Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2016


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 687
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρμιν θεσ/νικη θα ναι απο τα πρωτα μας ταξιδια ως τετραμελης οικογενεια λογω οτι ειναι η νονα της κορης μου εκει αλλα δυσκολο πριν τις γιορτες.αναμενεται 14/11η καισαρικη για τον μπεμπη..

Εγω παω στο μπαζαρ ενος ιδρυματος κ του συλλογου καρκινοπαθων στην πολη καταγωγης

Το στεφανι που χρησιμοποιεις το χαρτονι απο το χαρτι κουζινας η υγειας εξαιρετικα πρακτικο

Αφροδιτη πολυ ωραιες οι διαφανες μπαλες..

Εγω εξω ψιλοκαταληξει σε μερικα που θα κανω.αλλα για τις καρτες κ το ημερολογιο περιμενουμε κ το μπεμπη.μερικα αλεξανδρινα.κ μου εμεινε να σκεφτω για κουμπαρια.αν μπορεσω θα κανω κ μερικα γουρια.

Απο φαγητα-γλυκα δ νομιζω πολλα λογω ελλειψης χρονου.κανενα κεικ,μπισκοτα,κ για πρωινο τηγανιτες κ ρολα κανελας

Απο στολισμο περιμενω να δω τι εχω αλλα σιγουρα θα κανω στολιδια με οντουλε κ παρτιτουρες

Believe κ γω λατρευω τους καρυοθραυστες..

Α κ για θειους-ξαδερφακια σκεφτομαι καποιο κουτι με

α)κουπες-σοκολατα-cd-dvd-μπισκοτα κ καμια μπαλιτσα τυπου μικυ

β)η αντι για κουπες,μπισκοτα,σοκολατα κτ σε καλτσες η παντοφλες

Κ φυσικα θα κανω βασιλοπιτα.για φαγητο δ θα κανω κτ ιδιαιτερο.μαλλον θα μαστε τα 4σπιτι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφροδίτη με πρόλαβε το άλλο ξωτικό, και εγώ αυτή τη σελίδα θα σου έδινα για διαφανείς μπάλες, τυχαία τις βρήκα χθες ενώ έκανα την έρευνά μου για τα υλικά που θα χρειαστώ για γούρια και στολίδια. Σίγουρα όμως έχω βρει και αλλού και ίσως πιο οικονομικές. Αν τις τρακάρω πουθενά, θα σου στείλω.

Άλλη μια όμορφη ιδέα!

c458bee062f3d518e477b495d38775d0.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Για φίλη μου που γέννησε πριν λίγες ημέρες και ξέρω πόσο αγαπάει τα Χριστούγεννα (γνωρίζω επίσης πόσο διαφορετικά είναι τα Χριστούγεννα με παιδιά!), της παρήγγειλα το παρακάτω σετάκι να της το στείλω να το χαρούν με τον μπέμπη!

Εμπρός

9c10c9891606fbe91b23f1520e9c0456.jpg

και το πίσω

3673bce64adf611e491e9e88959c2e78.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σας!!!! Καινούρια κ γω εδώ στο θεματάκι!!! Φέτος θα είναι τα καλύτερά μου Χριστούγεννα μιας κ σε ένα μήνα περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι!!!! Ravt από που το βρήκες το παραπάνω σετάκι????είναι φανταστικό!!!!!

Μια ακόμα ιδέα για στολίδια -ειδικά για όσες έχετε μικρούλια σκανταλιάρικα ξωτικάκια- είναι τα πλεκτά! Πέριση έκανα τέτοια δωράκια σε φίλες με πιτσιρίκια κ ξετρελάθηκαν, μιας κ δεν έχουν τον φόβο μη σπάσουν! Θα έβαζα φωτο, αλλά δεν μπορώ να βρω πως ανεβάζω!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια

Καινουριο μέλος στο καφέ και γράφτηκα μονο κ μονο για να συμμετάσχω στο υπέροχο θέμα σας! Ναι!! Ξωτικό κι εγω!!:D

Ήδη εκανα την πρωτη μου χριστουγεννιάτικη αγορά, 2 καρυοθραύστες που ηθελα πολλά χρόνια!!

