Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Μην το γελάς βάλια:):):)

φτου φτου το παιδάκι μου...αλλά έχει κανά μήνα που είναι αγγελούδι!!

όταν πάει να κάνει ζημιά..της λέω όχι...και με κοιτάει με ύφος κ λέει όχι κ αυτή κ κουνάει το δάχτυλο!!

γενικά έχει ηρεμήσει πάαααααρα πολύ..καμμία σχέση με το παιδί που είχα 2-3 μήνες πριν..παίζει πιο ήρεμα και καθιστικά παιχνίδια.. κ γενικά υπάρχει μια συνεννοήση ρε παιδί μου.. ζούμε μεγάλες στιγμές:):):)

περαστικάααα σας...

την κυριακή θα πάρουμε την εβελιν κ θα πάμε Θεσ/νίκη, να πάρουμε δωράκια στη μικρή να κάνουμε κ βόλτα στην αγορά που θα είναι όλα ανοιχτά...αχχχχχχ ανυπομονώ!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!!

Κορίτσια περαστικά σε όλα τα ζουζούνια σας και κυρίως ταχεία ανάρρωση!:D:D:D

Ο δικός μου κόλλησε εδώ και ένα μήνα μια ωραιότατη ίωση και έχουμε τρελλάθεί. Τουλάχιστον τώρα του έμεινε μόνο ο βήχας αλλά κάνω μεγάλο αγώνα και για αυτό!!!

ένα κουβά σιρόπι έχει κατεβάσει και τίποτα!!!Προσπαθώ με γάλα και μέλι μήπως το σώσω αλλα δεν..............

Σκέφτομαι πως να τον πάω στην παράσταση του σχολείου της βαφτισιμιάς μου μήπως ξανακυλήσει!!!:(

αλλά θέλω να δώ και το κοριτσάκι μου που θα είναι ντυμένο αγγελάκι!!!

να μην σχολιάσω το ότι ήθελα να πάω πίο νωρίς από το σπίτι να την βάψω(με χρυσόσκονες κτλ) και να την χτενίσω αλλά με συγκράτησε η μαμά της!!:mrgreen::mrgreen:


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

τι κάνετε;

Το αμαλάκι συνήλθε; ελπίζω να μην κόλλησε κ τη μικρή....κ τουλάχιστον τις γιορτές να είστε ήρεμοι...!!

Νταιζάκι περαστικά κ στον δικό σου...αυτός ο βήχας ρε παιδί μου....αν αρχίσει άντε να τελειώσει μετά....ουφφφφφφ

Εγώ κορίτσια έχω πάαααααρα πολυ δουλειά μέχρι το τέλος του έτους...που άντε να έρθει να ηρεμήσουμε...κ τρέχω κ δεν φτάνω....

ήθελα να πάω κ ένα κομμωτήριο κάποια στιγμή...κ δεν υπάρχει χρόνος ούτε γι αυτό...

μόνο τα πρωινά πριν ξυπνήσει η μικρή αφού ξυπνάει αργά..αλλά κ τότε..δεν υπάρχει κανείς να μείνει στο σπίτι για να φύγω...:(:(

με τη ρίζα στο αυτί θα κάνω γιορτές...κλαψ κλάψ....


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!

Τι κάνετε κορίτσια,πως πάνε τα κρύα???

Εμείς εδώ με τα γνωστά κοντομάνικα, έχει σαλτάρει ο βόριος:D.

Την επόμενη εβδομάδα έχω επιτέλους άδεια να ξεκουραστώ λιγάκι.

Σε 3 μέρες μπαίνω στον 8ο και τα έχω φτύσει....φυσικά έχω μπροστά μου άλλον ένα μήνα δουλειά και ελπίζω να αντέξω, αλλιώς με βλέπω να γεννάω στο γραφείο!!!

Το κατσικάκι μου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ συνήλθε και θα κάνουμε νορμαλ Χριστούγεννα!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα, δυστυχώς μια από τα ίδια! Η Αμαλίτσα μου ανάρρωσε από τη μια ίωση και την βρήκε άλλη, γαστρεντερίτιδα αυτή τη φορά. Τη νύχτα μας έκανε 3 φορές εμετό. Η δε Νεφέλη, περνάει την ίωση της Αμαλίας πιο βαριά, για την ακρίβεια ως βρογχίτιδα. Το πρωι πήγαμε στο Στάθη και μας έδωσε μάσκα για 10 μέρες. ευτυχώς και οι δύο είναι καλοδιάθετες, όσο είναι ξύπνιες. το βράδυ είναι λίγο πιο δύσκολα τα πράγματα. Βέβαια ας μην κλαίγομαι από τωρα, γιατι δεν ξερω τι μας περιμένει (ή μήπως ξέρω; χαχα- κολλάμε κι εμείς κλπ κλπ ). Το καλό είναι οτι δεν άρχισα να δουλεύω ακόμη, για την ακρίβεια πήρα άδεια ανευ αποδοχών για 1 μηνα κ ίσως την παρατείνω.

