Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2017!


Hope!

Recommended Posts

7 hours ago, daip είπε:

Καλέ πλάκα κάνω. Που να τρεχω με εμετους και τον μικρο; στην πόλη χωρίς συνοδεία/ταξί δεν κυκλοφορείς.

Είπα και γω :).

5 hours ago, jane.austen είπε:

κοριτσακια μου καλησπερα!!!

χτες πηγαμε στο γιατρο, ειδαμε το μωρακι μας!!!!!! δεν το πιστευαμε ποσο ειχε μεγαλωσει...φαινονταν χερακια και ποδαρακια!!!! ηταν απιστευτο....μας το εβγαλε και φωτογραφια...χαχα!

σχετικα με τα συμπληρωματα μου ειπε πως πρεπει να τα παιρνω γιατι θα πεσει κι αλλο ο αιματοκριτης μου και επειδη εργαζομαι αρκετες ωρες θα ειναι καλο....μου ειπε πως προτιμαει να ειμαστε σιγουροι... παιρνω μαγνησιο,σιδηρο κι ασβεστιο...και φιλισιν εννοειται!

κλεισαμε την Τριτη ραντεβου για το στιγμα στο παραρτημα του λαικου...

γενικα σερνομαι απο κουραση,θελω συνεχεια να κοιμαμαι!

πρηξιμο σε τρελο βαθμο,η κοιλιτσα εχει πεταχτει σαν να εχω τυμπανισμο ενα πραγμα...

τι αλλο κανετε?? εμεις κλεισαμε τον ιουλιο καλοκαιρινες διακοπες σε νησακι....να χαλαρωσουμε παρεα με το μωρακι μασ!

Μπράβο κοριτςακι μου!! Τέλεια!! 

Νωρις δεν άρχισες σίδηρο;; απο την άλλη καλυτερα να εισαι σίγουρη. Ότι πει ο γιατρός. 

Ευτυχως που κι εσυ το μοντέλο εισαι πρησμένη να παρηγορηθούμε κι εμείς :cool:. Κι εγω μόνο εγκυμοσύνης παντελόνια απο εδω και πέρα δεν γινεται. 

Ξεκινησα μια φοβερή κρέμα πρόληψης ραγάδων!! Δεν ξερω βέβαια το αποτέλεσμα γιατί ειναι θέμα δέρματος και στην πρώτη εγκυμονοσυνη μου έμειναν αρκετές ενθύμιο! Αλλα πρώτη φορά νιώθω τοσο ελαστικό το δέρμα μου κατευθείαν. Ειναι της Hipp λογικά θα υπάρχει και στην Ελλάδα. 

Για που με το καλο;; κι εγω ειμαι στις διαπραγματεύσεις για το καλοκαίρι..


widxp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε κοιλουμπινακια; εξαφανιστηκατε... 

Λογικα αρχιζουν οι αυχενικες σιγα σιγά στις κοπελες που εχουν ΠΗΤ αρχες Σεπτέμβρη. Καλά αποτελέσματα να έχουμε! Αλήθεια έχουμε καμμία κοπέλα με δίδυμα; 


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια!!! Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από παπ και καλλιέργια. Το παπ μια χαρά αλλά στην καλλιέργια βρέθηκε ουρεόπλασμα. Περιμένω να τα δει η γιατρος και να με πάρει τηλ? Τι γινεται τώρα? Είναι σοβαρό? Κάπου διάβασα ότι δημιουργεί αποβολές!!! Τι ξέρετε? Και πως το κόλλησα???

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, stelkyritsa είπε:

Κορίτσια!!! Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από παπ και καλλιέργια. Το παπ μια χαρά αλλά στην καλλιέργια βρέθηκε ουρεόπλασμα. Περιμένω να τα δει η γιατρος και να με πάρει τηλ? Τι γινεται τώρα? Είναι σοβαρό? Κάπου διάβασα ότι δημιουργεί αποβολές!!! Τι ξέρετε? Και πως το κόλλησα???

