Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

ακου τον γιατρο.... ξαπλα.... ουτρω.... και οχι κακες σκεψεις!!!

και τι σημαινει 40αρα????? ε???? και εγω 46αρα:cool::cool: χμ!!!!

θα τα καταφερουμε!!!!! μην σκεφτεσαι

α.... ετσι ε????? και συ θα τα παθεις!!!! μην στεναχωριεσαι!!! κοντος ψαλμος!!!! αλληλουια!!!! τσσσσ....τσσσσ...

αγαπη μου....ερουλα μου..... γιατι κουκλα μου επεσες!!!!! μην τα βαφεις μαυρα!!!!! επ!!!!! χαμογελακι? :-P:tongue:

επειδη ειναι πιο μικρουλη επεσες!!!!!! οχι δα το στεναχωρεις και το σπορι!!!

μπρος πες του οτι θα φας και θα μεγαλωσει!!!! οτι εν θα στεναχωριεσαι....οτι θα το περιποιεισαι.... οτι το αγαπας.... οτι σου αρεσουν τα μικρουλια!!! και οτι πιστευεις σ'αυτο!!!!!! και το λαχταρας πολυ!!!!! και το περιμενεις!!!!!!

εεεεεελα ερη μου θα μεγαλωσει.... συμβαινουν αυτα!!!!! σε ολες μας!!!!!

πρεπει να εισαι ευτυχισμενη που ειδες την καρδουλα του να παλεται!!!!!!

τι ομορφη θεα!!!!!!!

ναι αναιπαισθητα την ειδα να παλλεται..τι ωραια που τα εγραψες,ποσο με ηρεμησαν τα λογια σου..σε ευχαριστω..θα μου περασει.αλλα,δν θελω να το χασω.εκανα δυο χρονια να το πιασω,εξετασεις,φαρμακα,αγχος, στεναχωρια κ εκει που πηγαινα για εξωσωματικη, τσουπ μου ηρθε κ χασαμε τη γη κατω απο τα ποδια μας απο τη χαρα μας..οποτε με καταλαβαινεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σαςπω και τα δικα μου τωρα??

ψαχνοντας στο ιντερνετ βρηκα καποιον εξειδικευμενο στις διδυμες κυησεις και επιπλοκες στην μητερα και στα εμβρυα ειδικευση εμβρυομητρικη ιατρικη λεγεται!!!!!ειναι στο δημο μου και εχει και εοππυ και εκλεισα ραντεβου για δευτερα μεσημερι!!!!! τον ηξερα απο το 2011 που ηρθε στην ελλαδα!!!! και ξερω και την γυναικα του γνωστη γιατρο που πηγαινα με το παιδι μου!!!!

ακου να δεις!!!!! με καθησυχασε με το νεφρο και θα μου πει οδηγιες διατροφης (αν και κανω)

ειναι καμια 20αρια τετοιοι γιατροι σ'ολη την ελλαδα!!!! συνεργαζεται στενα με ουρολογο για επιπλοκες και συχνες ουρολοιμωξεις της μητερας στην κυηση!!!! δεν χρειαζεται προς το παρον νεφρολογο μου ειπε!!!!!

εκλεισα ραντεβου την δευτερα το μεσημερι!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

να σαςπω και τα δικα μου τωρα??

ψαχνοντας στο ιντερνετ βρηκα καποιον εξειδικευμενο στις διδυμες κυησεις και επιπλοκες στην μητερα και στα εμβρυα ειδικευση εμβρυομητρικη ιατρικη λεγεται!!!!!ειναι στο δημο μου και εχει και εοππυ και εκλεισα ραντεβου για δευτερα μεσημερι!!!!! τον ηξερα απο το 2011 που ηρθε στην ελλαδα!!!! και ξερω και την γυναικα του γνωστη γιατρο που πηγαινα με το παιδι μου!!!!

ακου να δεις!!!!! με καθησυχασε με το νεφρο και θα μου πει οδηγιες διατροφης (αν και κανω)

ειναι καμια 20αρια τετοιοι γιατροι σ'ολη την ελλαδα!!!! συνεργαζεται στενα με ουρολογο για επιπλοκες και συχνες ουρολοιμωξεις της μητερας στην κυηση!!!! δεν χρειαζεται προς το παρον νεφρολογο μου ειπε!!!!!

εκλεισα ραντεβου την δευτερα το μεσημερι!!!!

Είναι απίστευτο μερικές φορές το πόση δύναμη έχουμε οι γυναίκες μέσα μας. Μάρτη υποκλινομαι στη στάση ζωής που έχεις. Μπράβο σου!!!! Εγώ εύχομαι κορίτσι μου να τα πάρεις στην αγκαλιά σου και να είσαστε όλοι καλά!. Ή Δευτέρα είναι κοντά. Περιμένουμε νεα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

hGUBp3.png

Link to comment
Share on other sites

να σαςπω και τα δικα μου τωρα??

