Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα

Κοτοπουλάκι επιτέλους σε "βλέπω",,,, τι κάνει ο υποψήφιος γαμπρούλης???

Κουνελάκι αφού δουλεύεις τόσο κοντά στο Ιασώ έλα να πιούμε ένα καφέ στην καφετέρια,,,, θα γνωρίσεις και τον Βανιλλάκο και θα σε κεράσουμε κιόλας βρε:tongue::tongue:

Δεν έχουμε συγκεκριμένη ώρα ραντεβού, επειδή λείπει ο doc μου μας είπε το μεσημέρι προς απόγευμα που δεν θα γίνεται ο κακός χαμός να πάμε στην παραλαβή κ μετά καρδιοτοκογράφο,,,, και είπαμε να κάνουμε κι έναν υπέρηχο,,

Αν μου πεις ότι θα σε δω σίγουρα ,,θα τον "φάω" να με φέρει νωρίτερα:D

Τώρα για το καφέ στο Σύνταγμα, όπως καταλάβατε εξαρτάται τι ώρα ο Βανιλάκος θα με πάει στο Μαιευτήριο,,εκεί σίγουρα θα φάω μιάμιση ώρα

Αν όλα είναι καλά,,θα έρθω:D:D θέλω τόσο πολύ να έρθω!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

θα σου στειλω σε μυνημα σε πιο μεηλ να μου τις στειλεις...οκ?

Τις εστειλα σε αυτο που γραφεις στο φατσοβιβλίο


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααα ξέχασα να σας πω το σημαντικό

Θα αναρωτιέστε γιατί τέτοια πρεμούρα να πάω στο Ιασώ...

Την προηγούμενη βδομάδα ο doc μας βρήκε τέλεια από θέμα συσπάσεων αλλά η μπεμπούλα μας ξαναδέθηκε με το λώρο γύρω από τον λαιμό

Έτσι με παρακολουθεί 2 φορές την εβδομάδα μήπως κ η μπεμπούλα μας δυσανασχετήσει κ θέλει να βγει,,

Δεν θα σας περιγράψω που πάλι έπεσα στα πατώματα και έκλαιγα,,,,διότι ήθελα φυσιολογικό τοκετό κ τώρα απομακρύνεται το όνειρο,,,

Τέσπα να είναι καλά το ψυχουλινάκι μου κ ελπίζω σήμερα να έχει ξελυθεί


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Βανιλλακι, δεν θα ερθω σημερα διοτι θα φυγω σφαιρα για τον οδοντιατρο...Θα ερθω ομως οταν με το καλο γεννησετε να σας δω και να σας ευχηθω απο κοντα .

Και στο κοτοπουλακι ετσι σκεφτομαι να κανω (στο Ιασω δεν γεννας κοτοπουλακι μου????)

Link to comment
Share on other sites

Αααα ξέχασα να σας πω το σημαντικό

Θα αναρωτιέστε γιατί τέτοια πρεμούρα να πάω στο Ιασώ...

Την προηγούμενη βδομάδα ο doc μας βρήκε τέλεια από θέμα συσπάσεων αλλά η μπεμπούλα μας ξαναδέθηκε με το λώρο γύρω από τον λαιμό

Έτσι με παρακολουθεί 2 φορές την εβδομάδα μήπως κ η μπεμπούλα μας δυσανασχετήσει κ θέλει να βγει,,

Δεν θα σας περιγράψω που πάλι έπεσα στα πατώματα και έκλαιγα,,,,διότι ήθελα φυσιολογικό τοκετό κ τώρα απομακρύνεται το όνειρο,,,

Τέσπα να είναι καλά το ψυχουλινάκι μου κ ελπίζω σήμερα να έχει ξελυθεί

Μην μου αγχωνεσαι γλυκουλι μου..ολα καλα θα πανε....οσο για την καισαρικη μην αγχωνεσαι και εγω τετοια θα κανω και μαλιστα με ολικη αναισθησια ..αλλα τι να κανω το εχω παρει αποφαση....

Βανιλλακι, δεν θα ερθω σημερα διοτι θα φυγω σφαιρα για τον οδοντιατρο...Θα ερθω ομως οταν με το καλο γεννησετε να σας δω και να σας ευχηθω απο κοντα .

Και στο κοτοπουλακι ετσι σκεφτομαι να κανω (στο Ιασω δεν γεννας κοτοπουλακι μου????)

