Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Λογικα το βραδινο θα σε πειραζε το αργοτερο μεχρι το πρωι σημερα...μαλλον σε πιεζει ο μικρος και πιεζεται το στομαχι. Και εγω αυτο εγραφα τωρα, νιωθω πονο εκει ψηλα αλλα απο τη μια πλευρα μονο. Παιζει να ειναι και ολα μαζι...ελπιζω μονο να μην ειναι γαστρεντεριτιδα...

ΜΑΜΑ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΟΙΩΘΑ Κ ΕΓΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΜΟΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ Π Η ΚΟΙΛΙΑ Μ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΤΩΡΑ Μ ΠΕΡΑΣΕ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια ειμαι στη μαμα μου κ μαλλον θα κατσω αρκετα.πηγα στο νοσοκομειο γτ συνεχιζαν οι εμετοι κ μαλθστα μονο υγρα απο το στομαχι αφου δ εφαγα μετα τις 4.ουτε νερο απο τις 6.δ πρεπει να ειναι η χολη αλλα τα λευκα ειναι ανεβασμενα οποτε κτ περναω.παιρνω αντιβιωση.αυριο πρωι θα ξαναπαω να με δουν.τωρα εφαγα μια φρυγανια κ πινω λιγο χαμομηλι.διψαω πολυ..δ θελω να ξανακανω εμετο.κ φοβαμαι μη σπασουν τα νερα..(χαλασα κ την εκδρομη των γονιων μου)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειμαι στη μαμα μου κ μαλλον θα κατσω αρκετα.πηγα στο νοσοκομειο γτ συνεχιζαν οι εμετοι κ μαλθστα μονο υγρα απο το στομαχι αφου δ εφαγα μετα τις 4.ουτε νερο απο τις 6.δ πρεπει να ειναι η χολη αλλα τα λευκα ειναι ανεβασμενα οποτε κτ περναω.παιρνω αντιβιωση.αυριο πρωι θα ξαναπαω να με δουν.τωρα εφαγα μια φρυγανια κ πινω λιγο χαμομηλι.διψαω πολυ..δ θελω να ξανακανω εμετο.κ φοβαμαι μη σπασουν τα νερα..(χαλασα κ την εκδρομη των γονιων μου)

ΒΙΚΗ Μ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειμαι στη μαμα μου κ μαλλον θα κατσω αρκετα.πηγα στο νοσοκομειο γτ συνεχιζαν οι εμετοι κ μαλθστα μονο υγρα απο το στομαχι αφου δ εφαγα μετα τις 4.ουτε νερο απο τις 6.δ πρεπει να ειναι η χολη αλλα τα λευκα ειναι ανεβασμενα οποτε κτ περναω.παιρνω αντιβιωση.αυριο πρωι θα ξαναπαω να με δουν.τωρα εφαγα μια φρυγανια κ πινω λιγο χαμομηλι.διψαω πολυ..δ θελω να ξανακανω εμετο.κ φοβαμαι μη σπασουν τα νερα..(χαλασα κ την εκδρομη των γονιων μου)

Περαστικά και ηρεμία όσο μπορείς! Ευτυχώς που το σκέφτηκες από νωρίς να πας στη μαμά σου.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοιλουμπινες και μωρακια!

Βικη περαστικα σου! ευχομαι γρηγορη αναρρωση! Μπες να μας πεις νεα οταν μπορεσεις.

Ειρηνη πως πας? καλυτερα τωρα με την ξεκουραση?

Izambella τι κανει το κοκορακι μας?

Εμενα περασε ο πονος πανω δεξια, αλλα το απογευματακι με ξαναπιανει συνηθως και μεχρι να με παρει ο υπνος αργα.

Εχθες βραδυ σε οποιο πλευρο και να γυρνουσα ενιωθα τη μπεμπα να πιεζεται πολυ και να κλωτσαει σαν να ζοριζεται και να αντιδρα! Αλλα ανασκελα ξερω δεν κανει...

Αυριο επιτελους, πρωτα ο Θεός, στο doppler θα τη δουμε κιολας!

Οι υπολοιπες κοιλουμπες που εισαστε?

Rennie, Ισαβελλα...ελπιζω να εισαστε καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου. Βικυ μου περαστικα! Βρε κοριτσια εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι η καλυτερη θεση για το μωρο ειναι ανασκελα. Ρωτησατε τους γιατρους σας για αυτο; Αλλα νεα δεν εχω, παιζω με την τυχη μου, παλι πηγα να πεσω το πρωι πλενοντας το μπαλκονι!,


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΡΑΝΙΑ ΠΑΛΙ? ΠΡΟΣΕΧΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ Μ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.