Αληθεια πως περασατε στη Σαλονικη;

Νταιζάκι εσύ δουλεύεις μεχρι τελευταια στιγμή; χαρα στο κουραγιο σου. τουλαχιστον εγινε καλα το κατσικακι σου! κατι ειναι κι αυτο.

εμενα παντως δε θα με χαλούσε καθόλου να κυκλοφορω με κοντομανικα χειμωνιατικα! μα καθολου... εδω ο καιρος σαφώς πιο ζεστος απο τις προηγούμενες μερες, αλλα καθ'ολα χειμωνιατικος!

Ωραια η γιορτούλα της βαφτισιμιας σου; κι εμεις ευτυχως προλάβαμε τη γιορτούλα (προτού ξανααρρωστησουμε) και καμαρωσαμε την Αμαλίτσα μας αγγελάκι.

σας φιλώ


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!! Ολες καλα???

Τι κανετε Βαλια μου ?? Πως ειναι τα κοριτσακια σου τωρα?? Ελπιζω να ειστε ηδη καλα!!! Τουλαχιστον χωρις καθολου πυρετο...και βεβαια να την γλυτωσεις κι εσυ!!

Εμεις θα δουμε φωτο απο την Αμαλιτσα αγγελακι?? :)

Νταιζακι δουλευεις ακομα???Μπραβο σου!!! Αντε λιγο καιρο ακομα υπομονη...:)

Ε ποιος μιλησε για μαλλι??? Εχω να κουρευτω απο τον Αυγουστο και δεν το βλεπω να γινεται στα κοντα....:oops::oops:


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

πώς είστε!!!!!??????

Κοριτσάκια εύχομαι σε όλες σας καλές γιορτές, καλά να περάσετε με τα μικρά σας ζουζουνάκια!!

εμείς θα είμαστε στα πεθερικά μου στην Καβάλα (ω ναι..μαύρες γιορτές...αλλά τι να κάνεις...;) εύχομαι εσέις να μην είστε!!!!

Φιλάκια σε όλες κ στα μικρά!!!!

Ελπίζω τα μικρά βαλεντινοκοριτσούδια να ανάρρωσαν κ να πάνε για κάλαντα (να μάζέψουν κανά φράγκο, και να βοηθήσουν τους γονείς ένεκα τις κρίσης)!!! αλλιώς τις βλέπω κ αυτές με άδεια άνευ αποδοχών!!!χαχαχαχα:):):):)

Πεπάκι-παπάκι...σε σένα ειδικά εύχομαι να καταφέρεις επιτέλους να επισκεφτείς αυτό το μαγαζί...με πολλούς καθρέφτες...κ χτένες....κ πιστολάκια....κ λουτήρες....θυμάσαι...; κομμωτήριο το λένε...αυτές που πάνε...!!!! κ επίσης σου εύχομαι...αααααααν θα πας...να σκεφτείς κ τη δόλια φιλενάδα σου...που έχει ξεχάσει κ αυτή πώς είναι αυτό το μαγαζάκι!!!! περνάει καμμιά φορά απέξω...κ κοιτάει με νοσταλγία...αυτές τις γυναίκες..που κάθονται μέσα κ τις περιποιούνται!!!!!!!!:):):):):)

Επίσης εύχομαι στις εγκυούλες...να τελειώσει η εγκυμοσύνη τους με τον καλύτερο κ πιο ανώδυνο τρόπο κ του χρόνου να ευχόμαστε στα καινούρια μπεμπέδιαααααααα!!!!!!

φιλάκιααααααααααααα


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κοράσια!!!

Πώς τα περάσατε τα Χριστούγεννα?

εμείς μια χαρούλα!!!Ξεκουράστηκα πάαααααααρα πολύ!!!Το μόνο που έκανα ήταν να αυγοκόψω τους τέλειους και άπειρους σαρμάδες που μου έστειλε η πεθερούλα μου!!!

Κατα τα άλλα ηρεμία. ¨εχω μια εβδομάδα άδεια και σκοπευω να ξεκουραστώ όσο περισσότερο γίνεται.

Καλή συνέχεια και καλές γιορτές σε όλες σας και σε όλα τα ζουζουνάκια!

φαντάζομαι ήταν όλα τους πολύ καλά παιδιά φέτος και δεν θα τα ξεχασει ο αγ. Βασίλης!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Χρόνια πολλά καλή χρόνια!!!

Με υγεία, χαρά και ευτυχία !!!

ΝΑ χαιρόμαστε τα ζουζουνάκια μας και με το καλό να έρθουν τα μικρά μας!!!

