Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Αχ Βανιλακι μου!!!Ερχεται η κοριτσαρα σας.

Φυσιολογικο ειναι να εχεις αγχος..Ειναι κατι το οποιο δεν το εχεις ξαναζησει και ως φυσικη συνεπεια το αγνωστο οσο συναρπαστικο και αν ειναι δεν παευει να μας αγχωνει και να μας τρομαζει.

Σκεψου απλα, ποσες γυναικες εχουν γεννησει στο περασμα του χρονου!

Με το καλο να δεχτειτε και τα επιπλακια σας για ΤΟ ΣΤΟΛΙΔΙ σας!!!

Με τους τοιχους τι εκανες τελικα? Βασικα απο οτι καταλαβα πας για φυσιολογικο τοκετο,μιας και η ζουζουνα ειναι πλεον ελευθερη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλωστο το βανιλακι!!!Τι κανετε? Τα νεας σας? Ξετυλιχτηκατε απο τον ομφαλιο λωρο? Το δωματιακι ειναι ετοιμο??

Εφακη, θα κανω σπερματεγχυση αυτο το μηνα...κανω τις ενεσουλες μου. Οτι θελει ας γινει!

θα γινει που θα παει θα γινει!!!ποτε θα πας???

εγω θα ποιο τα χαπακια μου και οτι θελει ο θεος!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ωωωωωω ζηλεψα τωρα εσεις εχετε πιο πολλουσ προορισμους να πατε!!!εμεις ειμαστε μια σταλια:rolleyes:

πανεμορφη ειναι η κυπρος και με πολτυ καλυτερες τουριστικες υποδομες απο την ελλαδα...Αλλά τι ειναι η ελλάδα? Ενα τσιγαρο δρομος με το αεροπλανο...Το περνεις και τσουπ εφτασες.

Link to comment
Share on other sites

θα γινει που θα παει θα γινει!!!ποτε θα πας???

εγω θα ποιο τα χαπακια μου και οτι θελει ο θεος!!!

δεν ξερω ποτε θα ειναι ετοιμα τα αυγουλακια...Λογικα αυτη την εβδομαδα.

Θυμισε μου βρε εφακη...πια χαπακια θα πιεις???

Link to comment
Share on other sites

πανεμορφη ειναι η κυπρος και με πολτυ καλυτερες τουριστικες υποδομες απο την ελλαδα...Αλλά τι ειναι η ελλάδα? Ενα τσιγαρο δρομος με το αεροπλανο...Το περνεις και τσουπ εφτασες.

ναι να ηταν και στην τιμη του τσιγαρου το εισητηριο καλα θα ηταν:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω ποτε θα ειναι ετοιμα τα αυγουλακια...Λογικα αυτη την εβδομαδα.

Θυμισε μου βρε εφακη...πια χαπακια θα πιεις???

ova -mit τα λενε ειναι τα ιδια με τα clomiphene θα τα παρω απο την 3-7 μερα δυο την ημερα!!!ποιες ενεσεις κανεις??ποτε θα πας για υπερηχο??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι να ηταν και στην τιμη του τσιγαρου το εισητηριο καλα θα ηταν:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αχαχαχα...καλοοοο...απλα εδω ,στην ελλαδα με την οικονομικη κριση και την φορολογια, η τιμη του τσιγαρου τεινει να φθασει στα ναυλα του αεροπορικου ταξιδιου Αθηνα - Λαρνακα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου όμορφα για χαλαρώστε λιγάκι

Ωραία είναι να κάνετε σχεδιάκια για το Καλοκαίρι αλλά δεν ξέρετε ότι όταν κάνουμε σχέδια ο Θεός/Αλλάχ γελάει??????

:P:p


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

ova -mit τα λενε ειναι τα ιδια με τα clomiphene θα τα παρω απο την 3-7 μερα δυο την ημερα!!!ποιες ενεσεις κανεις??ποτε θα πας για υπερηχο??