ψαχνοντας στο ιντερνετ βρηκα καποιον εξειδικευμενο στις διδυμες κυησεις και επιπλοκες στην μητερα και στα εμβρυα ειδικευση εμβρυομητρικη ιατρικη λεγεται!!!!!ειναι στο δημο μου και εχει και εοππυ και εκλεισα ραντεβου για δευτερα μεσημερι!!!!! τον ηξερα απο το 2011 που ηρθε στην ελλαδα!!!! και ξερω και την γυναικα του γνωστη γιατρο που πηγαινα με το παιδι μου!!!!

ακου να δεις!!!!! με καθησυχασε με το νεφρο και θα μου πει οδηγιες διατροφης (αν και κανω)

ειναι καμια 20αρια τετοιοι γιατροι σ'ολη την ελλαδα!!!! συνεργαζεται στενα με ουρολογο για επιπλοκες και συχνες ουρολοιμωξεις της μητερας στην κυηση!!!! δεν χρειαζεται προς το παρον νεφρολογο μου ειπε!!!!!

εκλεισα ραντεβου την δευτερα το μεσημερι!!!!

πολυ καλο αυτο!!θα εισαι κ πιο ησυχη κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης σου αν ξερεις οτι εισαι σε καλα χερια.δευτερα μια χαρα κοντα ειναι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, κορίτσια!!!!!

Έρη μου, και εμείς 5 και κάτι μέρες και δεν είχαμε ακούσει την καρδιά, την ακούσαμε στην έβδομη βδομάδα! Και σήμερα είμαστε 3 εκατοστά και 65χιλιοστά, είδαμε μάτια, ποδαράκια και χεράκια! Είναι τέλειο το μωράκι μας! Έκλεισα και ραντεβού για αυχενική. Θα κάνω στις 29/10, δλδ σε δύο βδομάδες ακριβώς :)

Μάρτη μου, ο εξειδικευμένος γιατρός σου δίνει και μεγαλύτερη ασφάλεια!Χάρηκα πολύ που βρήκες κπ που ξέρει τα θέματα αυτά!

Blue μου, μην στεναχωριέσαι, ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

μπλου μου πισω απο αυτη την δυναμη δεν ειμαι εγω...... εγω τρεμω σαν το ψαρι.... ειναι Εκεινος που του λεω ποσο αδυναμη νιωθω και φοβησμενη και ζηταω την δικη του παντοδυναμια και κυριαρχικη εξουσια!!!!! φιλακια

να συνεχισεις τα ουτρω και ξεκουραση.... οτι λεει ο γιατρος ετσι?

ερη μου ελπιζω να εισαι καλυτερα......... ονειρα γλυκα να εχεις!!!!!

εννοειται οτι δεν θελει καμια μας να εχει απωλειες!!!!!! μην το σκεφτεσαι!!!! ζητα την δυναμη Του και την αγαπη Του να βγαλει εξω καθε φοβο!!!! εγω προσωπικα ετσι κανω οχι οτι απο μονη μου ειμαι δυνατη.........!!!!!

ιωαννα μου τα νεα που εφερες και οι περιγραφες που στελνεις ειναι εξαιρετικα υπεροχες!!!!!!!!!!!! απλα τελειες!!!!!!! απο εναν καλο και τελειο δημιουργο!!!!!!!!!! ειμαι πολυ στγκινημενη!!!!!!!! μακαρι ολες να ζησουμε τετοιες και παρομοιες εμπειριες στην συνεχεια!!!!!!!!

κοριτσια μου καληνυχτα τα λεμε αυριο!!!!!! φιλακια σ' ολες σας!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια!!!!!

Έρη μου, και εμείς 5 και κάτι μέρες και δεν είχαμε ακούσει την καρδιά, την ακούσαμε στην έβδομη βδομάδα! Και σήμερα είμαστε 3 εκατοστά και 65χιλιοστά, είδαμε μάτια, ποδαράκια και χεράκια! Είναι τέλειο το μωράκι μας! Έκλεισα και ραντεβού για αυχενική. Θα κάνω στις 29/10, δλδ σε δύο βδομάδες ακριβώς :)

Μάρτη μου, ο εξειδικευμένος γιατρός σου δίνει και μεγαλύτερη ασφάλεια!Χάρηκα πολύ που βρήκες κπ που ξέρει τα θέματα αυτά!

Blue μου, μην στεναχωριέσαι, ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!

Πετάχτηκα σφήνα από τις μανούλες Απριλίου ;)!!!Δεν άντεξα να μην ευχηθώ!

Ioio μου! Πάντα χαρές και καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Σε όλες τις μανούλες να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας και με το καλό να σφιχταγκαλιάσετε τα πολυπόθητα μωράκια σας, με υγεία γεμάτα!

