Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Παιδί με δότη σπέρματος


Recommended Posts

Καλησπέρα,

Δε μπόρεσα να βρω τόπικ με αντίστοιχο θέμα. Οπότε αν υπάρχει κάπου το θέμα σας παρακαλώ πείτε μου.

Έχω αποφασίσει εδώ και λίγους μήνες να αποκτήσω μόνη μου παιδί με δότη σπέρματος. Τώρα ξεκίνησα να ψάχνω τη διαδικασία και ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει προβεί σε κάτι παρόμοιο. Θα με βοηθούσε πολύ οποιαδήποτε πληροφορία θα μπορούσε να μου δώσει. :P:oops:

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

Δε μπόρεσα να βρω τόπικ με αντίστοιχο θέμα. Οπότε αν υπάρχει κάπου το θέμα σας παρακαλώ πείτε μου.

Έχω αποφασίσει εδώ και λίγους μήνες να αποκτήσω μόνη μου παιδί με δότη σπέρματος. Τώρα ξεκίνησα να ψάχνω τη διαδικασία και ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει προβεί σε κάτι παρόμοιο. Θα με βοηθούσε πολύ οποιαδήποτε πληροφορία θα μπορούσε να μου δώσει. :P:oops:

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !!:P:p

Καλησπερα γενναια η αποφαση σου μπραβο! Εγραφες κ αλλου απο καπου σε θυμαμαι! Καλη τυχη απο καρδιας!
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι έγραφα πέρισυ σε κάποια τοπικ.

Ήμουν σε άλλη φάση. Ήμουν με κάποιον 6 χρόνια, είχαμε αποφασίσει για παιδί και είχα μείνει έγκυος. Αλλά τελικά ήταν παλλίνδρομη και μετά όλα άλλαξαν από την πλευρά του.

Τώρα είμαι μόνη αλλά πολύ ευτυχισμένη. :P:p:p Έχω αποφασίσει να ζήσω τη ζωή μου όπως πραγματικά θέλω χωρίς να περιμένω τίποτα από άλλους :P

Δε ξέρω αν είναι γενναία η απόφασή μου. Ξέρω όμως ήδη ότι θα έχω να πολεμήσω με πολλά μόνη μου.

Ευτυχώς έμαθα πλεον να στηρίζομαι μόνο στον εαυτό μου. :P:D

Σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνεις. Είναι ωραίο να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που σε στηρίζουν ακόμα και αν δε τους ξέρεις!:P

Εσύ σε τι φάση είσαι;

Link to comment
Share on other sites

kalispera!!!!!

me to kalo na ilopiisis tin apofasi sou!!!!

emis imastan (ke pada meni anixto afto to kefaleo mexri na erthi to bebaki mas) ena vima prin ton doti ala gia iatrikous logous! den to ixa psaksi arketa kathos opos sou ipa imastan ena vima prin ke tora eftixos arketa vimata pio prin! to proto pou tha prepi na kitaksis ine na vris mia kali trapeza spermatos! an den kano lathos ta megala kedra sinergazode me trapezes spermatos tou eksoterikou!!!! isos na kitages ke tin nomothesia tis ekastote xoras pou aniki i trapeza se sxesi me to thema! apo eki ke pera i diadikasia ine apli! an i diki sou katastasi igias, ilikia, ormones klp ine kali tha kanis spermatenxisi, apla, anodina, xoris pola farmaka ke xoris pola lefta! an pali afti i lisi den teriazi me to iatriko sou profile tha pas gia eksosomatiki (perisotera farmaka, perisotera xrimata ke ligi perisoteri taleporia)!

sigoura tha sou apadisoun ke kopeles pou exoun kani to idio gia ton ena i gia ton alo logo!!!!!

kali kali kali epitixia sto neo sou ksekinima ke sti nea sou zoi!!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πράγματι έγραφα πέρισυ σε κάποια τοπικ.

Ήμουν σε άλλη φάση. Ήμουν με κάποιον 6 χρόνια, είχαμε αποφασίσει για παιδί και είχα μείνει έγκυος. Αλλά τελικά ήταν παλλίνδρομη και μετά όλα άλλαξαν από την πλευρά του.

Τώρα είμαι μόνη αλλά πολύ ευτυχισμένη. :P:p:p Έχω αποφασίσει να ζήσω τη ζωή μου όπως πραγματικά θέλω χωρίς να περιμένω τίποτα από άλλους :P

Δε ξέρω αν είναι γενναία η απόφασή μου. Ξέρω όμως ήδη ότι θα έχω να πολεμήσω με πολλά μόνη μου.

Ευτυχώς έμαθα πλεον να στηρίζομαι μόνο στον εαυτό μου. :P:D

Σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνεις. Είναι ωραίο να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που σε στηρίζουν ακόμα και αν δε τους ξέρεις!:P

Εσύ σε τι φάση είσαι;

Κοριτσι μου καταρχην καλο ξεκινημα στο νεο βημα της ζωης σου!!!!!

