Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Από τη Βέροια είμαι και μετακομίσαμε Νάουσα επειδή ......μας αρέσει η πόλη...Ντόινγκ!! (Σε όσους το λέμε εδώ στη Νάουσα μας κοιτάνε περίεργα....) Ο πρώτος γυναικολόγος μου ήταν από Θεσ/νικη, τον οποίο άλλαξα στον 7ο μηνα εγκυμοσύνης, πέτυχα όμως τον δεύτερο γυναικολόγο που είναι υπέροχος και είναι και αυτός από Θεσ/νικη. Γέννησα στο Διαβαλκανικό


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Από τη Βέροια είμαι και μετακομίσαμε Νάουσα επειδή ......μας αρέσει η πόλη...Ντόινγκ!! (Σε όσους το λέμε εδώ στη Νάουσα μας κοιτάνε περίεργα....)

χιχιχι κ εγώ έτσι θα σε κοιτούσα!!!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι παρατήρησα κι εγώ ένα θεματάκι με τα μαγαζιά της Νάουσας (όχι τα καφέ) αλλά προσπαθώ να το παραβλέπω. Και για τους ανθρώπους δεν μπορώ να έχω ακόμα άποψη. Οι περισσότεροι που έχω γνωρίσει μέχρι στιγμής πάντως είναι πολύ καλά άτομα.


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

κασι μου, τώρα είδα το μνμ...σου...σορυ...!!

για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν μου ήρθε ειδοποίηση!!

ο παιδίατρος μας λέγεται Στάθης Μπέρσος.

Εσείς ποιόν έχετε; όλα οκ με τη μικρή;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Και μην ξεχνατε τι εχει η Ναουσα: το πιο υπεροχο παρκο, τον Αγιο Νικολαο: Απεραντο πρασινο, πνιγμενο στα νερα και στα πλατανια, με γεφυρουλες και το γαργαρο ποταμι...

Εχει τραπεζια για πικ νικ, ψησταριες- καλα δε θυμαμαι;-, λιγες ταβερνουλες, ξενοδοχειο με εστιατοριο,τρενακι που σε κανει βολτα διασχιζοντας ωραιοτατη διαδρομη, λουνα παρκ και γηπεδα αθλησης...

Οταν δεν εχει κοσμο ειναι τελειο, τα λουλουδια στην ανοιξη προσθετουν καλλη στο παραδεισο εκεινο...

Αν κανετε κανα ταξιδακι, μην τυχον δεν πατε! :) Θα με θυμηθειτε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου maan !!! Δεν πειραζει βρε που δεν ειδες την ερωτηση....;)

Εμεις παιδιατρο εχουμε τον Μπελογιαννη και η μικρη μας ειναι μια χαρα!!!!!!!

Φανταζομαι οτι το μηνυμα θα το διαβασεις σε μερικους μηνες αλλα δεν πειραζει ....πλακα εχει!!:)


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Παρουσα και αλλη μια που μενει στη Ναουσα!!! Απο Εδεσσα ειμαι και παντρευτηκα στη Ναουσα.

Τι κανετε κοριτσια???

Οσο για τους γιατρους που λετε, στον Μπελο πηγαιναμε μεχρι περσυ και φετος παμε στον ΜΠερσο.

Να τα λεμε κοπελιες ετσι??

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!

δεν ξέρω τι λέτε όσον αφορά τους γιατρούς, πάντως παρόλο που δε μένω νάουσα αλλά βέροια, σαν γιατρό έχω τον Μπέλο!!! ο άνθρωπος δεν παίζεται! είναι μοναδικός στο είδος του!

γενικότερα είμαι πολύ ικανοποιημένη απο τη συμπεριφορά του! και ως παιδίατρο αλλα και ως ομοιοπαθητικό!

σας συστήνω ανεπιφύλακτα να εξακολουθήσει να παρακολουθεί τα παιδιά σας! ρωτήστε να μάθετε! έχει σώσει πολλά παιδάκια!!! δεν κάνω πλάκα! ρωτήστε!

σε όσες φίλες τον έχω συστήσει, δεν τον αλλάζουν με τίποτα! και επαναλαμβάνω, δε μενω νάουσα!!!!!!!!!!!!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου Νίκη μου!! είπα κ εγώ οι κάτοικοι της νάουσας δεν ανακάλυψαν ακόμα το ιντερνετ;;; έχουμε λοιπόν κ τον ίδιο γιατρό...:)

πες μου για σένα για το μωράκι σου..είναι αγοράκι ή κοριτσάκι πώς το λένε πόσο είναι;

εγώ είμαι η Μαρίνα, η μικρή είναι η Εβελίνα 1 έτους.

θα χαρώ πολύ να τα λέμε κ εγώ..

ploegisi σε βλέπω ιδιαιτέρως ενθουσιώδη με τον γιατρό σας κ μπράβο σου...αλλά δεν έχουμε όλες οι μανούλες προφανώς την ίδια άποψη...


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλε ειμαι πολυ παλιο μελος οπως βλεπεις...χχαχχαχα απλα δεν ετυχε να μπω στο καφε.

Η Ελεν μου σε 2 βδομαδες γινετε 2.

ΟΛα καλα Μαρινα μου??? για πες τι κανει η μκρη σου??/ και τι ωραιο ονομα ειναι αυτο που εχει?

Link to comment
Share on other sites

Νίκη μου, η μικρή είναι μια χαρά...αρχίσαμε να κάνουμε τα πρώτα μας βήματα κ πεφτει κάθε λίγο..:(, αλλά ξανασηκώνεται κ συνεχίζει!!!!

έχουμε 4 δόντια!! αρχίζω τώρα σιγά σιγά να της δίνω κομματάκια το φαγητό της, αλλά κάνει 10 ώρες να φάει, οπότε...το αλεσμένο βολεύει...

το όνομα...αχ αυτό το όνομα:)!!!

την πεθερά μου την λένε Ευα κ τη μαμά Ελένη. Οπότε κάναμε τον συνδυασμό κ την είπαμε Εβελίνα..εεε τι το θέλαμε...λέει η πεθερά...εεεε εντάξει στη μαμά σου το εβαλές...από μένα μόνο 2 γράμματα έχει!!! ντόιγκ!!!:) :)


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...