Να προσέχετε τον εαυτό σας και φιλιά στις κοιλίτσες σας! ;)


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστουμε μελι μου..... για τις υπεροχες ευχες σου!!!!!! και σε σενα κουκλα μου μια χαρουμενη..... καλη....... χωρις κανενα προβλημα εγκυμοσυνης...... ωσπου να το αντικρυσεις και να το'χεις στην αγκαλια σου!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια καλημέρα. Πάλι στο σπιτι. Αύριο τουλάχιστον θα πάω να κάνω λίγο beaute μηπως και φτιάξει ή διάθεση. Περιμένω κι εγώ να δω το σπορακι μου την Πέμπτη. Ανυπόμονα!!!!!!Ευτυχώς για τις δουλειές του σπιτιού επιστρατευσα γυναίκα σε εβδομαδιαία βάση!!! Είχα ξεχάσει πως είναι να μην τρέχεις σαν τον Βέγγο να τα φτιάξει όλα. Ετοιμαζω και δύο φαγητά την ημέρα. Ένα για μένα γιατί ο γιατρός μου έδωσε διατροφή κι ένα για τα παιδιά (την θεά μου και τον σύζυγο).

Μέλι σε ευχαριστούμε για τις ευχές και εύχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να χαρείς το παιδάκι σου.ν

Ερη τι κανείς? Πως είσαι? Δεν πιστεύω να είσαι ακόμα αγχωμενη!!

Μάρτη πως πάνε τα δίδυμακια?? Άντε με το καλό να πας κορίτσι μου στον γιατρό την Δευτέρα και να πάνε όλα καλά?

Ioio νομίζω ότι είσαι πιο μπροστά από όλες μας. Εγώ γύρω στις 20/11 θα κάνω τις λάχνες.

Κορίτσια έχετε αναγουλες και εμετούς??? Εγώ τίποτα. Στην θεά μου είχα γίνει ένα με την τουαλέτα!!!!

Να έχετε μια υπεροχη μέρα!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

hGUBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημέρα. Πάλι στο σπιτι. Αύριο τουλάχιστον θα πάω να κάνω λίγο beaute μηπως και φτιάξει ή διάθεση. Περιμένω κι εγώ να δω το σπορακι μου την Πέμπτη. Ανυπόμονα!!!!!!Ευτυχώς για τις δουλειές του σπιτιού επιστρατευσα γυναίκα σε εβδομαδιαία βάση!!! Είχα ξεχάσει πως είναι να μην τρέχεις σαν τον Βέγγο να τα φτιάξει όλα. Ετοιμαζω και δύο φαγητά την ημέρα. Ένα για μένα γιατί ο γιατρός μου έδωσε διατροφή κι ένα για τα παιδιά (την θεά μου και τον σύζυγο).

Μέλι σε ευχαριστούμε για τις ευχές και εύχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να χαρείς το παιδάκι σου.ν

Ερη τι κανείς? Πως είσαι? Δεν πιστεύω να είσαι ακόμα αγχωμενη!!

Μάρτη πως πάνε τα δίδυμακια?? Άντε με το καλό να πας κορίτσι μου στον γιατρό την Δευτέρα και να πάνε όλα καλά?

Ioio νομίζω ότι είσαι πιο μπροστά από όλες μας. Εγώ γύρω στις 20/11 θα κάνω τις λάχνες.

Κορίτσια έχετε αναγουλες και εμετούς??? Εγώ τίποτα. Στην θεά μου είχα γίνει ένα με την τουαλέτα!!!!

Να έχετε μια υπεροχη μέρα!!

πολυ ωραια μπλε μου!!!!!! αυριο θα γινεις θεα ε???? με τις υγειες σου κουκλα μου!!!!! ουτε εγω εμετους!! φτου-φτου.... ανακατοσουρες εχω.... καπου καπου!!!! ποσο χρονων ειναι η θεα σου????

να σου ζησει..... φιλακια!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω σκεφτομαι οταν θα αρχισει να φαινεται η ριζα να φοραω μαντηλια φουλαρια σαν κορδελες... σαν μπαντανες..... μονο στο στεφανι!!!!! τα αλλα ειναι σγουρα ξανθα.....

ισως θα δω αν μου παει..... αλλιως σιγα!!!!!

κοιτα και αυτο!!!!!!χωρις παρεξηγηση ετσι???? ενα αρθρο ειναι.......

http://www.imommy.gr/egkimosini/ygeia/article/6658/ta-5-pio-epikindyna-xhmika-gia-thn-egkymosynh/


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια!

Μέλι, καλή επιτυχία με την αυχενική διαφάνεια σήμερα!

Blue μου, 6 και σήμερα! Μην αγχώνεσαι με τις αναγούλες θα ξανάρθουν :) έχω κάνει πολύ λίγες φορές εμετούλη και νομίζω ότι η πρώτη φορά ήταν 10-15 μέρες πριν.

Να χαίρεσαι την κόρη σου! Σε λίγους μήνες θα γίνει μεγάλη αδερφή!!!

Μάρτη μου, προς το παρόν κι εγώ όλα τα αποφεύγω. Σκέφτομαι να το ξαναδώ το θέμα πριν τα Χριστούγεννα.

Έρη μου, που είσαι σήμερα; μας λείπεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...