Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσακια μου! Τι κανετε? Εμεις καλα. Διαβασα τα νεακια σας...Να σας πω τα δικα μας... Καταρχην τα σημαδια που εβγαλα στις γαμπες ειναι αλλεργικη δερματιτιδα. Μου εδωσε ο γιατρος μια κρεμα που επετρεψε και ο παιδιατρος να χρησιμοποιω, αλλα βελτιωση δε βλεπω 3 μερες τωρα που τη χρησιμοποιω. Επισης, χρησιμοποιησα θηλαστρο της nuk και την πρωτη φορα εβγαλα ουτε 20 ml και σημερα ουτε 10 ml. Ενω οταν ρουφαει ο μικρος απο το στηθος φαινεται να εχω πιο πολυ γαλα και χορταινει λογικα αφου τρωμε συνηθως καθε τριωρο. Τι να πω? Πως θα καταφερω να βγαλω γαλα με το θηλαστρο??? Πρεπει να βγαλω 2 δοσεις για το Σαββατο οπωσδηποτε, αλλιως θα αναγκαστω να δωσω ξενο. Και δεν θελω και στεναχωριεμαι πολυ...Πρεπει να παμε σε ενα γαμο πολυ κοντινου μας και δεν θελω να ταλαιπωρω και το μωρο και θα τον κρατησει η μαμα μου. Επισης, να αναφερω οτι τις ψευδοθηλες τσαμπα τις αγορασα γιατι ο μπεμπιτος οσες προσπαθειες και να εκανα δεν τις θελει καθολου-αναγουλιαζει. Τελος, εχουμε και πονακια στην κοιλιτσα μας. Κανουμε κακακια μας, αλλα ποναμε και εχουμε και πολλα αερια. Αυτα απο εμας!

Μαρακι μου τι κανεις? Ειδες που ανησυχουσες-επεσε ο αφαλουλης σας!!! Βιργινια μου καλα να περασετε και να ξερεις οτι θα μας λειψεις πολυ!!!! Γεμισε μπαταριες για το χειμωνα!!! Και εγω το αυτοκινητο το εχω κανει 2ο δωματιο θηλασμου!!! Οταν ειμαστε εξω ολο εκει θηλαζω! Κατερινακι, σε ευχαριστω πολυ για το mail! Το αγορασα και το δοκιμασα και ειναι πολυ καλυτερα! Κατερινα 2, καλα κανετε και κανετε βολτουλες και εμεις μια απο τα ιδια και για τη παραλια μη μασας!!! Μινουλα μου ευχομαι εσυ και το μπεμπακι σου να ειστε καλυτερα και ειλικρινα εισαι ηρωας που το παλευεις ακομα-μη μου στεναχωριεσαι! Λιντζακι, και εμενα κανει ψιλοκολικους και μου ειπαν οτι με το μητρικο δε θα κανει, αλλα... θα ρωτησω και εγω το γιατρο για κανα σιροπακι. Οζαλινα μου, τι κανει η μπεμπουλα σου? Εσυ καλα? Μποζακος, καλα εισαι? Για τις ερωτικες επαφες που ρωτησες και εμενα μετα απο 40 μερες μου ειπε. Αλλα φοβαμαι πολυ....παρα πολυ.... ισχυει οτι οσο θηλαζεις δε μενεις εγκυος????? Βερολινακι, περαστικα σας!!!! Και εγω σκεφτομαι να αρχισω να χρησιμοποιω τον μαρσιπο! Καλες βολτουλες!!!!!!!!! Μπλουμπλου μου που εισαι???Ολα καλα??? Η μαματοπολινα μας που χαθηκε?????? Τελος, εχω μια ερωτηση να θεσω και αν εχετε ιδεες θα με βοηθουσατε πολυ... σκεφτομαστε με τον αντρουλη και τον μπεμπακο να παμε λιγες μερες διακοπες των Αυγουστο. Και λεγαμε να βρουμε ενα μερος οχι πολυ μακρια και να μεινουμε καπου που να εναι διπλα η θαλασσα. Εχετε να μας προτεινετε τιποτα??????? Απλωσα σεντονακι....σας φιλω γλυκα!!!!