Ψυχραιμία κοριτςακι μου!! Μίλα άμεσα με την γιατρό σου να δεις τι θα σου πει.. Κι εγω πρώτη φορά το ακούω. Αχ βρε κορίτσια άγχος για τα πάντα, δεν το αντέχω.. Να ειμαι ειλικρινής θέλω να περάσει η εγκυμοσύνη όσο το γρηγορότερο γινεται!


widxp1.png

Link to comment
Share on other sites

Mary μου έχω σκάσει. Το μικροβιολογικό έκλεισε και μάλλον ξέχασαν να μου στείλουν τις τιμές και η γιατρός το απόγευμα είναι κλειστή. Τώρα θα περιμένω μέχρι αύριο. ουφφφφφφφφφφφφφφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

40 minutes ago, stelkyritsa είπε:

Mary μου έχω σκάσει. Το μικροβιολογικό έκλεισε και μάλλον ξέχασαν να μου στείλουν τις τιμές και η γιατρός το απόγευμα είναι κλειστή. Τώρα θα περιμένω μέχρι αύριο. ουφφφφφφφφφφφφφφφφ

Αχ μωρε.. αυτές οι ψιλό αναποδιές συμβαίνουν πάντα όταν δεν πρεπει. Μην το σκέφτεσαι όσο μπορεις, κάνε κατι για να ξεχαστείς. Το πιθανότερο ειναι ότι δεν τρέχει τίποτα, θα παρεις αγωγή και όλα καλα. Απο ότι διάβασα το 70% το έχει άρα ειναι κατι συνηθισμένο. Επίσης θα είχες προβλημα αν προσπαθούσες να μείνεις έγκυος, κατι που δεν σε απασχολεί στην παρούσα φάση! Λολ!


widxp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγκυούλες..

χθες πήγαμε κ είδαμε κ εμεις το σποράκι μας.. 2,78cm ειναι τωρα.. τρομερή αλλαγή σε 18 μερες.. μου άλλαξε κ την ΠΗΤ απο 25/9 σε 22/9, μπορει κ 20/9. Τελικα δεν ειναι καθυστερημένη σύλληψη!Τωρα επόμενο ραντεβου στις 8/3 για αυχενική διαφανεια... μου είπε η γραμματέας του οτι η αιμοτολογικη κανει μια εβδομάδα.. όντως;;;

21 hours ago, jane.austen είπε:

κοριτσακια μου καλησπερα!!!

χτες πηγαμε στο γιατρο, ειδαμε το μωρακι μας!!!!!! δεν το πιστευαμε ποσο ειχε μεγαλωσει...φαινονταν χερακια και ποδαρακια!!!! ηταν απιστευτο....μας το εβγαλε και φωτογραφια...χαχα!

σχετικα με τα συμπληρωματα μου ειπε πως πρεπει να τα παιρνω γιατι θα πεσει κι αλλο ο αιματοκριτης μου και επειδη εργαζομαι αρκετες ωρες θα ειναι καλο....μου ειπε πως προτιμαει να ειμαστε σιγουροι... παιρνω μαγνησιο,σιδηρο κι ασβεστιο...και φιλισιν εννοειται!

κλεισαμε την Τριτη ραντεβου για το στιγμα στο παραρτημα του λαικου...

γενικα σερνομαι απο κουραση,θελω συνεχεια να κοιμαμαι!

πρηξιμο σε τρελο βαθμο,η κοιλιτσα εχει πεταχτει σαν να εχω τυμπανισμο ενα πραγμα...

τι αλλο κανετε?? εμεις κλεισαμε τον ιουλιο καλοκαιρινες διακοπες σε νησακι....να χαλαρωσουμε παρεα με το μωρακι μασ!

Αυχενική διαφανεια ποτε τελικα κοριτσάκι μου;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, stelkyritsa είπε:

Κορίτσια!!! Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από παπ και καλλιέργια. Το παπ μια χαρά αλλά στην καλλιέργια βρέθηκε ουρεόπλασμα. Περιμένω να τα δει η γιατρος και να με πάρει τηλ? Τι γινεται τώρα? Είναι σοβαρό? Κάπου διάβασα ότι δημιουργεί αποβολές!!! Τι ξέρετε? Και πως το κόλλησα???

καλώς ηρθες στο κλαμπ! Κι εγω εχω...ο γιατρος μου ειπε να το αφησουμε ετσι, καθως εχει χασει την παθογονο αξια του...ειχα παρει αντιβιωση τον οκτ παλι και τωρα εδειξε παλι θετικο.....κι εγω αγχωθηκα αλλα ο γιατρος μου με καθησυχασε πολύ. Το μυκοπλασμα ειναι το επικινδυνο....μου ειπε πως μπορουμε να κανουμε θεραπεια αλλα μπορει να εμφανιστει ΞΑΝΑ πριν το τελος της κυησης...οποτε αποφασισαμε πως εφοσον δε βλαπτει το εμβρυο να το αφησουμε ετσι....γενικα ειναι πολύ κοινο μικροβιο....

σχετικα με τα υπολοιπα, σιδηρο με ξεκινησε νωρις οντως,αλλα αισθανομαι κι εγω καλυτερα να παιρνω ολα τα απαραιτητα στοιχεια.