Εύχομαι απο καρδιάς να ειναι τα καλύτερα Χριστούγεννα για όλο τον κόσμο!!

73 μέρες έμειναν!!!

detail_450_10460.jpg

Καλώς μας ήρθες, ξωτικό!!!

Ελπίζω να ευχαριστηθείς πολύ το θέμα μας και να σου αφήνει όμορφες και γλυκές εικόνες.

Αν καταφέρεις και έχεις όρεξη, βγάλε μας φωτογραφία τους καρυοθραύστες σου. Τους λατρεύω!!!!!

Πολύ ωραία όλα και εύκολα να αμπαλαριστουν.

Η ιδέα με τις γεμιστές παντόφλες, τέλεια!!!

Θα μου άρεσε πολύ να πάρω δώρο καφέ με κουλουράκια!!!

Οι παραπάνω ιδέες είναι ωραίες και για δώρο δασκάλου.

Ακριβώς!

Ξέρεις πόσο λατρεύω τέτοιου είδους δώρα.

Καφέ, κουλουράκια, κούπα και μερικά άλλα μικρο-πράγματα, είχα κάνει δώρο σε δασκάλα του φιογκακίου, πριν 3-4 χρόνια. Θα το ψάξω.

Ειρήνη θα πάμε σίγουρα για καφέ!!!;)

Ευχαριστώ για την προσφορά σου, όνειρο να πάμε για χριστουγεννιάτικα ψώνια μαζί!! :D:D:D

Πιστεύω πως θα βρω ενα ωραίο και οικονομικό αλλά σε καμιά προσφορά κοντά στα Χριστούγεννα.

Όσο για το ESSIE, ναι δεν το σκέφτηκα να πάρω κάποια φτηνότερα... Ένα glitter spray θα ήταν ακόμη φθηνότερο. Τα κορίτσια το χρησιμοποιούσαν πιο συχνά από εμένα βέβαια για τα νυχάκια τους και το αντικατέστησα μετά.

Όποτε θέλεις, δες το και το κανονίζουμε. ;)

Φώτο από το δεντράκι μας! Μου αρέσουν πολύ τα γήινα χρώματα.

_DSC0027_zps05a73031.jpg

... και μένα.

Αυτός είναι από τους πιο αγαπημένους και λατρεμένους μου στολισμούς. Μακάρι να μπορέσω να το κάνω κάποτε :)

RMS_Leanne-Micheal-Interiors-Christmas-tree_s4x3jpgrendhgtvcom1280960_zpsda1d9793.jpg

Θα ήθελα να βρω τέτοιες μπάλες να τις γεμίσω με πούπουλα (με ξετρέλανε αυτή η ιδέα όταν πρωτοείδα την φωτογραφία) αλλά δεν τις έχω βρει πουθενά. Δεν είναι πανεύκολο αν έχεις τα υλικά;

Ο συγκεκριμένος στολισμός είναι απλώς ένα ΟΝΕΙΡΟ! Ονειρο!!!

Κάτσε να ρίξω και γω μια ματιά, το επόμενο διάστημα {γιατί φαντάζομαι ακόμα δεν θα έχουν} και στο μαγαζί που σου λέω, μήπως και έχουν κενές μπάλες... θα σου πω!

Για φίλη μου που γέννησε πριν λίγες ημέρες και ξέρω πόσο αγαπάει τα Χριστούγεννα (γνωρίζω επίσης πόσο διαφορετικά είναι τα Χριστούγεννα με παιδιά!), της παρήγγειλα το παρακάτω σετάκι να της το στείλω να το χαρούν με τον μπέμπη!

Εμπρός

9c10c9891606fbe91b23f1520e9c0456.jpg

και το πίσω

3673bce64adf611e491e9e88959c2e78.jpg

Ωωωωωωωωωωωωω... έλιωσα!!!