ΜΑΜΑ ΜΙΑ ΕΓΩ ΨΕΣ ΞΥΠΝΗΣΑ 3 4 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΔΥΝΑΤΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΙΠΙ. ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΚΤΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ.

ΒΙΚΗ Μ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη κι εγω ειμαι συχνα πυκνα εδω και δυο μερες στην τουαλετα και επισης οχι για πιπι μαλλον ξεκινησαν τα προ τοκετου συμπτωματα! Εκτος κι αν ειμαστε ολες με γαστρεντεριτιδα! Ειρηνη μου δεν ξερω τι γινεται, μπορει να ειναι και γλωσσοφαγια! Αντιστεκομαι ομως!!!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ευχαριστω για τα περαστικουλια.πιασανε τοπο.ολο υο βραδυ χαλια.αυπνη.εμετους κ new entry διαρροια..ξυπνησε κ η κορη απο τις 3:30!απο τις 7ειμαι καπως καλυτερα.ψες μια φρυγανια λιβανιζα κ τη εβγαλα ολη.τωρα εφαγα κουλουρι.ευτυχως ηπια νερακι κ συνηλθα.επισης χαρηκα γτ εχει τα ιδια συμπτωματα κ η αδερφη μου!κακο το ξερω,αλλα δ ειναι απο την εγκυμοσυνη.γαστρεντεριτιδα μαλλον οποτε μπορει να σας κολλησα.χιχι

Δ ξαναπαταω σε παιδοτοπο!οπως κ ορεστιαδα.πολυ γκαντεμια.

Καλα βρε ρανια ηταν αναγκη να κανεις τα μπαλκονια;προσεχε σε παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Aνασκελα δεν κανει μου το ειπε μαια, δε γινεται σωστη αιματωση...

Ρανια προσεχε με τα μπαλκονια και τις δουλειες..!

Κοριτσια και αυτο το ξαφνικο "ξεβουλωμα" μαλλον ειναι συμπτωμα εμπεδωσης του μωρου στη λεκανη, καθως κατεβαινει χαμηλα, ξεδιπλωνεται το εντερο για να το περιγραψω απλα...

Ετσι κ αλλιως πλησιαζουμε ολες...απειλητικα..εγω πχ σε 12 μερες μπαινω στο μηνα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευτυχως μαμα.μια γτ χθες με επιασε μια κριση πανικου οτι αν χειρουργηθω το μωρο θα παει 100χλμμακρια στο πανεπιστημιακο.ετοιμη ημουν να πω τον αντρα μου παμε αλεξ/πολη.πειναω..

Εγω παλι χθες μπηκα στον ογδοο!κ με ποναει απο το βραδυ κ ο πωπος απο το πεσιμο!τψρα το θυμηθηκε κ αυτος

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορειτε να ξαπλωσετε ανασκελα για λιγο δ πειραζει.συνηθως δ μπορουμε να αναπνευσουμε λογω διαφραγματος.το ιδανικο ειναι στο αριστερο πλευρο.ανασκελα σηκωστε ψηλα το κεφαλι.εγω βολευομαι ακομη κ μπρουμυτα.καλοβολος ο μπεμπης.οχι σαν την κορη που σκουντουσε να αλλαξω πλευρο!τωρα κοιμηθηκε στη βολτα με το καροτσι.κ ο μπεμπης ζωηροτατος ευτυχως κ ηρεμω

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Τι κάνετε? ?Βίκυ είσαι καλύτερα? Ειρήνη οι συσπάσεις? ?βρε Ζουζου μπαλκόνια πας να κάνεις? Κάτσε ηρέμησε! !!

Εγω τρέχω κορίτσια να φτιάξω το δωμάτιο του μπέμπη και να ετοιμάσω το σπίτι.αν όλα πάνε καλά σε δέκα μέρες θα έρθει το παιδι στο σπίτι μας!! Πρέπει να τρώει όλο το φαγητό του με το μπιμπερό και να έχω πάρει τον αέρα εγώ να το ταιζω -αλλαζω-κάνω μπάνιο! !! Παρακαλάω να πάνε όλα καλά και να τελειώσει όλο αυτό.να το αφήσουμε πίσω μας!

Υ.Γ.εξακολουθούμε να είμαστε οι ομορφοτεροι στη ΜΕΝΝ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...