Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Βανιλλαααααααα που χαθηκες παλι?

Ου ου εδώ είμαι...

Έγραψα κάτι αλλά με γράψατε,,,,

Παλιοκόριτσα:tongue::tongue:

Πέρα από την πλάκα αγαπούλες μην αγχώνεστε με τις σπερματεγχύσεις,,, και δεν λέω λόγια του αέρα,,,έχω βρεθεί κι εγώ σε αυτή την φάση

Το έχω ξαναπεί είχα κάνει τρεις αποτυχημένες και μετά από έναν ή δύο μήνες έμεινα μόνη μου εγκυούλα αλλά παλλινδρόμησε,,,

Είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως το καλοκαίρι θα είναι ορόσημο για σας,,,πιστέψτέ το, ξε-αγχωθείτε,,,,,,

Ματς μουτς προς το παρόν,,ήρθε η μανούλα μου να με νταντέψει:D:D

Επαναλαμβάνω ότι κράτησα το τηλ της Νενούλας και αν γεννήσω θα το μάθετε από το κορίτσι μας,,,

Επιστρέφω


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εσας εκει τα ασφαλιστικα ταμεια δεν σας καλυπτουν καποιο μερος απο τα φαρμακα? εμενα για τις γκοναλ μου καλυπτει το 75% (κοστιζουν περιπου 500 ευρω ).

Εμενα για τους υπερηχους δεν μου παιρνει λεφτα ποτε...Αφηνω μονη μου χρηματα καποιες φορες γιατι ντρεπομαι να με βλεπει τοσο συχνα και να μην μου παιρνει χρηματα.

δεν εχουμε ταμειο να καλυπτει!!!!:-(:sad::-(και μου επαιρνε και 60 εωρο τον υπερηχο,μωρε λες να αλλαξω παλι??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ου ου εδώ είμαι...

Έγραψα κάτι αλλά με γράψατε,,,,

Παλιοκόριτσα:tongue::tongue:

Πέρα από την πλάκα αγαπούλες μην αγχώνεστε με τις σπερματεγχύσεις,,, και δεν λέω λόγια του αέρα,,,έχω βρεθεί κι εγώ σε αυτή την φάση

Το έχω ξαναπεί είχα κάνει τρεις αποτυχημένες και μετά από έναν ή δύο μήνες έμεινα μόνη μου εγκυούλα αλλά παλλινδρόμησε,,,

Είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως το καλοκαίρι θα είναι ορόσημο για σας,,,πιστέψτέ το, ξε-αγχωθείτε,,,,,,

Ματς μουτς προς το παρόν,,ήρθε η μανούλα μου να με νταντέψει:D:D

Επαναλαμβάνω ότι κράτησα το τηλ της Νενούλας και αν γεννήσω θα το μάθετε από το κορίτσι μας,,,

Επιστρέφω

οκ θα αναμενουμεεεεεεεεε

φιλιαααααααααααααααααα:tongue::tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ εξαρταται τον γιατρο...Απλα εγω επεσα στην περιπτωση που δεν ειναι φιλοχρηματος...Το αλλο δεν στο πα!!!Ειτε καισαρικη κανει ειτε φυσιολογικο τοκετο παιρνει ακριβως τα ιδια χρηματα.Εδω οι περισσοτεροι γιατροι στην καισαρικη παιρνουν πολυ περισσοτερα χρηματα απο οτι στον φυσιολογικο τοκετο.

Αν θες να αλλαξεις πρεπει να μιλησεις με γνωστες σου εκει,να πας καπου συστημενη...Ισως να ειναι διφορετικα.

Link to comment
Share on other sites

Ου ου εδώ είμαι...

Έγραψα κάτι αλλά με γράψατε,,,,

Παλιοκόριτσα:tongue::tongue:

Πέρα από την πλάκα αγαπούλες μην αγχώνεστε με τις σπερματεγχύσεις,,, και δεν λέω λόγια του αέρα,,,έχω βρεθεί κι εγώ σε αυτή την φάση

Το έχω ξαναπεί είχα κάνει τρεις αποτυχημένες και μετά από έναν ή δύο μήνες έμεινα μόνη μου εγκυούλα αλλά παλλινδρόμησε,,,

Είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως το καλοκαίρι θα είναι ορόσημο για σας,,,πιστέψτέ το, ξε-αγχωθείτε,,,,,,

Ματς μουτς προς το παρόν,,ήρθε η μανούλα μου να με νταντέψει:D:D

Επαναλαμβάνω ότι κράτησα το τηλ της Νενούλας και αν γεννήσω θα το μάθετε από το κορίτσι μας,,,

Επιστρέφω

Παραπονιαρικο μου,δεν μου απαντησες στις χιλιες ερωτησεις που σου εβαλα πιο πανω...Θα σε περιμενουμεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε συ εξαρταται τον γιατρο...Απλα εγω επεσα στην περιπτωση που δεν ειναι φιλοχρηματος...Το αλλο δεν στο πα!!!Ειτε καισαρικη κανει ειτε φυσιολογικο τοκετο παιρνει ακριβως τα ιδια χρηματα.Εδω οι περισσοτεροι γιατροι στην καισαρικη παιρνουν πολυ περισσοτερα χρηματα απο οτι στον φυσιολογικο τοκετο.

Αν θες να αλλαξεις πρεπει να μιλησεις με γνωστες σου εκει,να πας καπου συστημενη...Ισως να ειναι διφορετικα.

ουφ ολοι εδω φιλοχρηματοι ειναι πολλους αλλαξα και με κουρασε το θεμα

,θα παρω τα χαπακια για τρεις μηνες που μου ειπε αυτος και αν δεν μεινω θα αποφασησω απο τον σεπτεμβρη!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό Μήνα

Εύχομαι ο Ιούνιος, ο τόσο αγαπημένος μου μήνας να γίνει ο μήνας που θα ανακοινωθούν οι εγκυμοσύνες σας

Κουνελάκι---Εφάκη---Καρπουζάκι---Νenos:D:D

Γιατί εξαφανιστήκατε πάλι????????????????????????????

Μου λείπετε;);)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Καλό Μήνα

Εύχομαι ο Ιούνιος, ο τόσο αγαπημένος μου μήνας να γίνει ο μήνας που θα ανακοινωθούν οι εγκυμοσύνες σας

Κουνελάκι---Εφάκη---Καρπουζάκι---Νenos:D:D

Γιατί εξαφανιστήκατε πάλι????????????????????????????

Μου λείπετε;);)

καλημερααααααααααααααα

καλο μηνα!!!ελπιζω να πιασουν οι ευχες σου:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ατε και με ενα πονο το μωρακι σου ερχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βανιλακι μου,εχουμε καποιο νεο για την ημερομηνια της πολυποθητης αφιξης!!!

Εφακη, το τικερακι σου με τις πεταλουδες ειναι Φ Ο Β Ε Ρ Ο!!!!

Φιλακια!!!

ατε να δουμε μακαρι να μου φερει τυχη!!!!

εσυ πως εισαι???


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...