Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Καλά ε, ντροπή μου! Ξέρεις τι, λόγω του username σου kasi συνεχώς κασσιανή μου έρχεται στο μυαλό και συνεχώς αυτοδιορθώνομαι. Τώρα την πάτησα γιατί έγραφα το μηνυμα βιαστικά βιαστικά με τη μικρή να ψιλογκρινιάζει και μου ξέφυγε.... πιφ

Φάνηκε κάτι στον υπέρηχο και πήγατε σε παιδονεφρολόγο; Καλή επιτυχία στις εξετάσεις και εύχομαι να μην είναι απολύτως τίποτα. Βεβαια εσυ θα ταλαιπωρηθεις.Τη μικρή θα την έχει ο σύζυγος;

Να υποθεσω οτι για καφέ δύσκολα έτσι; Αν πούμε για Δευτέρα υπαρχει περιπτωση να ρθεις;

Μαρίνα εμεις ξαναμιλάμε Δευτερα κι αν όλα καλά κανονιζουμε τα περαιτέρω.

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δυστυχως Βαλια μου η μικρη θα ταλαιπωρηθει. Η Κασσανδρα θα κανει εξετασεις :(:( ... γιατι βρισκουμε συνεχεια λιγο αιμα στα ουρα...Εχουμε κανει πολλες εξετασεις και δεν εχουμε βρει τιποτα....

Θα σας πω νεοτερα μετα την Τεταρτη που θα βγουμε. Κατα 90% δεν υπαρχει τιποτα οπως μας ειπε και ο παιδονεφρολογος. Ελπιζω να ειναι ετσι...


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κάλη δύναμη Πέπη μου...θα σε σκεφτόμαστε κ ελπίζω μόνο να μην την ταλαιπωρήσουν πολύ τη μικρούλα... κ εσύ να είσαι σε καλή φάση για να μπορέσεις να το αντέξεις όλο αυτό...

Θα περιμένουμε νέα..φυσικά θετικά!!!

Κορίτσια εδω πάνω ....πολύυυυυυυυυυυ ΧΙΟΝΙ!!!!!!

15 πόντους κ συνεχίζουμε!!!

φυσικά σήμερα δεν έχει δουλειά!! τζάκι κ καφεδάκι!!!!

εγώ δεν οδηγώ - εχω κ ένα σμαρτ..που σκ@τα να το πάω το δόλιο μ'αυτο τον καιρό - αλλά όποια γουστάρει!! κερνάω καφεδάκι!!! άντε να δω συμμετοχές!!!!!!!!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Mαρίνα κι εγώ το χιόνι το φοβάμαι λιγάκι, ειδικά να πάρω και δυο μικρά μαζί μου... Δεν προλάβαμε να βάλουμε και τα χιονολάστιχα και εκεί ψηλά που είστε δύσκολα ανεβαίνεις με τέτοιον καιρό. Καλά εσύ με το smart καλά κανεις και δεν ξεμυτίζεις... Ευτυχώς που έχεις και καλούς γείτονες και απολαμβάνεις καφέ με καλή παρέα. χεχε

Κι εγώ εχω καλη παρεα σήμερα: κράτησα την Αμαλία σπίτι χωρις κανέναν ιδιαίτερο λόγο, καλά είναι το παιδί. Βλεπουμε μικυ τωρα :wink:

Για αύριο βλέπουμε πως παει ο καιρός και ξαναμιλάμε


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!! Σας ευχαριστω πολυ για τη θετικη σας σκεψη...

Εχω κατι αποριες του τυπου τι θα φαει το μωρο στο νοσοκομειο κτλ.. αλλα θα τα βολεψω...

Κι εσεις εχετε μια δυσκολη ανηφορα εκει που μενετε Μαρινα... Πως κατεβαινετε???


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατεβαίνουμε!!!χαχαχαχα!!!!

κάνουμε τον γύρω του αγίου νικολάου, κ περνάει μηχάνημα κατευθείαν από εδώ

(έχουμε τα μέσα, ένας γείτονας δουλεύει στο δήμο κ με το πρώτο χιόνι καλέι το γκρειντερ κ είμαστε από τις πρώτες γειτονιές που περνάει..οποτε συνήθως δεν έχουμε πρόβλημα αποκλεισμού)

Πέπη εστειλα μειλ - Βάλια δεν έχω το μειλ σου...:( με φωτο απο εβελινι κ στεργιούλη!!δειτε δειτε!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, δυστυχώς το Αμαλάκι μου δεν άντεξε πάνω από μήνα χωρίς να αρρωστήσει. Ετσι την έχω πάλι σπίτι σήμερα, με μυξούλες και ελαφρά διάρροια. Μάλλον κρύωσε στη Σαλονίκη που πήγαμε το Σάββατο με αυτό το ψωφόκρυο, στη νονά της και στο βαφτιστήρι μου. Τεσπα, οπότε ο καφές αναβάλλεται εκ νέου.