όπως μου ειπε ο γιατρος μου το εμβρυο θα τα παιρνει απο σενα αυτα που θελει,εσυ εισαι το θεμα τωρα....κι επειδη γενικα ειμαι στο τρεξιμο,αισθανομαι καλυτερα ετσι...

ευτυχως εδω και 2 μερες που παιρνω δεν εχω κανει δυσκοιλιοτητα καθολου,βεβαια τρωω 3 φρουτα τη μερα(οσα μου επιτρεπει δλδ) και μαυρα μακαρονια,ψωμι κλπ...ελπίζω να διατηρηθουν ετσι τα πραγματα...!

αυχενικη μου ειπε να τον παρω τηλ στις 5 μαρ να φιξαρουμε για 15 ή 20 Μαρ. Θα το κανω στο μητερα σε εναν που εχω ακουσει τα καλυτερα...μακαρι...για τις αιματολογικες δεν ξερω ποτε βγαινουν!

Την τριτη κλεισαμε στο κεντρο μεσογειακης αναιμιας του λαικου για το στιγμα...γιντεται μονο πρωινα η εξεταση!

το καλοκαιρακι θα παμε στη Ναξο...καθαρες παραλιες,καλο φαγητο και χαλαρο κλιμα! ε νομιζω μια χαρα ειναι! εχουμε ξαναπαει κι οι 2,αλλα πλεον στα περισσοτερα νησακια εχουμε παει...!

αυχενικες εχετε κλεισει καποιες???

παντως εμενα εχουν χειροτερεψει οι ναυτιες,,μπορει να μην κανω εμετο αλλα αισθανομαι χαλια συνεχως...


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα. 

Στελκιριτσα για το ουρεοπλασμα δε ξέρω, αλλά καμια φορά καλύτερα να μη το ψάχνουμε και πολύ!

Μου φαίνεται πως είμαι η πρώτη που έκανα "αυχενικη". Στον υπέροχο η σονογράφος είπε πως το μωράκι της φαίνεται πολύ καλό και ζωηρό, ήταν πολύ ζωηρο. Είδαμε στομαχάκι, μυαλουδάκι, τα νεφρά. Ολα φυσιολογικά. Η μυτούλα ορατη και το υγρό στο σβέρκο κάτω από 2. Τώρα περιμένω το harmony και εύχομαι να είναι όλα καλά και να μάθουμε και φύλο. Ηταν ωραίο που το είδαμε, μας έδωσε και πολλές φωτο. Νομίζω το μέτρησε γύρω στα 5.3 εκ. Μου φάνηκε πως είχε αρκετά μακρυά ποδαράκια, παράξενο γιατι είμαστε κοντουληδες και οι δυο και η μικρουλα μου είναι και αυτη μικροκαμωμένη. 

Αυτά απο έμενα. Καλές αυχενικές να έχουμε!

Α, και κάτι αλλο, δε ξέρω για αυτες τις κρέμες για τις ραγάδες. Οσο να είναι ότι βάζουμε στο σώμα μας και το δέρμα είναι βασικό όργανο με προσοχή και με μέτρο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, jane.austen είπε:

καλώς ηρθες στο κλαμπ! Κι εγω εχω...ο γιατρος μου ειπε να το αφησουμε ετσι, καθως εχει χασει την παθογονο αξια του...ειχα παρει αντιβιωση τον οκτ παλι και τωρα εδειξε παλι θετικο.....κι εγω αγχωθηκα αλλα ο γιατρος μου με καθησυχασε πολύ. Το μυκοπλασμα ειναι το επικινδυνο....μου ειπε πως μπορουμε να κανουμε θεραπεια αλλα μπορει να εμφανιστει ΞΑΝΑ πριν το τελος της κυησης...οποτε αποφασισαμε πως εφοσον δε βλαπτει το εμβρυο να το αφησουμε ετσι....γενικα ειναι πολύ κοινο μικροβιο....

σχετικα με τα υπολοιπα, σιδηρο με ξεκινησε νωρις οντως,αλλα αισθανομαι κι εγω καλυτερα να παιρνω ολα τα απαραιτητα στοιχεια.

όπως μου ειπε ο γιατρος μου το εμβρυο θα τα παιρνει απο σενα αυτα που θελει,εσυ εισαι το θεμα τωρα....κι επειδη γενικα ειμαι στο τρεξιμο,αισθανομαι καλυτερα ετσι...

