Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εκει -αν γνωριζω σωστα- πρεπει να γινεται χαμος απο τον τουρισμο...και πολλοι αγγλακια.σωστα?

ναι θα εχει πολυ τουρισμο αλλα εχει και τελειες παραλιες για αυτο παμε!!!!εκλεισα ενα ξενοδοχειο 5 αστερων με ημιδιατροφη και θα την βγαζουμε εκει το βραδι καμια ταβερνα και λιγο λουνα παρκ τον μικρο!!!!πηγαμε και περσι και περασαμε ωραια!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναμφιβολα...ουτως η αλλως η καλη παρεα κανει τις καλες διακοπες.

Λοιπον, εχω ζησει τα αγγλακια στην ροδο και στην Κρητη...Ειναι απαραδεκτοι σαν τουριστες.

Πια περιοδο θα απτε διακοπες?εμεις θα παμε τον Αυγουστο !

Link to comment
Share on other sites

Αναμφιβολα...ουτως η αλλως η καλη παρεα κανει τις καλες διακοπες.

Λοιπον, εχω ζησει τα αγγλακια στην ροδο και στην Κρητη...Ειναι απαραδεκτοι σαν τουριστες.

Πια περιοδο θα απτε διακοπες?εμεις θα παμε τον Αυγουστο !

και εμεις αυγουστο να παμε,γενικα γεμιζει τουριστες η αγια ναπα δεν ειναι ομως ολοι απο αγγλια γενικα ειναι τουριστες που ερχονται να ξεσαλοσουν!!!

να σε πω και ο αντρας μου αγγλος ειναι στο πα????ο πατερας του ειναι αγγλοσ και η μαμα κυπρια!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

να τον χαιρεσαι τον αντρα σου,εφακη μου.

Ρε συ, βλεπω και στις ειδησεις ολα τα εκτροπα που κανουν τα νεαρα αγγλακια...καθημερινα παιζει θεμα απο την αγια ναπα, απο το φαληρακι της ροδου και απο την κρητη.

Ολοι οι υπολοιποι τουριστες ειναι μια χαρα, και εδω στην ελλαδα.Οι ωριμοι αγγλοι γενικα ειναι κουλ...Και δεν σημαινει οτι ολα τα αγγλακια παρεκτρεπονται τοσο οικτρα...Απλα ειναι ορισμενα τα οπια εχουν ξεπερασει καθε οριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να τον χαιρεσαι τον αντρα σου,εφακη μου.

Ρε συ, βλεπω και στις ειδησεις ολα τα εκτροπα που κανουν τα νεαρα αγγλακια...καθημερινα παιζει θεμα απο την αγια ναπα, απο το φαληρακι της ροδου και απο την κρητη.

Ολοι οι υπολοιποι τουριστες ειναι μια χαρα, και εδω στην ελλαδα.Οι ωριμοι αγγλοι γενικα ειναι κουλ...Και δεν σημαινει οτι ολα τα αγγλακια παρεκτρεπονται τοσο οικτρα...Απλα ειναι ορισμενα τα οπια εχουν ξεπερασει καθε οριο.

δεν στο ειπα καλε για αυτο:P:p:p:p

απλα δεν θυμαμε αν το ειχα αναφερει ,θυμαμαι αυτο που λες το ειχα δει στες ειδησεις σας!!!να σου πω νομιζω φταιμε και εμεις ομως αφου διαφημιζουμε την αγια ναπα σαν το κεντρο ακολασια να πας να ξεσαλωσεις και να κανεις οτι γουσταρεις!!!τεσπα σημασια εχει να παμε διακοπες και να περασουμε καλα!!!

εχουμε κανενα νεο απο το βανιλακι???


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εδω το ιδιο...ολο δεν τους θελουνε και ολο ετσι τα διαφημιζουν αυτα τα μερη.

Και εγω που εκανα διακοπες στο φαληρακι, ειχα περασει πολυ ωραια...απλα απεφευγα συγκεκριμενα μερη εκει διοτι με χαλαγαν.

Με το καλο να παμε και φετος τις διακοπουλες μας!

Κανενα νεο δεν εχω απο κανενα κοριτσακι.εξαφανιστηκανε ολες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες:D:D

Μου λείψατε;););););););)

Κουνελάκι μου μη μου στενοχωριέσαι για την δουλειά, εξάλλου δεν είναι σίγουρο πως θα σε διώξουν!!! Λοιπόν για διακοπές προτείνω:

Σκύρο - Παξούς - Κύθηρα - Χανιά - και ναι νομό Πιερίας;)

Καρπουζάκι έχεις κάτι καλό να μας ανακοινώσεις????

Κοτοπουλάκι σου έστειλα mail

Nenos κράτησα το κινητό σου για να σας ειδοποιήσω όταν γεννήσω??? οκ??

Μπιφτεκάκι που είσαι καλούλα μου με τις κοριτσάρες σου?

Εφάκη τυχερούλα Αγία Νάπα ε??? ΖΗΛΕΥΩ,,,,,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

και εδω το ιδιο...ολο δεν τους θελουνε και ολο ετσι τα διαφημιζουν αυτα τα μερη.

Και εγω που εκανα διακοπες στο φαληρακι, ειχα περασει πολυ ωραια...απλα απεφευγα συγκεκριμενα μερη εκει διοτι με χαλαγαν.

Με το καλο να παμε και φετος τις διακοπουλες μας!

