Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

ερη καλως ηρθες και εσυ!!!! με το καλο κοριτσι μου μια καλη και τεκειομηνη εγκυμσυνη με υγειη μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!!

κοριτσια και εγω ποναω χαμηλα σαν πονους περιοδου καποιες στιγμες καποιες μερες και αλλοτε διαρκει πιο πολυ!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ερη καλως ηρθες και εσυ!!!! με το καλο κοριτσι μου μια καλη και τεκειομηνη εγκυμσυνη με υγειη μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!!

κοριτσια και εγω ποναω χαμηλα σαν πονους περιοδου καποιες στιγμες αποιες μερες και αλλοτε διαρκει πιο πολυ!!!!

καλως σας βρηκα κοριτσια!!εμενα για τους πονους μου εδωσε προγεστερονη γιατιβμε κουραζαν πολυ..ενα χαπακι την ημερα!!

ρε κοριτσια ανησυχω που δν εχω συμπτωματα..ειναι νωρις ακομα??ποτε ξεκινανε??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου... ειμαι απο διπλανα καφε και ηρθα και εγω με δυο σακκους στην κοιλιτσα μου που ειδαμε την παρασκευη!!!! θελω να πανε ολα καλα και να ειναι τελειομηνα τα εμβρυακια μου!!!!

θα'θελα να ευχηθω σ'ολες τις κοπελες καλες τεειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρακια αγκαλια τον μαιο του 2016...... πρωτα ο Θεος θα'ναι μαγιατικα τα μωρακια μας!!!!!!!

καλως σε βρηκα ιωαννα μου και απο εδω!!!!!!!

διδυμα???τι ωραια!!με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα κοριτσια!!εμενα για τους πονους μου εδωσε προγεστερονη γιατιβμε κουραζαν πολυ..ενα χαπακι την ημερα!!

ρε κοριτσια ανησυχω που δν εχω συμπτωματα..ειναι νωρις ακομα??ποτε ξεκινανε??

σ'ευχαριστω για τις ευχες σου ..το ιδιο ευχομαι και σε σενα!!!!

εγω παιρνω 1πρ+1μεσ+1βρ και απο 1πρ+1μεσ+1βρ κολπικα...... επαιρνα και στην κορη μου πριν 17 χρονια για πολλους μηνες...... μην αγχωνεσαι ομως που δεν εχεις συμπτωματα θα ερθουν αργα η γρηγορα.....καθε εγκυμοσυνη ειναι μοναδικη ακομα και στην ιδια γυναικα


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έρη και Μάρτη, καλώς ήρθατε!

Έρη, είναι νωρίς για πολλά πολλά συμπτώματα. Όσο προχωράει θα έχεις περισσότερα. Εμένα έχει μια-δύο βδομάδες που είναι πιο έντονα, αλλά κάθε μέρα, δεν έχω συμπτώματα, ούτε έχω όλα τα συμπτώματα. Βέβαια, κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, ακόμα και στην ίδια κοπέλα. Όσο μπορείς μην αγχώνεσαι. Εμείς ακούσαμε καρδούλα στην 7η βδομάδα.

Μάρτη μου! Πόσο χαίρομαι που θα τα λέμε κι εδώ! Πώς πάνε τα σποράκια σου; Πότε θα τα δεις ξανά; Ανυπομονώ για την Πέμπτη που θα δω το δικό μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως σε βρηκα ιωαννα μου!!!!! σε καταλαβαινω απολυτα!!!!! που θες να δεις υο μωρακι σου!!!!

εγω απο εχτες το βραδυ...... ποναω αριστερα χαμηλα με εντονα μια πιο χαλαρα αλλα δεν ειναι για να παρω και ντεπον!!!! ο ντοκ μου ειπε μονο σε δυνατο πονο η δυνατο πονοκεφαλο μονο ντεπον καθολου μπουσκοπαν......αλλα προς το παρον κανω υπομονη!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έρη και Μάρτη, καλώς ήρθατε!

Έρη, είναι νωρίς για πολλά πολλά συμπτώματα. Όσο προχωράει θα έχεις περισσότερα. Εμένα έχει μια-δύο βδομάδες που είναι πιο έντονα, αλλά κάθε μέρα, δεν έχω συμπτώματα, ούτε έχω όλα τα συμπτώματα. Βέβαια, κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, ακόμα και στην ίδια κοπέλα. Όσο μπορείς μην αγχώνεσαι. Εμείς ακούσαμε καρδούλα στην 7η βδομάδα.

