Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια και καλη εβδομαδα.

Ευχομαι αυτη η εβδομαδα (εκει προς το τελος της, αρχη της επομενης) να μας φερει ενα θετικο τεστ για το Καρπουζακι μας.

Εφακη τι κανεις? Εχει ανεβει το ηθικο?

Βανιλλα, απο οτι βλεπω εισαστε καλα και χαιρομαι αφανταστα γι αυτο...Θα εισαι κοντα στα μερη μου το απογευμα ε? Δουλευω πολυ κοντα στο Ιασω...παρα πολυ κοντα...δυο βηματα με τα ποδια. Θα ηθελα να ερθω και γω για καφε, εχω οδοντιατρο το απογευμα συν του οτι κατα τις 8 το βραδυ πρεπει αν ειμαι σπιτι για να κανω την γκοναλ μου.

Οποια απο σας εχει κανει γκοναλ, μπορει να μου πει αν τις επομενες ωρες μετα την ενεση ενιωθε μια περιεργη κοπωση???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια και καλη εβδομαδα.

Ευχομαι αυτη η εβδομαδα (εκει προς το τελος της, αρχη της επομενης) να μας φερει ενα θετικο τεστ για το Καρπουζακι μας.

Εφακη τι κανεις? Εχει ανεβει το ηθικο?

Βανιλλα, απο οτι βλεπω εισαστε καλα και χαιρομαι αφανταστα γι αυτο...Θα εισαι κοντα στα μερη μου το απογευμα ε? Δουλευω πολυ κοντα στο Ιασω...παρα πολυ κοντα...δυο βηματα με τα ποδια. Θα ηθελα να ερθω και γω για καφε, εχω οδοντιατρο το απογευμα συν του οτι κατα τις 8 το βραδυ πρεπει αν ειμαι σπιτι για να κανω την γκοναλ μου.

Οποια απο σας εχει κανει γκοναλ, μπορει να μου πει αν τις επομενες ωρες μετα την ενεση ενιωθε μια περιεργη κοπωση???

εχει ανεβει το ηθικο αναμενω την περιοδο να ξανα ριχτω στες προσπαθειες!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπιπιτσα, αποφασισατε τελικα οτι δεν θελετε μωρακι ή απλα εχεις κουραστει / απογοητευθει ?

Καλημέρα, κοριτσάκια!

Venus, δεν ξέρω, όλα αυτά μαζί. Βασικά κουράστηκα. Και φοβάμαι. Και δεν θέλω να το ξαναπεράσω όλο αυτό για 4η φορά.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι σ' αυτή σου την προσπάθεια. Όλα καλά θα πάνε.

Πού είναι το καρπουζάκι? Μέρες το ψάχνω να μου πει αν ξέρει σε ποιον κωδικό της Δήλωσης θα βάλω την Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών από το ΛΗΤΩ για την υστεροσκόπηση που έκανα πέρσι. Δεν είναι απόδειξη από το γιατρό, για να τη βάλω στα ιατρικά, ούτε νοσηλεία, για να τη βάλω στα νοσήλεια. Γράφει "καρδιογράφημα, νάρκωση κλπ". Πού να τη βάλω?

Πού είσαι καρπουζάκι μου????????/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, κοριτσάκια!

Venus, δεν ξέρω, όλα αυτά μαζί. Βασικά κουράστηκα. Και φοβάμαι. Και δεν θέλω να το ξαναπεράσω όλο αυτό για 4η φορά.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι σ' αυτή σου την προσπάθεια. Όλα καλά θα πάνε.

Πού είναι το καρπουζάκι? Μέρες το ψάχνω να μου πει αν ξέρει σε ποιον κωδικό της Δήλωσης θα βάλω την Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών από το ΛΗΤΩ για την υστεροσκόπηση που έκανα πέρσι. Δεν είναι απόδειξη από το γιατρό, για να τη βάλω στα ιατρικά, ούτε νοσηλεία, για να τη βάλω στα νοσήλεια. Γράφει "καρδιογράφημα, νάρκωση κλπ". Πού να τη βάλω?

Πού είσαι καρπουζάκι μου????????/

Μπιπιτσα καταλαβαινω πολυ καλα πως νιωθεις και γιατι το νιωθεις...Τα περναω και εγω αυτα πολυ συχνα ,αλλα προσπαθω να τα αφησω πισω μου.

Οταν εκανα την δευτερη αποξεση βγηκα εξω κλαιγωντας και εμπαινε μια κοπελια για αποξεση κλαιγωντας και αυτη.Την συνοδευε η πεθερα της. Με βλεπει λοιπον η πεθερα της κοπελας να κυλιεμαι κατω απο το κλαμα και μου μιλησε.Αυτο που μου χε πει ειναι: Κοριτσι μου εγω εχω 4 παιδια αλλα για να τα αποκτησω εχασα αλλα 10 . Μην το βαλεις κατω και να συνεχισεις μεχρι τοτε που η φυση θα αποφασισει οτι πλεον δεν θα μπορεις να προσπαθησεις αλλο.

Μπιπιτσα παρε τον χρονο σου, περνα οσο καλυτερα μπορεις,βγαλτα ολα απο το μυαλο σου για λιγο διαστημα.Μετα να δεις θα θελεις και εσυ να ξαναβαλετε μπροστα.

Και γω τρεμω την μη καλη καταληξη της εγκυμοσυνης μου οταν αυτη θα προκυψει (βασικα το χω σιγουρο οτι δεν θα παει καλα). Οτι θελει ας γινει.Το χω παρει αποφαση, θα σταματησω να προσπαθω για παιδι μονο οταν μπω στην εμμηνοπαυση...Επισης σκεφτομαι πολυ σοβαρα το κομματι της υιοθεσιας...Τωρα τελευταια εχω αρχισει να το ψαχνω για να δω τι απαιτειται... Εσυ το χεις σκεφτει καθολου το ενδεχομενο της υιοθεσιας?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τελικα πως να της βαλω.....βρε κουνελακι εσυ που εισαι παντο γνωστρια για πες....τις εχω τραβηξει με τη φωτογραφικη και τις εχω βαλει στην επιφανεια...πως τις βαζω τωρα στο φορουμ???


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτο δεν το ξερω...ξερω μονο να ανεβαζω απο λινκ.

Υπαρχει ενα σαητ ομως το : http://imageshack.us/ που μπορεις να τις ανεβασεις εκει...Δεν ξερω ομως τι απαιτειται για να το κανεις εκει.

Ξερω μονο τοι αφου τις ανεβασεις εκει, θα μπορεις να μας δωσεις το λινκ για να δουμε και εμεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...