Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Εγω κοιλιτσα παντα ειχα εστω κ οταν τρωω πρηζεται ευκολα οποτε δε φαινεται καποια ιδιαιτερη διαφορα, ειναι απλα σαν να εχω φαει του σκασμου χαχα!

αχχαχααχαχαχ ενα απο τα ιδια ! ειχα κοιλια οποτε παλι καλα να λεω απλα εγω εχω παρει παρα πολλα κιλα , αλλα απο εκει που περπατούσα 10+ χιλιομετρα την μερα και ετρεχα με τα σκυλια μου τωρα ειμαι ολη μερα σε ενα κρεβάτι , 2.5 μηνες τωρα, αν δεν εκανα και τους εμετους θα ειχα γινει σαν το μικρο μου πονι... παλι καλα που εχω μποι και δεν μου φαινεται ! χααχχααχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχχαχααχαχαχ ενα απο τα ιδια ! ειχα κοιλια οποτε παλι καλα να λεω απλα εγω εχω παρει παρα πολλα κιλα , αλλα απο εκει που περπατούσα 10+ χιλιομετρα την μερα και ετρεχα με τα σκυλια μου τωρα ειμαι ολη μερα σε ενα κρεβάτι , 2.5 μηνες τωρα, αν δεν εκανα και τους εμετους θα ειχα γινει σαν το μικρο μου πονι... παλι καλα που εχω μποι και δεν μου φαινεται ! χααχχααχαχχαχα

Εισαι ξαπλα συνεχως;πρεπει;εγω οποτε βρω χρονο ξερετε προσεχω κ προσπαθω να καθομαι.αλλα και με τοσο καλο καιρο ζηλευω ενα καφεδακι στον ηλιο.......αχ.τεσπα.:(

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια;εμεις εδω καλα.αγωνιω λιγο για τις εξετασεις.θσως παρω αυριο τα αποτελεσματα.κ πρεπει να κλεισω κ αυχενικη.εγω απο ορεξη λιγουρευομαι τα παντα αλλα δ μπορω να φαω πολυ.φουσκωνω.την κορη μου αργησα να την ακουσω.λογω κοιλιας-πλακουντα κ πρωτη κυηση.κατα τις 20βδ.κοιλια παντα ειχα.απο πριν την καθυστερηση φαινομαι εγκυος.επειδη στην κορη ημουν ξαπλα του δινω κ καταλαβαινει τωρα.παιρνω τη μικρη στο καροτσι κ κανουμε αποστασεις.παμε κουνιες.βεβαια ξερω τις αντοχες μου κ τι να προσεξω.πολυ ζεστη σημερα!κ ετσι εφαγα μονο σαλατουλα

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά τα σκυλάκια σου θα μείνουν για αρκετό καιρό παραπονεμένα ακόμα και μετά τη γέννα!

ευτυχώς εχω 2.5 στρεμματα κήπο οποτε τρεχουν πανω κατω σαν τρελα !! νομιζω οτι η βολτα με τα σκυλοπαιδια μου θα συνεχιστει και μετα τη γεννα ! η με το καροτσι και το μωρο ή θα προσπαθησω να ειναι η δικη μου προσωπική ώρα! ευτυχώς τα βγαζει ο αντρας μου και η πεθερα μου! τα παιδακια μου ερχεται η ωρα για βολτα και με κοιτανε καλα καλα ! :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εισαι ξαπλα συνεχως;πρεπει;εγω οποτε βρω χρονο ξερετε προσεχω κ προσπαθω να καθομαι.αλλα και με τοσο καλο καιρο ζηλευω ενα καφεδακι στον ηλιο.......αχ.τεσπα.:(

οχι τωρα σηκώνομαι παω μεχρι την αυλη καθομαι στην βεραντα με το καφεδακι μου , σημερα εκανα και γεμιστα ! καθομουν στη καρεκλα και τα εφτιαξα ! απλα δεν κουράζομαι προσεχω παρα πολυ και δεν κανω ταρζανιές ! :P:p:p:p

κοριτσια αλλαξα το ραντεβου μου και θα παω σημερα να δω το μωρο μου!!! πω πω πω θα τρελαθωωωωω ω (που λεει και το τραγουδι )

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!!!!τι κανετε;τι ωραια μερα!!!!:Dιζαμπελα πηγες γιατρο;τι ειδες;μεγαλωσε το νινακι;;;;

Καλησπέρα !!!Ναι το είδα .είχα φάει και λίγη σοκολάτα πριν οπότε το σπορακι χόρευε πεντοζαλι ,χερακια ποδαρακια πάνω κάτω.Μας είπε επισης ότι σχηματίστηκε ρινικό οστό, πράγμα πολύ καλό! Κατά τα άλλα ... οι εμετοί Καλά κρατουν οι ζαλάδες και λοιπά συμπτώματα ...Αλλά αντεχει η μάνα...

