Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!

Μιας που ειστε λιγες ειπα να γραψω μηπως με θελετε στην παρεα σας!!! Και εγω προσπαθω για παιδακι εδω και πολύυυυυυυ καιρό!!! κοντα στον 1,5 χρονο μετα απο παλλίδρομη!!! Σας διαβαζω και περνω κουραγιο μερικες φορες κυριως οταν χανω την ελπιδα μου ψαχνω για ιστοριες με αισιο τελος!!! vanilia με το καλό κοπέλα μου με εναν πόνο!!!!:):)

Εγω ειναι να αποφασισω εαν θα κανω σπερματεχυση ή το αφησω για μετα το καλοκαίρι!!! Η αληθεια ειναι πως αλλαζω γνωμη σχεδον καθε μερα!!! Τελος του μηνα πρεπει να παω στον γιατρό μου και εκει θα πρεπει να του πω!!! Σκεφτομαι μηπως του πω για αρχη να παρω μονο χαπια και μετα να παμε για σπερματεχυση!!!

Καλημέρα καλώς ήλθες στο υπό διάλυση post μας:tongue::tongue:

Φεύγω εκτός Αθηνών για μια μέρα κ βιάζομαι,,,,έτσι δεν μπορώ να σε καλωσορίσω όπως πρέπει:-(:sad:

Το μόνο που μπορώ τώρα να γράψω είναι να είσαι ήρεμη, να απολαύσεις το καλοκαιράκι και τσουπ θα εμφανιστεί το μπεμπάκι!!!!!!!!! Εγώ σε λίγες ώρες??? μέρες??? θα κρατάω την μπεμπούλα μου μετά από 5 χρόνια προσπαθειών!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαρηηηηηη βανίλια που πας καλε????θες να γεννήσεις στην εθνική???είσαι καλα???τουλάχιστον θα το μάθουμε απο τις ειδήσεις οτι γεννησες χαχαχα!να περασεις ομορφα και να προσεχεις!!!

μαγδουλα καλως ηρθες μην απογοητευεσαι και εγω τοσο καιρο προσπαθώ....τουλαχιστον ξέρεις οτι μενεις εγκυος! οι εξετασεις σου εχουν βγει καλες ο γιατρος τι σου ειπε???

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το καλωσορισμα:):):) vanilia μου καλά να περάσεις!!!

Εχω κανει αρκετες εξετασεις (εαν οχι όλες) και τα αρνητικα ηταν μια σαλπιγγα που ηταν βουλωμενη αλλα μαλλον την ανοιξε αφου περασε το υγρο(τωρα αληθεια ψεματα θα σε γελάσω...) ενα μετριο σπερμα λογω μικρης κιρσοκοιλης (καλή ποσοτητα καλή μορφωλογία μετρια κινητικοτητα) περνουμε βιταμινες!! Και το προηγουμενο μηνα καναμε ελεγχο συμβατοτητας με τραχιλικη βλενα που ηταν απογοητευτικος (ετσι ανακαλυψαμε το σπερμα)!!!

Τωρα μενει επανελεγχος της συμβατοτητας αυτό τον μηνα και μετα ο γιατρος λεει σπερματεχυνση... εγω λεω χαπια... ο αντρας μου να περασει το καλοκαιρι (να τελειωσει και τα χαπια).... αντε τωρα αποφάσισε.....:):):)

Νενος εσεις σε τι φασει είστε??


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλώς ήλθες στο υπό διάλυση post μας:tongue::tongue:

Φεύγω εκτός Αθηνών για μια μέρα κ βιάζομαι,,,,έτσι δεν μπορώ να σε καλωσορίσω όπως πρέπει:-(:sad:

Το μόνο που μπορώ τώρα να γράψω είναι να είσαι ήρεμη, να απολαύσεις το καλοκαιράκι και τσουπ θα εμφανιστεί το μπεμπάκι!!!!!!!!! Εγώ σε λίγες ώρες??? μέρες??? θα κρατάω την μπεμπούλα μου μετά από 5 χρόνια προσπαθειών!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια

Τί γίνεσαι μαρήήήήή??????????????? άντε δεν μπορώ να περιμένω άλλο ... βαρέθηκα.... ΓΕΝΝΑ!!!!! :tongue:

Ευχαριστω για το καλωσορισμα:):):) vanilia μου καλά να περάσεις!!!

Εχω κανει αρκετες εξετασεις (εαν οχι όλες) και τα αρνητικα ηταν μια σαλπιγγα που ηταν βουλωμενη αλλα μαλλον την ανοιξε αφου περασε το υγρο(τωρα αληθεια ψεματα θα σε γελάσω...) ενα μετριο σπερμα λογω μικρης κιρσοκοιλης (καλή ποσοτητα καλή μορφωλογία μετρια κινητικοτητα) περνουμε βιταμινες!! Και το προηγουμενο μηνα καναμε ελεγχο συμβατοτητας με τραχιλικη βλενα που ηταν απογοητευτικος (ετσι ανακαλυψαμε το σπερμα)!!!

Τωρα μενει επανελεγχος της συμβατοτητας αυτό τον μηνα και μετα ο γιατρος λεει σπερματεχυνση... εγω λεω χαπια... ο αντρας μου να περασει το καλοκαιρι (να τελειωσει και τα χαπια).... αντε τωρα αποφάσισε.....:):):)

Νενος εσεις σε τι φασει είστε??

