωρα, και να ξερεις πως οτι χρειαστεις εγω και τα αλλα κοριτσια ευχαριστως να σε βοηθησουμε και να σε ακουσουμε......

Φιλακια πολλα-πολλα!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μεσ' το μυαλο μου εισαι ?Αυτα σκεφτομαι και γω ακριβως αυτα

Βιλλυ να σου πω κατι?Εγω σκεφτομαι να σταματησω να προσπαθω !Γιατι νιωθω οτι μονο εγω προσπαθω !!Δε του μιλαω μερες τωρα και τσακωθηκαμε προχθες αλλα δε καταλαβαινει !

Μονο στα μαιευτηρια και σε επισκεψεις σε μωρα ''λογω υποχρεωσεων'' οπως λεει ξερει να με τραβαει ασχετα αν αυτο με κανει ακομα χειροτερα !

Να πω κατι που δεν εχω πει πουθενα??

5 μερες μετα τη Pregnyl σκεφτομουν να παω να κανω ενα τεστ (που ξερω οτι λογω Pregnyl θα δειξει θετικο ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ......

Ποσο ξεφτιλα και απελπισμενη πια??Δεν ειμαι ξεφτιλα??

Link to comment
Share on other sites

Μεσ' το μυαλο μου εισαι ?Αυτα σκεφτομαι και γω ακριβως αυτα

Βιλλυ να σου πω κατι?Εγω σκεφτομαι να σταματησω να προσπαθω !Γιατι νιωθω οτι μονο εγω προσπαθω !!Δε του μιλαω μερες τωρα και τσακωθηκαμε προχθες αλλα δε καταλαβαινει !

Μονο στα μαιευτηρια και σε επισκεψεις σε μωρα ''λογω υποχρεωσεων'' οπως λεει ξερει να με τραβαει ασχετα αν αυτο με κανει ακομα χειροτερα !

Να πω κατι που δεν εχω πει πουθενα??

5 μερες μετα τη Pregnyl σκεφτομουν να παω να κανω ενα τεστ (που ξερω οτι λογω Pregnyl θα δειξει θετικο ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ......

Ποσο ξεφτιλα και απελπισμενη πια??Δεν ειμαι ξεφτιλα??

Οσο ξεφτιλα ειμαι και εγω που εκανα ακριβως το ιδιο και στις 3 πεγκνυλ που εκανα και δε χορταινα να τα κοιταζω παρολο που ηξερα πως ηταν "μαιμου"....

Μην στεναχωριεσαι μωρε Σοφια μου και μην τα παρατας.....

Και αυτο με τις επισκεψεις σε μωρα και λεχωνες τα εχω ζησει και εγω και ξερω τι αγκαθι ειναι.......

Και εγω πρεπει να φυγω για δουλεια τωρα οποτε θα τα πουμε συντομα, ισως και το βραδυ, δε ξερω αν μπαινεις απο το σπιτι σου καθολου.....

Φιλακια και καλη δουλεια!!!!!!!!!!!1:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδιτσες καλησπερα!!!!

Καταρχην να πω στα καινουρια κοριτσακια καλως ηρθατε στην παρεουλα μας!!!!

Απεχω λιγο απο το καφε μας και γενικος απο το θεμα που μας καιει γιατι δεν ειμαι και πολυ καλα ψυχολογικα.

Τελειωσα και τον τελευταιο κυκλο με τα serpafar πηγαμε την περασμενη εβδομαδα στον γιατρο για υπερηχο κλασσικα ειχα παλι ενα αυγουλακι..... περιττο βεβαια να σας πω οτι για πρωτη φορα πονεσα τοσο πολυ απο εναν υπερηχο δεν μπορουσε ρε παιδια να βρει την δεξια ωοθηκη με πεθανε αφου στο τελος απο τοσο που πονουσα με εκανε υπερηχο απο πανω στην κοιλια και τελικα την ειδε...απογοιτευτηκα ομως κοριτσια γιατι μου ειπε να αφεισουμε 2 μηνες να ηρεμησει ο οργανισμος απο τα χαπια και μετα να παμε για σπερματεγχυση βασικα στην αρχη με ειπε για Γεναρη αλλα του ειπα να μην αφεισουμε τοσο καιρο να παει χαμενοσ και τελικα καταλαξημε στα τελη Νοεμβριου να παω να μου γραψει της ενεσεις να παρω καποιες εξετασεις να της παω στο ΙΚΑ για να παρω της ενεσεις απο το φαρμακειο του ΙΚΑ.....οποτε μαλλον θα κανουμε την σπερματεγχυνση Δεκεμβριο....δεν ξερω ρε κοριτσια απο την μια λεω ισως ειναι καλυτερα να αποβαλουμε αυτους τους δυο μηνες το θεμα του παιδιου απο το μυαλο μας αλλα απο την αλλη στεναχωριεμε και αγχωνομαι που θα πανε αλλοι δυο μηνες χαμενοι δεν ξερω ειμαι πολυ μπερδεμενη.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα να έχουμε..

