Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

καλησπερααααα κοπελιές μου!!! ναι ναι είμαι μες τη τρελή χαρά διότι βρήκα κάτι να μου χαλαρώσει το στομάχι ... άμα σας πω τι θα γελάτε 10 ώρες μαζί με έμενα!!!!! ψωμι με βουτηρο και μελι... δηλαδη ..τι να πω,,, το αμεσως επόμενο θα ειναι η φασολάδα είμαι σίγουρη ! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερααααα κοπελιές μου!!! ναι ναι είμαι μες τη τρελή χαρά διότι βρήκα κάτι να μου χαλαρώσει το στομάχι ... άμα σας πω τι θα γελάτε 10 ώρες μαζί με έμενα!!!!! ψωμι με βουτηρο και μελι... δηλαδη ..τι να πω,,, το αμεσως επόμενο θα ειναι η φασολάδα είμαι σίγουρη ! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

XAXAXAXAXA! MONAΔΙΚΟ!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι θα ακουστώ υπερβολική αλλά νομίζω ότι έχω καταλάβει το μωρό 1-2 φορές

Αληθεια τοσο νωρις? Δεν γνωριζω βεβαια απο ποτε αρχιζουμε να τα καταλαβαινουμε αλλα αν οντως το ενιωσες εισαι πολυ τυχερη!!!! :D

Ανυπομονω κ εγω να το νιωσω! Σημερα θα παω παλι για υπερηχο!!! Ανυπομονω!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερααααα κοπελιές μου!!! ναι ναι είμαι μες τη τρελή χαρά διότι βρήκα κάτι να μου χαλαρώσει το στομάχι ... άμα σας πω τι θα γελάτε 10 ώρες μαζί με έμενα!!!!! ψωμι με βουτηρο και μελι... δηλαδη ..τι να πω,,, το αμεσως επόμενο θα ειναι η φασολάδα είμαι σίγουρη ! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τελεια! Μπραβο κοριτσι! Θα γλιτωσεις απο την πολυ ταλαιπωρια! ;)


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια!!!!!!!!!Ρανια εισαι τυχερη.μπορει να το καταλαβες.κοριτσια κ εγω προχθες βραδυ που ημουν ξαπλωμενη κ χαλαρη ενιωσα κατι σαν να με γαργαλησε καπως ελαφρα.αλλα σκεφτηκα:μπα!!!!ιδεα μου ειναι!!!!!!ντοαν με το καλο σημερα να το απολαυσεις το μικρακι σου.ιζαμπελα αν οντως αυτο που βρηκες σε ανακουφιζει φαε ολη μερα λες και τρως πρωινο.χαχα.;)

Link to comment
Share on other sites

Eίναι περίεργο αλλά όταν είμαι πολύ ήρεμη κάτω δεξιά στην κοιλιά μου αισθάνομαι σαν ένα μικρό πραγματάκι να πιέζει. Δεν θα το ανέφερα αλλά εχθές ήταν η δευτερη φορά και δεν είναι σίγουρα το έντερο. Το πιάνω και με το χέρι μου. ΑΠλώς μου κάνει εντύπωση γιατί είναι νωρίς και είναι πολυ μικρό.Τον γιο μου τον είχα ακούσει μόλις είχα κλείσει το τρίμηνο, 12η βδομάδα.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!!!!!!!Ρανια εισαι τυχερη.μπορει να το καταλαβες.κοριτσια κ εγω προχθες βραδυ που ημουν ξαπλωμενη κ χαλαρη ενιωσα κατι σαν να με γαργαλησε καπως ελαφρα.αλλα σκεφτηκα:μπα!!!!ιδεα μου ειναι!!!!!!ντοαν με το καλο σημερα να το απολαυσεις το μικρακι σου.ιζαμπελα αν οντως αυτο που βρηκες σε ανακουφιζει φαε ολη μερα λες και τρως πρωινο.χαχα.;)

