Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Sofia-totti και εγώ χάρηκα με το κορίτσι αν και ήθελα και το 2ο αγοράκι!! Βλέπιες έχω καψουρευτεί τρελλά τον κανακάρη μου και θα ήθελα άλλους 10!!!Κυριολεκτικά!!!

Πάντως χάρηκα πολύ γιατι ο άντρας μου ήθελε διακαώς κορίτσακι οπότε του έγινε το χατήρι ;)

Για το συμπεθεριό θα τα συζητήσουμε εκτεταμένα, επλίζω και κάποια στιγμή από κοντά!!!!

Εγώ γεννάω τέλη Φλεβάρη ΠΗΤ 24/2 οπότε να πάνε πρώτα όλα καλά και μόλις κάνουμε το πρώτο εμβόλιο τα μαζεύω και έρχομαι!!!

Evelini συνέχισε να πρωτοστατείς στο θέμα καφές!!!Εΐδικά για εσάς που είναι τόσο κοντινές οι αποστάσεις πρέπει να βρίσκεστε πίο συχνα!!! ΄Οταν με το καλό ανέβω να έχω και εγώ παρεούλα!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι όντως και κάνει και ωραίο espresso!!!Tι κάνετε κούκλες να μαι και από εδώ να κανονίσουμε να ξαναβρεθούμε ήταν πολύ ωραίααααααααα....σε σπίτι όμως καλύτερα για να μην κυνηγάμε εγώ και η Μαρίνα...Φιλιααααααααααααααα!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

Νταιζάκι καλώς να σας έρθει και το κοριτσάκι σας! Σωστό βρίσκω το σύζυγο που ήθελε κορούλα. Ο δικός μου πάλι έχει τον καημό για το γιο. Γι αυτό θέλει και τρίτο ... Χιχι Βλέπω να έρχεται και τρίτη μπουμπού ( όταν κ εάν φυσικά)!!!

Μαρίνα αυτήν τη βδομάδα είναι λίγο δύσκολο για καφέ γιατί έχει έρθει από Θεσσαλονίκη η ξαδέρφη μου με τις μικρές της (εκεί έχουν διπλή γιορτή 26 κ 28 και δεν έχουν σχολείο για 4 μέρες σερί) και βρισκόμαστε καθημερινά. Μπορείτε να κανονίσετε κάτι με την Πέπη κι αν βολέψει να ρθούμε κι εμείς, αλλιώς την άλλη βδομάδα οπωσδήποτε!

Πάντως καλά ξηγηθήκατε Θεσσαλονίκη, και ολόκληρο ΣΚ. Χλιδές! Εμείς που τέτοια! Θέλουμε και τρίτο τρομάρα μας...


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηλέκτρα γράφαμε ταυτόχρονα, όντως πολύ καλύτερα και πιο ξεκούραστα σε σπίτι. Μπορείτε να ρθείτε κι από μένα: έχουμε καλό παιδότοπο κι εμείς και κάνουμε και capuccino... χεχε!!!


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε καλώς την!!! μας έκανες την τιμή κ μας μίλησες ελεκτρα 30???? καλώς όρισες λοιπόν!!!

βάλια μου όχι βρε, την άλλη εβδομάδα βρισκόμαστε όλες μαζί..

ναι αγαπητή μου...πήγαμε θεσ/νίκη...το πώς περάσαμε δε ρώτησες...δλδ πώς πέρασα εγώ...επειδή οι υπόλοιποι μια χαρά ήταν...εγώ...τα γνωστά...κυνήγι κ άγιασε ο Θεός!!!

ο δικός μου ο συζυξ ααααααααααααν κάνουμε άλλο παιδί πάλι κορίτσι θέλει...ερωτεύτηκε λεει..εγώ πάλι αγοράκι ... προς το παρόν ερωτεύτηκα τον στεργιούλη κ δε μου λείπει ο γιος!!!