Υ.Γ. Βανιλακι μας λειπεις!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου! Τι κανετε? Εμεις καλα. Διαβασα τα νεακια σας...Να σας πω τα δικα μας... Καταρχην τα σημαδια που εβγαλα στις γαμπες ειναι αλλεργικη δερματιτιδα. Μου εδωσε ο γιατρος μια κρεμα που επετρεψε και ο παιδιατρος να χρησιμοποιω, αλλα βελτιωση δε βλεπω 3 μερες τωρα που τη χρησιμοποιω. Επισης, χρησιμοποιησα θηλαστρο της nuk και την πρωτη φορα εβγαλα ουτε 20 ml και σημερα ουτε 10 ml. Ενω οταν ρουφαει ο μικρος απο το στηθος φαινεται να εχω πιο πολυ γαλα και χορταινει λογικα αφου τρωμε συνηθως καθε τριωρο. Τι να πω? Πως θα καταφερω να βγαλω γαλα με το θηλαστρο??? Πρεπει να βγαλω 2 δοσεις για το Σαββατο οπωσδηποτε, αλλιως θα αναγκαστω να δωσω ξενο. Και δεν θελω και στεναχωριεμαι πολυ...Πρεπει να παμε σε ενα γαμο πολυ κοντινου μας και δεν θελω να ταλαιπωρω και το μωρο και θα τον κρατησει η μαμα μου. Επισης, να αναφερω οτι τις ψευδοθηλες τσαμπα τις αγορασα γιατι ο μπεμπιτος οσες προσπαθειες και να εκανα δεν τις θελει καθολου-αναγουλιαζει. Τελος, εχουμε και πονακια στην κοιλιτσα μας. Κανουμε κακακια μας, αλλα ποναμε και εχουμε και πολλα αερια. Αυτα απο εμας!

Μαρακι μου τι κανεις? Ειδες που ανησυχουσες-επεσε ο αφαλουλης σας!!! Βιργινια μου καλα να περασετε και να ξερεις οτι θα μας λειψεις πολυ!!!! Γεμισε μπαταριες για το χειμωνα!!! Και εγω το αυτοκινητο το εχω κανει 2ο δωματιο θηλασμου!!! Οταν ειμαστε εξω ολο εκει θηλαζω! Κατερινακι, σε ευχαριστω πολυ για το mail! Το αγορασα και το δοκιμασα και ειναι πολυ καλυτερα! Κατερινα 2, καλα κανετε και κανετε βολτουλες και εμεις μια απο τα ιδια και για τη παραλια μη μασας!!! Μινουλα μου ευχομαι εσυ και το μπεμπακι σου να ειστε καλυτερα και ειλικρινα εισαι ηρωας που το παλευεις ακομα-μη μου στεναχωριεσαι! Λιντζακι, και εμενα κανει ψιλοκολικους και μου ειπαν οτι με το μητρικο δε θα κανει, αλλα... θα ρωτησω και εγω το γιατρο για κανα σιροπακι. Οζαλινα μου, τι κανει η μπεμπουλα σου? Εσυ καλα? Μποζακος, καλα εισαι? Για τις ερωτικες επαφες που ρωτησες και εμενα μετα απο 40 μερες μου ειπε. Αλλα φοβαμαι πολυ....παρα πολυ.... ισχυει οτι οσο θηλαζεις δε μενεις εγκυος????? Βερολινακι, περαστικα σας!!!! Και εγω σκεφτομαι να αρχισω να χρησιμοποιω τον μαρσιπο! Καλες βολτουλες!!!!!!!!! Μπλουμπλου μου που εισαι???Ολα καλα??? Η μαματοπολινα μας που χαθηκε?????? Τελος, εχω μια ερωτηση να θεσω και αν εχετε ιδεες θα με βοηθουσατε πολυ... σκεφτομαστε με τον αντρουλη και τον μπεμπακο να παμε λιγες μερες διακοπες των Αυγουστο. Και λεγαμε να βρουμε ενα μερος οχι πολυ μακρια και να μεινουμε καπου που να εναι διπλα η θαλασσα. Εχετε να μας προτεινετε τιποτα??????? Απλωσα σεντονακι....σας φιλω γλυκα!!!!

Υ.Γ. Βανιλακι μας λειπεις!!!!

