Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Κορίτσια Τι κάνετε? ?Βίκυ είσαι καλύτερα? Ειρήνη οι συσπάσεις? ?βρε Ζουζου μπαλκόνια πας να κάνεις? Κάτσε ηρέμησε! !!

Εγω τρέχω κορίτσια να φτιάξω το δωμάτιο του μπέμπη και να ετοιμάσω το σπίτι.αν όλα πάνε καλά σε δέκα μέρες θα έρθει το παιδι στο σπίτι μας!! Πρέπει να τρώει όλο το φαγητό του με το μπιμπερό και να έχω πάρει τον αέρα εγώ να το ταιζω -αλλαζω-κάνω μπάνιο! !! Παρακαλάω να πάνε όλα καλά και να τελειώσει όλο αυτό.να το αφήσουμε πίσω μας!

Υ.Γ.εξακολουθούμε να είμαστε οι ομορφοτεροι στη ΜΕΝΝ

Δεκα μερες!!! Μπραβο στο θηρειακι! Με το καλο ιζαμπελλα μου!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Izambella μου, δε φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι με τα καλά σας νέα! Τελειώνουν τα βάσανα πολύ σύντομα και αρχίζουν τα ωραία!! Στα κουνάκια μένουν λίγο αλλά είναι και πολύ πιο χαλαρή η κατάσταση γιατί πια δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι! Μπράβο στον κούκλο σας!

Ειρήνη, ευτυχώς τη γλυτώσατε κι εσείς! Αν μπορείτε να βρείτε μια κοπέλα, μην το καθυστερείς. Ή δεν ξέρω, μήπως να ξυπνάει τον μικρό ο άντρας σου το πρωί και να στον φέρνει;

Βίκυ, όλα να περάσουν πολύ γρήγορα εύχομαι!

Ράνια, άστα μπαλκόνια και ξάπλωσε! Ό,τι είναι απαραίτητο για το γιο σου, τ΄ άλλα στάχτη και μπούρμπερη να γίνουν στο σπίτι!

Στα δικά μας, η Ελπίδα μου έφτασε τα 2 κιλά. Οι συσπάσεις δε μας φοβίζουν γιατί ο τράχηλός μου είναι 5,6cm(!) και εντελώς κλειστός , οπότε είμαι σαφώς πιο ήρεμη! Τη Δευτέρα θα κάνω και το Doppler.

Φιλιά, κοριτσάρες μου κι ας πάμε όλες ήρεμα μέχρι τέλους! Αρκετά περάσαμε, φτάνει!


2016.pnghHGHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Τι κάνετε? ?Βίκυ είσαι καλύτερα? Ειρήνη οι συσπάσεις? ?βρε Ζουζου μπαλκόνια πας να κάνεις? Κάτσε ηρέμησε! !!

Εγω τρέχω κορίτσια να φτιάξω το δωμάτιο του μπέμπη και να ετοιμάσω το σπίτι.αν όλα πάνε καλά σε δέκα μέρες θα έρθει το παιδι στο σπίτι μας!! Πρέπει να τρώει όλο το φαγητό του με το μπιμπερό και να έχω πάρει τον αέρα εγώ να το ταιζω -αλλαζω-κάνω μπάνιο! !! Παρακαλάω να πάνε όλα καλά και να τελειώσει όλο αυτό.να το αφήσουμε πίσω μας!

Υ.Γ.εξακολουθούμε να είμαστε οι ομορφοτεροι στη ΜΕΝΝ

Τέλεια νέα, Ιζαμπέλλα!!! Με το καλό!

Κι εμείς πήγαμε στον γιατρό μας σήμερα. Η μπέμπα έφτασε τα 1.800 γρ. και γύρισε με το κεφαλάκι προς τα κάτω. Ετοιμάζεται η μικρούλα μας! :D:D Όλα καλά λοιπόν... όντως έχουμε αρχίσει να μετράμε αντίστροφα. Επειδή θα πάω για καισαρική προγραμματισμένα, υπολογίζουμε μέχρι τις 20/11, αν το βάρος της μπέμπας είναι ικανοποιητικό μέχρι τότε.

Ευτυχώς προς το παρόν δεν έχω κανένα πρόβλημα με πόνους και ενοχλήσεις.

Doppler μας κάνει ο γιατρός μας κάθε φορά, οπότε δεν προβλέπεται να πάω κάπου έξω γι αυτό.