ευτυχως εδω και 2 μερες που παιρνω δεν εχω κανει δυσκοιλιοτητα καθολου,βεβαια τρωω 3 φρουτα τη μερα(οσα μου επιτρεπει δλδ) και μαυρα μακαρονια,ψωμι κλπ...ελπίζω να διατηρηθουν ετσι τα πραγματα...!

αυχενικη μου ειπε να τον παρω τηλ στις 5 μαρ να φιξαρουμε για 15 ή 20 Μαρ. Θα το κανω στο μητερα σε εναν που εχω ακουσει τα καλυτερα...μακαρι...για τις αιματολογικες δεν ξερω ποτε βγαινουν!

Την τριτη κλεισαμε στο κεντρο μεσογειακης αναιμιας του λαικου για το στιγμα...γιντεται μονο πρωινα η εξεταση!

το καλοκαιρακι θα παμε στη Ναξο...καθαρες παραλιες,καλο φαγητο και χαλαρο κλιμα! ε νομιζω μια χαρα ειναι! εχουμε ξαναπαει κι οι 2,αλλα πλεον στα περισσοτερα νησακια εχουμε παει...!

αυχενικες εχετε κλεισει καποιες???

παντως εμενα εχουν χειροτερεψει οι ναυτιες,,μπορει να μην κανω εμετο αλλα αισθανομαι χαλια συνεχως...

Γιατι το στίγμα δεν πηγές να το κανεις σε ενα μικροβιολογικό; μην τρεχεις στα νοσοκομεία; εγω το ειχα κανει μαζι με τον προγεννητικό.. δεν ειχα οποτε δεν έκανε κ ο ηλιας!

1 hour ago, Skye είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα. 

Στελκιριτσα για το ουρεοπλασμα δε ξέρω, αλλά καμια φορά καλύτερα να μη το ψάχνουμε και πολύ!

Μου φαίνεται πως είμαι η πρώτη που έκανα "αυχενικη". Στον υπέροχο η σονογράφος είπε πως το μωράκι της φαίνεται πολύ καλό και ζωηρό, ήταν πολύ ζωηρο. Είδαμε στομαχάκι, μυαλουδάκι, τα νεφρά. Ολα φυσιολογικά. Η μυτούλα ορατη και το υγρό στο σβέρκο κάτω από 2. Τώρα περιμένω το harmony και εύχομαι να είναι όλα καλά και να μάθουμε και φύλο. Ηταν ωραίο που το είδαμε, μας έδωσε και πολλές φωτο. Νομίζω το μέτρησε γύρω στα 5.3 εκ. Μου φάνηκε πως είχε αρκετά μακρυά ποδαράκια, παράξενο γιατι είμαστε κοντουληδες και οι δυο και η μικρουλα μου είναι και αυτη μικροκαμωμένη. 

Αυτά απο έμενα. Καλές αυχενικές να έχουμε!

Α, και κάτι αλλο, δε ξέρω για αυτες τις κρέμες για τις ραγάδες. Οσο να είναι ότι βάζουμε στο σώμα μας και το δέρμα είναι βασικό όργανο με προσοχή και με μέτρο!

Μπράβο αγάπη μου.. ποτε εχεις πητ εςυ ; ποσων εβδομάδων ηςουν στην αυχενική; εγω θα ειμαι 11w5d!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 hours ago, jane.austen said:

αυχενικες εχετε κλεισει καποιες???

παντως εμενα εχουν χειροτερεψει οι ναυτιες,,μπορει να μην κανω εμετο αλλα αισθανομαι χαλια συνεχως...

Εγω εχω κλείσει Αυχενική για 9 Μαρτίου. 2 βδομαδουλες έμειναν. 

Για την αναιμία οσες δεν ξέρετε καλο θα είναι να κάνετε στα ειδικα κέντρα πρόληψης μεσογειακης αναιμίας. Καταρχάς ειναι δωρεάν εκεί και κατα δεύτερον μη στηρίζεστε σε γεγονότα τύπου "εχω καλο Αιματοκρίτη", "είμαι αιμοδότης" αρα είμαι καλυμμένη. Το στίγμα φαίνεται μόνο απο ειδική εξέταση της μορφολογιας των κυττάρων και απο κατι άλλο που δε θυμάμαι.

Εγω εχω στίγμα ( ειμαι δηλαδή φορέας β-μεσογειακης αναιμιας) και δεν εχω κανενα σύμπτωμα η άλλη ένδειξη. Σίδηρο έχω πάντα καλό και αιματοκριτη οριακά φυσιολογικο.