Αγγελικη μου, εμεις για τις διακοπες που λες, λεγαμε να παμε Αυγουστο για 4-5 μερες στην Ευβοια, στις Ροβιες. Δεν εχω παει ποτε, αλλα ο αντρας μου μου εχει πει τα καλυτερα, ειναι ησυχα, διπλα στην θαλασσα, οικογενειακα... Και κοντα στην Αθηνα. Μακαρι να τα καταφερουμε και να παμε, αν και δεν το βλεπω...

Σας ευχαριστω ολες κοριτσια για τα καλα σας λογια, ηδη αρχισα να το βλεπω καπως αλλιως το θεμα με τον θηλασμο. Ειναι και οι ορμονες της λοχειας, ειναι και καποια αλλα πραγματα, ηρθε και εδεσε το πραγμα. Θα μου περασει, που θα παει;

ΚΑι γω ειχα παρει μαρσιπο για τον μικρο, θα το χρησιμοποιω και μεσα στο σπιτι, μου εχει πεσει η μεση και εχω πονους στην πλατη λογω του μωρου, τον εχω συνεχεια στα χερια, δεν ηρεμει αλλιως.

Μαρακι, ειδες που επεσε ο αφαλος; ολα καλα, να δεις ποσο θα χαιρεστε και σεις το μπανιο της μικρουλας σας!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια !!!!!!!! τι κανετε ???

Τα νεακια μας για οσο προλαβαινω !

Πηγαμε χτες στην εκκλησια να παρουμε μια ευχουλα επειδη θα ταξιδεψουμε κ δεν εχουμε σαραντισει κ χτες ημασταν 34 ημερων, αλλα ο παππας μας ειπε θα μας διαβασει ολοκληρη την ευχη του 40ισμου, κ δεν πειραζει λεει επειδη ταξιδευουμε ! κ τον ρωτησα να μην παω στις 40 μερες δλδ ξανα στην εκκλησια ? κ μου ειπε οχι δεν χρειαζεται αφου σε διαβαζω εγω !!

κ ετσι λοιπον διβαστηκαμε την πηραμε την ευχη μας παει κ αυτοοοοο !!!!!!!!!!!!!

η μπεμπα που την πηρε ο παππας κλαμα ουτε κιχ δεν εκανε το λουλουδακι μου !!!

αυτα τα ολιγα !!!!

σας χαιρετω απο τωρα γιατι δεν ξερω ποτε θα ξαναβρω ευκαιρια !! καλα να περασετε οσες φυγετε κ αν !!! κ να κανετε μπανακια κ γι αμας που παμε στα βουνα κ τα λαγκαδια !!!

κ μενα θα μου λειψετε πααααααρα πολυ !!!!!!!

αντε μαρακι αδικα αγχωθηκες !!! τωρα συνεχιζε να βαζεις οινοπνευμα για λιγο ακομα !!!

αγγελικουλα η ευβοια η ναυπλιο θα σου προτεινα !

μινουλα χαιρομαι που αρχιζεις κ ηρεμεις σιγα σιγα ! κοριτσακι μου το παιδακι σου θελει πανω απ ολα μια υγιεστατη μανουλα ! ναι??? μια αγκαλιτσα σου στελνω !!!!!

σας φιλω ολες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΟΛΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμας!!

χτες εφυγε η γιαγια μας (η μαμα μου) και ετσι μειναμε μονοι μας...

περασαμα τελεια, πολυ αγχος αλλα και πολυ ωραια να φροντιζεις αποκλειστικα ενα μωρακι..

ο αφαλουλης μας καθαρισε εντελως και σημερα θα κανουμε και μπανακι στην καινουρια μας μπανιερα, πηραμε της φισερ πραις.

Αγγελικουλα περαστικα για τα ποδαρακια σου. Μια χαρουλα μπεμπουλης σου,

το γαλα το βγαζεις και το βαζεις καταψυξη? μαλλον θα χρειαστω και εγω καποια στιγμη να λειψω και να δω πως θα το κανω...:idea:

Μινακι μου πως εισαι σημερα? τι κανεις?

Βιργινακι στεναχωρηθηκα τωρα που μας χαιρετας... θα μας λειψεις...!

