Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμείς και τα μωράκια μας! :tongue::tongue::tongue:

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2 ....................................μπεμπάκος

fountouki89................ΠΗΤ 7/2 ....................................μπεμπούλα

vaskar.........................ΠΗΤ 10/2...................................μπεμπούλα

reggina2016...............ΠΗΤ 13/2 ...................................μπεμπάκος

thalasini......................ΠΗΤ 13/2 ..................................μπεμπάκος

Sofia93........................ΠΗΤ 14/2...................................μπεμπάκος

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2 ....................................μπεμπάκος

papatrikos..................ΠΗΤ 22/2 ...................................μπεμπάκος

ntina3000....................ΠΗΤ 22/2 ..................................μπεμπάκος

Mariano.......................ΠΗΤ 22/2...................................μπεμπούλα


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω πολυ Jo sephine,κ εσυ με το καλο το δικο σου αντρακι..πρωτο σου;

Nαι, το πρώτο μας είναι! Πρώτο παιδάκι, πρώτο εγγονάκι και πρώτο αγοράκι σ' ένα σόι φουλ κορίτσια! Σίγουρα θα το κακομάθουμε :tongue:

Τι λέει ο μεγάλος σου γιος για την παρεΐτσα του που έρχεται;;; Πώς το έχει πάρει;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου! Καλα είστε;Πήγα γιατρό , έκανα και την

ένεση οκ. Μου είπε για doppler 32εβδομάδων.

Επίσης οτι το ζάχαρο μια ώρα απο την έναρξη του φαγητού πρέπει να είναι ως 120-130.

Και το πρωινό νηστική ως 90.

Παπατρικος εσένα πως είναι τα σάκχαρα σου;

Κορίτσια η ομάδα στοfb ποιά είναι; ;


UgZTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σημερα απο το μεσημερι κ μετα ποναω χαμηλα..συμβαινει σε καμια σας το ιδιο ή να αρχισω να ανησυχω;

Εχω καποιους πονους περιοδου καπου καπου. Γενικως πονακια και συσπασουλες ειναι φυσιολογικα αλλα σε λογικα πλαισια


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Τζο θα σε μαλωσω...παλι μ'εβγαλες απο το πινακακι:(

Προστεθηκαν&καινουρια κοριτσια στην παρεα! Εγω επειδη δ εχω φβ δ μπορω να μιλαω με αλλον τροπο&επειδη εδω δ γραφεται,δ μπαινω&εγω συχνα...αλλα οποτε βλεπω κινηση,τσουπ πεταγομαι! Σημερα εχω γιατρο σε λιγες ωρες&θα παρουμε&τον μεγαλο μαζι να δει τον αδερφουλη του...οχι οτι θα καταλαβει&πολλα αλλα θελουμε πολυ!

Σοφια εγω εχω κσιρο τωρα πονακια χαμηλα&στο ηβικο οστο αλλα δ ανησυχω...οχι πολυ δλδ γτ μεταξυ μας λογω του μεγαλου δ βαζω κωλο κατω ουτε ξεκουραζομαι αρκετα!


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια...

πονάκια κ εγώ έχω...αλλά σε γενικές γραμμές είναι σε λογικά πλαίσια.

Αυτά που με είχαν φοβήσει πολύ ήταν πονάκια σε όλη την ηβική περιοχή, τους γοφούς κ τους προσαγωγούς τα οποία είχα απο τον 4ο κ δε μπορούσα όχι να κουνηθώ αλλά ούτε πλευρό να αλλάξω κ οφείλονταν στο οτι ο μπέμπης είχε τα ποδαράκια κάτω...

Σοφία μου αν νιώθεις κάτι πρωτόγνωρο για το σώμα σου μη μένεις με την απορία-ανησυχία.Πάρε το γιατρό σου...για να είσαι ήρεμη!Πιστεύω κ ςγώ πως θα το αποδώσει στην εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Σοφία με το καλό το δεύτερο αγοράκι σου :) Σήμερα έκανα κ εγώ την απαίσια εξέταση για το ζάγχαρο κ αύριο περιμένω τ αποτελέσματα!

Thalassini κ εγώ 0 - έχω θυμάμαι ότι είχα κάνει μια ένεση την προηγούμενη φορά αλλα αυτή ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό μου. εσένα τι σου είπε?

Είδαμε κ τον μπεμπούλη μας την προηγούμενη εβδομάδα δόξα τον Θεό είναι υγιέστατος κ απ ότι φαίνεται ετοιμάζετε κ αυτός για μεγάλο αντράκι( ο πρώτος μου ηταν 54εκ και 3900κιλα) Ανυπομονώ να τον πάρω στην αγκαλίτσα μου!!!


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...