Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Καλημέρα Κύπρο:D:D:D:D

Αχ βρε αγαπούλα δεν γεννάω ακόμα, εκτός απροόπτου:tongue:

Το έγραψα μπας και μαζέψω τις σουσουράδες:oops::oops::oops::oops:

χαχαχχα και με αγχωσες!!!εγω παντος εδω ειμαι αφου δεν μπαινει καμια δεν μπαινω ουτε και εγω αμα δω κινησση τσουπ εμφανιζομαι:tongue::tongue::tongue::tongue:

για πες ποτε με το καλο???


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αύριο το πρωί έχω καρδιοτοκογράφο στο Ιασώ (κουνελάκι ακούς???? έλα για καφέ:D) γιατί η μπεμπούλα ξανάβαλε το κολιέ της,,,,

Ο doc πλέον θα με βλέπει 2 φορές την εβδομάδα

Απ'ότι μου είπε περίπου σε 10 μερούλες;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το πρωί έχω καρδιοτοκογράφο στο Ιασώ (κουνελάκι ακούς???? έλα για καφέ:D) γιατί η μπεμπούλα ξανάβαλε το κολιέ της,,,,

Ο doc πλέον θα με βλέπει 2 φορές την εβδομάδα

Απ'ότι μου είπε περίπου σε 10 μερούλες;)

ατε βανιλακι μου εισαι στο τερμα!!!!!!ατε και με ενα πονο!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου

Μα που είναι όλες τους???

Στο μεταξύ πως διαλύθηκε έτσι η σελίδα μας???? μάλλον φταίω εγώ που έκανε πριν εφτάρια σε μέγεθος:tongue: πως θα επανέλθει άραγε??

Για γράψε κανα καλό νέο από την αγαπημένη μου Κύπρο


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου

Μα που είναι όλες τους???

Στο μεταξύ πως διαλύθηκε έτσι η σελίδα μας???? μάλλον φταίω εγώ που έκανε πριν εφτάρια σε μέγεθος:tongue: πως θα επανέλθει άραγε??

Για γράψε κανα καλό νέο από την αγαπημένη μου Κύπρο

οι αλλες δεν ξερω που εξαφανιστηκα και με αφησαν μοναχουλα:-(:-(

η σελιδα θα φτιαξει αμα παμε σε επομενη σελιδα;);)για αυτο γραψε πολλα μυνηματα!!!

τα νεα απο την ομορφη κυπρο ειναι οτι μπηκε το καλοκαιρι και θα αρχισουμε τα μπανακια μας!!!θα χαλαρωσουμε θα ξεκουραστουμε και για το μπεμπε μονο ο θεος ξερει;););)


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γράφω γράφω

Πόσο άχρηστη είμαι???? χάλασα την σελίδα,,, δεν εμφανίστηκε ούτε ένα σουσουραδάκι,,,

Τρομάρα μου θέλω και να γεννήσω:tongue::tongue:

Για πες τι έκανες με τον γιατρό, θα κρατήσεις αυτόν που σου έκανε την επέμβαση???


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Γράφω γράφω

Πόσο άχρηστη είμαι???? χάλασα την σελίδα,,, δεν εμφανίστηκε ούτε ένα σουσουραδάκι,,,

Τρομάρα μου θέλω και να γεννήσω:tongue::tongue:

Για πες τι έκανες με τον γιατρό, θα κρατήσεις αυτόν που σου έκανε την επέμβαση???

δεν αποφασησα ακομα προσ το παρων θα παρω για τρεις μηνες τα χαπια μου εδωσε αυτος και αμα μεινω με το καλο θα αποφασησω γιατι αυτος ειναι σε αλλη πολη και θελω μια ωρα να παω.μου προτιναν και ενα καινουργιο γιατρο,δεν ξερω απο σεπτεμβρη παντος θα αποφασησω


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε αθεόφοβες

μέχρι κ ψεύτικο μήνυμα άφησα ότι γεννάω αλλά κ πάλι εξαφανιζόλ εσείς:mad::mad::mad::mad:

Φτου σας και πάλι φτου σας (Εφάκη το φτου δεν πάει για σένα:tongue:)

Άντε καλή εβδομάδα αγαπούλες να έχουμε;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλε που ειστε θα θυμωσω!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βανιλακι γεννησες????

Οχι δεν γεννησε τουλαχιστον ετσι ξερω!!!:D:D:D:D

μη θυμωσεις δεν κανει ασε που εχουμε πολλες εγκυουλες και θα νευριασουν και δεν κανει!!!

Τι κανεις Εφακη?????


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν γεννησε τουλαχιστον ετσι ξερω!!!:D:D:D:D

μη θυμωσεις δεν κανει ασε που εχουμε πολλες εγκυουλες και θα νευριασουν και δεν κανει!!!

Τι κανεις Εφακη?????

καλημερααααααααααααααααααααααα

καλα ειμαι εδω με αφησαν μονη και ψαχνομαι!!:(:(:(

εσυ τι κανεις??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Μιας που ειστε λιγες ειπα να γραψω μηπως με θελετε στην παρεα σας!!! Και εγω προσπαθω για παιδακι εδω και πολύυυυυυυ καιρό!!! κοντα στον 1,5 χρονο μετα απο παλλίδρομη!!! Σας διαβαζω και περνω κουραγιο μερικες φορες κυριως οταν χανω την ελπιδα μου ψαχνω για ιστοριες με αισιο τελος!!! vanilia με το καλό κοπέλα μου με εναν πόνο!!!!:):)

Εγω ειναι να αποφασισω εαν θα κανω σπερματεχυση ή το αφησω για μετα το καλοκαίρι!!! Η αληθεια ειναι πως αλλαζω γνωμη σχεδον καθε μερα!!! Τελος του μηνα πρεπει να παω στον γιατρό μου και εκει θα πρεπει να του πω!!! Σκεφτομαι μηπως του πω για αρχη να παρω μονο χαπια και μετα να παμε για σπερματεχυση!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...