Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι βρε κοριτσακια δεν ειναι μονο που κουνιεται σπρωχνει κιολας και πολυ μαλιστα εχει εμπεδωθει κιολας κι ειναι ετοιμος ο κυριος τον τραχηλο περιμενει.

Αλήθεια; ο γιατρός σου τι λέει;


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 & ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ

nataliag ΠΗΤ 02/02 - ΓΕΝΝΗΣΗ 19/11/2016 - it's a girl! (4ο)

apapa ΠΗΤ 02/01 (Ρέα) - it's a girl! (1ο)

foinix ΠΗΤ 06/01 - it's a girl! (1ο)

mamachita1978 ΠΗΤ 06/01- it's a boy! (2ο)

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 (Γένεσις, Θεσ/ίκη) - it's a girl! (1ο)

sangreluna ΠΗΤ 08/01 (Ρέα) - it's magaki (3ο)

elena87 ΠΗΤ 10/01 - it's a girl! (1ο)

phot ΠΗΤ 11/01 - it's a boy!

babyblue ΠΗΤ 12/01 (Βενιζέλειο, Κρήτη) - it's a boy! (1ο)

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy! (1ο)

behitze ΠΗΤ 13/01 - it's a girl! (2ο)

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/01 - it's a boy!

Aura ΠΗΤ 17/01 (Αλεξάνδρα) - it's a girl! (2ο)

Coccinelle ΠΗΤ 19/01 - it's a girl! (2ο)

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01 - it's a boy! (2ο)

Yota1 ΠΗΤ 20/01 (Αλεξάνδρα) - they are twin girls!

Maria.1989 ΠΗΤ 24/01

Mariadimi ΠΗΤ 25/01 - it's a boy! (3ο)

Sweetalecia ΠΗΤ 25/01 - it's a girl! (1ο)

eleniart ΠΗΤ 26/01 - it's a boy!

Lidisa ΠΗΤ 28/01 (Γαία) - it's a girl! (2ο)

sokolata84 ΠΗΤ 28/01 (Γένεσις, Θεσ/ίκη) - (2ο)

ntinani ΠΗΤ 30/01

marirene ΠΗΤ 31/01 (Λητώ) - it's a boy! (2ο)


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ ψυχούλα!! περάστικά σας marirene μου!!

sangreluna μου, καλά τα νέα μας! Είναι σταθερή η μπεμπούλα μας, άρα όλα βαίνουν καλώς!

Εύχομαι κι εσύ να έχεις καλά νέα από το γιατρό...να μείνει φρόνιμος μέσα ο μπέμπης!! μην ξεθαρέψει!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Marirene πως εινάι η κορούλα σου;

Sangreluna τι είπε ο γιατρός;

Ναταλια πως πάτε; παίρνει βάρος η μικρούλα;

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Εγώ μια χαρά μέχρι στιγμής. Προσέχω παρά πολύ, δεν κάνω τίποτα. Σανγκρε να δεις εγώ βάρος που νιώθω. Περπατάω και νιώθω οτι θα μου πέσουν. Κατά τα αλλά ραντέβου για 2ο Doppler την Δευτέρα.

Φιλία σε όλες

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!! -για σας νομίζω καλησπέρα!-

yota μου, με το μαλακό ε? να μην κουράζεσαι...κουβαλάς και δίδυμα, εδώ εμείς με το 1 μπεμπέ και κουραζόμασταν! :P Πόσο είναι οι διδυμούλες?

sangre, ελπίζω να είναι καλά τα νέα από το γιατρό!

marirene, ελπίζω να ανέκαμψε η μικρούλα!

Οι υπόλοιπες, ελπίζω να είστε όλες καλά, κι εσείς και τα μπεμπέ!