αααα και βάλια!! δλδ πετυχαίνεις και το αφρόγαλα ε; δεν περνάς μια βολτίτσα από το καφέ μαίου 09 να μας δώσεις συνταγή..επειδή παιδεύονται οι κοπελες κ άκρη δε βρίσκουν...έδωσε βέβαια μια συνταγή η ηλέκτρα...αλλά περιείχε βότκα...ω ναι βότκα στον πρωινό μας καφέ είπε να βάλουμε η ξανθιά!!! οπότε την απορρίψαμε...!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

βρε καλώς την!!! μας έκανες την τιμή κ μας μίλησες ελεκτρα 30???? καλώς όρισες λοιπόν!!!

...έδωσε βέβαια μια συνταγή η ηλέκτρα...αλλά περιείχε βότκα...ω ναι βότκα στον πρωινό μας καφέ είπε να βάλουμε η ξανθιά!!! οπότε την απορρίψαμε...!!!

Καταρχήν καλως σας βρήκα...ΜαρινακΗ...... χεχε!!

Και δεύτερον σου είπα πολύ πολύ λίγη βότκα(1/3 απο το καπακι) χρησιμεύει στο να πήξει το γάλα καταλαβού???Δοκίμασε το πρώτα και μετά απόριψέ με...κακιά!!!

Τέλος, αμοιβαία τα αισθήματα για τα τέκνα μας καρντιά μου...κι αν δεν κάνω κόρη δεν πειραζει έχω το Εβελίνι...μα μα μα!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

Κοριτάρες καλησπέρα!!!

Σας έχασα!!!Είχα ένα ωραίο 4ήμερο αλλά ο μικρός βγάζει δοντάκια και με ξενύχτυσε λίγο.

κατα τα άλλα μια χαρούλα.

Από κρύο πώς πάτε???

εμείς λέμε να βγάλουμε επιτέλους τα χειμωνιάτικα και από την επόμενη να στρώσω και το σπίτι.

Τι λέω τώρα ε???

Στις εκλογές θα έρθει μόνο το στέφάνι μου στα μέρη σας γιατί εγώ δεν την παλέυω στον 6ο με το μικρό ταλιμπανάκι να κάνω τετοι ταξίδι.

Θα σας δώ΄κάποια άλλη στιγμη!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα! Τι κανετε??? Χαθηκα αλλα ...δεν ειχα χρονο να γραψω..

Με αναγουλες, εμετους και με την μικρη μου να εχω να φροντισω ..τα πραγματα εγιναν πολυ ζορικα! Πειτε μου οτι και καποια αλλη απο εσας το περασε αυτο και ...επιβιωσε....:D γιατι σε αυτη τη φαση δεν το πιστευω...

Βαλια μου ευχαριστω για το 'καλη δυναμη ' που μου εγραψες! Μαλλον κατι ξερεις...

Χμ...κανονιζετε για καφεδακι αλλα ανησυχειτε για το αφρογαλα?? Κι εγω δεν το πετυχαινω γι αυτο βαζω.. σαντιγυ!!!

Δοκιμαζω τελευταια διαφορα ομοιοπαθητικα και αλλα φαρμακα για τις αναγουλες μηπως και με βοηθησει τιποτα ...Αν με βοηθησει καποιο μπορει να καταφερω να ερθω κι εγω στη συναντηση σας!!

Ηλεκτρα κι εγω χαρηκα που σε γνωρισα, ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα!!

Κι εγω θα δοκιμασω τον καφε απο τα χερακια σου οτι κι αν βαζεις μεσα..;)

Τελος evelini μου μια χαρα σε βλέπω με το κοριτσακι σου. Το πολυ καλο στη δικη σου περιπτωση ειναι οτι θα χαρεις το εβελινι σου τοσο πολυ και θα εχεις ολο το χρονο που θελεις για να της διαθεσεις....ε και το 2ο θα ερθει ...λιγο αργοτερα (μαλλον δεν θα τη γλυτωσεις αφου ο συζυγος θελει και αλλο κοριτσακι)...;)

Φιλια!


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερούδια!!!!!!