Εσείς εκεί ψηλά σήμερα πως πάτε, κατεβαίνετε άνετα ή έχει πάγο;

Καλά αποτελέσματα και στη μικρή Κασσάνδρα!

Καλημέρα!


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

αααααχ κρίμα η μικρή...ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί πολύ Βάλια μου...

Ανοιχτός είναι ο δρόμος εδώ..αν κ έχει αρκετή παγωνιά..χιόνια μόνο στις άκρες..είδα ότι κ αύριο θα έχει χιόνια...

Πέπη μου περιμένουμε νέα για τη μικρή...

Φιλιά σε όλες...

υγ.Νταιζάκι..μου φαίνεται τελικά εσύ θα μας κανονίσεις!!!!!!!!!!!!:):):):):)


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Τελικα πηγαμε στο Ιπποκρατειο αλλα δεν μειναμε γιατι γινοταν χαμος απο γαστρεντεριτιδες και μας εδιωξε ο γιατρος για να μην κολλησουμε το μωρο κι εγω..

Δεν θα χρειαστει μαλλον να ξαναπαμε...Θα κανουμε τις εξετασεις εξω ...ειναι προτιμοτερο απο το να ταλαιπωρουμαστε 2 μερες και να κολλησουμε διαφορα...


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια

Ευτυχώς που φύγατε Πέπη μου..η γαστρεντερίτιδα σου έλειπε τώρα με όοοσα έχεις με την εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!

τάχα έλεγε χιόνια σήμερις.......μπαααααααα τελικά τίποτα...

το αμαλάκι καλά;

εμείς φτου φτου σούπερ η μικρή αν κ κώλο δε βάλαμε κάτω αυτές τις μέρες όλο έξω είμαστε...:)

φιλάκια!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Χθες ελεγε στο meteo.gr οτι την Πεμπτη θα χιονισει αλλα βλεπω αλλαξε και αυτο ...

'Καποιος' απ 'οτι καταλαβαινω, θελει χιονια οπωσδηποτε...;);)

Δεν δουλευεις αυτες τις μερες Μαρινα??


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω ρε....αλλά μονο οταν χιονίζει δεν πάω στο γραφείο....επειδή δυσκολεύομαι με τη μεταφορά!!

μ'επιασες πάντως!! κατευθειαν με καταλαβες γιατί συμπαθώ τα χιονακια τοοοοοοοσο πολύ!!! μάτα χάρι!!!!!!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμείς, αντί να καλυτερεύουμε, χειροτερεύουμε! Από το μεσημέρι ανεβάσαμε και πυρετό. Λυπάμαι γιατί αύριο θα έμενα και εγώ στον παιδικό μαζί της, όπως και οι άλλες μαμάδες ή μπαμπάδες, καθώς έχει ετοιμάσει η δασκάλα της 'Χριστουγεννιατικο εργαστήρι', δηλαδή διάφορες κατασκευές-δημιουργίες με συμμετοχή και ημών των γονέων, με σκοπό να δουν τα παιδάκια οτι ο παιδικός δεν είναι ένα μέρος όπου μόνο τα αφήνουμε και φεύγουμε αλλά και οτι μπορούμε να μένουμε και να συμμετέχουμε κι εμείς στις διάφορες δραστηριότητές. Κρίμα γιατί ήθελα να δω και το κλίμα, πως συμπεριφέρονται οι δασκάλες, πως τα παιδάκια, να γνωρίσω και τους συμμαθητές της, τις μαμάδες τους... Τουλάχιστον ελπίζω μεχρι τη Δευτέρα να γίνει καλά γιατί τότε θα γίνει και η γιορτούλα τους, έχουμε ράψει και στολή, θα ντυθούμε Άγγελάκι'. Πάντως τι να πω ρε κορίτσια, το έβλεπα να έρχεται: άρρωστοι στα Χριστούγεννα Νο3. Εκτός κι αν την γλιτώσει η Νεφέλη (ευσεβείς πόθοι). Άφήστε που και η ξαδέρφη μας (της αδερφής μου) έρχεται από Αγγλία άρρωστη κι αυτή.

Πέπη, τις εξετάσεις τώρα για πότε λέτε να τις κάνετε; Ευτυχώς γλιτώσατε την ταλαιπωρία της νοσηλείας.

Μαρίνα μεχρι να αξιωθούμε να γνωρίσουμε την Εβελίνα θα έχει γίνει μαναρι! χεχε


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...