Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Σας βάζω κι εσάς (μην έχουν την αποκλειστικότητα οι μανούλες Ιουνίου) το φωτιστικό μας,,,

Αρχικά είχα επιλέξει την πεταλούδα αλλά ο Βανιλλάκος πήρε την νεραϊδούλα για την νεραίδούλα του:D:D

Σας αρέσει??? τρελαθήκατε ε???:tongue::tongue:

Είναι 3πλευρο, έχει 3 νεραίδούλες πάνω:D:D:D

http://www.andreasrodopoulos.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=32&Itemid=88〈=el


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα ,εφτυσα αιμα για να κανω λογκον εδω.

Βανιλλακι μου ολα καλα με την μπεμπεκα σας? Περιμενω τα νεα σου.

Οσον αφορα το φωτιστικο, μου αρεσει λιγο περισσοτερο η πεταλουδιτσα.:D

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααα ηρθα και εγωωωωωωωωωωωωωω και μπηκα κατευθειαν χιχιχιχιχι.

βανιλλακι μου και εμενα μωρε πιο πολυ μαρεσε η πεταλουδιτσα αλλα πιστεψε με στο μωρο θα αρεσει η νεραιδα. η ανιψια μου τωρα που ειναι 3 απο 2 ετων εχει παθει ψυχωση με τις νεραιδες για να καταλαβεις για να φαει για να παπουτσωθει και να ντυθει τις λεμε οτι ρουχα αυτα τα φορανε οι νεραιδες και το φαγητο αυτο το τρωνε μονο νεραιδες κτλ......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπούλες

Κανω copy-paste από το άλλο μας καφέ αυτά που έγραψα χθες το βράδυ για να το διαβάσει η Νενος, το κοτοπουλάκι, και το μπιφτεκάκι

Δεν τα κατάφερα να έρθω:(:(:(

--------------------------------------------------------------------------------

Αγαπούλες δεν σας πρόλαβα το απόγευμα στο καφέ

7 παρά δέκα φθάσαμε Ιασώ, ίσα που προλάβαμε να κάνουμε κ υπέρηχο,,,κι έπειτα nst,,,, φύγαμε από το Ιασώ γύρω στις 8 και μισή

Το θέμα μου έχει ως εξής: Το Καρδιοτοκογράφημα ήταν super, η μπεμπούλα μια χαρά στις κινήσεις κ οι συσπάσεις άφαντες

Ο doc με είχε στείλει να κάνω μόνο το nst,,,εγώ έκανα κ υπέρηχο στο τμήμα εμβρυομητρικής,,και θα μου πείτε γιατί???

Βασικά ήθελα να τσεκάρω αν όντως είναι λωροδεμένη η μπεμπούλα,,, ο υπερηχογιατρός μου είπε πως 100% δεν είναι σίγουρος, φαίνεται ο λώρος στον αυχένα αλλά μπορεί να μην τον έχει κυκλώσει,,, απλά να είναι στη μισή πλευρά

Και μας ρωτάει γιατι ανησυχούμε??? τα 7 στα δέκα παιδιά πλέον γεννιούνται λωροδεμένα Και μας κάνει την ερώτηση "ο γιατρός σας έχει πει για καισαρική???" κι εμείς για να αλιεύσουμε πληροφορίες το παίξαμε κινέζοι,,,

Που θέλω να καταλήξω εγώ τώρα??? μήπως ο doc μου το μεγαλοποιεί λίγο για να μου πλασάρει την καισαρική??? Και το κυριότερο,,την Παρασκευή που θα με δει να του πω ότι έκανα υπέρηχο???? κι ότι ο υπερηχογιατρός με καθησύχασε???? ή θα νομίζει ότι τον αμφισβητώ???

Sorry για το σεντόνι βρε κούκλες


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα χα

Nenos γράφαμε παράλληλα κ στα δύο καφέ,,,

Πως περάσατε χθες???

καλημερααααααααααα

για πειτε σε πιον αλλο καφε μπαινετε??

βανιλλα μου μην αγχωνεσε τοσο πολυ γιατην καισαρικη μια χαρα ειναι,εγω τραβησα ολους τους πονουσ τις φυσικης γεννας και τελικα εκανα καισαρικη γιατι ηταν μεγαλο το μωρο και δεν αντεξα κουραστηκα και πεφταν οι παλμοι του μωρου,εχω μετανιωση που δεν ακουσα στο γιατρο να παω κατευθειαν για καισαρικη


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω μπαινω και στα δυο μην ανησυχεις!!!

εφακη τι κανεις κοριτσακι μου γλυκο???

το αλλο ειναι : κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε? και βρισκεται στο Αττική κεντρο!

περασαμε ωραια ειδαμε τα αγορακια της αθηνουλας και της γλυκουλας και τις κοιλιτσες τις georgias της emmalene και της nadimor.

Link to comment
Share on other sites

εγω μπαινω και στα δυο μην ανησυχεις!!!

εφακη τι κανεις κοριτσακι μου γλυκο???

το αλλο ειναι : κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε? και βρισκεται στο Αττική κεντρο!

περασαμε ωραια ειδαμε τα αγορακια της αθηνουλας και της γλυκουλας και τις κοιλιτσες τις georgias της emmalene και της nadimor.

μια χαρα ατε να ερθει και η δικη μας η σειρα!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατί όταν μπαίνω εγώ λείπετε όλες???:rolleyes:

Ελπίζω να είστε καλά....:D

Κουνελάκι, καρπουζάκι, Εφάκι, κοτοπουλάκι, Νενούκα, Βανιλλίτσα....?????

Φιλάκια σε όλες...!!!!

εδω ειμαι εγωωωωωωωωωωωωωωω

απλα εμπλεξα σημερα εδω στην δουλειαααααααααααααα

τι κανεις ??τι κανουν τα μωρακια??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...