Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

καλησπέρα Νταιζάκι!!!

καλώς όρισες!!

είδες τι παιδιά βγάζει η νάουσα;;;χαχαχα!!¨:):):)

να σου ζήσουν τα παιδάκια σου, αλήθεια το 2ο τι είναι; και χαράς στο κουράγιο σου που τόσο σύντομα το αποφάσισες κ για 2ο!! εγώ με τίποτα μιλάμε!!!!!

κ το αδερφάκι μου μένει αθήνα..κ μου λείπει...τι να κάνουμε όμως;

Καλώς σας βρήκα!!!

Το 2ο δεν ήταν θέμα απόφασης αλλά...........παρόρμησης:P!!!

Πάντως νιώθω πολύ τυχερή και για τα 2 παιδάκια μου και με το πόσο εύκολα έμεινα εγκυος και τις 2 φορές!

Αύριο θα πάω να κάνω την β επιπέδου και θα σας ενημερώσω για το φύλο!

Πάντως για τον δημήτρη μου έχω βρεί ήδη νύφη......φυσικά Ναουσαία!!!:D:D

Η πόλη σας είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ αλλά η λέξη ΑΝΕΡΓΙΑ τα καλύπτει όλα.

Το βλέπω κάθε φορά που έρχομαι.......οπότε μην στεναχωριέσαι για το αδερφάκι σου....μάλλον θα είναι καλύτερα εδώ!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κορτσουδια!!!!!!!!

evelini καλα καταλαβα δηλαδη????εισαι η αδελφη της χριστινας που δουλευει στην δημοτικη αστυνομια???χαχαχα ε σου ειπε λοιπον τα σχετικα!και μαλιστα την ειδα προσφατα,πηγαμε σε ενα πανηγυρι στην καλιθεα με την φιλη της την μαγδα να την βρουμε!αλλα πως το καταλαβα η ατιμη ε!!!!!:)

νταιζακι καλως ηρθες και εσυ!!Δημητρης κι ο δικος σου ε???παντως αν θελετε ετοιμη νυφη το συζηταμε και μαζι!!!περιμενω την κορουλα μου τον ιανουαριο να βγει οποτε μια χαρα!2 χρονακια διαφορα το καλυτερο!και καταγωγης ναουσαια αφου θελετε!!!!

στην αθηνα που μενετε??εγω αργυρουπολη..

kasi καλα αποτελεσματα να εχεις αυριο στον γιατρο!!αποτι καταλαβα πας για υπερηχο ε??

φιλακια πολλα στις κοριτσαρες σας και στα αγορια σας αντιστοιχα κυριες μου!!

καλο βραδακι:)


1VR5.jpgIkfxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sofia-totti μια χαρά είναι η διαφορά 2 χρόνια και η καταγωγή.....δεν το συζητώ!!!

Σε πρώτη φάση βέβαια θα είναι ακόμα καλύτερα που θα παίζουν μαζί τώρα που είναι μικρά όταν θα βρισκόμαστε με το καλό Νάουσα!!:P

Εμείς μένουμε στο Ίλιον και έχουμε κοντά μας το Περιβαντολογικό Πάρκο και πάμε με τον μικρό αρκετά συχνα. Βέβαια δεν είναι Αγ.Νικόλαος (σας αφήνω να μαντέψετε ποιός είναι ο γκρινιάρης της παρέας :D) αλλά είναι πολύ όμορφα και τα ΣΚ είναι φουλ στα πιτσιρίκια!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

good morning!!

ναι σοφάκι!! εγώ έχω αυτό το σούργελο για αδερφή.....πάντως σε παραδέχομαι!!! πώς μας κατάλαβες!!! εντάξει μπαμ κάνουμε αλλά τοχω απορία:)!!

πέπη ακούσαμε καρδούλα;

βάλια που είσαι; μας απαρνήθηκες τώρα που σε συμπαθήσαμε;

νταιζάκι μην γκρινιάζεις!! σιγά το μέρος πια!!!!!χάλιααααααααααααααααααα


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

good morning!!