αλλα χαλαλι σου αγαπη μου, καλα να περασετε και σιδερενιοι για τον σαραντισμο σας...

Βεβαια στη θαλασσα δεν ξερω πως θα εμφανιστω.. :(

γιατι αγαπη μου, τι επαθε η κορμαρα σου????:cool::cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ ευχαριστω μαρακι μου γλυκο !!!

Επεσε το αφαλουδακι κ τωρα βουρ για βουτιες στο μπανακι !!! χιχιχι!!! τελεια !!!!

ειχες τη μανουλα αγαπη τοσο καιρο ? αχ ! μια χαρα !!!

εγω δεν την αφησα να κατσει παρα μονο το πρωτο βραδυ (και αφου ειδα οτι δεν μου χρειαζεται τα βραδυα την εδιωξα ! χαχαχαχ!!!!) κ αλλη μια φορα που ημουν κομματια κ η μπεμπα ηταν ακομα στο ωραριο που ξυπναγε κ την ξαναεπαιρνε υπνος μετα απο ενα διωρο κ ηθελε αγκαλιες ! με ειχε ξυπνησει για να την ταισω κ τα υπολοιπα τα ειχε κανει εκεινη !!! χιχιχιχι!!!!

αλλα γενικα τα βραδυα μου ηταν αχρειαστη ! ενω τις αλλες ωρες ! βαλσαμο ! εκανε ολες τις δουλειες κ το μαγειρεμα !!! καλα να ναι ! αλλα της ειπα τωρα που θα γυρισω απο το χωριο, θα βρω μια σειρα κ θα τα αναλλαβω εγω παλι ολα !!!!

αχ μαρακι μου κ μενα θα μου λειψετε !!!!!! ισως να καταφερνω καποιες μερες να σας διαβαζω οταν θα πηγαινουμε για καφε κ πιανει στο κινητο του αντρα μου αλλα δν με βολευει γι ανα γραψω !!!

αυτα τα ολιγα !

εχω ηδη βγαλει μια βαλιτσα δικια μου με ρουχα, μια της μικρης, αλλα θελει κι αλλη ! ενας μηνας ειναι αυτος θελουμε μπολικα !!!

τωρα παω να ετοιμασω του αντρουλη κ μενει η αλλη με τα τσιμπρακαλα μετα !!!!

ουφ ! το αμαξι αμφιβαλω αν χωρεσει οοοοοοοοοοοολα αυτα που εχω για φορτομα !!!!

Link to comment
Share on other sites

καλε που εισαστε ολες????

χαθηκαμε βρε τωρα που γιναμε μανουλες..

λοιπον τα περναμε πολυ καλα με την κορη, ειναι καλο το ψυχουλακι μου..

μονο που το εχει πιασει η ζεστη και δεν την παλευει.

την εχουμε συνεχεια γυμνουλα και με το a/c στο αλλο δωματιο.

α! βαλαμε και πιπιλα σημερα, ηταν πολυ εκνευρισμενη η καημενουλα και ηθελε συνεχεια στηθος, τελικα της ελαβα την πιπιλα της, ηρεμησε, κοιμηθηκε και την πεταξε μετα, χιχιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εγω εδω ειμαι!! Τι κανεις, Μαρακι μου; Οι υπολοιπες τι κανετε; Τα μπεμπακια μας;; Εμεις καλα ειμαστε, ο μπεμπης πολυ πιο ηρεμος, κοιμαται και το βραδακι μεχρι τις 7 περιπου και ολα πανε καλα. Πηγαμε για μπανακι χτες και βουτηξαμε τα πατουσακια μας και ριξαμε κατι υπνους κατω απο τα δεντρα..:tongue:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Εμας ο μπεμπης μας τρεχει λιγο, 2 μερες τωρα δεν ησυχαζει με τπτ, τον ποναει η κοιλιτσα του , ή θελει να φαει ή και αυτος δεν ξερει τι εχει!!!! Ολο στα χερια τον εχουμε, φοβαμαι μην καλομαθει κιολας και μετα δεν θελει καθολου στην καλαθουνα του. Τον κανουμε συχνα μπανακια γιατι το καημενο σταζει απτον ιδρωτα... Χτες εδωσα και στηθος, ετρωγε 1μιση ωρα (τον ακουγα που καταπινε) και μετα παλι γκρινιαζε. Ε, του εδωσα και ξενο, και ηπιε αλλα 120 απο το ξενο :S Πολυ φαγανο το παιδι μου.