Μ.Δευτέρα θα πάμε για Αυχενική διαφάνεια, να περάσει και αυτό να ηρεμήσουμε! !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!Ναι το είδα .είχα φάει και λίγη σοκολάτα πριν οπότε το σπορακι χόρευε πεντοζαλι ,χερακια ποδαρακια πάνω κάτω.Μας είπε επισης ότι σχηματίστηκε ρινικό οστό, πράγμα πολύ καλό! Κατά τα άλλα ... οι εμετοί Καλά κρατουν οι ζαλάδες και λοιπά συμπτώματα ...Αλλά αντεχει η μάνα...

Μ.Δευτέρα θα πάμε για Αυχενική διαφάνεια, να περάσει και αυτό να ηρεμήσουμε! !!

Πιστευω μετα το τριμηνο να χαλαρωσεις!!!!ωραια τα νεακια σου.ποσο εβδομαδων εισαι;εγω αυριοεχω γιατρο.μπαινω στην ενατη.περναει ο καιρος.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ.τωρα ειδα το τικερακι σου.11κ 3. Οποτε μια χαρα πας για αυχενικουλα.γερο να ειναι.μια γνωστη μου εκανε την προηγουμενη εβδομαδα κ για συνδρομο νταουν της εβγαλε 1/800. Ηταν καλα αραγε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας, κορίτσια αγαπημένα! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγώ είμαι λίγο φοβισμένη γιατί πονάω σχετικά στην κοιλιά σαν να περιμένω περίοδο κάπως. Απ' την άλλη θυμάμαι όμως απ' το γιο μου ότι ένιωθα κατα καιρούς έτσι και ήταν πόνοι απ' τη μήτρα που μεγάλωνε. Ελπίζω να μην είναι τίποτα... Έκλεισα κι εγώ αυχενική για 19/5. Μου φαίνεται πολύ μακρυά όμως και λέω να πω στο γιατρό μου να με βάλει την προηγούμενη βδομάδα. Δεν αντέχω να μην το δω για τόσο καιρό! Τί να κάνει κι αυτό το μπεμπάκι;; Δεν είναι ασύλληπτο πόσο τα αγαπάμε ήδη;


2016.pnghHGHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Παλι πρωινη εγω! Αυτος ο πονος στη λεκανη δε με αφηνει να κοιμηθω αλλο! Rennie και εγω χτες ειχα δυο τρεις φορες πονους περιοδου αλλα με πιανουν γενικα μερικες μερες, λογικα ειναι η μητρα που μεγαλωνει, εχω και λιγα τσιμπηματακια-τραβηγματακια χαμηλα στο πλαι αλλα διαρκουν πολυ λιγο! Εγω για αυχενικη δεν εκλεισα ακομη αλλα καπου εκει κοντα με εσενα θα την κανω κ εγω! Βεβαια θα παω τη μεγαλη βδομαδα παλι για να δω το νινακι μου τι κανει! Τα συναισθηματα μου ειναι πολυ περιεργα, απο τη μια το λατρευω ηδη και απο την αλλη ακομη δεν μπορω να το συνειδητοποιησω οτι αυτο το πλασματακι βρισκεται μεσα στην κοιλιτσα μου και σε μερικους μηνες θα το εχουμε στην αγκαλια μας ( βλεπεις πρωτομανουλα εγω) Πιστευω θα περασει πολυ γρηγορα ο καιρος!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς εχω 2.5 στρεμματα κήπο οποτε τρεχουν πανω κατω σαν τρελα !! νομιζω οτι η βολτα με τα σκυλοπαιδια μου θα συνεχιστει και μετα τη γεννα ! η με το καροτσι και το μωρο ή θα προσπαθησω να ειναι η δικη μου προσωπική ώρα! ευτυχώς τα βγαζει ο αντρας μου και η πεθερα μου! τα παιδακια μου ερχεται η ωρα για βολτα και με κοιτανε καλα καλα ! :(

E δεν μου το είπες να φέρω και τα δικά μου να παίξουνε!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Παλι πρωινη εγω! Αυτος ο πονος στη λεκανη δε με αφηνει να κοιμηθω αλλο! Rennie και εγω χτες ειχα δυο τρεις φορες πονους περιοδου αλλα με πιανουν γενικα μερικες μερες, λογικα ειναι η μητρα που μεγαλωνει, εχω και λιγα τσιμπηματακια-τραβηγματακια χαμηλα στο πλαι αλλα διαρκουν πολυ λιγο! Εγω για αυχενικη δεν εκλεισα ακομη αλλα καπου εκει κοντα με εσενα θα την κανω κ εγω! Βεβαια θα παω τη μεγαλη βδομαδα παλι για να δω το νινακι μου τι κανει! Τα συναισθηματα μου ειναι πολυ περιεργα, απο τη μια το λατρευω ηδη και απο την αλλη ακομη δεν μπορω να το συνειδητοποιησω οτι αυτο το πλασματακι βρισκεται μεσα στην κοιλιτσα μου και σε μερικους μηνες θα το εχουμε στην αγκαλια μας ( βλεπεις πρωτομανουλα εγω) Πιστευω θα περασει πολυ γρηγορα ο καιρος!

Εχεις ενημερώσει στον γιατρό σου για τους πόνους?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...