Καταρχήν Βίλλυ μου καλά έκανες και πήγες σήμερα για να δώσεις αίμα. Έτσι πολύ σύντομα θα σου λυθεί η απορία και ότι είναι να γίνει θα γίνει σε συνεργασία με τον καινούργιο γιατρό σου και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά.. Θέλω θετική σκέψη και χαμόγελο..

Mywish επειδή εσύ έχεις ΙΚΑ πρέπει απαραίτητα να περάσεις Επιτροπή για να μπορέσεις να πάρεις τα φάρμακα εκτός και αν ο γιατρός (Πάντος) κρίνει ότι μπορούν να σε καλύψουν λιγότερες μονάδες φαρμάκων και να προσπαθήσει να στο περάσει ως "πρόκληση ωοθηλακιορηξίας". Την ασφάλεια του άνδρα σου δυστυχώς δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις παρά μόνο αν ο Πάντος σου δώσει ως φάρμακο τις "Gonal" τις οποίες δίνουν οι ανδρολόγοι στους άνδρες για "ενδυνάμωση σπέρματος".. Κάνε το ραντεβού σου με το καλό με τον Πάντο και εδώ είμαι για να σου εξηγήσω τα πάντα..

Λιονταρίνα μου καλώς ήλθες στην παρεούλα μας.. Από τα λίγα που διάβασα μου φαίνεται αδιανόητο σε κύκλο 23 ημερών να μην έχει σκάσει το ωάριο την 15η μέρα και να έκανες και Pregnyl από πάνω.. Ελπίζω παρ' όλο που είχες μόνο μια επαφή να ήταν και η τυχερή σου και να έμεινες έγκυος.. Αν παρ' ελπίδα δεν.. εδώ είμαστε για να συζητήσουμε όποιες πιθανότητες..

Εγώ mywish δεν έμεινα ευχαριστημένη από τον άνδρα μου.. Διότι ενώ ξέρει ότι έχει θέμα και μάλιστα σοβαρό το τσιγάρο τσιγάρο.. επίσης δεν έμεινα ευχαριστημένη από τον πρώτο ανδρολόγο - ουρολόγο διότι με τη θεραπεία που μας έδωσε δυστυχώς ανήκαμε στο "5%" των ζευγαριών τα οποία αντιδρούν άσχημα στη θεραπεία τη συγκεκριμένη και δεν έχουν αποτέλεσμα.

Έτσι, έχουμε σήμερα ραντεβού σε έναν καινούργιο ανδρολόγο - ουρολόγο εξειδικευμένο σε θέματα γονιμότητας και βλέποντας και κάνοντας..

Άντζυ γλυκιά μου.. κι εγώ περνάω μια πολύ δύσκολη φάση στη ζωή μου αυτή τη στιγμή.. όχι τόσο όσον αφορά εμένα αλλά ένα πολύ δικό μου πρόσωπο που αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα υγείας.. Αλλά δεν το βάζω κάτω.. Θα το παλέψω..

Κοριτσάκια ανυπομονώ να σας δω την Παρασκευή..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βιλλυ α δεν ειμαι η μονη που το σκεφτηκα!!Τελικα γι'αυτο βρισκουμε χαρα εδω γιατι καταλαβαινουμε η μια την αλλη τοσο καλα...

Δομνίνα μου είχαμε ξαναμιλήσει και στο forum κορίτσι μου καταρχην ευχομαι τα καλυτερα για το δικο σου άτομο και μακαρι το προβλημα που αντιμετωπιζει να μην ειναι σοβαρο !

Ο κύκλος μου ηταν η μοναδικη φορά που ήταν 23 μερες και ειχα παει την 11 και μου χε πει ειναι νωρις ακόμα και ξαναπηγα 15η...Και από ότι εβλεπα στον υπερηχο εκει ηταν το ωαριο ετσι οπως μου το δειξε τελος παντων

Λες να εκανε λαθος?Με βαζεις σε σκεψεις τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Δομνίνα μου,

περαστικά στον/στην συγγενή σου και εύχομαι όλα να έχουν την καλύτερη δυνατή κατάληξη.

Ναι, θα τα πούμε από κοντά και θα δώσουμε κουράγιο η μία στην άλλη.