Κι εγώ τον μικρό μου τον είχα νιώσει σαν γαργάλημα-πεταλουδίτσα την πρώτη φορά!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις γυρισα σπιτι! Ολα ειναι υπεροχα! Αρχισε να ξεχωριζει το κεφαλακι απο το σωμα! Η καρδουλα χτυπουσε ακομα πιο γρηγορα μαζι με τη δικια μου! Αρχισε να φαινεται κ η σπονδιλικη στηλη που θα σχοιματιστει! Αχ ειναι υπεροχο!!!! Τωρα λογικα δε θα παω την αλλη βδομαδα κ θα παω ή μεγαλη τριτη ή μεγαλη τεταρτη!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μολις γυρισα σπιτι! Ολα ειναι υπεροχα! Αρχισε να ξεχωριζει το κεφαλακι απο το σωμα! Η καρδουλα χτυπουσε ακομα πιο γρηγορα μαζι με τη δικια μου! Αρχισε να φαινεται κ η σπονδιλικη στηλη που θα σχοιματιστει! Αχ ειναι υπεροχο!!!! Τωρα λογικα δε θα παω την αλλη βδομαδα κ θα παω ή μεγαλη τριτη ή μεγαλη τεταρτη!

:Pμπραβο κοριτσι!!!!!!!!!! Τελεια μωρε!!!!!φανταζομαι χαρα χαζομαμα!!!!!!!! Χιχιχι.:D

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορειτε να διανοηθειτε τι εχω φαει σημερα ολη μερα.κ παλι πειναω.ανα δυο ωρες σχεδον τρωω διαφορα.ο.τι να ναι!!!!!!εφαγα κ το πρωτο μου ice cream.λιωμενο σχεδον οπως το τρωγαμε μικρα επειδη αν θυμαστε περασα μια ιωση πριν κανα 2βδομαδο.ξερετε το εβαλα στο μπολακι κ αρχισα με το κουταλι γυρω γυρω γυρω γυρω.το χω χασει.στανταρακι.δεν υπαρχει.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορειτε να διανοηθειτε τι εχω φαει σημερα ολη μερα.κ παλι πειναω.ανα δυο ωρες σχεδον τρωω διαφορα.ο.τι να ναι!!!!!!εφαγα κ το πρωτο μου ice cream.λιωμενο σχεδον οπως το τρωγαμε μικρα επειδη αν θυμαστε περασα μια ιωση πριν κανα 2βδομαδο.ξερετε το εβαλα στο μπολακι κ αρχισα με το κουταλι γυρω γυρω γυρω γυρω.το χω χασει.στανταρακι.δεν υπαρχει.:cool:

Καλημερα κοριτσια! Ασε mummy χαζομαμα δε λες τπτ! Που να γεννηθει κιολας! Αχ κ εγω εχει μια βδομαδα που αρχισα να πειναω πιο συχνα! Χτες μετα το γιατρο βεβαια ενιωθα χαλια το στομαχι μου αλλα τωρα που σηκωθηκα μια χαρα! Ελπιζω να το ελεγχω κ να μην ξεφυγω στα κιλα! Προς το παρον ειμαι στα ιδια κιλα! Ζυγιζομαι καθε πρωι που σηκωνομαι κ εχει κολλησει στο 57,7! Η κοιλιτσα βεβαια σαν πιο φουσκωτη μου φαινεται!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα μπράβο βρε κορίτσια μου. Ωραια πράγματα. Εγώ όσον αφορά τις πείνες μέτρια πράγματα αλλά η κοιλιά λες και είμαι 4 μηνών λόγω 2ης εγκυμοσύνης. έτσι ήμουν μόλις τελείωνα τον τέταρτο μήνα στο πρώτο.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα μπράβο βρε κορίτσια μου. Ωραια πράγματα. Εγώ όσον αφορά τις πείνες μέτρια πράγματα αλλά η κοιλιά λες και είμαι 4 μηνών λόγω 2ης εγκυμοσύνης. έτσι ήμουν μόλις τελείωνα τον τέταρτο μήνα στο πρώτο.

Εγω κοιλιτσα παντα ειχα εστω κ οταν τρωω πρηζεται ευκολα οποτε δε φαινεται καποια ιδιαιτερη διαφορα, ειναι απλα σαν να εχω φαει του σκασμου χαχα!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...