Μπράβο, Ραβτάκι μου!

Καλημέρα σας!!!! Καινούρια κ γω εδώ στο θεματάκι!!! Φέτος θα είναι τα καλύτερά μου Χριστούγεννα μιας κ σε ένα μήνα περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι!!!! Ravt από που το βρήκες το παραπάνω σετάκι????είναι φανταστικό!!!!!

Μια ακόμα ιδέα για στολίδια -ειδικά για όσες έχετε μικρούλια σκανταλιάρικα ξωτικάκια- είναι τα πλεκτά! Πέριση έκανα τέτοια δωράκια σε φίλες με πιτσιρίκια κ ξετρελάθηκαν, μιας κ δεν έχουν τον φόβο μη σπάσουν! Θα έβαζα φωτο, αλλά δεν μπορώ να βρω πως ανεβάζω!!!

Pipi, καλώς μας ήρθες!!

Με το καλό το μωράκι σου... εγώ γέννησα 31/10 το αγοράκι μου και θυμάμαι δεν ήταν 2 μηνών εκείνα τα χριστούγεννα... αχ.. υπέροχες αναμνήσεις μου έφερες!

Ελπίζω να συμμετέχεις στο θέμα μας.

Υ.Γ. Για τις φωτογραφίες, δες εδώ www.photobucket.com. Γράφεις τα στοιχεία σου και μετά ανεβάζεις φωτογραφίες δωρεάν


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου ξωτικά!

Αποφεύγω να πηγαίνω στο jumbo γιατί διαφωνώ με το ύφος του μαγαζιού αλλά 1-2 φορές το χρόνο, το επισκέπτομαι.

Είχαμε πάει για δουλειές, πολύ νωρίς το πρωί με τον άντρα μου και περάσαμε από το σπίτι ενός φιλικού ζευγαριού για καφέ και η κοπέλα θα πήγαινε για κάποια ψώνια, οπότε πήγα μαζί της.

Εννοείται θα σας βάλω {λίγο αργότερα} φωτογραφίες... ήδη πολλοί διάδρομοι είναι γεμάτοι χριστουγεννιάτικα!!! Φαντάζεστε χαρά, εγώ το ξωτικό! :tongue::tongue:

Δείτε ένα υπέροχο, ξεχωριστό στολίδι για το δέντρο μας αλλά και για δώρο, σε πολύ δικούς μας ανθρώπους {παππού / γιαγιά}:

Μία μικρή κορνιζούλα {πωλούνται με αρχική τιμή 1?}

Μία φωτογραφία των ζουζουνιών μας ή οικογενειακή

Λίγη κορδέλα

Ετοιμο!!!

korniza_zpskmwwrkih.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες με μωράκια ή μέλλουσες μανούλες, ιδέες για όμορφες φωτογραφίες με τα μωράκια σας. Φέρτε τες στα μέτρα σας και κρατήστε στιγμές για μια ζωή!

b1feca639b008e6a910dcab4ae4234b1.jpg

Το έχω κάνει αυτό και είναι ανεκτίμητη η φώτο! Την κοιτάζω και την ξανακοιτάζω συνέχεια!

Μαμάδες με μωράκια, να κάνετε τις ιδέες της ravt ή ότι άλλο σκεφτείτε, αξία ανεκτίμητη!

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι σε ολα τα ξωτικα...πολυ ωραια η ιδεα με τις φωτογραφιες ισως το δοκιμασω και εγω φετος....!!! Ειρηνη εγω γεννησα περυσι στης 28/10 και κοιταω φωτο με τον μπεμπη μου απο τα περυσινα χριστουγεννα ντυμενο αγιο βασιλη και ειναι φοβερες.. οπως και τον γαμο μου τον εκανα περιοδο χριστουγεννων 27/12 εκει να δειτε μαγεια ...... αχ ωραιες στιγμες..!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...