Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

εφακη εμπαινα και δεν εβλεπα καμια και θεωρησα οτι το κλεισαμε το μαγαζι.

Τι κανεις? Σε τι φαση βρισκεσαι?

εδω ειμαι!!!μετα απο μια εβδομαδα με καφε υγρα ηρθε σημερα η περιοδος με δοξα και τιμη!!!εσυ πως εισαι??το καρπουζακι που χαθηκε?


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχάριστο το οτι σου ηρθε η ρουφιανα...οποτε ξεκινας και συ με δοξα και τιμη τον αγωνα ξανα, με ηρεμια.

Δεν ξερω που χαθηκε το καρπουζακι...Εγω σημερα περιμενα να μας ανακοινωσει κανα ευχάριστο νέο. Μακαρι να ειναι.

Εγω ειμαι μια χαρα.Με εχειθ πιασει η προκοπη με το σπιτι...ολο καθαριζω.Μου χουν μεινει τα παντζουρια και οι κουρτινες...Εχω φτιαξει και την βεραντα μου.

Επισης ενημερωθηκα οτι μπορει τελος Ιουνιου να ΄χασω την δουλεια μου,αλλα δεν γμτ...Ας την χασω!Βαρεθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστο το οτι σου ηρθε η ρουφιανα...οποτε ξεκινας και συ με δοξα και τιμη τον αγωνα ξανα, με ηρεμια.

Δεν ξερω που χαθηκε το καρπουζακι...Εγω σημερα περιμενα να μας ανακοινωσει κανα ευχάριστο νέο. Μακαρι να ειναι.

Εγω ειμαι μια χαρα.Με εχειθ πιασει η προκοπη με το σπιτι...ολο καθαριζω.Μου χουν μεινει τα παντζουρια και οι κουρτινες...Εχω φτιαξει και την βεραντα μου.

Επισης ενημερωθηκα οτι μπορει τελος Ιουνιου να ΄χασω την δουλεια μου,αλλα δεν γμτ...Ας την χασω!Βαρεθηκα.

ουφ ρε κοριτσακι ολα μαζι!!!και εγω βαρεθηκα στην δουλεια αλλα τα χρηματα τα θελουμε τι να κανουμε!!!υπομονη και ο θεος ειναι μεγαλος ολα θα φτιαξουν!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααα τι κανετε μπηκα για να δω νεα σας. εφακη ολα καλα???

βενουσακι ειναι η μερα σου σημερα ε????? βουρρρρρρρρρρρρρρρρρ

οσο για την δουλεια τι να πω ...σε λιγο πιο πολλοι θα ειναι ειναι οι ανεργοι παρα οι εργαζομενοι!

Link to comment
Share on other sites

Νενουκο,παει λαθος το τικερακι...ουτε που ξερω σε πια μερα ειμαι. Εσυ κουκλα τι κανεις?

Εφακη καθολου δεν με αποσχολει...Οσο εχω την υγεια μου δεν φοαβαμαι τιποτα...Δουλεια θα βρω, εστω και σκαλες να καθαριζω..Δεν με αποσχολει η δουλεια καθολου,διοτι ποτε δεν την φοβηθηκα...Θα κρεμασω τα πτυχια στον τοιχο και θα κανω αλλα πραγματα.

Εν το μεταξυ βρε κορες εχω ξελογιαστει με το καλοκαιρι...Δεν μπορω να αποφασισω που θα παμε διακοπες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νενουκο,παει λαθος το τικερακι...ουτε που ξερω σε πια μερα ειμαι. Εσυ κουκλα τι κανεις?

Εφακη καθολου δεν με αποσχολει...Οσο εχω την υγεια μου δεν φοαβαμαι τιποτα...Δουλεια θα βρω, εστω και σκαλες να καθαριζω..Δεν με αποσχολει η δουλεια καθολου,διοτι ποτε δεν την φοβηθηκα...Θα κρεμασω τα πτυχια στον τοιχο και θα κανω αλλα πραγματα.

Εν το μεταξυ βρε κορες εχω ξελογιαστει με το καλοκαιρι...Δεν μπορω να αποφασισω που θα παμε διακοπες.

πες μας τες επιλογες σου να σε βοηθησουμε να αποφασησεις


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

χμμμμμμμμμμμ....καθε μερα αλλαζω την επιλογη μου...σχεδον ολη την επικρατεια εχω σκεφτει...εξου και δεν μπορω να καταληξω. Βασικα θελω να παω σε ενα μερος που θα περασω καλα...μου αρεσουν οι οικογενειακες διακοπες πλεον, χωρις πολυ φασαρια...Θελω να ξεκουραζομαι...Μηπως να παω καπου που εχω ξαναπαει και που θα ξερω εκ των προτερων οτι θα μου αρεσει σαν μερος???

Link to comment
Share on other sites

χμμμμμμμμμμμ....καθε μερα αλλαζω την επιλογη μου...σχεδον ολη την επικρατεια εχω σκεφτει...εξου και δεν μπορω να καταληξω. Βασικα θελω να παω σε ενα μερος που θα περασω καλα...μου αρεσουν οι οικογενειακες διακοπες πλεον, χωρις πολυ φασαρια...Θελω να ξεκουραζομαι...Μηπως να παω καπου που εχω ξαναπαει και που θα ξερω εκ των προτερων οτι θα μου αρεσει σαν μερος???

ειναι και αυτο μια ιδεα αν πας καπου που σου εχει αρεσει στο παρελθον σιγουρα θα περασεις καλα και θα ξεκουραστεις


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


διπλα στη θεσσαλονικη!!!

Και στην Ναξο ειχα περασει ωραια, και στην κεφαλλονιακαι στην κερκυρα και την ροδο...

χαχχαχαχα

σε βλεπω να αποφασιζεις πολυ ευκολα!!!!ολα σου αρεσουν πηγαινε μια γυρα απο ολα!!!!

μονο κερκυρα και ροδο πηγα μου αρεσαν!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

διπλα στη θεσσαλονικη!!!

Και στην Ναξο ειχα περασει ωραια, και στην κεφαλλονιακαι στην κερκυρα και την ροδο...

προς την χαλκιδικη??εμενα θεσσαλονικη τεσσερα χρονια οταν σπουδαζα!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...