Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κ καλη εβδομαδα κ απο εμενα!!!! Σημερα εχουμε κ εμεις παιδιατρο το απογευμα!!!! Ποτε λεγαμε εχουμε γυναικολογο....ποτε λεμε εχουμε παιδιατρο!!!! Ο μικρος ποναει αρκετα απο τους κολικους κ η αληθεια ειναι οτι στεναχωριεμαι πολυ που τον βλεπω να κλαιει ετσι κ δε ξερω τι να κανω να του περασει. Εκανα μπανακι εχτες- το πρωτο μου!!!! Οζαλινα, περιμενουμε τα νεα σου απο τον παιδιατρο!!! Μποζακος, καλες βολτουλες!!!!!! Μαρακι μου, για τη δυσκοιλιοτητα πιες το πρωι 1 ποτηρι ζεστο νερο κ μπορει να σε βοηθησει. Φιλακια σε ολες κ καλα να περνατε!!!!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ........

Βγήκαμε από την μονάδα 2020γρ στις 2/7 κ σήμερα είμαστε 3550γρ:rolleyes:

χεχεχε καλοτρώμε ε???????

επίσης ήμασταν 1/7 46cm κ σήμερα 52cm:p

καναμε κ υπέρηχο κ τα είδαμε όλα τα "εσώψυχά" μας κ όλα δουλευουν άψογα κ μόνο ένα υπέρηχο καρδιάς έχουμε σε εκρεμμότητα.

ομολογώ ότι είμαι πολύ χαρούμενη γιατί ένα αγχος αν τρώει καλά η νεραιδούλα το έχω κ ας την ταιζω όποτε γκρινιάζει.......

επίσης στείλαμε για 3τη φορά αίμα για έλεγχο των ενζύμων στο Αγία Σοφία:cool:

αυτά τα υπέοχα νέα μας .....

τα 5 μου κιλά επιμένουν.......:confused::confused:δεν μπαίνω στο τζιν μου....:(

Link to comment
Share on other sites

Oζαλινακι μου τελεια τα νεα σας!!!

μεγαλωσε το ψυχουλακι σου, πολλα μπραβο και σε εσενα και σε εκεινη!!!!!!!!!!

εμενα η δικια μου καταφερε να κοιμηθει μετα απο πολλες ωρες, ελπιζω σε ενα ησυχο βραδυ!

φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

κοιμαται η ψυχουλιτσα μου και μπηκα να πω καλημερα!!

Αγγελικουλα τι νεα απο τον παιδιατρο? ολα καλα?

Μποζακος καλες βολτουλες, σιδερενιοι για τον σαραντισμο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλά είναι Μαράκι μου........αφού η μαμά γίνεται λάστιχο για να μην νιώθει διαφορά από πριν.Κ με την μικρή είναι τρελά ενθουσιασμένος ευτυχώς.εσύ πως είσαι? τα κιλάκια μας έφυγαν?

Link to comment
Share on other sites

βρε Οζαλινακι να σε ρωτησω κατι?

το μωρο μου εχει βγαλει στο προσωπακι της βρεφικη ακμη, μου ειπε η παιδιατρος οτι δεν ειναι τιποτα και θα φυγει και να της βαζω χαμομηλι.

μολις την θηλαζω φουντωνουν και γινονται πιο κοκκινα.

εχεις καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

βρε Οζαλινακι να σε ρωτησω κατι?

το μωρο μου εχει βγαλει στο προσωπακι της βρεφικη ακμη, μου ειπε η παιδιατρος οτι δεν ειναι τιποτα και θα φυγει και να της βαζω χαμομηλι.

μολις την θηλαζω φουντωνουν και γινονται πιο κοκκινα.

εχεις καμια ιδεα?

και η δικιά μου τα ίδια είναι......υπομονή και σε λίγες μέρες θα φύγουν.καλή ενυδάτωση θέλει μόνο.εγω βάζω μια ενυδατική της frezyderm και λαδακι αμυγδαλου φυτικό.....μην ανησυχείς καθόλου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αμυγδαλελαιο την βαζω και εγω στο σωματακι ομως, δεν εχω δοκιμασει στο προσωπο.

και την κρεμουλα την ενυδατικη της frezy την εχω, θα δοκιμασω.

παντως το χαμομηλι της τα φουντωνει της δικιας μου και γινεται η μουριτσα μας σαν τριο-καρο!!

Link to comment
Share on other sites

αμυγδαλελαιο την βαζω και εγω στο σωματακι ομως, δεν εχω δοκιμασει στο προσωπο.

και την κρεμουλα την ενυδατικη της frezy την εχω, θα δοκιμασω.

παντως το χαμομηλι της τα φουντωνει της δικιας μου και γινεται η μουριτσα μας σαν τριο-καρο!!

τότε μην της βάζεις χαμομήλι βρε.....θέλουν το χρόνο τους να φύγουν.στον Θωμά θυμάμαι ανησυχούσα πολύ αλλά τώρα ξέρω πως το παθαίνουν όλα τα μωράκια...και η δικιά μου σαν ερυθρόδερμος είναι.:P:p

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά δεν διάβασα τα νέα σας μόνο τελευταία σελίδα.

Οζαλινάκι μου άψογη η μικρή, πάτε πολύ καλά, μπράβο. Όσο για τα μεγαλύτερα αδελφάκια και εγώ μια απο τα ίδια, γι'αυτό δεν μένει πολύς χρόνος να μπαίνω, βρήκα ευκαιρία τώρα που κοιμούνται. Ότι μπορούμε για να είναι χαρούμενα, προς το παρόν τα πάμε άψογα.

Πήγα το πρώτο μου μπανάκι την Κυριακή πολύ ωραία η θάλασσα, καιτο ευχαριστήθηκε κια ο μικρός, τι μικρή την είχαμε στην σκια΄με το μπαμπά της.

Απο κιλά είμαι στα 3,5 που θα πάμε θα φύγουμε.

Μαράκι και εμένα είχε βγάλει βρεφική ακμή, είναι απο τις ορμόνες της μαμάς, μην ανυσηχείς, όπως ήρθε θα φύγει, μόνο καλή ενυδάτωση, τίπτοε άλλο. Χαμομηλάκι άστο γιατί την ερεθίζει περισσότερο, απ' ότι κατάλαβα. Το κεφαλάκι της δικής μου γέμισε ξηροδερμία, το αφήνω προς το παρόν και μετά αν δεν φύγει θα βάλω λαδάκι να μαλακώσει.

Αγγελικούλα περιμένουμε νέα σας απο τον παιδιάτρο.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...