Γειαααα!!!!!:D Μετα βεβαιότητος σ ενημερώνω ότι μόλις βρήκες την "Ελπίδα" σου (και τον μπελά σου συγχρόνως? δεν ξέρω θα δείξει :tongue:). Κοριτσάκι μου με τόσα που έχω ακούσει εδώ μέσα μπορώ να σου πώ οτι δεν έχετε κανένα πρόβλημα. το να μείνεις έγγυος είναι θέμα χρόνου σε σένα και τίποτα άλλο. Αν μου επιτρέπεις, συμφωνώ με τον άντρα σου... πηγαίνεται διακοπούλες, άστον να τελειώσει τα χαπάκια του, τάισέ τον υγιεινά να καρδαμώσει να δυναμώσει να αναστενάξουν οι σουμιέδες (με το μπαρδόν) και από Σεπτέμβρη αν δεν.. βλέπετε.

Καλωσόρισες!


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Τί γίνεσαι μαρήήήήή??????????????? άντε δεν μπορώ να περιμένω άλλο ... βαρέθηκα.... ΓΕΝΝΑ!!!!! :tongue:

καλημεραααααααααααααααααα

ακομα να γεννηση καλε?????μα τι περιμενει:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!! Ευχαριστω Ελπίδα για το καλωσόρισμα!!!!:):):)

Η αλήθεια ειναι οτι κατα καιρους την χανω την ελπίδα μου..... Ωρες ωρες απορω γινετε μετα απο 15 προσπαθειες να μην εχω μεινει εγκυος χωρις να υπάρχει προβλημα???? Τελικα αποφασισαμε μετα το καλοκαιρι σπερματεχυση τωρα μπανια στην θαλασσα και χαλαρωμα(ελπιζω να χαλαρωσω λιγάκι)!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

magdoyla και εγω ειμαι στην φαση της προσπάθειας εχω κανει κατι ορμονικές εξετασεις οι οποίες βγαίνουν καλες το ίδιο και του συζύγου αλλά το νινί δεν μας καθεται! δεν χάνω την ελπίδα μου και συνεχίζω ακαθεκτη!!!σεξ μεχρι θανάτου χχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααααααααα

ακομα να γεννηση καλε?????μα τι περιμενει:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

να γυρίσουμε στην δραχμή?????? who knows?

Βρε τρελοκομεία,,κάνετε και αστειάκια,,,,δεν κοιτάτε τα χάλια του καφέ μας,,ερήμωσε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μ'αρέσει που κάποιες γράφουνε και στα δύο κιόλας:tongue::tongue:

Είπαμε το αργότερο το Σάββατο θα γεννηθεί η πριγκιπέσσα μου!!!

magdoyla και εγω ειμαι στην φαση της προσπάθειας εχω κανει κατι ορμονικές εξετασεις οι οποίες βγαίνουν καλες το ίδιο και του συζύγου αλλά το νινί δεν μας καθεται! δεν χάνω την ελπίδα μου και συνεχίζω ακαθεκτη!!!σεξ μεχρι θανάτου χχιχιχιχι

Πω πω βρε αγαπούλα τι μου θύμησες τώρα:shock::shock::shock:

Περασμένα μεγαλεία...


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και τώρα που το ξαναθυμήθηκα πάλι

Που στο καλό είναι εξαφανισμένες όλες???

Kοτοπουλάκι ???

Emma ???

Κουνελάκι ???

Καρπουζάκι ???

Το μπιφτεκάκι-εφάκη-nenos- Aθηνούλα-καμηλοπαρδαλάκι-χαπάκι-Ελινάκι κάνουν συχνές εμφανίσεις :D:D

Επίσης θα ήθελα να "ακούσω" νέα από το Ιολάκι και από το αφεντικούλι μου:D:D

Αν ξεχνώ κάποιο κοριτσάκι ας με συγχωρέσει;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που το ξαναθυμήθηκα πάλι

Που στο καλό είναι εξαφανισμένες όλες???

Kοτοπουλάκι ???

Emma ???

Κουνελάκι ???

Καρπουζάκι ???

Το μπιφτεκάκι-εφάκη-nenos- Aθηνούλα-καμηλοπαρδαλάκι-χαπάκι κάνουν συχνές εμφανίσεις :D:D

Επίσης θα ήθελα να "ακούσω" νέα από το Ιολάκι και από το αφεντικούλι μου:D:D

Αν ξεχνώ κάποιο κοριτσάκι ας με συγχωρέσει;)

ατε και με ενα πονο βανιλακι μου!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άσε μην ανοίξω το στόμα μου:tongue:

γιατί θα "πω" πολλά και μετά θα έρθει η Αθηνούλα και θα με πει γκρινιάρα:tongue:

Εύχομαι να γυρίσω με το καλό από το μαιευτήριο και να έχετε γεμίσει σελίδες και να μην προλαβαίνω να σας εύχομαι για τις εγκυμοσύνες σας:D:D

Και μετά ξύπνησα:tongue::tongue: ως προς το πρώτο σκέλος εννοώ με τις γεμάτες σελίδες:tongue::tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...