Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια , πως ειστε?vikib δεν μου ειπε τπτ δεν τον ρωτησα θα τα πουμε τη δευτέρα που εχω ραντεβου, ετσι και αλλιώς δε μπορω να βαλω τίποτα στο πρόσωπό μου με τις μυρωδιές , κοριτισια οτι τρώω το βγαζω , νομιζω θα παθω τιποτα, δεν μπορω καθόλου, το μονο που κρατάει το στομαχι μου ειναι το ψωμι του τοστ, και αυτο μονο ψίχα,

απορία , η κοπελιά που άνοιξε το θεμα που είναι? Η αννουλα, εχει να μπει πολυ καιρο ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλημερα! Κ εγω σκεφτομουν την αννουλα προχτες κ οντως εχει να φανει πολυ καιρο! Ελπιζω ολα να ειναι καλα κ απλα να την τρεχει το μικρο της! Εγω κοριτσια λεω να παω σε κλινικη μιας κ εχω μια ασφαλεια που μου την κανει δωρο η μια γιαγια οποτε τα εξοδα θα πληρωθουν απο εκει κ θα πιασουν τοπο τα λεφτα! Εγω ειμαι Θεσσαλονικη και λεω να παω στη Βιοκλινικη, τον παλιο Γαληνο που γεννησαν πολλες γνωστες κ εμειναν ευχαριστημενες! Μεχρι τοτε βεβαια εχουμε καιρο να το ψαξουμε! Mummy για το Αλεξανδρα εχω ακουσει κ εγω σχετικα καλα λογια απο μια φιλη που γεννησε τον ιουλιο! Ισως αν ημουν κ εγω Αθηνα να πηγαινα εκει!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Rania μου δεν τον ξερω.απλα το θεμα ειναι οπως ειπαμε να ειναι πιστοποιημενος κ να ξερει τη δουλεια του.τεσπα.που θα γεννησεις πρωτα ο θεος;εγω δεν ξερω καθολου.σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παω κ σε δημοσιο αυτη τη φορα στο αλεξανδρας.γεννησε μια φιλη μ το καλοκαιρι κ εμεινε πολυ ευχαριστημενη.αλλα ιδεα δεν εχω ακομη.το σκεφτομαι.να πανε ολα καλα μεχρι τοτε κ βλεπουμε.:tongue:

Toν ανέφερα γιατί ειναι μέσα στη λίστα. Γεννάω στο Ρέα. Οταν ανέφερα στον γιατρό μου στην προηγούμενη γέννα δημόσιο νοσοκομείο μόνο σπυριά δεν έβγαλε. Και από μια γνωστή που γέννησε στο αττικό δεν έχω ακούσει καλά πράγματα. Μέχρι και για αναισθησιολόγο πλήρωσε αλλά αναισθησιολόγο δεν είδε ποτέ. Γέννησε live!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eίμαι πολύ αγχωμένη κορίτσια. Στο σχολείο του γιου μου υπάρχουν κρούσματα οστρακιάς!

Καλημερουδια.ελιωσα στον υπνο.δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι.τι ειναι η οστρακια;ειμαι ασχετη.σορρυ.το χω ξανακουσει αλλα δεν ξερω τι ειναι.θα το ψαξω.αν μπορεις να μην τον πηγαινεις ακομη καλυτερα.πραγματικα θαυμαζω τις μανουλες που εχουν κ αλλα παιδακια.πρεπει να σκεφτεστε κ ενα σωρο αλλα θεματα περα απο τα της εγκυμοσυνης.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα! Κ εγω σκεφτομουν την αννουλα προχτες κ οντως εχει να φανει πολυ καιρο! Ελπιζω ολα να ειναι καλα κ απλα να την τρεχει το μικρο της! Εγω κοριτσια λεω να παω σε κλινικη μιας κ εχω μια ασφαλεια που μου την κανει δωρο η μια γιαγια οποτε τα εξοδα θα πληρωθουν απο εκει κ θα πιασουν τοπο τα λεφτα! Εγω ειμαι Θεσσαλονικη και λεω να παω στη Βιοκλινικη, τον παλιο Γαληνο που γεννησαν πολλες γνωστες κ εμειναν ευχαριστημενες! Μεχρι τοτε βεβαια εχουμε καιρο να το ψαξουμε! Mummy για το Αλεξανδρα εχω ακουσει κ εγω σχετικα καλα λογια απο μια φιλη που γεννησε τον ιουλιο! Ισως αν ημουν κ εγω Αθηνα να πηγαινα εκει!

Εχουμε μελλον για τη γεννα.μακαρι να πανε ολα καλα και γενναω και στο σπιτι που λεει ο λογος.:tongue:απλα το ανεφερα γιατι εχει ανοιξει στο αλεξανδρας καινουργια πτερυγα και η φιλη μου εμεινε απολυτα ικανοποιημενη.τεσπα.εκανες εξετασουλες;εγω γιατρο δευτερα θα παω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Ειμαι 28 χρονων και με τον αρραβωνιαστικο μου εχουμε ελευθερες επαφες με την μεθοδο του τραβηγματος. Τον προηγουμενο μηνα ειχα περιοδο κανονικα στις 10/03. Ο κυκλος μου ειναι 28 ημερων. Αυτον τον μηνα μου ηρθε με μια μερα καθυστερηση, πραγμα που το βρισκω φυσιολογικο στις 08/04 αλλα μου κρατησε 2μιση μερες..Την πρωτη μερα ειχα καφετι υγρα, την δευτερη ψιλοκανονικη ροη μεχρι το μεσημερι και απο το απογευμα και την επομενη μονο καφετι υγρο..Νιωθω απιστευτη κουραση, εχω ακομα πρηξιμο στην κοιλια και ελαχιστο στο στηθος, εχω ναυτιες που και που και νυσταζω συνεχεια..Υπαρχει καποια πιθανοτητα ψευτοπεριοδου ή απλα ειναι στο μυαλο μου ολο αυτο?

