Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

όπου θέλετε πάμε..εγώ μάλλον δεν θα έχω τη μικρή ή αν την έχω θα είναι για λίγο μετά θα την πάρει ο μπαμπάς της..οπότε και στον άγιο αν προτιμάτε είναι οκ.

Κάσι κ βαλεντίνη σας στέλνω πμ το κινητό μου τλφ

οπότε συναντιόμαστε στις 11 όπου προτιμάτε..πάμε στον άγιο αν θέλετε, επειδή νομίζω ότι το καζίνο ανοίγει μετά τις 12.


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Πάμε στον Άγιο καλύτερα; Βολεύει και πιο πολύ σε περίπτωση που βρέχει (λόγω διαθέσιμου parking). Θα προσπαθήσω για τις 11, ίσως αργήσω λιγάκι. Τα λέμε και από κοντά


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

αααααα δεν το πιστευω!!!!μαμαδες απο την Νιαουστα!!!! ειμαι και εγω απο εκει αλλα δυστηχως εδω και 2 χρονια μενω μονιμα στην Αθηνα.οποτε στα λαιβ καφεδακια που βλεπω οτι κανονιζετε δεν θα παρεβρισκομαι...μμμμ.....που ξερεις ομως οοοοταν ανεβουμε κατι μπορει να γινει!!!

κοριτσια τι ηλικιες εχετε??ρωταω μηηηπως σας γνωριζω προσωπικα...εγω ειμαι το 84 γεννημενη δηλαδη 26?νομιζω! εχω εναν γιοκα που τον λενε Δημητρη και ειναι 18 μηνων;))) και περιμενω και το δευτερο πουειναι κορουλα!!!ιανουαριο πρωτα ο Θεος εχω ΠΗΤ.

ευχομαι να τα λεμε συχνα αν και λογω χρονου δυσκολευομαι να μπαινω ΑΛΛΑ τωρα που σας βρηκα θα προσπαθησω περισσοτερο!!!!!

καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!!!!


1VR5.jpgIkfxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!!!

χάρηκα παααααααααααααααρα πολύ που σας γνωρισα κ από κοντά!! σούπερ το καφεδάκι μας...θα το επαναλάβουμε οπωσδήποτε!!

αχχχχχχχχχχχχχχχχ τι ώραια πέρασα το σάββατο....από τότε που σας άφησα μέχρι τις 10 το βράδυ ήμουν έξω..πήγα για καφέ κ μετά σε ταβερνάκι ένα καινούριο στον άγιο που άνοιξε!!! καλά ε; θυμήθηκα τα νιάτα μου!!! χωρίς μωρό έξω...μπορεί να έχω κ 5 μήνες να βγω!!! καλά ήταν...αλλά τα κεφάλια μέσα πάλι....

καλώς ήρθες σοφία..να μπαίνεις να τα λέμε...εγώ είμαι 31 το 79 γεννημένη..η αδερφή μου όμως είναι το 85 αυτή μπορεί να την ξέρεις...κ αυτή μόνιμα αθήνα μένει πια...παντρεύτηκε αλλά δεν έχει παιδάκι..

από ένα ρουφηχτό φιλί στην κασσάνδρα κ στην νεφέλη παρακαλώ!!!!!!!!!!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από μένα!

Ωραία περάσαμε το Σάββατο να το ξανακάνουμε!

Μαρίνα ευχαριστούμε για το κέρασμα! την άλλη φορά δικά μου!

Καλά είναι πάντως κάπου κάπου να μπορείς να βγαίνεις χωρίς μικρά, ε; νομίζω αλλάζεις παραστάσεις και γεμίζεις ενέργεια.

Σοφία καλως όρισες στο φορουμ! εμείς πάντως δύσκολο να γνωριζόμαστε, εγώ είμαι του 76 - αρκετά μεγαλύτερή σου.

μαρίνα και εσύ δωσε φιλιά στην εβελίνα και την αλλη φορά να τη γνωρίσουμε!


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

εμείς χάλια....38,4 η μικρή εχθές...αλλά μπορεί να είναι απ'το εμβόλιο ή από δόντι επειδή την εξέτασε ο γιατρός κ δεν βρήκε κάτι...άντε να δούμε...άμάν πια μ'αυτά τα δόντια....

εντάξει...εννοείται ότι μόλις είδε το γιατρό - ήρθε σπίτι αυτή τη φορά - άρχισε το υστερικό κλάμμα...σχεδόν έκανε εμετό ΠΑΛΙ!!! ευτυχώς έιχε πολλές ώρες που είχε φάει....κ εβγαλε μονο το ντεπον.... αφού με το καλό τελειωσε η εξέταση... κ ηρέμησε πήγε τον αγκάλιασε τον φίλησε κ τον χαιρέτησε να φύγει....

