Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια! Κάναμε κι εμείς την αυχενικη μας και ευτυχώς όλα πολύ καλά! Πιθανότητα φύλου 85-90% κοριτσάκι αλλά δεν ενθουσιαζομαι ακόμη. Πήρα ένα φορμακι για το καλό σε λευκό χρώμα!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Maribell μπραβο για τα καλα σας αποτελεσματα και να ξερεις..ζηλευω που θα εχεις ενα μπλε κ ενα ροζ!!! Μακαρι να αλλαξει κ η δικη μου η τυχη μπας και αγορασω κ εγω τιποτα ροζ :-D


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Chrisaki δεν το δένω κόμπο. Και στο γιο μου κορίτσι μου είχαν πει κατά 70% βέβαια και κάνοντας την αυχενικη μια εβδομάδα νωρίτερα από ότι σε αυτό το μπεμπε. Σε 2-3 εβδομάδες που θα ξαναπάω στο γιατρό μου ίσως φανεί καλύτερα. Αλλά το θέλω μωρέ το ροζακι μου!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα ελπίζω να έχεις ηρεμήσει με τα πονάκια μέχρι τώρα.

Konnakon καλώς ήρθες με το καλό το μωράκι σου!Συγχαρητήρια σε σενα κ την Maribell για τα καλά σας αποτελέσματα!

Εμείς έχουμε την άλλη βδομάδα ραντεβού με το γιατρό και ανυπομονούμε να ξαναδούμε το μικρούλι μας!Μπορεί να επιστρέψω και με νέα για το φύλο μας!! :lol: :lol:


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αν ειχα κοριτσακι θα ηθελα και αγορακι.. τωρα που εχω αγορακι θελω κοριτσακι χεχεχε!!! Για τριτο δεν με βλεπω τουλαχιστον πριν τα 30! Αλλα θελω κ εγω το ροζακι μου :Ρ


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xristinamr euxaristw gia to endiaferon sou eimai kalutera me to magnhsio ekane douleia ap oti fainetai . Vre koritsia apo pote arxizoume n niwthoume to mwraki egw twra se liges meres mpainw sthn dekath pempth PHT exw 8/7 prin meres eniwsa kati periergo san kati n me xaidepse apala tetoia aisthisi alla htan polu apalo apo tote den ksana parathrhsa kati lete na htan t entero k tsampa na xazogelousa ? :D

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο μου παιδάκι ένιωσα την πρώτη κίνηση την 17η εβδομάδα και από τη 18η το ένιωθα αρκετά συχνά! Τώρα είμαι στη 14η και ακόμη τίποτα φυσικά, νομίζω είναι πολύ νωρίς ακόμη.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kαλησπερα να μπω και γω στην παρεα σας....πριν λιγες μερες εκανα την αυχενικη και η μπεμπα μας ειναι πολυ ζωηρη....ειμαι 13 εβδ 3ημερων..και αυτη η εγκυμοσυνη ηρθε σαν θαυμα....το θαυματακι μας λοιπον.....ηταν αρκετα δυσκολο το πρωτο τριμηνο....με αναγουλες πονο...ημικρανιες...τωρα ολα σιγα σιγα φτιαχνουν....ευχομαι σε ολες μας με το καλο να τα παρουμε αγκαλια....

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτά τα πρώτα ψώνια νομίζω θα είναι τα πιο υπέροχα που έχουμε κάνει! Περιμένουμε νέα λοιπόν Δήμητρα! Joy1979 καλώς όρισες σιγά σιγά θα σου υποχωρήσουν λογικά τα δυσάρεστα συμπτωματα και θα απολαύσεις περισσοτερο την εγκυμοσύνη σου.Με το καλό να συναντήσεις τη μικρούλα σου!Ποτέ έχεις ΠΗΤ;


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsia mou ti kanete ?

Emeis phgame shmera ston giatro alla

Pali den to eidame ti einai .thn allh fora

Pou nomizw legetai k vhta uperhxos ? Tha ta doume ola einai kala pantws to nini mas

To mono pou me anhsuxhse k me tromakse einai oti pali tha parw antiviwsh gt telika exw xlamudia k gia deka meres tha parw xapia . Eipe o giatros oti pithanon to eixa k thn prohgoumenh fora gt eixa sumptwmata kolpitidas alla den eixame kanei kalliergeia k twra p kaname tha to antimetwpisoume . Eipe den einai kati k sumvainei suxna epishs k o suzhgos tha parei antiviwsh . Ti na pw agxwthika k stenaxwrithika oso na nai . Alla as elpizoume oti tha to katapolemhsoume me mia fora . Auta pou lete ta nea mas. Eixe kapoia kati san auto ? Prwth fora t pathainw k exw ligo agxwthei

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια που είστε τι κάνετε; joy με το καλό ! Υπάρχει κάποιος λόγος που έχετε κανονίσει από τωρα να κάνετε καισαρική; Είναι το πρώτο σου παιδάκι;

Δήμητρα δεν είναι ότι πιο ευχάριστο να πάρουμε αντιβιωση αυτή την περίοδο αλλά αφού στην έδωσε ο γιατρός σου δεν θα συντρέχει κίνδυνος για το μικρό σου. Περαστικά πάντως! Το είδαμε και μεις χθες το μωρακι μας όλα καλά ήτανε πιπιλαγε και δαχτυλο! Κοιμότανε μάλλον γιατί δεν ήταν ιδιαίτερα δραστήριο και επίσης δεν μας έκανε την χάρη να δούμε τι είναι! Στην β-επιπεδου το πιο πιθανό είναι να μάθουμε μας είπε ο γιατρός(την κλείσανε σε ένα μήνα). Αναμένουμε λοιπόν!


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...