νταιζάκι μην γκρινιάζεις!! σιγά το μέρος πια!!!!!χάλιααααααααααααααααααα

Καλέ δεν γκρινιάζω εγώ αλλά ο άντρας μου!!!Σαν τον Αγ.Νικόλαο δεν έχει πουθενά δέντρα,ποταμι κτλ.....και αν έχει ε τότε σίγουρα θα μοιάζει με τον Άγιο!!!!

Ούτε ποσοστά να έπαιρνε από διαφήμιση του Πάρκου!!!

Τι να κάνω.......φταίει ο έρωτας που τον ξενίτεψε οπότε λίγη γκρίνια την έχουμε......αλλά ευτυχώς μόνο για την πόλη!!!:D


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα!! κ εμένα ο άντρας μου που είναι καβαλιώτης...ολημερίς γκρινιαζει για τη θάλασσα που δεν έχουμε..κ που λέμε παραλία τις καφετέριες στο παρκο...

λες κ οταν ηταν στην καβάλα..όοοοολη μέρα στη θαλασσα ήταν!!

σιγά........

άντρες παιδί μου...χειρότεροι από μωρα...πλάκα πλάκα ο δικός μου είναι περισσότερο γκρινιάρης απ'τη μικρή!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Ελα καλέ, δε σας απαρνήθηκα, απλά είχα λίγα τρεχάματα με τις μικρές, ευχάριστα ευτυχώς. χθες είχαμε γενέθλια( η Αμαλια) και είχαμε λίγους φίλους σπίτι, οπότε λίγο οι ετοιμασίες, λίγο τα ψώνια .. καταλαβαίνεις. Το πρωι κόψαμε τούρτα και στον παιδικό και πήγαμε και εμείς, εγώ κ η νεφελίτσα δηλαδη. Ωραία περάσαμε γενικώς και οι μικροί και οι μεγάλοι, μιας και δεν ήταν κανένας μας αρρωστος! Ουφ καιρό είχε να συμβεί κάτι τέτοιο! Σήμερα κράτησα τη μεγάλη σπίτι (ηταν κουρασμενη) οπότε που χρόνος. θα επανελθω

Πέπη όλα καλά?

Κορίτσια εξ Αθηνων αντε κ συμπεθερες, χιχι

να τα λεμε

χχχ


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

..κ που λέμε παραλία τις καφετέριες στο παρκο...

άντρες παιδί μου...χειρότεροι από μωρα...πλάκα πλάκα ο δικός μου είναι περισσότερο γκρινιάρης απ'τη μικρή!

χαχαχαχα!!!

Έλιωσα στο γέλιο!!!:tongue:

Ειδικά αυτό το "παραλία"..........ο άντρας μου το αρνείται πως το λέτε έτσι και μόνο τρελλή που δεν με έχει βγάλει:"μα καλά πού το άκουσες???"

Όπως λές :χειρότεροι και από μικρά παιδιά!!!

Βαλεντίνη να χαίρεσαι τη ζουζούνα σου!!!Γερή, καλότυχη και ευτυχισμένη να είναι η μπουμπούκα σου!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Νταιζακι καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

Να σου ζησει το αγορακι σου και ολα να πανε καλα στην εγκυμοσυνη σου!!!

Χαχαχα εννοειται οτι λενε παραλια τις καφετεριες στο παρκο!!! Και με μεγαλη σοβαροτητα..... Τωρα εχεις αποδειξεις! Δεν μπορει να σε βγαλει τρελη......;):D:D


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο Πέπη! Καλή δύναμη τώρα! Πάντως νομίζω οτι τη δεύτερη φορά είναι πιο έντονα τα συναισθήματα! Ίσως επειδή ξέρεις από πρώτο χέρι τώρα πόσο θα αγαπήσεις αυτό το πλασματάκι!

Μαρίνα εντάξει το Εβελινάκι σου;


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!!!Σήμερα πηγα για την β επιπέδου.