Πρέπει να περάσατε πάρα πολύ καλά γιατί έχετε χαθεί!!!!:D:D:D


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kαλησπέρα και απο μενα!!!

Μια πολυ καλη χρονια να εχουμε φετος με οτι επιθυμει η καθεμια μας αλλα σιγουρα με πολυ υγεια!!!!:D

Τι κανετε? Ολες καλα??

Η Μαρινα βλεπω ειναι καλα αν και εχει πολυ δουλεια..

Το Νταιζακι ειναι μια χαρα αν και η κοιλια της τωρα πρεπει να ειναι πολυυυυ μεγαλη....:D Αληθεια ποτε, με το καλο, γεννας ?? Σωστο ειναι το τικερακι σου??

Η Βαλια ομως παιρνει απουσια!!!:lol: Βαλιααααα.....που εισαι ? Τι κανουν οι κοριτσαρες σου???


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Που εμφανιζετε φωτογραφιες εδω στη Ναουσα???

Ξερετε κανεναν που να μην αποκεφαλιζει ανθρωπους στις φωτογραφιες??? Γκρρρρ.....:mad::mad::mad: Γιατι εγω ξερω εναν....αυτον στον οποιο απο κακη μου τυχη επελεξα και μετα με ακουσε ολη η Ναουσα και τα χωρια της.......

Κι εγω ειμαι αρκετα ηρεμη για να αρχισω να φωναζω και να μαλωνω...


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!!!!

τσακώθηκες με φωτογράφο?????????????? κ δε με φώναξες;;;;;;; χαχαχαχαχα!!!!!

δεν ξέρω...κανένα δυστυχώς..!! για δες εδώ: http://www.photobox.co.uk/

ξέρω αρκετούς που το έχουν χρησιμοποιήσει κ είναι αξιόπιστο


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Επ, εδώ είμαι κι εγώ!

Καλή χρονιά κοριτσάρες, χρόνια πολλά, υγεία στα παιδάκια μας και φυσικά και στους μεγάλους!

Με το καλό να υποδεχθείτε τα μπεμπάκια σας οι εγκυούλες!

Μαρίνα καλό είναι να υπάρχει πολύ δουλειά στις μέρες μας (και γενικώς δηλαδή)...

Πέπη τους έδωσες να εμφανίσουν φώτο και στην εκτύπωσαν χωρίς κεφάλια; Πω πω!

Θα σου στείλω αύριο σε pm τον φωτογράφο που πηγαίνω εγώ κ εκτυπωνει οκ

Νταιζακι πηγαινεις ακόμη στη δουλειά?

Είδα και φωτο Στεργιου που έβαλε η Ηλέκτρα στο facebook. Πολύ φάτσα!!!

Εμείς περάσαμε ήσυχα, οικογενειακά τις γιορτές, ήρθε η αδερφή μου Ελλάδα με την μικρη κ παίξανε τα ξαδερφακια, μετά ήρθε η ξαδέρφη μου με τις μικρές της κ δώστου πάλι παίζανε...

Α, άφησα κ ένα βραδυ τα μικρά στον άντρα μου και βγήκα (δεν ξανάγινε).... Χιχι

Τώρα περιμένω νέα από την δουλειά για να δω αν μπορεσω να ερθω Νάουσα. Αυτες τις μερες πηγαινοερχομαι Σαλονικη. ΚΟυραση, πιφ

Σας φιλώ κ πάω να την πέσω


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες!!!

χαίρομαι που περάσατε καλά και ξεκουραστήκατε αλλά κυρίως που έχουν αναρρώσει όλα τα μικρά μας!!:tongue:

Η κοιλιά μου έχει επεκταθεί τρελλά και περιμένω πώς και πώς να σταματήσω τη δουλειά.Έχω ακόμα 2 εβδομαδες....μόλις μπώ στον 9ο θα καθίσω επιτέλους σπιτάκι μου να ξεκουραστώ και να ετοιμαστώ για την άφιξη της μπέμπας!!!

kasi το θέμα φωτογράφος και Νάουσα ας μην το πιάσουμε καλύτερα!!!

Δεν έχω πάρει τις φοτος από τον γάμο μου ακόμα (και πάνε 2 χρόνια!!!) γιατί ο μεσιε δεν δίνει CD ή έστω δειγματολόγιο για να τις επιλέξω.

Πρέπει να πάω στο φωτογραφείο 5-6 ώρες για να κάνω αυτή τη δουλειά!!!Και η θεϊκή ατάκα που όταν την ακούω τρελλαίνομαι..."εμείς έτσι το έχουμε εδώ".Nice νοοτροπία!!!

Όταν με το καλό ανέβω πάνω θα το διευθετήσω και αυτό!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...