Στην Πάτρα τέτοιο κέντρο ειναι το νοσοκομειο παίδων το Καραμανδανειο. Πήγαμε πρωί με τον αντρα μου και μας εκαναν εξετάσεις και μας "μαλωσαν" που το αφησαμε και ειχα φτάσει 12η εβδομάδα κυησης για να την κάνουμε. Θεωρούν πως όλα τα ζευγάρια πρεπει να γνωρίζουν πριν την εγκυμοσύνη τις πιθανότητες γιατι ειναι πολυ πιο συχνό απο την κυστική ινωση για παράδειγμα.


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, jane.austen είπε:

καλώς ηρθες στο κλαμπ! Κι εγω εχω...ο γιατρος μου ειπε να το αφησουμε ετσι, καθως εχει χασει την παθογονο αξια του...ειχα παρει αντιβιωση τον οκτ παλι και τωρα εδειξε παλι θετικο.....κι εγω αγχωθηκα αλλα ο γιατρος μου με καθησυχασε πολύ. Το μυκοπλασμα ειναι το επικινδυνο....μου ειπε πως μπορουμε να κανουμε θεραπεια αλλα μπορει να εμφανιστει ΞΑΝΑ πριν το τελος της κυησης...οποτε αποφασισαμε πως εφοσον δε βλαπτει το εμβρυο να το αφησουμε ετσι....γενικα ειναι πολύ κοινο μικροβιο....

σχετικα με τα υπολοιπα, σιδηρο με ξεκινησε νωρις οντως,αλλα αισθανομαι κι εγω καλυτερα να παιρνω ολα τα απαραιτητα στοιχεια.

όπως μου ειπε ο γιατρος μου το εμβρυο θα τα παιρνει απο σενα αυτα που θελει,εσυ εισαι το θεμα τωρα....κι επειδη γενικα ειμαι στο τρεξιμο,αισθανομαι καλυτερα ετσι...

ευτυχως εδω και 2 μερες που παιρνω δεν εχω κανει δυσκοιλιοτητα καθολου,βεβαια τρωω 3 φρουτα τη μερα(οσα μου επιτρεπει δλδ) και μαυρα μακαρονια,ψωμι κλπ...ελπίζω να διατηρηθουν ετσι τα πραγματα...!

αυχενικη μου ειπε να τον παρω τηλ στις 5 μαρ να φιξαρουμε για 15 ή 20 Μαρ. Θα το κανω στο μητερα σε εναν που εχω ακουσει τα καλυτερα...μακαρι...για τις αιματολογικες δεν ξερω ποτε βγαινουν!

Την τριτη κλεισαμε στο κεντρο μεσογειακης αναιμιας του λαικου για το στιγμα...γιντεται μονο πρωινα η εξεταση!

το καλοκαιρακι θα παμε στη Ναξο...καθαρες παραλιες,καλο φαγητο και χαλαρο κλιμα! ε νομιζω μια χαρα ειναι! εχουμε ξαναπαει κι οι 2,αλλα πλεον στα περισσοτερα νησακια εχουμε παει...!

αυχενικες εχετε κλεισει καποιες???

παντως εμενα εχουν χειροτερεψει οι ναυτιες,,μπορει να μην κανω εμετο αλλα αισθανομαι χαλια συνεχως...

Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό. Περιμένω να με πάρει τηλέφωνο για λεπτομέριες. 

Skye πολύ χαίρομαι για την αυχενική σου. Καλά αποτελέσματα σε όλες μας! Γερά μωράκια πάνω από όλα.

Καλημέρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, daip said:

Εγω εχω κλείσει Αυχενική για 9 Μαρτίου. 2 βδομαδουλες έμειναν. 

κι εγώ 9 Μαρτίου έχω κλείσει . Απο τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος δεν περνάει ο καιρός με τίποτα

 

  • Μου αρέσει 1

yH5Ap2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ioanitta said:

κι εγώ 9 Μαρτίου έχω κλείσει . Απο τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος δεν περνάει ο καιρός με τίποτα

 

Σε νιώθουμε... Και μενα αν και το 2ο νιώθω την ιδια μην πω περισσοτερη αγωνία...


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ioanitta είπε:

κι εγώ 9 Μαρτίου έχω κλείσει . Απο τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος δεν περνάει ο καιρός με τίποτα

 

Πες τα!!! Αυτό ακριβώς!Περιμένω να κάνω την αυχενική το Σάββατο, έχει 1 μήνα να με δεικι έχω τεράστια γωνία αν εξακολουθούν να είναι όλα καλά και τι θα δείξει η εξέταση και δεν περνάνε οι μέρες!!!!Και γίνεται και χαμός στη δουλειά και ψιλοξεχνιέμαι, αλλά και πάλι!


lqUsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...