Το μωράκι μου είναι μια χαρούλα και είναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Δηλαδή τώρα να ψάχνω και για γαμπρό από Νάουσα???:P

Κasi μου σε ευχαριστώ και σου εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια!!!!!!!!!

ουαουουουου!!!! καρδούλα!!! αχχχχχχ τι μου θυμίζεις!!! όλα καλά να πάνε πέπη μου...να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου κ το δευτερο μωράκι σου κ να είστε κ οι 2 σας υγιείς μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης..!!

το εβελινάκι οκ!! περίπου 1,5 μέρα της κράτησε ο πυρετός κ τελικά ήταν σίγουρα εμβόλιο επειδή έβγαλε κ κάτι μικρά κόκκινα σπυράκια που επίσης ήταν εμβολίου...οπότε τώρα είμαστε οκ!

νταιζάκι κοριτσάκι;;;;;;; μπράβο!!! άντε να τα κάνεις σετάκι!!! κ εσύ με το καλό κοπελια να φτάσεις στο τέλος με υγεία!!

επίσης κ η σοφία...!! υγεια κορίτσια το σημαντικότερο!!!(σαν μια γιαγιά μου ακούγομαι υγεία κ υγεία συνέχεια που πάντα την κορόιδευα - αλλά τώρα την καταλαβαίνω!!χιχιχ)

καλά τι γίνεται???????? όλες έγκυες εκτός της βάλιας που έχει ήδη 2!!!!!!!!!!

χριστέ μου - μόνη μου θα μείνω!!!!!! (αλλά μυαλό δεν αλλάζω!!!!)

φιλιά!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

χελοουυυ χελοουυυυυυ!!!!!

πολυ χαιρομαι που διαβαζω τοσο ομορφα νεα!!!εμπρος στον δρομο που χαραξαμε λοιπον!!!χαχα Μαρινα(εμαθα και το ονομα σου! και εβελινα η μικρη ε??) σειρα σου λοιπον για ενα δευτερο! την χριστινα την γνωριζω χρονια αλλα ποτε δεν καναμε παρεα.τωρα που ειμαστε αθηνα βρεθηκαμε λογω μαγδας,σου ειπε φανταζομαι ε??η μαγδα ειναι η κουμπαρα μου-μην το δει αυτο θα με σκοτωσει χαχαχα-ο νεστορας μας παντρεψε και μας βαφτισε το παιδι!!!αυτα!! παντως εχεις το καλυτερο αδερφακι και δεν το λεω ετσι το εννοω!ειναι πολυ καλο παιδι η χροστινα!

νταιζακι κοριτσακι και εσυ ε?????δεν ειναι τελειο??εγω καταχαρηκα οταν εμαθα οτι αυτη τη φορα εχω κοριτσακι!!ε ναι το ειδαμε το αγορακι βρε αδερφε, τωρα θα βαλουμε φορεματακια!!!!!!!! λοιπον σου δινω τον γιο μου για την κορη και την κορη για τον γιο!!!χαχαχα τι λες?δινουμε και πρικα!!!!

κασι καλη εγκυμοσυνη και σε σενα!!!οποτε να φανταστω γεννας καλοκαιρακι εσυ ε???

νταιζακι εσυ ποτε εχεις πητ??

φιλακια κοριτσια παω να μαγειρεψω κατιτις να φαμε!


1VR5.jpgIkfxp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!

καλή η αδερφή μου;;;;;;;;;;!!! πας καλά;;;;!!! η μάγδα θα σ'επεισε δεν εξηγείτε αλλιως!!!!!!!!

τι κάνετε; εμείς καλά επιτέλους... είμασταν θεσ/νίκη το σ/κο με φίλους περάσαμε καλά αλλά φυσικά το εβελίνι μου βγαλε την πίστη....αααααχχχχχχ πότε θα περάσει αυτό;;;

με θέλετε κ 2ο!!!!βρε δε σφάξανε!!!!!!!

άντε θα πιούμε καφεδάκι μες στη βδομάδα ναουσιώτισσες;


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...