Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλή αρχή Μανούλες Φεβρουαρίου 2016 (δλδ από ότι βλέπω Jo sephine για την ώρα :D )

Ως Μανούλα Φεβρουαρίου 2015 σας περίμενα να σκάσετε μύτη π'ως και πώς!!

Καλά κουράγια για τώρα το καλοκαίρι και με το καλό!!!


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή Μανούλες Φεβρουαρίου 2016 (δλδ από ότι βλέπω Jo sephine για την ώρα :D )

Ως Μανούλα Φεβρουαρίου 2015 σας περίμενα να σκάσετε μύτη π'ως και πώς!!

Καλά κουράγια για τώρα το καλοκαίρι και με το καλό!!!

Quinsey, σ' ευχαριστούμε που μας κάνεις ωραίο ποδαρικό!!! Για την ώρα δύο είμαστε και είμαστε στις μανούλες Ιανουαρίου! Σιγά σιγά ελπίζω να μαθαίνουμε κι άλλα θετικά από Φεβρουάριο!

Να χαίρεσαι τον μικρό σου πρίγκιπα!!!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κ εγώ μανούλα Φεβρουαρίου Josephine περίμενε σε λίγο θα σκάσουν μύτη κ του Φεβρουαρίου είναι λίγο νωρίς!! Ακούω πολλές εγκυμοσύνες φέτος!! Εμείς θα γράφουμε και στα δύο!! Χαχαχαχαχαχα τρελές μάνες Φεβρουαρίου!!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααααα να σας ευχηθω και εγω?μου επιτρέπεται ετσι???:tongue:

Με το καλο ευχομαι σε οσες ειστε στο καφε αυτο και στις υπολοιπες που θα ερθουν!

Να κρατησετε υγιεστατα και τελειόμηνα μωρακια στις αγκαλιες σας

Εννοείται πως θα σας παρακολουθω και οτι αποριες εχετε μην διστασετε να ερθετε στο καφε Φεβρουαρίου '15


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κ εγώ μανούλα Φεβρουαρίου Josephine περίμενε σε λίγο θα σκάσουν μύτη κ του Φεβρουαρίου είναι λίγο νωρίς!! Ακούω πολλές εγκυμοσύνες φέτος!! Εμείς θα γράφουμε και στα δύο!! Χαχαχαχαχαχα τρελές μάνες Φεβρουαρίου!!!

Ναι, μάλλον είναι λίγο νωρίς! Δεν πειράζει, και στα δύο για διπλή εμπειρία! Καλώς ήρθες κι εδώ, φουντούκι μου!

Κοριτσιααααααααα να σας ευχηθω και εγω?μου επιτρέπεται ετσι???:tongue:

Με το καλο ευχομαι σε οσες ειστε στο καφε αυτο και στις υπολοιπες που θα ερθουν!

Να κρατησετε υγιεστατα και τελειόμηνα μωρακια στις αγκαλιες σας

Εννοείται πως θα σας παρακολουθω και οτι αποριες εχετε μην διστασετε να ερθετε στο καφε Φεβρουαρίου '15

Γκρέτα μου, σ' ευχαριστούμε πολύ! Όχι μόνο είσαι ευπρόσδεκτη, αλλά σε χρειαζόμαστε κιόλας, αργά ή γρήγορα θα μας δίνεις τις συμβουλές σου. Να χαίρεσαι κι εσύ το μωράκι σου! Αχ, του χρόνου τέτοια εποχή θα περνάμε κι εμείς την ίδια ευτυχία! Τώρα είδα ότι έχεις δύο αγοράκια, διπλή ευτυχία λοιπόν! Να 'ναι γερά και αγαπημένα!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γκρέτα να σου ζήσουν τα παιδάκια!! Σε χρειαζόμαστε να μας συμβουλεύει!!

Josephine μου του χρόνου θα τα λέμε ακόμη εδώ μέσα και θα έχουμε στην αγκαλιτσα μας τα μωρακια!! Κ φυσικά θα μπαίνουμε στο μανουλες Φεβρουαρίου 2017 κ θα συμβουλεύουμε κ εμείς τα κορίτσια!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Θαλασινι καλώς ήρθες!! Με το καλό το μωρακι σου!! Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα είχα ναυτίες κ ανακατοσουρες αλλά αυτή είμαι καλά!! Σε ποια εβδομάδα είσαι?? Πότες έχεις ΠΗΤ?


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...