Ναι στο ΙΑσω....

κοτοπουλακι τελειες οι φωτογραφιες!!!!και το δωματιο αλλα φυσικα και οι κοιλιτσα!!!!ατε και με ενα πονο καλη μου!!!!!

Ευχαριστω Εφακι μου....σε εκανα φιλη και στο φατσοβιβλίο


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααα ξέχασα να σας πω το σημαντικό

Θα αναρωτιέστε γιατί τέτοια πρεμούρα να πάω στο Ιασώ...

Την προηγούμενη βδομάδα ο doc μας βρήκε τέλεια από θέμα συσπάσεων αλλά η μπεμπούλα μας ξαναδέθηκε με το λώρο γύρω από τον λαιμό

Έτσι με παρακολουθεί 2 φορές την εβδομάδα μήπως κ η μπεμπούλα μας δυσανασχετήσει κ θέλει να βγει,,

Δεν θα σας περιγράψω που πάλι έπεσα στα πατώματα και έκλαιγα,,,,διότι ήθελα φυσιολογικό τοκετό κ τώρα απομακρύνεται το όνειρο,,,

Τέσπα να είναι καλά το ψυχουλινάκι μου κ ελπίζω σήμερα να έχει ξελυθεί

μην μου αγχωνεσε με τετοια τωρα και εγω καισαρικη εκανα και μια χαρα ηταν!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βανιλακο στειλε μου με πμ το μαιλ σου να σου στειλω αυριο ..γιατι τωρα θελω να βγω για κατι ψωνακια...

Φιλακια ομορφιες μου...τα λεμε...

Βανιλακι προσπαθησε να ερθεις θα εχει γελιο...μακια...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Βανιλακο στειλε μου με πμ το μαιλ σου να σου στειλω αυριο ..γιατι τωρα θελω να βγω για κατι ψωνακια...

Φιλακια ομορφιες μου...τα λεμε...

Βανιλακι προσπαθησε να ερθεις θα εχει γελιο...μακια...

φιλια!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Sorry που χαθηκα αλλα πλακωσε δουλεια.

Κοτοπουλακι, εχω ξεχασει το πασγουορντ σε αυτο το μεηλ και δεν μπορω να μπω.Θα σου στειλω μηνυμα με το που να το στειλεις.

Βανιλλακι, καλα αποτελεσματα σας ευχομαι σημερα.Κουκλιτσα μου μην φοβασαι την καισαρικη.Οτι ειναι να γινει θα γινει για το καλο και των δυο σας!!! Ενα σωρο κοριτσια εχουν κανει καισαρικη!!!Η ελινα απο το φορουμ καισαρικη εχει κανει και οταν πηγα να την δω στο μαιευτηριο 2 μερες μετα την καισαρικη καθοταν οκλαδων στο κρεβατι...και εμεινα ...ειχε κανει επεμβαση και δεν ειχε κανενα απολυτως πονο ...στην κυριολεξια καθοταν οκλαδων!!!

Κοτοπουλακι και Βανιλλακι θα σας δω στο μαιευτηριο...Ετσι ειχα κανει και με την ελινα με την οποια μιλουσαμε και στο τηλεφωνο αλλα δεν ειχα αξιωθει αν την δω απο κοντα...Πηγα και την ειδα με το κοριτσακι της οταν ηταν 2 ημερων (απο τοτε εχω να την ξαναδω βεβαια).

Link to comment
Share on other sites

Κοτοπουλακι μου το ξεκλειδωσα το μεηλ....

Τα χρωματα που εχεις βαλει εχουν δεσει φ ο β ε ρ α μεταξυ τους καθως και με το παρω μα και με την ντουλαπα ...

Η μπορνουρα ειναι ολα τα λεφτα αλλα αυτο που με ξετρελανε περισσοτερο ειναι το καρεκλακι με τον γουινι !1!!Α Π Α Ι Χ Τ Ο!!!

Οσο για την κοιλιτσα σου ενα εχω να πω: ειναι ΚΟΙΛΟΥΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και δεν χωρει αμφιβολια.

Κοτοπουλακι μου με το καλο να φερεται στον κοσμο το θαυματακι σας...Με το καλο κοπελαρα μου!!! Α στο καλο παλι συγκινηθηκα (ειμαι κλαψιαρα και ευσυγκινητη να το ξερετε).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...