Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου τι κανετε??

Εγώ έκανα β επιπέδου την προηγούμενη τρίτη !! Ήταν πολύ καλες όλες οι μετρήσεις και ή μικρούλα μας πολύ συνεργάσιμη!! Ήταν 600 γραμμάρια και έχουμε και την πρώτη μας φωτογραφία!!

Εύχομαι ολες με το καλό να την κάνετε και να έχετε κορίτσια τέλεια αποτελέσματα!! Ρεγγίνα καλή επιτυχία αύριο όλα θα είναι πολύ καλά!! Μην αγχωνεσαι και απολαυσετο!!

Κατά τα αλλά πως είστε? Εγώ έχω κάτι ψιλό πονακια χαμηλά σαν σουβλιες αυτά!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς και τα μωράκια μας! :tongue::tongue::tongue:

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2 ....................................μπεμπάκος

fountouki89................ΠΗΤ 7/2 ....................................μπεμπούλα

reggina2016...............ΠΗΤ 13/2 ...................................μπεμπάκος

thalasini......................ΠΗΤ 15/2 ..................................μπεμπούλα

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2 ....................................μπεμπάκος

papatrikos..................ΠΗΤ 22/2 ...................................μπεμπάκος

ntina3000....................ΠΗΤ 22/2 ..................................μπεμπάκος


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Είμαι μανούλα Μαΐου και θα ήθελα τα φώτα σας. Papatrikos είδα ότι έκανες το harmony τεστ. Πόσο καιρό έκαναν τα αποτελέσματα να έρθουν; πόσο κόστισε (αν επιτρέπεται); έπρεπε να κάνεις πρώτα τον υπέρηχο της αυχενικής και μετά το τεστ ή μπορεί να γίνει και πριν;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς και τα μωράκια μας! :tongue::tongue::tongue:

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2 ....................................μπεμπάκος

fountouki89................ΠΗΤ 7/2 ....................................μπεμπούλα

reggina2016...............ΠΗΤ 13/2 ...................................μπεμπάκος

thalasini......................ΠΗΤ 13/2 ..................................μπεμπάκος

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2 ....................................μπεμπάκος

papatrikos..................ΠΗΤ 22/2 ...................................μπεμπάκος

ntina3000....................ΠΗΤ 22/2 ..................................μπεμπάκος


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Είμαι μανούλα Μαΐου και θα ήθελα τα φώτα σας. Papatrikos είδα ότι έκανες το harmony τεστ. Πόσο καιρό έκαναν τα αποτελέσματα να έρθουν; πόσο κόστισε (αν επιτρέπεται); έπρεπε να κάνεις πρώτα τον υπέρηχο της αυχενικής και μετά το τεστ ή μπορεί να γίνει και πριν;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Ιοιο συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση.. Λοιπόν harmony ενω έκανε και ο γιατρός μου στο ιατρειο, πήγα στη βιοϊατρική λογω κόστους. Εκανε κάπου 550ε και βγηκε σε δυο εβδομάδες. Ειχα κανει αυχενική αλλα την εκανα αρκετά μετα εγω. Νομίζω γίνεται και πριν αλλα καλύτερα να κανεις πρώτα την αυχενική.

Λοιπόν καναμε τη Βεπιπέδου και όλα μια χαρά! Μονο που μου φεύγουν οι ελπίδες για vbac λογω τρίτης γενας. Αν και πιστευω οτι αν αλλαζα γιατρο θα μπορουσα να βρω κάποιον πιο ειδικο, έχοντας την εμπειρία της πρωτης φορας εχω γινει κότα οποτε θα παω για μαχαίρι στις 38 εδομάδες περίπου. Αλλαζουμε λοιπόν ημερομηνία και παμε κάπου 7-8 Φεβρουαριου. Επόμενο ρντεβου για ντόπλερ στις 13/11. Τελειώνουμε!!!!!

Fountouki μας εκανες εσυ την κορούλα ε? Τι έγινε ρε παιδια χαχαχαχα. Με το καλό όλα!!!!


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

με το καλό papatrikos... σημασία έχει να έρθει με το καλό το μωρό σου.

το τρίτο είναι γιατί μπερδεύτηκα;

στα άλλα είχες καισαρική κ ήθελες Vbac;Ντόπλερ δεν ξέρω ακόμα αλλά ξέρω οτι γίνεται μεταξύ 32 και 34 εβδομάδας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...