Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα τη β' επιπέδου και ειναι ολα τέλεια!!! Κοριτσάκι ειναι το σιγουρεψαμε και ειναι μια χαρά. Πολυ χάρηκα που την ειδα τη μικρούλα να κινείται και να ειναι καλα! Εγω καμπύλη σακχάρου θα κανω μέσα στο Νοέμβρη αλλα με τη χηλοτερη τιμή γιατι δε τρώω καθολου ζάχαρη εδω και χρονια και δε χρειάζεται να το τσεκαρω το ζαχαρο γιατι ξέρω οτι ειναι παντα στα χαμηλότερα επίπεδα ακομα και μετα το φαγητο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου καλησπερα και συγγνωμη που παρεμβαινω στην ομαδα σας.

Καταρχην με το καλο τα μωρακια σας και ευχομαι να τα λεμε συντομα ολες μας ως μανουλες.

Θα θελαμε να γνωριζετε καποια βασικα για εμας.

Εχουμε κανει 3 προσπαθειες εξωσωματικης ,2 εκ των οποιων,μια βιοχημικη και μια παλλινδρομη.

Το Σεπτεμβριο καναμε μια ακομα προσπαθεια και εχουμε παγωτινια.

Αυτο το μηνα θελουμε να κανουμε μια ακομα προσπαθεια .Ειμαστε και οι δυο ανασφαλιστοι και κανουμε εκκληση σε οποιο κοριτσι ισως περρισεψαν φαρμακα και εχει την καλοσυνη για να μπορεσουμε να πραγματοποιησουμε την προσπαθεια μας!

Ευχομαστε να μην γιναμε φορτικοι ή ενοχλητικοι,σας ευχομαστε παντα ευτυχια στις οικογενειες σας!

Ευχαριστουμε θερμα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κορίτσια!

Την καμπύλη την κάνουν μεταξύ 24-28 βδομαδας.

Αννουλα τί φάρμακα εννοείς;

Καλο μηνα κοριτσι μου ,οτι ομορφοτερο στη ν οικογενεια σου!

Ψαχνουμε για ενεσεις Μενοπουρ-Menopur,χρειαζομαστε 3.600 μοναδες.

Ευχαριστουμε πολυ για το ενδιαφερον!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι για εξωσωματική μάλλον ε;

Εγω προσωπικά δεν έχω.Σου εύχομαι να βρεθεί κατι και να πετύχετε αυτο που επιθυμείτε! Εαν μπεις καπου πιο συγκεκριμένα για εξωσ. ισως ειναι πιο πιθανό να βρεις.

Για ασφάλεια μεσω πρόνοιας το εχεις ψάξει; Είναι ενα άγχος αυτο..κ μας λήγει σε λιγους μήνες λογω ανεργίας...


UgZTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι για εξωσωματική μάλλον ε;

Εγω προσωπικά δεν έχω.Σου εύχομαι να βρεθεί κατι και να πετύχετε αυτο που επιθυμείτε! Εαν μπεις καπου πιο συγκεκριμένα για εξωσ. ισως ειναι πιο πιθανό να βρεις.

Για ασφάλεια μεσω πρόνοιας το εχεις ψάξει; Είναι ενα άγχος αυτο..κ μας λήγει σε λιγους μήνες λογω ανεργίας...

Ναι για εξωσωματικη ειναι κοριτσι μου!

Ειμαστε και οι δυο ανασφαλιστοι για αυτο και ειναι αναγκη.

Ευχαριστουμε πολυ για το ενδιαφερον,με το καλο το μωρακι σας!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστουμε απο καρδιας για την συμπαρασταση και τις υπεροχες ευχες σας!Μας προσφερετε απιστευτη δυναμη και τοσο θετικη ενεργεια!

Καθε καλο στις οικογενειες σας,παντα χαρες!

Ζητω συγγνωμη αν δεν εχω απαντησει σε ολα τα μηνυματα κοριτσιων,παρακολουθω τις απαντησεις απο πολλες ομαδες και ισως καποια κοπελα μου εχει ξεφυγει.

Αν εχετε καποιο νεοτερο για τα φαρμακα που καναμε εκκληση(3.600 μοναδες Μενοπουρ-Menopur),παρακαλουμε πολυ στειλτε μας ενα προσωπικο μηνυμα γιατι ισως δεν δουμε την αναρτηση.

Ευχαριστουμε απο καρδιας!❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα τη β' επιπέδου και ειναι ολα τέλεια!!! Κοριτσάκι ειναι το σιγουρεψαμε και ειναι μια χαρά. Πολυ χάρηκα που την ειδα τη μικρούλα να κινείται και να ειναι καλα! Εγω καμπύλη σακχάρου θα κανω μέσα στο Νοέμβρη αλλα με τη χηλοτερη τιμή γιατι δε τρώω καθολου ζάχαρη εδω και χρονια και δε χρειάζεται να το τσεκαρω το ζαχαρο γιατι ξέρω οτι ειναι παντα στα χαμηλότερα επίπεδα ακομα και μετα το φαγητο.

Mariano, μπράβο για τη β' σας, κοπέλα μου!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Annoula μπες και στο φεισμπουκ σε ομαδες. Ισως εκει εχεις πιο γρηγορες απαντησεις...

Τι κάνετε κορίτσια? Πως πανε τα μωράκια μας? Εμεις έχουμε γιατρο την επόμενη εβδομάδα. Αντε να φευγουν οι μηνες σιγα σιγα. Ο Νοεμβρης βασικα γιατι ο Δεκεμβρης περναει γρήγορα με τις γιορτες. Εχω και τα γενέθλια της κορούλας μου στις 14, τα δικά μου στις 27, χριστούγεννα κλπ περνάει. Μετα ο Γενάρης με τις ετοιμασίες θα περασει κ αυτος. Αντε τελείωνουμε!! Εγω με το ζαχαρο μετραω σαν φυλακισμένη βρε παιδια.. την επόμενη εβδομαδα κανω κι εγω την καμπύλη. Να δω τι θα καταλάβουμε... αυτα απο μας!!

:lol:


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και όλους! Αυτό είναι το πρώτο μου ποστ στο forum. Βλέποντας το πίνακα με τις μέλλουσες μανούλες, διαπίστωσα ότι δεν έχετε καμία με ημερομηνία 10/2 :D, οπότε είπα να προστεθώ στην παρέα σας και εύχομαι σε όλες με έναν πόνο!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας! :tongue::tongue::tongue:

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2 ....................................μπεμπάκος

fountouki89................ΠΗΤ 7/2 ....................................μπεμπούλα

vaskar.........................ΠΗΤ 10/2

reggina2016...............ΠΗΤ 13/2 ...................................μπεμπάκος

thalasini......................ΠΗΤ 13/2 ..................................μπεμπάκος

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2 ....................................μπεμπάκος

papatrikos..................ΠΗΤ 22/2 ...................................μπεμπάκος

ntina3000....................ΠΗΤ 22/2 ..................................μπεμπάκος

Mariano.......................ΠΗΤ 22/2...................................μπεμπούλα


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και όλους! Αυτό είναι το πρώτο μου ποστ στο forum. Βλέποντας το πίνακα με τις μέλλουσες μανούλες, διαπίστωσα ότι δεν έχετε καμία με ημερομηνία 10/2 :D, οπότε είπα να προστεθώ στην παρέα σας και εύχομαι σε όλες με έναν πόνο!

Kαλώς ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου! Πρώτο σας είναι κι εσάς; Φύλο ξέρετε;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...