Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ πόσο θα ήθελα να έρθω μαζί σας!!!

Έχω κλειστεί 1 μήνα στο σπίτι γιατί έχω τα χάλια μου με την $#&%ίωση.

Από χτές έχω και πονόδοντο!!!

Όσο δεν κατάλαβα 8 μήνες ότι ήμουν έγκυος,αυτός ο 9ος με έχει διαλύσει.Μάλλον ζόρικη θα είναι η μικρή!!!:P:p:p

Σήμερα θα έρθει και η πεθερούλα μου και θα σαπίσω ακόμα περισσότερο στον ύπνο.....Για να δούμε μήπως φιλοτιμηθεί και η μικρή και κάνει την ηρωικής έξοδο!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

κατά τις 11 στον άγιο νικόλαο να παίξουν κ στην παιδ. χαρά τι λέτε;

εμείς για καφέ βλέεεεεεεεεπουμεεεεεεε....κανένα στο χέρι ίιιισως:):):)

νταιζάκι το πάσχα μαζί είπαμε!!!

αααααααχ πριν γεννήσεις μη μας ξεχάσεις !! μπες κ πες γεννάωωωωωωωωωωω να ξερουμε να αγχωθούμε όλες μαζί:):)


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ok, θα τα πούμε εκεί λοιπόν - 11 έξω από το ξενοδοχείο. Και η ηλέκτρα με το στεργιούλη θα έρθουν και θα προσπαθήσω να ειδοποιήσω κ την τραβελινγκ μαμά..

πέπη οκ; αν δεν απαντήσει μεχρι αυριο το πρωί η πέπη θα την παρω τλφ.

see you tomorrow λοιπόν

φιλάκια κ καλό βράδυ


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Έγώ χτυπάω τα γνωστά ξενύχτια του 9ου...κάθε μέρα στις 5 εγερτήριο!!!

δεν πειράζει......θα παω τον μικρό εκκλησία .Στην Αθήνα ξεκινάει πολύ νωρίς και μέχρι τις 9 έχει τελειώσει και μετά για καφεδάκι.

evelini στο μαιευτήριο που θα γεννήσω θα έχω ίντερνετ οπότε αν δεν προλαβω να σας δώσω σήμα πριν έρθει η μπουμπού για να αγχωθολυμε ομαδικώς, θα σας ενημερώσω από "μέσα"!!!;);)

Καλό καφεδάκι κορίτσια!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

παρούσα και έγκυος!!!

Πώς πήγε το καφεδάκι???

έφερε η πεθερά μου κάτι τυροπιτάκια από Νάουσα τρέλλα!!!!

Μέσα στην εβδομάδα θα μου φτιάξει και σαρμάδες...αν δεν τους φάω δεν πάω να γεννήσω!!!:P:p:p


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!!

να πούμε χρόνια πολλά στη Βάλια που γιόρταζε εχθές!!!! να είσαι γερή κ ευτυχισμένη κ να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!!

στον καφέ περάσαμε σουπερ νταιζάκι...βέβαια καφέ δεν τον λες!! κυνηγητό το λές πίσω από μπομπιράκια..αλλά κ αυτό είχε την χάρη του!!

εχθές μετά από 2 συναπτά έτη βγήκαμε μαζί με τον αντώνη έξω άνευ παιδιού!!!

τη βάλαμε βέβαια να κοιμηθεί κ φύγαμε μετά - δεν κατάλαβε τίποτα...

αλλά ένιωθα πολύυυυυ περίεργα!!!

έχε χάρη που είχα υποσχεθεί σε μια φίλη ότι θα βγούμε με τους άντρες μας, αλλιώς με βλέπω να λάκιζα τελευταία στιγμή..έτοιμη ήμουν:) δεν πάω καλά το ξέρω!!!

άντε καλημέρα σε όλες!!

υγ νταιζάκι σαρμάδες έφαγες; έτοιμη για γέννα; (κ εγώ σαρμάδες έφαγα πριν γεννήσω!!!!χαχαχαχαχα!!!!)


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελεια περασαμε την Κυριακη!!!

Ελπιζω να φτιαξει παλι συντομα ο καιρος να το επαναλαβουμε. ...;)

Μαρινα μπραβο που βγηκατε εξω!!!

Περιεργα ενιωθες στην αρχη ή καθ' ολη τη διαρκεια της εξοδου??

Αληθεια η φωτο στις κουνιες βγηκε καλη??


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια η μικρη μου με ειδοποιει αφου εχει κανει κακα...Δλδ πιανει τον πωπο της και γκρινιαζει λεγοντας κατι σαν κακα...Σημαινει κατι αυτο?? (Εκτος απο το να την αλλαξω??? ) :D:D Γιατι με ειδοποιει κατοπιν εορτης...


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Χρόνια πολλά και σε σας τις ερωτευμένες (με μικρά και ...μεγάλους)! Τέλεια ήταν την Κυριακή, το διασκεδάσαμε κι εμείς!

Μαρίνα αυτό το παθαίνω κι εγώ... τις σπάνιες φορές που συμβαίνει, τελως πάντων! Χθες είδα και το βιντεάκι με την Εβελίνα να τα δίνει όλα στο χορό... Τσαλίμι και σκέρτσο... Πολύ γέλιο!

Πέπη είσαι στο face; Όσο για τα κακά, το ζητούμενο είναι να τα λέει πριν τα κάνει... Αν το κάνει αυτό, μην διστάσεις να την δοκιμάσεις άμεσα. Αλλιώς το καλοκαίρι. Εγώ θα το παλέψω το καλοκαίρι με τη Νεφέλη, θα επιμείνω πολύ γιατί έχουμε πρόβλημα στο άλλαγμα από τώρα...

Πέπη και για σένα θα πρότεινα να επιμείνεις διότι το να αλλάζεις 2 μωρά είναι πολύ ζόρι, πίστεψέ με!

Νταιζάκι πως τα πας;


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...