Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΖΑΜΠΕΛΑ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?

ΒΙΚΗ Κ ΜΑΜΗ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5.3 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΑΛΛΗ. ΑΠΤΗΣ 9 Π ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΕΤΡΩ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΤΛ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΣΑ.

ΤΡΩΩ ΜΙΑ ΚΑΠΗΡΑ ΣΚΕΤΑ ΣΤΕΓΝΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.

ΒΙΚΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΠΤ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Σ.

ΜΑΜΗ ΕΥΤΥΧΩΣ Π ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΛΗ Μ Χ Χ Χ

Καλημέρα, Ειρήνη!

Μαγνήσιο παίρνεις;


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, Ειρήνη!

Μαγνήσιο παίρνεις;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΙΛΙΧΕΡ ΠΑΙΡΝΩ 3 ΤΗΝ ΜΕΡΑ. ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΟΥΜΕ ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΑΝΤΕ 5 ΑΝΤΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΛΑ ΗΡΕΜΟΥΝ. ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΒΟΜΒΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΙΛΙΧΕΡ ΠΑΙΡΝΩ 3 ΤΗΝ ΜΕΡΑ. ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΟΥΜΕ ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΑΝΤΕ 5 ΑΝΤΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΛΑ ΗΡΕΜΟΥΝ. ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΒΟΜΒΑ.

Δίκιο έχεις. Αφού μπήκες σε διαδικασία τοκετού, δεν έχει νόημα το μαγνήσιο. Ειδικά αφού δεν είναι το πρώτο σου παιδάκι, έχεις απόλυτη επίγνωση της πορείας των συσπάσεων. Εγώ πχ. βλέπω την κοιλιά μου σκληρή σε ένα σημείο και δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν είναι πράγματι σύσπαση ή κάποιο μέλος του μωρού που ξεπροβάλλει. :D

Εμένα μου έδωσε μαγνήσιο να το παίρνω έως 6 χάπια την ημέρα. Προς το παρόν παίρνω 2 και κάποιες μέρες ίσως πάρω και ένα τρίτο.

Πότε έχεις ΠΗΤ;


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να ξερετε κι εγω θεωρω οτι ειμαστε πολυ μουτζωμενο το καφε νοεμβριου! Χαχα! Ειρηνη με αυτη τη ψυχολογια οτι και να γινει μια χαρα θα παει. Αν και πιστευω θα μπεις στο μηνα σου. Περαστικα στα αρρω στα κοριτσια μας! Rennie φοβερα νεα! Μπραβο. Οσον αφορα εμενα τα ιδια. Πρωι πρωι βεραντες, πλυντηρια, περιμενω να γινουν τα φασολακια και εχω φουλ σιδερο γιατι εβγαλα τα χειμωνιατικα να ξεμπερδευω. Για να ξεκινησω της μικρης! Μολις εκατσα και ποναω. Ξυπνησα και στις 4 απο πονους. Αλλα σιδερο θα κανω το απογευμα. Δεν μπορω αλλο.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΖΙΛΙΧΕΡ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΗΤ Μ.

ΡΑΝΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ Μ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΟΠΟΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΣΑΙ ΟΠΩΣ ΜΕ ΛΕΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΗ Κ ΜΑΝΙΑΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μολις εκατσα κ εγω.καθαρισα νεροχυτη.απλωσα ρουχα.ψιλοεκανα μπανιο.ουφ:oops:

στις δυο να ειμαι ετοιμη να φυγω.ευτυχως εχω φαι απο χθες!!!!

εγω επειδη δεν ημουν κ καλα με λαιμο κ τετοια δεν τολμαω να βγω να πλυνω εξω.γιατι δεν παιρνψ κ καλα ανασα ακομη απο το μπουκωμα!!!!φορεσα μακρυ παντελονι φορμα κ ζακετα να απλωσω τα ρουχα.Βρε Ρανια παρατα τα τα πολλα πολλα.μην πλενεις.τι πονους ειχες;εγω σημερα δεν ποναω τοσο.απλα νυσταζω ρε κοριτσια.δεν ξερω.εχω ξαπλωσει λιγο καναπε.πηρα το σιδηρο αποτε να φαω κατα τις 1 και να φυγω.