Δεν ξερω πληροφοριες σχετικα με αυτο που θελεις να μαθεις.

Ηθελα απλα να σου ευχηθω καθε επιτυχια στις προσωπικες αποφασεις ζωης σου και αυτο που ηθελα να πω ειναι πως αυτο τον κοσμο τον κανει πιο ελπιδοφορο να γεννιουνται παιδια απο συνηδειτοποιημενους γονεις.

Μου αρεσει ο τροπος σου,το ποσο συνειδοτοποιημενα εκφραζεσαι,η συγκροτημενη σκεψη σου.

Και πολυ καλα κανεις να μην συμβιβαζεσαι με ημιμετρα απλα για να εισαι στο πλαισιο των στερεοτυπων αλλα ανευ ουσιας.

Αξια θαυμασμου εισαι κοριτσι μου γλυκο!!!!

Ευχομαι απο καρδιας οοοοολα σου τα ονειρα να γινουν πραγματικοτητα!!!!!

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε οποτε το επιθυμησεις.

Φιλικα

Αννουλα


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ πολύ για τις ευχές και τη δύναμη που μου δίνετε!:P:p:p:p

island1 εύχομαι σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! πόσο μηνών είσαι αλήθεια;:P:p:p

μαγισσα εύχομαι σύντομα να διαβάσεις ένα θετικό τεστ! χαίρομαι που πλέον είστε πολλά βήματα πριν από το δότη! και κυρίως που προσπαθείτε μαζί! (βρε μήπως είσαι κ εσύ έγκυος και κατάλαβα λάθος ότι ακόμα προσπαθείτε;;:shock::oops:).

Εσύ τότε που είσασταν κοντά το είχες ψάξει καθόλου με τα κέντρα; Ποια είναι καλά ποια όχι κτλ;

Link to comment
Share on other sites

annoula043 χίλια ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :P

η ζωή τα φέρνει έτσι που κάποια στιγμή όλοι συνειδητοποιούμε ποιοι είμαστε που πάμε και τι θέλουμε στη ζωή μας. από τότε που μου συνέβει αυτό το εύχομαι για όλους τους ανθρώπους. όσο σκληρό και αν φαίνεται σε κάποιες περιπτώσεις!

εσύ σε τι φάση είσαι; περιμένεις μωράκι; έχεις;

είναι υπέροχο που συναντώ εδώ ανθρώπους που δείχνουν τέτοια αποδοχή! δυστυχώς τα στερεότυπα πολλά! και όλοι όσοι τα ξεπερνούν είτε ουσιαστικά είτε διανοητικά όπως όλες εσείς είναι άξιοι θαυμασμού!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ πολύ για τις ευχές και τη δύναμη που μου δίνετε!:P:p:p:p

island1 εύχομαι σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! πόσο μηνών είσαι αλήθεια;:P:p:p

μαγισσα εύχομαι σύντομα να διαβάσεις ένα θετικό τεστ! χαίρομαι που πλέον είστε πολλά βήματα πριν από το δότη! και κυρίως που προσπαθείτε μαζί! (βρε μήπως είσαι κ εσύ έγκυος και κατάλαβα λάθος ότι ακόμα προσπαθείτε;;:shock::oops:).

Εσύ τότε που είσασταν κοντά το είχες ψάξει καθόλου με τα κέντρα; Ποια είναι καλά ποια όχι κτλ;

kala katalaves!!!! pao gia tin 3i eksosomatiki ton alo mina me diko mas sperma eftixos meta apo agona 3on eton gia na to vroume!!!!! o adras mou exi azoospermia logo ximiotherapion pou ixe kani sto parelthon!!!!

theoro oti ola ta kedra den ine gia oles tis periptosis!!!! stin periptosi sou tha dialega ena megalo kedro tipou "genesis" gia na exoun kali trapeza spermatos ke oxi kapio pio mikro-ikogeniako pou den tha ixe isos poles epiloges gia doti! leo tora.....den ksero kiolas!!!! i dikes mou skepsis ine aftes!!!! opos ke na exi mono na exoun kali trapeza spermatos prepi na kitaksis!!!! an esi ise kathola edaksi ine apli periptosi! opos ke na exi edo tha imaste ke tha ta leme!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

annoula043 χίλια ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :P

η ζωή τα φέρνει έτσι που κάποια στιγμή όλοι συνειδητοποιούμε ποιοι είμαστε που πάμε και τι θέλουμε στη ζωή μας. από τότε που μου συνέβει αυτό το εύχομαι για όλους τους ανθρώπους. όσο σκληρό και αν φαίνεται σε κάποιες περιπτώσεις!