Ευχαριστω πολυ!! Και παλι καλημερα σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Ειμαι 28 χρονων και με τον αρραβωνιαστικο μου εχουμε ελευθερες επαφες με την μεθοδο του τραβηγματος. Τον προηγουμενο μηνα ειχα περιοδο κανονικα στις 10/03. Ο κυκλος μου ειναι 28 ημερων. Αυτον τον μηνα μου ηρθε με μια μερα καθυστερηση, πραγμα που το βρισκω φυσιολογικο στις 08/04 αλλα μου κρατησε 2μιση μερες..Την πρωτη μερα ειχα καφετι υγρα, την δευτερη ψιλοκανονικη ροη μεχρι το μεσημερι και απο το απογευμα και την επομενη μονο καφετι υγρο..Νιωθω απιστευτη κουραση, εχω ακομα πρηξιμο στην κοιλια και ελαχιστο στο στηθος, εχω ναυτιες που και που και νυσταζω συνεχεια..Υπαρχει καποια πιθανοτητα ψευτοπεριοδου ή απλα ειναι στο μυαλο μου ολο αυτο?

Ευχαριστω πολυ!! Και παλι καλημερα σας

Καλημερα golden.ευχομαι να εισαι εγκυουλα αν το θελεις.παντως ετσι για την ιστορια να σου πω οτι μια φιλη μου περυσι ειχε καφε δυο μερουλες στην αναμενομενη μερα περιοδου κ ηταν εγκυος.σκεψου δεν εδωσε βαση γιατι ειχε κ αγχος εκεινες τις ημερες κ το καταλαβε τον αλλο μηνα που δεν της ηρθε.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Ειμαι 28 χρονων και με τον αρραβωνιαστικο μου εχουμε ελευθερες επαφες με την μεθοδο του τραβηγματος. Τον προηγουμενο μηνα ειχα περιοδο κανονικα στις 10/03. Ο κυκλος μου ειναι 28 ημερων. Αυτον τον μηνα μου ηρθε με μια μερα καθυστερηση, πραγμα που το βρισκω φυσιολογικο στις 08/04 αλλα μου κρατησε 2μιση μερες..Την πρωτη μερα ειχα καφετι υγρα, την δευτερη ψιλοκανονικη ροη μεχρι το μεσημερι και απο το απογευμα και την επομενη μονο καφετι υγρο..Νιωθω απιστευτη κουραση, εχω ακομα πρηξιμο στην κοιλια και ελαχιστο στο στηθος, εχω ναυτιες που και που και νυσταζω συνεχεια..Υπαρχει καποια πιθανοτητα ψευτοπεριοδου ή απλα ειναι στο μυαλο μου ολο αυτο?

Ευχαριστω πολυ!! Και παλι καλημερα σας

Απο την αλλη πραγματικα δεν ξερω κατα ποσο μπορεις να μεινεις με τη μεθοδο του τραβηγματος.δεν ξερω.μην σε παρω στο λαιμο μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωχ! και τι θα κανεις? ειναι δημοτικό το παιδι ? η νήπια να μην το πας??

O μικρός μου είναι 22 μηνών. Καλό θα ήταν να μην τον πήγαινα αλλά πρέπει να βρω γυναίκα να τον κρατήσει.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

O μικρός μου είναι 22 μηνών. Καλό θα ήταν να μην τον πήγαινα αλλά πρέπει να βρω γυναίκα να τον κρατήσει.

Να τον χαιρεσαι Ρανια.εγω εχω τον ανηψιο μου ειναι 19 μηνων και ειναι μεγαλη φατσα.μιλαμε μας κανει οτι θελει.και τοσο φωναζει η αδερφη μου που τον κακομαθαινουμε.αλλα πως να του χαλασεις χατιρι μωρε;ειναι σου λεω αλλο πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Να τον χαιρεσαι Ρανια.εγω εχω τον ανηψιο μου ειναι 19 μηνων και ειναι μεγαλη φατσα.μιλαμε μας κανει οτι θελει.και τοσο φωναζει η αδερφη μου που τον κακομαθαινουμε.αλλα πως να του χαλασεις χατιρι μωρε;ειναι σου λεω αλλο πραγμα.

Eίναι η καλύτερη ηλικία αρκεί να μην έχετε θέμα με τον ύπνο!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eίναι η καλύτερη ηλικία αρκεί να μην έχετε θέμα με τον ύπνο!

Το βραδυ κοιμαται μωρε.αλλα ξυπναει 6παρα το πρωι κ ξανακοιμαται 10:30-12.και τον θηλαζει ακομη.εχει πολυ γελιο γιατι ειναι μεγαλουτσικος αλλα το γαλα απ την μαμουλα γαλα.κατα τα αλλατρωει ολα τα φαγητα.αλλα το γαλα γαλα.

Link to comment
Share on other sites

Eίναι η καλύτερη ηλικία αρκεί να μην έχετε θέμα με τον ύπνο!

Γελαω μονη μου.εχει και αγαπημενα παιδικα.ειναι οτε tv ενα που λεγεται η μπελα κ ο μπομπος.κ αλλο ενα δεν θυμαμαι το ονομα του που μαγειρευει κ ολο του λειπει ενα υλικο.τρελο γελιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...