Ντόλλη θα κάνεις εσύ την κράτηση στο LA PASTERIA; Είναι για 830 αυτή την Παρασκευή.

Εμείς καλύτερα είμαστε όλοι αφού κλειστήκαμε σπίτι για να συνέλθουμε.

Βίλλυ,

καλά αποτελέσματα με την εξέταση.

Άντζυ,

δεν είναι 2 χαμένοι μήνες. Θα ηρεμήσεις εσύ και ο οργανισμός σου και μπορεί τα Χριστούγεννα να προλάβεις να τα γιορτάσεις έγκυος;)

Εγώ έχω καινούργια διεύθυνση στην εργασία μου και δεν νομίζω ότι θα το κυνηγήσω πάλι άμεσα τουλάχιστον για 2-3 μήνες. Θα σας εξηγήσω από κοντά.

Πάντως ΟΝΤΩΣ οι άντρες είναι αναίσθητοι. Γι'αυτό κι εγώ δεν ξαναπροσπαθώ με χάπια. Εμείς να παίρνουμε ορμόνες τσάμπα κι αυτοί να μην μπορούν να αποδώσουν υπό καθεστώς πίεσης προγράμματος. Ρε ουστ, για να σου έβαχε πρόγραμμα καμία δίμετρη καινούργια και να δω δεν θα το έφερνες εις πέρας και μάλιστα πολλάκις; Aς όψεται η συνήθεια.

Λες κι εμείς είμαστε παλλακίδες και έχουμε όρεξη συνέχεια...


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Yola ετσι ειναι !!

Και γω τα χω παρει και γιαυτο ειπα στον εαυτο μου δε θα τριπιεμαι εγω και συ αραχτος και ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

Μονο αγχος για τη δουλεια και τη καριερα....

Ελπιζω να το τηρησω βεβαια και να μη με πιασει παλι αυτη η επιθυμια και το γνωστο ερωτημα .......εγω ποτε θα γινω μανα.........¨((

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδιτσες καλησπερα!!!!

Καταρχην να πω στα καινουρια κοριτσακια καλως ηρθατε στην παρεουλα μας!!!!

Απεχω λιγο απο το καφε μας και γενικος απο το θεμα που μας καιει γιατι δεν ειμαι και πολυ καλα ψυχολογικα.

Τελειωσα και τον τελευταιο κυκλο με τα serpafar πηγαμε την περασμενη εβδομαδα στον γιατρο για υπερηχο κλασσικα ειχα παλι ενα αυγουλακι..... περιττο βεβαια να σας πω οτι για πρωτη φορα πονεσα τοσο πολυ απο εναν υπερηχο δεν μπορουσε ρε παιδια να βρει την δεξια ωοθηκη με πεθανε αφου στο τελος απο τοσο που πονουσα με εκανε υπερηχο απο πανω στην κοιλια και τελικα την ειδε...απογοιτευτηκα ομως κοριτσια γιατι μου ειπε να αφεισουμε 2 μηνες να ηρεμησει ο οργανισμος απο τα χαπια και μετα να παμε για σπερματεγχυση

Αντζυ μου το ξερω οτι 2 μηνες σου φαινονται πολλοι και οτι ανυπομονεις να τελειωσεις, ειναι φυσικο...

Ασε ομως τουλαχιστον ενα μηνα αναμεσα στις θεραπειες για να βοηθησεις και το ενδομητριο που απο τα χαπια τα συνεχωμενα επιβαρυνεται...

Δυστυχως ο δρομος ο δικος μας δεν ειναι μονο δυσκολος αλλα και μακρυς!!!!

Φιλακια γλυκια μου!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα να έχουμε..

Καταρχήν Βίλλυ μου καλά έκανες και πήγες σήμερα για να δώσεις αίμα. Έτσι πολύ σύντομα θα σου λυθεί η απορία και ότι είναι να γίνει θα γίνει σε συνεργασία με τον καινούργιο γιατρό σου και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά.. Θέλω θετική σκέψη και χαμόγελο.

Κοριτσάκια ανυπομονώ να σας δω την Παρασκευή..

Γλυκια μου Δομνινα, που μου ελειψες.....

Περαστικα στον ασθενη σου και μακαρι να μην ειναι κατι σοβαρο!!!

Προσπαθω να ειμαι θετικη, αυριο το απογευμα τα αποτελασματα!!!!!!!!

Να μας ενημερωσεις για τα νεα σου απο το γιατρο σημερα...Μακαρι να ακουσεις τα καλυτερα!!!!!!!!!!8):cool:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...