Εσεις καλα; Θελω πολυ να παω για μπανιο στη θαλασσα, δεν αντεχω αλλο μεσα, αλλα φοβαμαι να βγαλω ακομη τον μικρο, δεν εχω εμπιστοσυνη ακομη σε μενα να τον παω βολτα...

Εσεις τι κανετε;; Οντως μαρακι, λουκετο στο μαγαζακι μας, ολοι εχουν παει διακοπες!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες τις μανουλες κ τα πανεμορφα μπεμπακια!!!

Σας διαβασα ολες, χαιρομαι που ολα τα μωρακια της παρεας ειναι καλα:D

Καποιες πηγατε κ θαλασσιτσα, αλλες διακοπευετε (βλεπε Virgi) κι αλλες εχετε εξαφανιστει οπως εγω (mamatopolina που εισαι?)

Μπηκα κανα δυο φορες για να γραψω κ τελικα δεν το εκανα γιατι δεν ενιωθα καλα,,, διαβαζα τα ωραια σας νεα περι θηλασμου κ δεν ηθελα να σας το χαλασω (ειστε κ χελωνιτσες δεν ηθελα να σας ριξω με τα δικα μου προβληματα)

Τα νεα μου εχουν ως εξης: Η μπεμπουλα ειναι μια μικρη ομορφη ζουζουνιτσα, ησυχη γενικα, απλα τις 3 τελευταιες μερες μας κανει κολικους κ κλαιει το ψυχακι μου απαρηγορητα!! Με την μικρη δεν εχω κανενα προβλημα, ο αφαλουλης μολις προχτες μας επεσε και γενικα ειμαστε καλα!!

Μια μικρη παρατηρηση θελω να κανω, αυτοι οι δηθεν ειδικοι που λενε πως ολες οι μανες εχουν γαλα, κι οσες ισχυριζονται πως δεν εχουν απλα δεν θελουν να θηλασουν: ΠΟΙΑ ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΤΑ????

Θα εδινα τα παντα για να εχω επαρκες γαλα αλλα δυστυχως ΔΕΝ....

Η μικρη τρωει περιπου ενα γευμα την ημερα μητρικο γαλα κ το υπολοιπο του εμποριου( αυτο οταν το βγαζω με θηλαστρο) αλλιως μερα παρα μερα στηθος κι εκει δεν ξερω τι τρωει????

Ειναι το θεμα που με εχει ριξει απιστευτα κ γι΄αυτο κ δεν μπαινω συχνα,,,, το φερω βαρεως το θεμα ...

Τεσπα,,, αυτο ακριβως ηθελα να αποφυγω, την κλαψα, γιατι πολλες μανουλες απο δω θηλαζουν,,,, κοριτσια κρατειστε γερα, μην εγκαταλειπετε τον θηλασμο, ΘΩΡΑΚΙΣΤΕ τα ψυχουλινια σας ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!!

Sorry που δεν εχω τονισμο αλλα μου εχει κολλησει το πληκτρο του τονου:tongue:

Maraki εχεις p.m

Σας φιλω

Πολλα αμετρητα φιλακια στα πατουσακια σας


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εγω εδω ειμαι!! Τι κανεις, Μαρακι μου; Οι υπολοιπες τι κανετε; Τα μπεμπακια μας;; Εμεις καλα ειμαστε, ο μπεμπης πολυ πιο ηρεμος, κοιμαται και το βραδακι μεχρι τις 7 περιπου και ολα πανε καλα. Πηγαμε για μπανακι χτες και βουτηξαμε τα πατουσακια μας και ριξαμε κατι υπνους κατω απο τα δεντρα..:tongue:

τρελενομαι για βρεγμενα πατουσακια!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερινακι, φτιαξατε προγραμμα και ειστε τελειοι!

αχ, τι καλα πηγατε μπανακι, βρε κοριτσια το μονο που μου λειψει ειναι η θαλασσα, το αλλο μωρο θα το κανω χειμωνα!!!:cool:

καλα για σεξ δεν σας λεω ουτε μου περναει απο το μυαλο...δεν θελω λεμε!!!

