Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια!!! Ιζαμπελλα με το καλο να υποδεχτειτε σημερα τον μπεμπουλη σας!!!

Ρανια πολυ προσοχη κοπελα μου!!!! Ευτυχως ειστε καλα και οι τρεις!!!

Εμεις χτες παραλαβαμε τα επιπλακια μας και ειναι τρελα!!!! Χτες τελειωσα και με τα πλυσιματα και μου εμειναν λιγα ακομη για σιδερωμα και τελος!!! Μπορω να πω οτι κουραστηκα πολυ!!! Αλλα ξεαγχωθηκα γτ ολα σχεδον ειναι ετοιμα να υποδεχτουν ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ τον μπεμπουλη μας!!! Εφτιαξα σχεδον και τη βαλιτσα, εμειναν μονο αυτα που θα μπουν τελευταια στιγμη οδοντοβουρτσα, χτενα, σαμπουν και τα ρουχα εξοδου που μπορει να τα αφησω να μου τα φερει ο αντρας μου γτ ισως να μην χωρεσουν (πηρα χειραποσκευη) και του μπεμπουλη που θα ειναι λιγα γτ θα γεννησω σε κλινικη θα τα εχω στην τσαντα του καροτσιου!!!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ Κ ΤΗΧ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ Τ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΑΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ Κ.Τ.

ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΠΙΣΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Τ ΕΝΤΕΡΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ. ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΡΕΣΤΑ ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ.ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΟΙΩΣΑ ΤΟ ΕΣΣΩΡΟΥΧΟ Μ Κ ΤΗΝ ΠΥΖΑΜΑ Μ ΝΑ ΒΡΕΧΟΝΤΑΙ, ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΗΔΗ ΤΗΧ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ. ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ. ΣΤΙΣ 11.3 ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΠΕΡΗΧΟ Κ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 4. ΣΤΙΣ 1.46 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΜΕ Κ.Τ. 2200 ΗΤΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΣΧΕΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ Κ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΣΧΙΣΤΗΚΕ ΛΙΓΟ Η ΜΗΤΡΑ Μ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΕΙΡΩΣΗ Κ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΤΕΣ Π ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΟΡΟ ΓΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΗΤΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ Κ ΤΗΧ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ Τ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΑΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ Κ.Τ.

ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΠΙΣΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Τ ΕΝΤΕΡΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ. ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΡΕΣΤΑ ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ.ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΟΙΩΣΑ ΤΟ ΕΣΣΩΡΟΥΧΟ Μ Κ ΤΗΝ ΠΥΖΑΜΑ Μ ΝΑ ΒΡΕΧΟΝΤΑΙ, ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΗΔΗ ΤΗΧ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ. ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ. ΣΤΙΣ 11.3 ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΠΕΡΗΧΟ Κ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 4. ΣΤΙΣ 1.46 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΜΕ Κ.Τ. 2200 ΗΤΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΣΧΕΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ Κ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΣΧΙΣΤΗΚΕ ΛΙΓΟ Η ΜΗΤΡΑ Μ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΕΙΡΩΣΗ Κ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΤΕΣ Π ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΟΡΟ ΓΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΗΤΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ.

Καλη αναρρωση Ειρηνη μου και γρηγορα να αποκατασταθει και η αναπνοη της μπεμπουλας σου!! Ποσες μερες σας κρατουν εκει στο νοσοκομειο?

Θα εκανες ετσι κ αλλιως καισαρική ή στο προτειναν για αλλους λογους?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ Κ ΤΗΧ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ Τ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΑΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ Κ.Τ.

ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΠΙΣΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Τ ΕΝΤΕΡΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ. ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΡΕΣΤΑ ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ.ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΟΙΩΣΑ ΤΟ ΕΣΣΩΡΟΥΧΟ Μ Κ ΤΗΝ ΠΥΖΑΜΑ Μ ΝΑ ΒΡΕΧΟΝΤΑΙ, ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΗΔΗ ΤΗΧ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ. ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ. ΣΤΙΣ 11.3 ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΠΕΡΗΧΟ Κ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 4. ΣΤΙΣ 1.46 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΜΕ Κ.Τ. 2200 ΗΤΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΣΧΕΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ Κ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΙΑ ΚΑΜΟΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΣΧΙΣΤΗΚΕ ΛΙΓΟ Η ΜΗΤΡΑ Μ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΕΙΡΩΣΗ Κ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΤΕΣ Π ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΟΡΟ ΓΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΗΤΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ.

Καλημερα Ειρηνη, καταρχάς να σου ζησει το μωρακι σου πανω απ ολα μετραει οτι ειναι καλα στην υγεια της, για την μητρα σοκαρίστηκα! Δεν μπορούσαν να την σώσουν με τιποτα εννοω να μην κανουν στείρωση? μακαρι ολα να πανε καλα, μια εγκυμοσυνη οσο ομορφη και να ειναι εχει κινδύνους δυστυχως. Με το καλο να σηκωθείς ορθια γερή να παρεις το μωρακι σπιτι σας.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει Ειρηνη.ιζαμπελα σήμερα θα είναι η πιο ωραία μέρα.

