Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμείς και τα μωράκια μας! :tongue::tongue::tongue:

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2 ....................................μπεμπάκος

fountouki89................ΠΗΤ 7/2 ....................................μπεμπούλα

vaskar.........................ΠΗΤ 10/2...................................μπεμπούλα

reggina2016...............ΠΗΤ 13/2 ...................................μπεμπάκος

thalasini......................ΠΗΤ 13/2 ..................................μπεμπάκος

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2 ....................................μπεμπάκος

papatrikos..................ΠΗΤ 22/2 ...................................μπεμπάκος

ntina3000....................ΠΗΤ 22/2 ..................................μπεμπάκος

Mariano.......................ΠΗΤ 22/2...................................μπεμπούλα


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αυτο στο fb το έχετε ανοίξει; Για πείτε λεπτομέρειες για να σας βρώ.

Thalasini μου την ανοίξαμε την ομάδα μας στείλε μου πμ εδώ για να σε βρω στο facebook την καταχώρησα σαν μυστική ομάδα για να είμαστε πιο άνετες με φωτο αρχεια κτλ :lol::lol: Κορίτσια κ όποια άλλη έχει φεις ας μου στείλε πμ!!!

Vaskar με το καλο το μωρακι σου καλως όρισες !!

Μανούλες πως τα πάτε με την εγκυμοσύνη σας? σας γράφω σπάνια γτ έχω τρεχάματα αυτό το διάστημα. Φουσκώνω ολοταχώς πάντως. έχω βάλει ηδη 9 κιλάκια:roll: όλο πειναω μαμώτο εσείς πως τα πάτε? την άλλη βδομάδα έχω γιατρό επιτέλους!!!!!


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Vaskar καλώς ήρθες και με το καλο το κοριτσάκι σου!!!

Μινα_ Και εγω ολη μέρα πεινάω αλλα γενικα δύσκολα παίρνω κιλά. Μονο 4 μεχρι τωρα εχω παρει βέβαια η κοιλιά πλέον δε περνάει απαρατήρητη!!!

Link to comment
Share on other sites

Mariano μου κ εγώ στα 20 δεν έπαιρνα.. άσε π θυμάμαι εκείνες τις θεικές δίαιτες π σε μια βδομάδα έχανες 4-5 κιλάκια κλαααψ πόσο μ λείπουν εκείνες οι μέρες. Φάε να το ευχαριστηθείς σε ενα μήνα το πολύ στα τζινάκια σου θα μπαίνεις ;)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Thalasini μου την ανοίξαμε την ομάδα μας στείλε μου πμ εδώ για να σε βρω στο facebook την καταχώρησα σαν μυστική ομάδα για να είμαστε πιο άνετες με φωτο αρχεια κτλ :lol::lol: Κορίτσια κ όποια άλλη έχει φεις ας μου στείλε πμ!!!

Vaskar με το καλο το μωρακι σου καλως όρισες !!

Μανούλες πως τα πάτε με την εγκυμοσύνη σας? σας γράφω σπάνια γτ έχω τρεχάματα αυτό το διάστημα. Φουσκώνω ολοταχώς πάντως. έχω βάλει ηδη 9 κιλάκια:roll: όλο πειναω μαμώτο εσείς πως τα πάτε? την άλλη βδομάδα έχω γιατρό επιτέλους!!!!!

Κι εγω εχω γιατρό την επόμενη βδομάδα.Κι εγω ανυπομονώ καθε φορά!


UgZTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Τι κανουν τα νινακια μας? Εμεις καναμε ντοπλερ την Τεταρτη. Ολα μια χαρα. Εκανα και καμπυλη ζαχαρου οπου βγηκε μια χαρα... βεβαια ο ενδοκρινολόγος μου ειπε να συνεχισω να προσεχω και να μετραω. Ο γυναικολόγος μου ειπε να την ξανακανω στην 28η εβδομαδα.. ξανα λοιπον θα πιω την αηδια... Οσες δεν εχετε μπει στο φεισμπουκ ελατε να τα λεμε και απο κει. Φιλια!!


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες sofia!Πόσων βδομάδων είσαι; Το πρώτο σου;

Φουσκώνουμε!Εμένα τελικά δεν με έβαλε να κάνω καμπύλη αλλα μου είπε να μετριέμαι.

Εχει καμια αρνητικό ρέζους; Εγω εχω.

Την doppler σε ποια βδομάδα την κάνουμε;


UgZTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Σοφία μου.

Thalassini μου δεν ξερω ποτε την κανουμε.Νομιζω γύρω στην 32 αλλά μπορεί να σου κάνει κάθε φορά ο γιατρός σου αν εχει το μηχάνημα.Εμένα κάθε φορά μου κάνει κάτι ανάλογο,mini doppler.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Thalasini εγω εχω 0 αρνητικο. Θα κάνω μια ενεση ροφιλακ στις 28 Νοεμβρίου και μία 27 Δεκεμβρίου. Ντοπλερ μου κανει κι εμενα καθε μηνα απο δω και πέρα. Προσοχη με τα μηχανάκια. Το δικό μου δειχνει περίπου 10 -15 μονάδες πάνω. Κακώς δεν σου είπε να κάνεις. Εγω θα ξανακάνω την 28η εβδομάδα γιατι οπως μουειπε ο γιατρός τότε αρχίζει και απορρυθμίζεται.


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Αντε παπατρικος! Μα οπου το λέω μου λένε σπάνιο το αρνητικό.

Εγω αύριο θα την κάνω την ενεσούλα.Αντε σιγα σιγα να ξενοιάζουμε να μπούμε στην

τελική ευθεία.

Το μηχανάκι μου είναι της κοντουρ.Εσενα;


UgZTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ειμαι στην 28η εβδομαδα χθες εκανα την καμπυλη και τη δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο.Ειναι το δευτερο παιδακι,εχω ενα αγορακι 2.5 χρονων..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...