Καλημερα κοριτσια!

Εμας ο μπεμπης μας τρεχει λιγο, 2 μερες τωρα δεν ησυχαζει με τπτ, τον ποναει η κοιλιτσα του , ή θελει να φαει ή και αυτος δεν ξερει τι εχει!!!! Ολο στα χερια τον εχουμε, φοβαμαι μην καλομαθει κιολας και μετα δεν θελει καθολου στην καλαθουνα του. Τον κανουμε συχνα μπανακια γιατι το καημενο σταζει απτον ιδρωτα... Χτες εδωσα και στηθος, ετρωγε 1μιση ωρα (τον ακουγα που καταπινε) και μετα παλι γκρινιαζε. Ε, του εδωσα και ξενο, και ηπιε αλλα 120 απο το ξενο :S Πολυ φαγανο το παιδι μου.

Εσεις καλα; Θελω πολυ να παω για μπανιο στη θαλασσα, δεν αντεχω αλλο μεσα, αλλα φοβαμαι να βγαλω ακομη τον μικρο, δεν εχω εμπιστοσυνη ακομη σε μενα να τον παω βολτα...

Εσεις τι κανετε;; Οντως μαρακι, λουκετο στο μαγαζακι μας, ολοι εχουν παει διακοπες!

Μινακι μου τι κανεις? ζωηρουλης και φαγανος ο μπεμπης ε? για τα πονακια, να τον περνετε αγκαλιτσα, τα παιδακια θελουν αγκαλιτσα... δεν θα κακομαθει..

και εγω θελω να βγουμε βολτα, μαλλον αυτην την εβδομαδα θα το δοκιμασουμε..

γλυκο Βανιλακι welcome back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μην μας ξαναφυγεις,

σου απαντησα στο πμ.

Γλυκια μου ολα καλα θα πανε, η ομορφη βανιλιτσα εχει μια τελεια μαμα που τα καταφερνει περιφημα, ειμαι σιγουρη!

μην στεναχωριεσαι για τιποτα, ολα τα παιδακια θελουν καλα τις μανουλες τους.

σας αφηνω να παω για μπανακι, να προλαβω γιατι θα ξυπνησει η μικρη μου κορη!!!!

φιλακια!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια.....

όλοι είναι στη θάλασσα και εγώ μόνη με την νεραιδούλα στο σπίτι.........

καλά είναι η μικρή μου,έφτασε 2850γρ(τεράστια είναι λέμε) αλλά ο ίκτερος ακόμα επιμένει.......τα βράδυα λίγο με ταλαιπωρεί ειδικά απο τις 4 -7 κοιμάται και γκρινιάζει,θηλάζει και γκρινιάζει κα γενικώς κάτι της φταίει.....

τώρα και εμένα κάτι μου φταίει και το πνίγω στο παγωτό....:rolleyes:

αχ ορμόνες και ζέστη θα λαλίσουμε εντελώς......

φιλάκια κουκλάρες και μωρουλίνια........:tongue:;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμένα!

Ειμαι στα προθυρα νευρικης κρισης. Ο μικρος στον κοσμο του. Η μια τρέλα μετα την άλλη! Δευτερομανουλες help!!!! Εσεις πως τα πάτε??

δεν προλαβα να σας διαβάσω...Στα πετατα διαβασα τα νεα σας.

Aggeliki θα σου στειλω Pm για το θηλαστρο!

Mινουλα MΠΡΑΒΟ που πηρε στηθος! TΕΛΕΙΑ. Σιγα σιγα ολα καλα θα πάνε!

Virgi καλες διακοπες!

Vanilla δεν πειραζει που δεν θηλασες. Αφου δεν ειχες γαλα! Μην σε παιρνει απο κατω. Καλες βολτουλες!!

Εμεις σαραντησαμε και συνεχιζουμε τις βολτες(οταν μπορουμε). Ειμαι κουρασμενη πολυ....

Σας φιλω, συγνωμη αν δεν σχολιασα κατι άλλο αλλα πραγματικα ειμαι λιγακι στα down μου, αλλα και ο χρονος ειναι τοσο περιορισμένος!

Φιλιαααααααααα


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...