εμείς, είμαστε σε καλο δρόμο! Είμαι πολύ χαρούμενη, γιατί ανακτήσαμε το βάρος γέννησης συν άλλα 30 γραμμάρια...τρώμε σχετικά καλά, δεν είμαστε βέβαια καθόλου φαγανό μωρό.. :rolleyes:

Κατ' άλλα, σύμφωνα με τις μαίες και τις νοσοκόμες, εμείς και ο πιτσιρικάς στη θερμοκοιτίδα δίπλα είμαστε τα πιο ζωηρά μωρά της ΜΕΝΝ... έχουμε τσαγανό, τι νομίζατε??:tongue::tongue::tongue:

Σε άλλα νέα, εγώ από βδομάδα γυρνάω στη δουλειά...θα πάρω το υπόλοιπο της άδειας όταν με το καλό έρθει το αστεράκι μας στο σπίτι!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια νέα Ναταλια! Πιστεύω οτι θα σου κάνει και καλο να γυρίσεις στη δουλειά! Εξάλλου θα τον χρειαστείς τον χρόνο αυτο όταν έρθει η κορούλα σου σπίτι.

Εμείς σήμερα είμαστε 33 εβδομάδων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!

Η μικρή μου ευτυχώς ειναι πολύ καλύτερα! Βέβαια προσέχουμε ακόμα τη διατροφή της... πρώτη φορά έκανε εμετό κ στενοχωρήθηκα πολύ!

Σαγκρε περιμένουμε νέα σου απο το γιατρό!

Ναταλία χαράς το κουράγιο σου που ξεκινάς κ δουλειά! Βέβαια ειναι καλύτερα να κρατήσεις την άδεια σου για όταν θα έχεις τη μικρούλα σπίτι!

Εγώ σήμερα πήγα μια βόλτα στα μαγαζιά για μωρουδιακά... νιώθω πελαγωμενη παρ όλο που ειναι το 2ο.... κ χρωματικά, δεν μπορώ αυτό το γαλάζιο το μπεμπέ!


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

πωπω!! τι μου θύμισες τώρα!! πρέπει κι εγώ να ασχοληθώ λίγο με το θέμα μωρουδιακά...πρέπει να ψάξω να δω τι έχουμε από ρούχα, να φρεσκάρω κρεβατάκι, πορτ μπεμπέ και καρότσι...με τούτα και με κείνα, ούτε που ασχολήθηκα βρε παιδί μου...

μπλε ε? μου ακούγεται τόσο περίεργο...εμείς εδώ έχουμε πήξει στο ροζ, το οποίο, βέβαια, θέλω να αποφεύγω, αλλά δε τα καταφέρνω πάντα! :tongue:

Περαστικά της της μικρούλας!! Θα συνέλθει γρήγορα! Λίγο προσοχή στο τι τρώει, ώσπου να ανακάμψει και όλα καλά!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!! πως ειστε? εγω πολυ καλυτερα παραμενω φυσικα το σπιτι για καλο και για κακο!

Ναταλια πολυ χαιρομαι για εσας ευχομαι συντομα να εισαστε ολοι μαζι αγκαλιτσα στο σπιτι σας!!

marirene περαστικα σας ελπιζω να εισαστε ακομα καλυτερα σημερα! εμεις ρουχακια πηραμε απο prenatal και mothercare ειδικα στο δευτερο βρηκα πολυ ομορφα σχεδιακια και χρωματα μπεζ, καφε,γκρι,λευκα,μπλε με σχεδιακια, επισης πολυ ομορφα μονοχρωμα με ασπρα και μαυρα αστερια που ειναι και τα αγαπημενα μου! σιγουρα θα βρεις κατι να σου αρεσει!

sangreluna τι νεα απο τον γιατρο?

yota ευχαμαι ολα καλα την Δευτερα κατα τα αλλα πως εισαι? πως νιωθεις??!!

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγω δε προλαβα να γραψω λοιπον ολα καλα μεχριβτις 20 θελουμε ειπε αλλ για σιγουρα την αλλη βδομαδα θα μου πει το βαρος του φρεναρε και καλα εκανε η αναπτυξη μια χαρα δε χρειαζεται να προσεχω πλεον σε πεντε μερες μπαινω στο μηνα μου οποτε οποτε και να γεννηθει μας κανει. Αυτααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...