Όσο για τον ύπνο... κι εγώ κυρίως αριστερά κοιμάμαι αλλά αλλάζω και πλευρό για να ξεπιαστώ. Όποτε έχω ξαπλώσει ανάσκελα νιώθω κάποια ενόχληση μετά από λίγη ώρα.

Το μόνο μου άγχος προς το παρόν είναι να καταφέρω να ολοκληρώσω κάποια πράγματα στη δουλειά μου γιατί όταν έρθει η μπεμπούλα θα μου πάρει και το μυαλό και όλον μου τον χρόνο.:D:D:D:D


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ζιλιχερ!πολυ ωραια νεακια!

Ρεννιε το ξεπερασατε κ σεις το θεματακι σας κ ολα θα πανε καλα μεχρι τελους!

Ιζαμπελλα τι υπεροχα νεα!σε 10μερουλες..;!εφτασε ο καιρος!

Εγω ειμαι καλυτερα.μαλλον θα μεινω στη μαμα μου ολη τη βδομαδα για περιποιηση.συνεχιζω αντιβιωση κ προσεκτικη διατροφη

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι πραμα ειναι αυτο!!!!!!!!με εχουν πεθανει οι καουρες με τρωει-ποναει η κοιλια μου ψηλα.νιωθω λες και με εχουν δειρει!!!!!!καθολου διαθεση.ειμαι μες στα μαυρα χαλια!δεν ξερω τι να πω!!!!!!!

Ιζαμπελλα μπραβο για το παλικαρακι.με το καλο να τον παρετε σπιτακι κοριτσι και να απολαυσετε ζεστες οικογενειακες στιγμες!!!

Βικυ και Ρανια περαστικα!!!!!!!!ποσο να προσεχουμε;;;;εγω ειμαι χαλια!!!!!!!!!και δεν εχω παρει τον γιατρο.να του πω τι;;;;;;;οτι νιωθω λες και εχω φαει ξυλο;;;;

απο σημερα το μεσημερι νιωθω και ηπια τραβηγματακια απο κατω.σαν ψιλοπονακια.πω πω.σας ζαλισα.το ξερω.ειμαι μες στην γκρινια.θεε μου:evil:

ευχομαι κοριτσια πραγματικα εσεις να ειστε καλυτερα!!!!!!!!!δεν ξερω τι εχω παθει!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ Π ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΚΟΥΚΛΟ Σ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ Τ.

ΡΕΝΙΕ ΜΑ ΤΙ ΩΡΑΙΟΣ Κ ΜΑΚΡΥΣ ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ Π ΜΕΓΑΛΩΣΕ.

ΜΑΜΗ ΓΛΥΚΙΑ Μ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΡΙΝΙΑΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ Κ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΛΗ Μ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ.

ΖΙΛΙΧΕΡ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΝΙΝΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ.

ΡΑΝΙΑ ΣΕ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΣΕ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΓΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Βικυ μολις εφαγα εκανα ενα μπανιο και λεω του αντρουλη παω κρεβατι δεν την παλευω.

δεν νιωθω πως νυσταζω για υπνο.ψυχολογια δεν εχω.πρωτη φορα τοσο χαλια!!!!

Με εχει πιασει κ ενα αγχος.δεν εχω αγορασει τπτ για μενα ακομη.δεν ξερω.ολα μαζι μου φταινε!!!!

Ειρηνη νιωθω αχαριστη που γκρινιαζω γιατι δοξα τω θεο και με τη βοηθεια της παναγιας εφτασα ως εδω πολυ καλα!εσυ πως εισαι;;;

Την δουλεια δεν ξερω ποτε θα τη σταματησω.οσο αντεξω.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρη πως φταιει ως ενα βαθμο και το αγχος μου.και ο καημενος ο αντρουλης μου δεν φταιει κ αυτος σε τιποτα.και πριν ολο του την ελεγα χωρις πραγματικα να εχει κανει κατι.

και παρολα αυτα καταλαβε πως σημερα δεν ειμαι πραγματικα στα καλα μου.θες απο τα φαρμακα καθε μερα;συνολο 11!μου χει διαλυσει το νευρικο συστημα.θες απο τις ενεσεις;εκανα 4, 2+2!!!!

δεν ξερω!ξυπνησα 5,5 το πρωι και δεν ξανακιιμηθηκα γιατι ειδα οτι γεννησα λεει 1η οκτωβριου!!!!και δεν ειχα τπτ ετοιμο.ε μετα δεν με ξαναπηρε ο υπνος.σηκωθηκα κ εβαλα ασχετο πλυντηριο πετσετες;σεντονια.απλωνα σαν την τρελη στις 7 το πρωι .το χω χασει τελειως!μιλαμε για τρελα!