καθε δυο μερες παω για υπερηχο...ενεσεις κανω τις γκοναλ, αλλα παίρνω πολυ χαμηλη δοση (μια ενεση καθε μερα απο την 3η μερα του κυκλου -σημερα θα κανω την 10η ενεση)...εχω 4 αυγα προς το παρον.Ποσα θα μεγαλωσουν οσο πρεπει θα φανει στην πορεια.

Λογικα με αυτα τα χαπια θα κανεις 2 τουλ. αυγουλακια.Καλη επιτυχια.

Τελικα, θα μεινεις στον νεο γιατρο που πηγες ή σε αυτον που ησουνα πριν?

Link to comment
Share on other sites

καθε δυο μερες παω για υπερηχο...ενεσεις κανω τις γκοναλ, αλλα παίρνω πολυ χαμηλη δοση (μια ενεση καθε μερα απο την 3η μερα του κυκλου -σημερα θα κανω την 10η ενεση)...εχω 4 αυγα προς το παρον.Ποσα θα μεγαλωσουν οσο πρεπει θα φανει στην πορεια.

Λογικα με αυτα τα χαπια θα κανεις 2 τουλ. αυγουλακια.Καλη επιτυχια.

Τελικα, θα μεινεις στον νεο γιατρο που πηγες ή σε αυτον που ησουνα πριν?

να σου πω την αληθεια δεν ξερω ακομα τι θα κανω,αυτος που μου εκανε την υστεροσκοπηση καλος δεν λεω αλλα μακρια απο το σπιτι μου σε αλλη πολυ!!!ο προηγουμενος καλος ηταν λιγο ακριβως και μου ειχε προτηνει και την υστεροσκοπηση που τελικα την εκανα αλλο και ντρεπομαι να ξανα παω τι θα του πω αν με ρωτησει για την υστεροσκοπηση,μωρε λες να παω σε αλλο:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

δεν ξερω μπερδευτηκα:confused::confused::confused::confused:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα χαπια ποιος γιατρος σου ειπε να τα παρεις?

Αναφορικα με την σπερματεγχυση οι τιμες διαφερουν απο γιατρο σε γιατρο...Κυμαινονται απο 250 ευρω εως και 800 ευρω.Εμενα ειναι φτηνη, απλα τα φαρμακα στοιχιζουν καπως (γυρω στα 100 ευρω η συμμετοχη μου για τις γκοναλ ).Δεν ξερω ποσο μπορει να στοιχιζουν και καποιες αλλες που ακομη δεν τις χρειαζομαι απο οτι μου πε.

Link to comment
Share on other sites

Τα χαπια ποιος γιατρος σου ειπε να τα παρεις?

Αναφορικα με την σπερματεγχυση οι τιμες διαφερουν απο γιατρο σε γιατρο...Κυμαινονται απο 250 ευρω εως και 800 ευρω.Εμενα ειναι φτηνη, απλα τα φαρμακα στοιχιζουν καπως (γυρω στα 100 ευρω η συμμετοχη μου για τις γκοναλ ).Δεν ξερω ποσο μπορει να στοιχιζουν και καποιες αλλες που ακομη δεν τις χρειαζομαι απο οτι μου πε.

αυτος που μου εκανε την υστεροσκοπηση!!!εδω ειναι πιο ακριβα θυμσε που εκανα ενα κυκλο με ενεσεςι και μετα την πρεγκυν,αυτος ο κυκλος υπερηχουσ και ενεσης εδωσα 500 ευρο και δεν εκανα σπερματογχυση.


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

εσας εκει τα ασφαλιστικα ταμεια δεν σας καλυπτουν καποιο μερος απο τα φαρμακα? εμενα για τις γκοναλ μου καλυπτει το 75% (κοστιζουν περιπου 500 ευρω ).

Εμενα για τους υπερηχους δεν μου παιρνει λεφτα ποτε...Αφηνω μονη μου χρηματα καποιες φορες γιατι ντρεπομαι να με βλεπει τοσο συχνα και να μην μου παιρνει χρηματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...