Με αγχωσατε όλες σχεδόν έχετε έτοιμες τιςβαλιτσες.τι βάλατε μέσα;πυτζαμα,νυχτικο,ρομμπα,παντοφλεςς,σαγιονάρες,σουτιεν, εσώρουχα,πετσέτα,σερβιέτες,επιθεματα,καλλυντικά,αποσμητικό άοσμο,σαμπουάν αφρόλουτρο,ξυραφάκι,κρέμα για θηλες,μπατονετες,ρούχα εξόδου...τι ξεχναω;εχω σχεδόν τελιωσει με τα ψώνια αλλα δεν τα τακτοποιησα.το δωμάτιο βέβαια έτοιμο.πρεπει να πλυθούν κ τα τα υπόλοιπα ρούχα του μπέμπη.το Σάββατο έρχεται η μαμα μου και την Δευτέρα φεύγει η αδερφή μου.δεν με ααφησαν καθόλου μόνη.ειδικη περίπτωση...αφου διανύω τώρα την35 κ δεν το πιστεύω.μακαρι όλα να πάνε καλά.στις 33κ4 ήταν 2268 το μωρό...ολα καλά μου είπε...θα με βλέπει κάθε εβδομάδα...εχω κ το ζάχαρο.μου έφτιαξε γλυκίσματα με ζαχαροπαστα και χάντρες η αδερφή μου και στο λισαμε το σπίτι.

Το καρότσι το περιμένουμε αρχές του μήνα.καθισματακι πήραμε cybex.η πλάτη κατεβαίνει μέχρι κάτω.αλλα έφτασε με τη βάση 380 ευρό.μεχρι 13 κιλά. Επέμενε ο αντραςμου...για ασφάλεια...τέλος πάντων.εγω θα έπαιρνα πιο οικονομικό.μενει να αποφασίσω που θα γεννήσω.ετσι κ αλλιώς εδώ τον τοκετό τον κάνουν οι μαιες...Αν χρειστει έρχεται γιατρός.να μείνω στην κλινική που πηγαίνω η να πάω στο πανεπιστημιακο που έχει κ μονάδα νεογνών;δεν με ενδιαφέρει τόσο ο χώρος...να βγούμε γέροι και ευτυχισμένοι με το μωρό μας στην αγκαλιά μόνο αυτό.δεν θα πληρώσουμε τίποτα αλλά θα ζητήσουμε δωμάτιο ιδιωτικό για να μου επιτραπεί σύνοδος...δεν μιλαω κ τη γλωσσα.α όταν μπω κ στο μήνα μου θα το ανακοινωσουμε και σε φίλους...πολλοί λίγοι γνωρίζουν για την εγκυμοσύνη μου.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο...μπιμπερό, αποστειρωτη,βραστήρα,θερμαντήρα κ θήλαστρο πρέπει να αγοράσω;Η να περιμένω;και ποιες μάρκες να διαλέξω....

Και είδη φαρμακείου δεν έχω αγοράσει.περιμενω τη μαία στις 10αλλά θα ήθελα να τα έχω ολα έτοιμα μέχρι τότε.με το καλό να φτάσω 36κ6 και θα βγω στα μαγαζιά,θα περπατήσω,θα κάνω βόλτες...τόσους μήνες μέσα...θα κλειστω κ μετο μωρό μετά...ελπιζω να έχει ήπιο χειμώνα.ωρες ώρες νομίζω πως ονειρεύομαι.ααα ξύπνησα κ με άσχημο πολύ όνειρο σήμερα....κάπου διάβασα ότι τώρα πέφτουν τα φυλκα κ τα όνειρα δεν βγαίνουν....χιχιχιχι.καλημερα σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες,μανουλιτσες κ μπεμπακια!

Ιζαμπελλα καλως να τον δεχτειτε σημερα τον πριγκιπα σας στο σπιτι!

Ειρηνη να σας ζησει η μπεμπουλα!οσο πιο γρηγορα γινεται να βαλει βαρος κ να ειναι ετοιμη να πατε σπιτι σας!καλη αναρρωση κ σε σενα.ταλαιπωρηθηκε πολυ η μητρα σου με τις συσπασεις ολο αυτον τον καιρο..

Ρανια μου προσεχε..η μικρουλα καλα;ετσι ενιωθα εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη που μου ειχαν συμβει τοσα..

Εγω πηγα χθες να γραψω ενδοκρινολογικες εξετασεις κ τα φτυσα..πριν ενα μηνα μπορουσα διπλασια αποσταση κ μονη την κορη..κ που λετε ριχνουμε εναν υπνο εγω κ η μικρη απο τις 6:30το απογευμα μεχρι τις 9το πρωι!σημερα γυριζω κ σπιτακι μου..