Μάρτη μου! Πόσο χαίρομαι που θα τα λέμε κι εδώ! Πώς πάνε τα σποράκια σου; Πότε θα τα δεις ξανά; Ανυπομονώ για την Πέμπτη που θα δω το δικό μου!

καλως σα βρηκα κοπελα μου!!ελπιζω να τα λεμε συχνα απο εδω!!πως νιωθετε σημερα??καλη κυριακη να εχουμε με μπολικη ξεκουραση!!

Link to comment
Share on other sites

επισης ερη!!!!! δουλευεις????

καλη ξεκουραση για σημερα!!!!

δουλευω ναι..κ δουκευω κ με παιδια μικρα..ειναι λιγο δυσκολο για μενα ειδικα τωρα στην αρχη,αλλα το προσπαθω..εσυ δουλευεις??

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε κορίτσια!!!! Να έχουμε όλες τελειόμηνα εγκυμοσύνη. Τα συμπτώματα είναι διαφορετικά σε κάθε εγκυμοσύνη. Εγώ πάντως προς το παρόν δεν έχω πολλά συμπτώματα. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ξεκίνησαν οι εμετοι αργά κάπου στον τρίτο μήνα. Ανυπομονω κι εγώ να ακούσω την καρδουλα του στις 22. Ή εγκυμοσύνη θέλει θετικές σκέψεις κι ανθρώπους δίπλα μας με θετική σκέψη και να μας αγαπούν και να μας προσέχουν.


[sIGPIC][/sIGPIC]

hGUBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή Κυριακή και από εμένα! Σήμερα ξύπνησα κατά τις 11:00 και χουζουρεύαμε καμιά ώρα με τον αντρουλη μου, γιατί σκεφτόμασταν ότι του χρόνου, θα μας σηκώνει νωρίς ένα βρεφάκι :).

Τέσσερις μέρες και σήμερα για να δω το μικρούλι μου :)

Link to comment
Share on other sites

ωραια κοριτσια!!ευτυχως που εχω κ εσας κ με καθησυχαζετε με τα συμπτωματα..ειναι το πρωτο μου βλεπετε κ εχουμε λιγο αγχος!!

ioio τεσσερις μερες κ εμεις μεχρι να δουμε το σπορακι μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

δουλευω ναι..κ δουκευω κ με παιδια μικρα..ειναι λιγο δυσκολο για μενα ειδικα τωρα στην αρχη,αλλα το προσπαθω..εσυ δουλευεις??

εγω εχω αναρρωτικη γιατρου.... αλλα ειμαι 23χρονια στο δημοσιο και αν χρειαστει θα κατσω σπιτι οτι μου πει ο γιατρος.... εισαι νηπιαγωγος δλδ?

ξεκουρασου και χαλαρα με προσοχη τις καθημερινες......

μπλε οριζοντα καλως σε βρηκαμε!!!! σε καταλαβαινω και εγω ανυπομονω ν'ακουσω καρδουλες❤❤


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Κυριακή και από εμένα! Σήμερα ξύπνησα κατά τις 11:00 και χουζουρεύαμε καμιά ώρα με τον αντρουλη μου, γιατί σκεφτόμασταν ότι του χρόνου, θα μας σηκώνει νωρίς ένα βρεφάκι :).

Τέσσερις μέρες και σήμερα για να δω το μικρούλι μου :)

ετσι οπως τα λες ιωαννα μου.......γι'αυτο απολαυστε τωρα τα χαδακια και χουζουρακια!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αναρρωτικη γιατρου.... αλλα ειμαι 23χρονια στο δημοσιο και αν χρειαστει θα κατσω σπιτι οτι μου πει ο γιατρος.... εισαι νηπιαγωγος δλδ?

ξεκουρασου και χαλαρα με προσοχη τις καθημερινες......

μπλε οριζοντα καλως σε βρηκαμε!!!! σε καταλαβαινω και εγω ανυπομονω ν'ακουσω καρδουλες❤❤

προσπαθω να μη σηκωνω τα παιδια κ οταν τα βοηθαω φαντασου καθομαι κατω στο πατωμα προκειμενου να μη σκυψω.παω πολυ χαλαρα,αλλα μερικες φορες ξεχνιεμαι..αν μου πει ομως ο γιατρος να κατσω,θα καθισω δν με νοιαζει..το σπορακι μου πανω απο ολα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...