Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Δεκέμβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΕΦΑΚΙ πως τα πάτε με την οργάνωση της βάπτισης? (εσύ δεν βαπτίζεις ή τα έχω μπερδέψει?). Τελικά θα την βγάλω Μιχαέλα,τώρα ο σύζυγος θέλει και 2ο όνομα και θα δούμε.

Εγώ προς το παρόν μόνο ημερομηνία έκλεισα που πλησιάζει απειλητικά και ίσως αυτήν την εβδομάδα παραγγείλω τις μπομπό.

Όχι εμείς δεν βαπτίζουμε ακόμα! Η πρώτη μας είναι η Έλενα που την βαφτίσαμε το καλοκαίρι και η δεύτερη ακόμα έρχεται.

Πάντως ωραίο και το Μιχαέλα!

Άσε! και εμείς πάλι αλλάξαμε γνώμη για το όνομα και πάλι ψάχνουμε. Θα σας γράψω αργότερα μια λίστα με τα ονόματα που σκεφτόμαστε για να ψηφίσετε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 620
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Τί κάνετε, πού θα περάσετε γιορτές; Εμείς ή εδώ ή στα Τρίκαλα στους γονείς μου. Με απασχολεί η συμπεριφορά της μικρής στο αυτοκίνητο στο ταξίδι όμως -ουρλιάζει και είμαι η μόνη οδηγός- και διστάζω :-(

Χτες πήγαμε παιδίατρο, έιμαστε μια χαρά κ ετοιμάζουμε άλλα 8(!!!) δόντα.

Ύψος φτάσαμε 81 εκ από 76 πριν 3 μήνες!!! :-) αλλά κιλά μόλις 8850 από 8500.


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς εδώ Αθήνα θα μείνουμε γιατί δουλεύει ο άντρας μου. Με το αμάξι μπορείς να κάνεις συχνότερα στάσεις. Φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ δύσκολα έτσι όπως το λες.

Υπομονή με τα δόντια! Ωχ τι σας περιμένει!!!! Και μεις εδώ παρέα το ξενυχτάμε! Τρίβεται στα πανω τώρα. Έχει βγάλει 14. 20 δεν είναι σύνολο; Αντε άλλα 6 έμειναν!

Από κιλά πούπουλο είστε! Μη μιλάς καθόλου! Αχ τι μου θύμισες! Ωραίες εποχές! :-D


7nKAp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να σας γράψω και τις δικές μας μετρήσεις πριν από 2 εβδομάδες. Ύψος ί(διο με τον προηγούμενο μήνα) 86εκ. και βάρος 11 κιλά!!! Φοράμε πλέον το 3άρι στα ρούχα και το νούμερο 5 στις πάνες! Αλλά δεν είναι καθόλου χοντρούλα.

Τώρα το επόμενο εμβόλιο θα το κάνουμε Ιούνιο και μετά πάλι Αύγουστο μαζί με την μπέμπα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξέχασα να σας γράψω και τις δικές μας μετρήσεις πριν από 2 εβδομάδες. Ύψος ί(διο με τον προηγούμενο μήνα) 86εκ. και βάρος 11 κιλά!!! Φοράμε πλέον το 3άρι στα ρούχα και το νούμερο 5 στις πάνες! Αλλά δεν είναι καθόλου χοντρούλα.

Τώρα το επόμενο εμβόλιο θα το κάνουμε Ιούνιο και μετά πάλι Αύγουστο μαζί με την μπέμπα!!!

εδω ειμαστε και εμεις κοριτσια!! :P:p

συγχαρητηρια οικατ και καλο κυνηγι - κουραγιο!!!;);)

86 εκατοστα εφακι ειναι πανυψηλη η μικρη σου!!;);)

η μελινα ειναι 78 εκατοστα και εδω και 2 μηνες περιπου που εχει περπατησει εχει μεινει στα 10 κιλα!!:D:D εχουμε 7 δοντακια και μαλλον ετοιμαζεται και καποιο ακομα γιατι μασουλαει διαφορα..