Κανενα νεο δεν εχω απο κανενα κοριτσακι.εξαφανιστηκανε ολες.

ετσι ειναι και εγω θα αποφυγω καποιεσ περιοχες ,καλα να περασουμε και να ξεκουραστουμε αυτο εχει σημασια!!!!

αυτο το μηνα τι θα κανεις??θα αφησεις τον εαυτο σου να ηρεμηση?


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες:D:D

Μου λείψατε;););););););)

Κουνελάκι μου μη μου στενοχωριέσαι για την δουλειά, εξάλλου δεν είναι σίγουρο πως θα σε διώξουν!!! Λοιπόν για διακοπές προτείνω:

Σκύρο - Παξούς - Κύθηρα - Χανιά - και ναι νομό Πιερίας;)

Καρπουζάκι έχεις κάτι καλό να μας ανακοινώσεις????

Κοτοπουλάκι σου έστειλα mail

Nenos κράτησα το κινητό σου για να σας ειδοποιήσω όταν γεννήσω??? οκ??

Μπιφτεκάκι που είσαι καλούλα μου με τις κοριτσάρες σου?

Εφάκη τυχερούλα Αγία Νάπα ε??? ΖΗΛΕΥΩ,,,,,,

σε φωναξα και ηρθες???ανυσηχουσα λεω τι κανει?/εξαφανιστηκες και νομισα πως γεννησες???πως εισαι???

ασε τες διακοπες για φετος εχεις αλλα εσυ;););)

το χρονου μαζι με το παιδακι σας:tongue::tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοιταζω διαφορους καλοκαιρινους προορισμους και εχω ξελογιαστει απο τα τοπια και τις παραλιες...δεν μπορω να συγκεντρωθω.

Την ερχομενη εβδομαδα θα κλεισω τριημερο στην Ελαφονησο...ΤΕΛΟΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωστο το βανιλακι!!!Τι κανετε? Τα νεας σας? Ξετυλιχτηκατε απο τον ομφαλιο λωρο? Το δωματιακι ειναι ετοιμο??

Εφακη, θα κανω σπερματεγχυση αυτο το μηνα...κανω τις ενεσουλες μου. Οτι θελει ας γινει!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα νέα μου αγαπημένο μου ΚουνελοΕφάκη έχουν ως εξής:

Η μπεμπούλα μας το έβγαλε το κολιε της,,, τουλάχιστον την προηγούμενη βδομάδα, έχουμε doc την Τετάρτη και εκεί θα μάθουμε πολλά

Εδώ κ δυο μέρες έχω ψιλοπονάκια περιόδου κ πόνο χαμηλά στο "πιπί" μου,,

Υποθέτω ότι η μήτρα προετοιμάζεται για τον τοκετό,,,

Φοβάμαι λιγουλάκι, ελπίζω να τα καταφέρω,,,

Σήμερα έρχονται τα επιπλάκια μας,,γιούπιιιιιιιι

Η κοιλιά μου όσοι την βλέπουν λένε ότι έχει κατέβει,,,και γενικά οι παλιές μου δίνουν μια βδομάδα το πολύ:shock::shock::shock:

Εφάκη ξέχασα να γράψω πριν ότι σούπερ τα νέα σου,,εννοώ ότι σου ήρθε η περίοδος,,άντε καλό μου να σου έρθουν όλα καλά:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

κοιταζω διαφορους καλοκαιρινους προορισμους και εχω ξελογιαστει απο τα τοπια και τις παραλιες...δεν μπορω να συγκεντρωθω.

Την ερχομενη εβδομαδα θα κλεισω τριημερο στην Ελαφονησο...ΤΕΛΟΣ!!!!

ωωωωωω ζηλεψα τωρα εσεις εχετε πιο πολλουσ προορισμους να πατε!!!εμεις ειμαστε μια σταλια:rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα νέα μου αγαπημένο μου ΚουνελοΕφάκη έχουν ως εξής:

Η μπεμπούλα μας το έβγαλε το κολιε της,,, τουλάχιστον την προηγούμενη βδομάδα, έχουμε doc την Τετάρτη και εκεί θα μάθουμε πολλά

Εδώ κ δυο μέρες έχω ψιλοπονάκια περιόδου κ πόνο χαμηλά στο "πιπί" μου,,

Υποθέτω ότι η μήτρα προετοιμάζεται για τον τοκετό,,,

Φοβάμαι λιγουλάκι, ελπίζω να τα καταφέρω,,,

Σήμερα έρχονται τα επιπλάκια μας,,γιούπιιιιιιιι

Η κοιλιά μου όσοι την βλέπουν λένε ότι έχει κατέβει,,,και γενικά οι παλιές μου δίνουν μια βδομάδα το πολύ:shock::shock::shock:

Εφάκη ξέχασα να γράψω πριν ότι σούπερ τα νέα σου,,εννοώ ότι σου ήρθε η περίοδος,,άντε καλό μου να σου έρθουν όλα καλά:D

ατε με το καλο!!!και με ενα πονο που ελεγαν οι παλιες!!!μην ξεχανεις να μας ενημερωνεις εεεεεεεεε

θα αγωνιουμε!!!

ναι αδιαθετησα να ηρεμησω και εγω !!!ατε να δουμε εαν θα καταφερουμε να πιασουμε και κανενα ψαρι το καλοκαιρακι αυτο!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...