Link to comment
Share on other sites

ΖΙΛΙΧΕΡ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΗΤ Μ.

ΡΑΝΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ Μ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΟΠΟΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΣΑΙ ΟΠΩΣ ΜΕ ΛΕΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΗ Κ ΜΑΝΙΑΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ.

Χαχα! Οχι κοριτσι μου μανιακη δεν ειμαι πλεον γιατι βαρεθηκα να τους κυνηγαω απο πισω να μαζευω. Απλως θελω να βλεπομαστε! Οσο γινεται! Τουλαχιστον τωρα που καθομαι γιατι αν αρχισω δουλεια παλι θα βρωμανε. Και στο κατω κατω τα ξερεις καλυτερα απο μενα! Αν δεν εχεις βοηθεια ποιος θα τα κανει;;;


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοιλουμπες και μωρουλινια!!

Izambella αμην να παρετε το κοκορακι σπιτι! τελεια, πλεον μετρατε αντιστροφα!!

Rennie και Ζiliher μια χαρά οι μπεμπες σας, μπραβο πολυ καλα αποτελέσματα!

Mummy μου μην αγχωνεσαι τοσο, ολα πανε καλα δοξα το Θεο, απλα αν ετοιμασεις μερικα πραγματακια θα παψεις να αγχωνεσαι.

Ετσι και εγω οταν τελειωσα με τις ετοιμασιες μου εφυγε ενα αγχος τεραστιο και πλεον μου φαινεται οτι εεεεεεεεχωωωω πολυ ακόμη μεχρι να γεννησω!

Όσον αφορά τα δικά μας τελειωσε και το ντοπλερ! 2200 η μπεμπα μου και ολα φυσιολογικα! αμνιακο κλπ τα παντα οκ!Αλλά ο πλακουντας εχει ωριμασει στο βαθμο 2 ωστοσο! ο γιατρος ειπε οτι ειναι φυσιολογικο για την εβδομαδα μου!

Όσες κανατε doppler τι βαθμο ωριμανσης πλακουντα σας εβγαλε και σε τι εβδομάδα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σήμερα άκουσα τα καλύτερα νέα!!!Παρασκευή .μεθαύριο το παιδι θα είναι στο σπίτι! !θα τρελαθώ!!δε μπορώ να το πιστέψω! ! Ετοιμάζω το δωμάτιο του και τρελαίνομαι!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα άκουσα τα καλύτερα νέα!!!Παρασκευή .μεθαύριο το παιδι θα είναι στο σπίτι! !θα τρελαθώ!!δε μπορώ να το πιστέψω! ! Ετοιμάζω το δωμάτιο του και τρελαίνομαι!

Γιούπι!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ συγκινητικό κουκλα μου, αχ επιτελους θα το μυρίζεις θα το εχεις στην αγκαλια σου θα δει το δωματιο του. Φανταζομαι τον ενθουσιασμό και την χαρα σου που του ετοιμάζεις το δωματιο! Τελεια νεα! Μπραβο μπραβο! Με το καλο και αχώριστοι πλεον.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα άκουσα τα καλύτερα νέα!!!Παρασκευή .μεθαύριο το παιδι θα είναι στο σπίτι! !θα τρελαθώ!!δε μπορώ να το πιστέψω! ! Ετοιμάζω το δωμάτιοου και τρελαίνομαι!

Ιzambella μου με το καλο κοριτσι μου! Τα καλυτερα νεα που εχουμε ακουσει! Μπραβο κοπελα μου! Επισημα λοιπον σου λεω να σου ζησει ο γιος! Να τον βλεπετε και να τον χαιρεστε!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στο αντρακι σας ιζαμπελλα!τελεια νεα!με το καλο να τον δεχτειτε κ να μην ξαναχωρισετε ποτε!να ναι παντα γερος κ τυχερος!ωρα για πολλες αγκαλιτσες κ φιλακια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...