μετα τις γιορτες εχουμε το μμρ..:-(:-(

καλο πασχα ευχομαι σε ολες σας στις οικογενειες σας και τα μωρακια σας!!!:D:D

Επεξεργάστηκαν by mira_mother

an1cCE-0g411210Mjg5ZHwyMzM0NGxkYXxpIHByaWdpcGVuaWEgbW91ICBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη! Ελπίζω να περάσατε καλά αυτές τις μέρες! Εμείς μια χαρά και οικογενειακά! Τελικά την πήραμε τη μικρή και στην Ανάσταση! :D

Mira ευχαριστούμε! Τις τελευταίες μέρες άρχισε και η δικιά μου να μη τρώει όπως έτρωγε! Δε ξέρω τι φταίει. Ίσως ενθουσιάζεται και με το περπάτημα αλλά ταλαιπωρήθηκε και λίγο τα βράδια με τους γομφίους. 3 έχει βγάλει και ο τελευταίος (πάνω) ήταν ο πιο ζόρικος. Ευτυχώς μόνο ξενύχτι και όχι γκρίνια.

Mira γιατί δε κάνεις το priorix; Διάβασα ότι κάνει την ίδια δουλειά με το mmr αλλά δεν έχει υδράργυρο. Αυτό θα προτείνω και γω στη δικιά μου όταν το κάνουμε, δε το έχω συζητήσει ακόμη.


7nKAp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη! Ελπίζω να περάσατε καλά αυτές τις μέρες! Εμείς μια χαρά και οικογενειακά! Τελικά την πήραμε τη μικρή και στην Ανάσταση! :D

Mira ευχαριστούμε! Τις τελευταίες μέρες άρχισε και η δικιά μου να μη τρώει όπως έτρωγε! Δε ξέρω τι φταίει. Ίσως ενθουσιάζεται και με το περπάτημα αλλά ταλαιπωρήθηκε και λίγο τα βράδια με τους γομφίους. 3 έχει βγάλει και ο τελευταίος (πάνω) ήταν ο πιο ζόρικος. Ευτυχώς μόνο ξενύχτι και όχι γκρίνια.

Mira γιατί δε κάνεις το priorix; Διάβασα ότι κάνει την ίδια δουλειά με το mmr αλλά δεν έχει υδράργυρο. Αυτό θα προτείνω και γω στη δικιά μου όταν το κάνουμε, δε το έχω συζητήσει ακόμη.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!

Εμεις την πηραμε μαζι και στον επιταφιο και στην ανασταση, καθισαμε λιγο πιο μακρυα για να μην φοβηθει και ολα καλα. χαλασε λιγο το προγραμμα με τον υπνο αλλα θα το βρουμε παλι..

οικατ το priorix δεν το ηξερα, που το διαβασες?? θα δω και εγω αν ειναι να ρωτησω τον γιατρο αν μπορουμε..


an1cCE-0g411210Mjg5ZHwyMzM0NGxkYXxpIHByaWdpcGVuaWEgbW91ICBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

mira εδώ στο parents το διάβασα αλλά έχει καιρό και δε θυμάμαι που ακριβώς. Κάπου σχετικά με τα εμβόλια πάντως. Τελευταία είδα ότι υπάρχει και το priorix tetra που έχει και την ανεμοβλογιά μέσα αλλά δε ξέρω αν έχει υδράργυρο. Ρώτα και γι'αυτό αν θες και πες μας και μας! :D


7nKAp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σα πολλά,

πως τα πάτε? Εμείς βγήκαμε και στην Ανάσταση και κοιμήθηκε στις 1 το βράδι οπότε από τότε κάθε βράδι χτυπάει 12 για να κοιμηθεί.

Χτυπάμε το κεφάλι σε γωνίες κάθε μέρα σχεδόν αλλά δεν το βάζουμε κάτω.

Μίρα εγω έκανα το μμρ αλλά δεν είχαμε κανένα πρόβλημα ούτε άμεσα ούτε μετά από 10 ημέρες. Πιστεύω ότι εξαρτάται από το παιδί.

Τρώνε από όλα τώρα? εμένα έχει ένα πρόβλημα με το κρέας και τις πατάτες, έχει κόψει και την φρουτόκρεμα και κάνουμε μισή ώρα να φάει μισό μήλο πατημένο με το πιρούνι.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...