εσύ σε τι φάση είσαι; περιμένεις μωράκι; έχεις;

είναι υπέροχο που συναντώ εδώ ανθρώπους που δείχνουν τέτοια αποδοχή! δυστυχώς τα στερεότυπα πολλά! και όλοι όσοι τα ξεπερνούν είτε ουσιαστικά είτε διανοητικά όπως όλες εσείς είναι άξιοι θαυμασμού!:P:p

Μη με ευχαριστεις κοριτσι μου.

Εισαι πραγματι αξια θαυμασμου!!!!!!!

Η δικη μας ιστορια.....ειχαμε το μωρακι μας για λιγους μηνες κοντα μας,εγινε αγγελουδι,εμεις πεθαναμε,μετα γεννηθηκαμε απο τις σταχτες μας και μετα μας βρισκεις καπου στο σημειο που εχουμε αποτιναξει και τα τελευταια αποκαιδια απο πανω μας και αγαπημενοι και ενωμενοι εχουμε "φορεσει" το πιο ωραιο μας χαμογελο για να υποδεχτουμε τα μωρα μας!!!!!!:D

Ξεκιναμε την προσπαθεια μας τις επομενες ημερες με εξωσωματικη:D

Θα χαρω τοσο πολυ να μαθαινω νεα σου γλυκια μου!!!!!

:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαγισσα εύχομαι να πάνε όλα καλά σε αυτή την προσπάθειά σας! Να είναι η τυχερή! Και να δεις σύντομα την κοιλίτσα σου φουσκωμένη! Περιμένω νέα όποτε έχεις...:D;):P

annoula043 δεν έχω λόγια... είστε άξιοι θαυμασμού που αντέξατε. που καταφέρατε να αναγενηθείτε. ειλικρινά δεν έχω λόγια. εγώ σκέφτομαι ακόμα το μωράκι που έχασα και ας μη το είδα ποτέ... αλλά εσείς πραγματικά ζήσατε ότι πιο φρικτό και επιβιώσατε! Μαζί! Μπράβο χίλια μπράβο! Δε θα χαρώ απλά να μαθαίνω νέα σου... θέλω πολύ να μαθαίνω νέα σου :P:p:p:p Εύχομαι η προσπάθειά σας να πάει καλά και να μας πεις σε λίγο καιρό ότι είσαι εγκυούλα!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

αντε παλι...μαλλον παλι δεν ημουν εγω σαφης...ειμαι σε διαδικασια εξωσωματικης δεν ειμαι ακομα εγκυος αλλα σημερα εισαι η δευτερη που μου το λεει να το παρω ως θετικο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;χαχαχα

λοιπον απο εμπειρια μετα απο 3 σπερματεγχυσεις θα σου ελεγα να το σκεφτεις καλα οπως ειπε το μαγισσακι ..η σπερματεγχυση δεν εχει μεν μεγαλα ποσοστα επιτυχιας αλλα οταν υπαρχει υποβαθρο καλες ορμονες μητρα κυκλος ηλικια κτλ αξιζει να το προσπαθησεις πριν μπεις στα βαθια της εξωσωματικης

Link to comment
Share on other sites

αντε παλι...μαλλον παλι δεν ημουν εγω σαφης...ειμαι σε διαδικασια εξωσωματικης δεν ειμαι ακομα εγκυος αλλα σημερα εισαι η δευτερη που μου το λεει να το παρω ως θετικο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;χαχαχα

λοιπον απο εμπειρια μετα απο 3 σπερματεγχυσεις θα σου ελεγα να το σκεφτεις καλα οπως ειπε το μαγισσακι ..η σπερματεγχυση δεν εχει μεν μεγαλα ποσοστα επιτυχιας αλλα οταν υπαρχει υποβαθρο καλες ορμονες μητρα κυκλος ηλικια κτλ αξιζει να το προσπαθησεις πριν μπεις στα βαθια της εξωσωματικης

e ma tosos kosmos sto lei ke den thes na to katalavis!!!! ise egios leme apla den to kseris akoma!!!! oxouououou...............


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

αντε παλι...μαλλον παλι δεν ημουν εγω σαφης...ειμαι σε διαδικασια εξωσωματικης δεν ειμαι ακομα εγκυος αλλα σημερα εισαι η δευτερη που μου το λεει να το παρω ως θετικο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;χαχαχα

λοιπον απο εμπειρια μετα απο 3 σπερματεγχυσεις θα σου ελεγα να το σκεφτεις καλα οπως ειπε το μαγισσακι ..η σπερματεγχυση δεν εχει μεν μεγαλα ποσοστα επιτυχιας αλλα οταν υπαρχει υποβαθρο καλες ορμονες μητρα κυκλος ηλικια κτλ αξιζει να το προσπαθησεις πριν μπεις στα βαθια της εξωσωματικης

Μονο ως θετικο island μου!!!!!!!:D

Καλομελετα!!!!!!!! ;)


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...