Link to comment
Share on other sites

Μαμμυ ολοι εχουμε ασχημες μερες.κ οι ορμονες μας κανουν παρτυ.καταλαβαινει ο συζηγος κ δ παρεξηγει.μην αγχωνεσαι για τα ψωνια.κατσε γραψε τι χρειαζεσαι αυριο-μεθαυριο κ απο βδομαδα κανε τα ψωνια κ ετοιμασου σιγα-σιγα.

Απλα προσεχε με τη δουλεια.αν βλεπεις οτι δ αντεχεις σταματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΑΜΗ Μ ΓΛΥΚΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ Π ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ Η ΒΙΚΗ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ.

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ Μ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ Μ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΘΑ ΠΗΓΑ ΙΣΑ ΜΕ 20 ΦΟΡΕΣ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑ Κ ΝΟΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Μ ΣΤΕΓΝΟ.

Α ΚΑΙ ΜΑΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΠΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ Σ ΚΑΝΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ Σ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ Σ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ Σ Χ Χ Χ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!πως ειστε;εγω καλυτερα αλλα μου εβγαλε η μικρη το πρωινο γαλα.ελπιζω να ηταν τυχαιο η να το περασει ελαφρα.οποτε προσεχτικη διατροφη κ γι αυτη

Ειρηνη ηρεμησες απο συσπασεις;να τρως ελαφρια κ να πινεις υγρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

κ εγω ειμαι καλυτερα απο χθες!για να δουμε πως θα κυλισει η μερα.τωρα θα κανω σιγα σιγα λιγες δουλειες στο σπιτι κ μετα δουλεια!εχετε δικιο!!!θα σταματησω σε λιγες μερες.γιατι δεν ειναι οτι σηκωνω βαρη κ τετοια.σε καρεκλα καθομαι.απλα εχω και το σπιτι.και ερχομαι και πελαγωνω.μακαρι να ηταν η μανα μου κοντα.τεσπα!!!!αυριο πρωι αν ειναι θα παω να παρω κ πυτζαμες δικες μου κ μια ρομπα κ παντοφλες.και να τα πλυνω το σκ μαζι με του μπεμπη.να μου φυγει κ αυτο!εν τω μεταξυ η μανα μου εχει πλυνει και σιδερωσει φορμακια που της εδωσε η αδερφη μου απο τον ανηψιο μου.ειναι καινουργια!

Ειρηνη μαλλον φαγαμε μουτζα ολο το καφε νοεμβριου.ενημερωνε τη γιατρο για τις συσπασεις!!!δεν ξερω τι να πω!περασε ο καιρος και αντι να ηρεμω εμενα προσωπικα με εχει πιασει και ανυπομονησια και αγχος!!!!

Βικυ παιρνεις ακομη αντιβιωση;;;;αν εισαι στη μαμα σου τουλαχιστον εχεις μια βοηιεια και για το παιδι.αν και θα θελει τα χαδια και τα φιλια και τις αγκαλιες της μαμας.ειναι μικροθλα ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Μαμμυ ευκολο ειναι να καθεσαι 8ωρες σε μια καρεκλα;θα ηρεμησεις κ θα φτιαξει η διαθεση σου αν σταματησεις κ κανεις τις ετοιμασιες σου.κ γω πρεπει να βαλω κ πλυντηρια.πρωτα τις κουβερτες γτ χαλασε ο καιρος κ μετα λιγα του μικρου κ τα αρκουδακια

Η κορη μου δ ειναι της αγκαλιας.ουτε χαδιαρα.σπανια κ μονο μαζι μου.προχθες το βραδυ που δ ημουν καλα δ ξεκολλουσε απο τα ποδια μου.κ μονο που γλιτωσα μαγειρεμα κ αλλαγμα της μικρης ειμαι οκ.θα παρω την αντιβιωση μεχρι τελος βδομαδας

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΖΑΜΠΕΛΑ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?

ΒΙΚΗ Κ ΜΑΜΗ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5.3 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΑΛΛΗ. ΑΠΤΗΣ 9 Π ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΕΤΡΩ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΤΛ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΣΑ.

ΤΡΩΩ ΜΙΑ ΚΑΠΗΡΑ ΣΚΕΤΑ ΣΤΕΓΝΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.

ΒΙΚΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΠΤ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Σ.

ΜΑΜΗ ΕΥΤΥΧΩΣ Π ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΛΗ Μ Χ Χ Χ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...