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που την ξυπνησε ο πατερας της εχθες το απογευμα κινειτε συνεχεια οποτε ειναι μια χαρα. Δεν ξερω τι γινεται σε αυτη την εγκυμοσυνη. Πολυ δυσκολα ολα. Με τον μικρο μου δεν ειχα καταλαβει εγκυμοσυνη.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ισαβελλα μου καλημερα!νομιζω μια χαρα ειναι αυτα που σκεφτεσαι.τις εξετασεις σου,φαρμακα,φορτιστη.ρουχα εξοδου.λιποζαν για τα χειλη.δ ξερω αν χρειαζεται να παρεις κ για το μωρο.εγω θα προτιμουσα το πανεπιστημιακο

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο...μπιμπερό, αποστειρωτη,βραστήρα,θερμαντήρα κ θήλαστρο πρέπει να αγοράσω;Η να περιμένω;και ποιες μάρκες να διαλέξω....

Και είδη φαρμακείου δεν έχω αγοράσει.περιμενω τη μαία στις 10αλλά θα ήθελα να τα έχω ολα έτοιμα μέχρι τότε.με το καλό να φτάσω 36κ6 και θα βγω στα μαγαζιά,θα περπατήσω,θα κάνω βόλτες...τόσους μήνες μέσα...θα κλειστω κ μετο μωρό μετά...ελπιζω να έχει ήπιο χειμώνα.ωρες ώρες νομίζω πως ονειρεύομαι.ααα ξύπνησα κ με άσχημο πολύ όνειρο σήμερα....κάπου διάβασα ότι τώρα πέφτουν τα φυλκα κ τα όνειρα δεν βγαίνουν....χιχιχιχι.καλημερα σας

Ισαβελλα αν θυμαμαι καλα εσυ δε μας ειχες πει οτι θα ερχεται μαια σπιτι αφου γεννησεις?Τυχερη!!! :D

Θα σε βοηθησει πολυ και με το θηλασμό.

Αν θηλασεις δε χρειαζεσαι τιποτα! Εμας μας ειπαν μονο αποστειρωτη και αυτο διοτι το πιθανοτερο ειναι να δωσετε πιπιλα συντομα!

Αν θηλασεις ολα τα ρυθμιζει η φυση, ουτε θερμαντηρες ουτε ιστοριες...

Θηλαστρο αν και εφοσον χρειαστει να αφησεις το μωρο για να πας για δουλεια.

Αυτα στην Ελλάδα, εξω απ οσο ξερω ειναι πιο ελαστικοι γενικοτερα με το θεμα της αποστειρωσης...

Link to comment
Share on other sites

Αν τωρα δεις οτι χρειαστεις καποια πραγματα, αν δεν προχωρησει πχ με το θηλασμο τα αγοραζεις μετα! ή στελνεις να στα παρουν. Εγω δεν παιρνω τιποτα απο αυτα αν δε δω πως θα παει.

Μονο 2 μπιμπερο πηρα καλου κακου (και βασικα απο καταναλωτικη τρελα που με επιασε με τα μωρουδιακα) αλλα αν θηλασεις ουτε αυτα χρειαζονται. Επισης δε θα δυσκολευτεις να τα βρεις καπου!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο...μπιμπερό, αποστειρωτη,βραστήρα,θερμαντήρα κ θήλαστρο πρέπει να αγοράσω;Η να περιμένω;και ποιες μάρκες να διαλέξω....

Και είδη φαρμακείου δεν έχω αγοράσει.περιμενω τη μαία στις 10αλλά θα ήθελα να τα έχω ολα έτοιμα μέχρι τότε.με το καλό να φτάσω 36κ6 και θα βγω στα μαγαζιά,θα περπατήσω,θα κάνω βόλτες...τόσους μήνες μέσα...θα κλειστω κ μετο μωρό μετά...ελπιζω να έχει ήπιο χειμώνα.ωρες ώρες νομίζω πως ονειρεύομαι.ααα ξύπνησα κ με άσχημο πολύ όνειρο σήμερα....κάπου διάβασα ότι τώρα πέφτουν τα φυλκα κ τα όνειρα δεν βγαίνουν....χιχιχιχι.καλημερα σας

Θηλαστρο χρειαζεται νοσοκομειακο στην αρχη οποτε δ χρειαζεται να παρεις.για μια ωρα αναγκης βραζεις τα μπιμπερο σε κατσαρολα κ βραζεις το νερακι.αν θες 1-2μικρα μπιμπερο.αλλα οσο λιγοτερα τοσο καλυτερα.δ θα τα χρησιμοποιησες αν δ ειναι αναγκη

Ρανια καθε εγκυμοσυνη διαφορετικη.απλα τωρα εχεις κ το μικρο κ ειναι πιο δυσκολα.κ γω φοβομουν οτι θα μαι παλι ετσι χαλια..φαντασου ψυχολογια που ειχα..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου να ξερετε οτι τα μωρακια που θηλαζουν αποκλειστικα και αποδοτικα, τουλαχιστον απο οτι μας ειχαν πει και οτι εζησα τελικα με τον γιο μου, εκτος απο στηθος δεν κανει να παιρνουν τιποτα αλλι, ουτε νερο, ουτε χαμομηλι που λενε καποιες μαμαδες πεθερες αλλα ουτε και πιπιλα. Εκτος και αν το πατε για μεικτη διατροφη και οχι αποκλειστικο θηλασμο.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...