εντάξει διχασμένη προσωπικότητα το παιδί μου...; τι να πω;

εσείς τι κάνετε;

τι βροχή αυτή εχθές ε;

Πέπη πήγες τελικά στο γιατρό; ακούσατε καρδούλα; τι έγινε;


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! καλημερα!

περασατε καλα βλεπω ε?? ;))

evelini μου περαστικα στο κοριτσακι σου..και εμεις την προηγουμενη βδομαδα χαλια ημασταν.βηχα πυρετο και πολυυυ συναχι..τωρα καλυτερα αλλα αυτο που φοβαμαι εγω ειναι μην μου κανει καμια ωτιτιδα παλι,δυο φορες εχουμε κανει ελεος!

πως την λενε την αδελφη σου evelini? μηπως χριστινα???

φιλια πολλα κοριτσια παω να κανω καμια δουλεια γιατι θα γυρισει ο μικρος απτο σχολειο και δεν θα μπορω να κανω τιποτα μετα!!

καλημερα!!!!!!!!


1VR5.jpgIkfxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααααα!!!

Μπραβο βρε Μαρινα που μας ξεσηκωσες για καφεδακι και γνωριστηκαμε!!!

Περασαμε πολυ ωραια !!!! Περιμενουμε την επομενη μεγαλη συναντηση αλλα με ολα τα μωρα ..στην πιστα!!

Χμ... πυρετο απο δοντι ε??? Τι κακο κι αυτο με τα δοντια....

χαχαχχαχαχα ακου εκει διχασμενη προσωπικοτητα το κοριτσακι σου?? Εντονη προσωπικοτητα θα ελεγα εγω. Αρχισε να κλαιει στην αρχη γιατι δεν ηθελε να τη σκαλιζει ο γιατρος και χαρηκε οταν τελειωσε η εξεταση...:D

Και η Κασσανδρα την τελευταια φορα, αφου στην αρχη τρελαθηκε να κλαιει, μολις την εντυσα και την αφησα κατω περπατησε μεχρι το γιατρο που καθοταν στο γραφειο του, του χαμογελασε και σηκωσε τα χερια για να την παρει αγκαλια!! Και εμεινε κουρνιασμενη στην αγκαλια του μεχρι να φυγουμε....χιχιχι

Ααα!! Στο γιατρο θα παμε αυριο!!;)


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες sofia-totti!!

Να σου ζησει το παιδακι σου και με το καλο να ερθει και το δευτερο!!!!

Εμεις δεν γνωριζομαστε λογικα γιατι προσφατα εγινα Ναουσαια ...;)

Να μπαινεις να λεμε καμια κουβεντουλα...


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

εντάξει μπορεί να είναι κ από το εμβόλιο..αυτό το mmr έχει πολλές παρενέργειες....

άντε με το καλό αύριο πέπη μου!!! να παρεις κ κάμερα να ηχογραφήσεις καρδούλα να μας τη βάλεις να την ακούσουμε!!!!!

σοφία εγώ είμαι ναι!!!! μιλησα με την αδερφή μου μόλις κ οι συστάσεις έγιναν!!!χαχαχα!!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!!!

Εγώ δεν είμαι Ναουσαία αλλά Αθηναία,έχω πάρει όμως άντρα από την πόλη σας οπότε συχνά-πυκνά ανεβαίνουμε προς τα πάνω :D:D:D!

Έχω έναν πιστιρίκο -τρελή καψούρα- τον Δημήτρη 15 μηνών και είμαι έγκυος στον 6ο μηνά στο 2ο παιδάκι μας.

Όταν με το καλό γεννήσω και πάρει λίγο τα πάνω του το μικρό σκέφτομαι να ανέβω με τα τέκνα μου στην πόλη σας για μερικούς μήνες στην εξοχή!!!Αφού θα έχω άδεια κρίμα δεν είναι να τα κλείσω στην Αθήνα????;)

Όπως και να έχει χαίρομαι που μαθαίνω την καθημερινότητα των μαμάδων στη Νιάουστα μέσα από το φόρουμ για να μαθαίνω και την πόλη σας καλύτερα!!!

Για παράδειγμα αν χρειαστώ παιδίατρο όσο θα είμαι πάνω τώρα χάρη σε εσάς ξέρω!!!:D:D:D


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα Νταιζάκι!!!

καλώς όρισες!!

είδες τι παιδιά βγάζει η νάουσα;;;χαχαχα!!¨:):):)

να σου ζήσουν τα παιδάκια σου, αλήθεια το 2ο τι είναι; και χαράς στο κουράγιο σου που τόσο σύντομα το αποφάσισες κ για 2ο!! εγώ με τίποτα μιλάμε!!!!!

κ το αδερφάκι μου μένει αθήνα..κ μου λείπει...τι να κάνουμε όμως;


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...