χαθήκαμε μωρέ γιατί κ εγώ έχω πολύ δουλίτσα αυτές τις ημέρες...

αργούν οι διακοπές;:)

αχ πέπη....αναγούλες ε;...εγώ να δεις...κ αναγούλες κ εμετούς κ όοοοοοοοοολα τα καλά τα είχα...κπ στιγμή όταν μπήκα στον 3ο μήνα κοιμήθηκα χάλια κ ξύπνησα καλά...θαύμα!!!!!!!! λέω; πάντως μετά οκ .... κάνε υπομονή λίγο ακόμα... εντάξει σίγουρα ζορίζεσαι που έχεις κ τη μικρή..αλλά αφού δεν υπάρχει άλλη λύση...απόλαυσέ το!!!!!!!χαχαχα!!!!

νταιζάκι;;; γιατί έτσι το "κατσικάκι"; δοντάκι δοντάκι; κ εσύ υπομονή!!!!!!!!!

κ εγώ υπομονή που γέννησα ένα ταρζάν!!!!!!!! κ στον κώλο της δεν κάθεται ούτε δευτερόλεπτο!!!!

γενικά Υ Π Ο Μ Ο Ν Η !!!!!!!!!! Κ όχι τπτ...έχουμε κ 2 εμβόλια να κάνουμε την άλλη εβδομάδα...κ από τώρα σκέφτομαι τι θα τραβήξω!!!!!!!!!!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Απλά ο κατσικούλης μου είναι λίγο ζωηρός ακόμα και στον ύπνο!!!Για να καταλάβετε,πλευρό αλλάζει όταν κοιμάται και ξεσηκώνει τον κόσμο!!!Και φυσικά τρέχω σαν την χαζή να δώ τι έπαθε το βλαστάρι μου!

ελπίζω το κοριτσάκι μου να είναι πιό ήρεμο!!!

Ανυπομόνω για το ΣΚ να ξεκουραστώ και κυρίως να κοιμηθώ!!!

Άραγε θα κοιμηθώ ποτέ όπως παλιά???????:confused:


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, Νταιζάκι αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ! Θα ξανακοιμηθώ ποτέ ξανά σερί ως το πρωί; Κουράγιο μάνα, έρχονται και .. καλύτερα! (Με δύο να δεις γλέντια!)

Πέπη τόσο χάλια; Υπομονή μέχρι τον τρίτο, φαντάζομαι θα στρώσουν τότε τα πράματα!

Κορίτσια πραγματικά αυτόν τον δεύτερο καφέ (με τη vodka στο αφρόγαλα :wink:) δεν τον βλέπω σύντομα.Εμείς είμαστε άρρωστες, για την ακρίβεια η Νεφέλη μας. Από χθες ανέβασε πυρετό, αρκετά ψηλό 38,6 , και γκρινιάζει όλη την ώρα και θέλει αγκαλίτσες. Τουλάχιστον η Αμαλία είναι οκ (γιατί ως γνωστόν υπάρχουν και χειρότερα).

Μαρίνα την κόρη σου πάντως ανυπομονώ να την γνωρίσω, να δω βρε παιδί μου πόσο ζωηρούλα είναι...

χχχ


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα την κόρη σου πάντως ανυπομονώ να την γνωρίσω, να δω βρε παιδί μου πόσο ζωηρούλα είναι...

χχχ

αρ γιου σουρ??????????

όπως καταλαβαίνεις σου δίνω δεύτερη ευκαιρία!!

στην τρίτη καίγεσαι!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνη περαστικά για το κοριτσάκι σου και καλή ανάρρωση!!! Αχ αυτές οι ιώσεις!!!!!!!!!!!

Από σήμερα έχω αποκλειστικότητα το κατσικάκι γιατι ο καλός μου ανέβηκε Νάουσα για να ψηφίσει.

Περνάω ΣΟΥΠΕΡ με το αντράκι μου!!:P τόσο που ο "μεγάλος" ζηλεύει!!!;)


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...