Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

      Και εμείς αφού πήραμε πόσους μήνες τις ακριβές ξεκινήσαμε τώρα τις wellman ο σύζυγος κ εγώ πήρα τις pregnacare. Δες κ τις q10 της smile είναι πολύ οικονομικές κ το Q10 είναι απαραίτητο.. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!!

ναι το ειδα χτες το επεισοδιο αλλα εμεινα με την απορια αν πεθαναν κ οι 2!!δε το ειπε καθαρα ρε γμτ...

εγω πιστευω θα μαστε 5- 6....εγω η γιωτα η φαιη η ειρηνη η glikoula κ νομιζω ξεχναω και μια...καλα δεν ειναι γ αρχη?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

ναι το ειδα χτες το επεισοδιο αλλα εμεινα με την απορια αν πεθαναν κ οι 2!!δε το ειπε καθαρα ρε γμτ...

εγω πιστευω θα μαστε 5- 6....εγω η γιωτα η φαιη η ειρηνη η glikoula κ νομιζω ξεχναω και μια...καλα δεν ειναι γ αρχη?

Νομιζω εζησε η Ιζι κ πεθανε ο Τζωρτζ.Ετσι λενε στο τοπικ με θεμα το grey s anatomy.Εγω δεν το ειδα ολο για να σε βοηθησω.


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω εζησε η Ιζι κ πεθανε ο Τζωρτζ.Ετσι λενε στο τοπικ με θεμα το grey s anatomy.Εγω δεν το ειδα ολο για να σε βοηθησω.

thanks giota!θα μπω στο τοπικ να μαθω περισσοτερα...

παω να ταισω τη μικρη.

τα λεμε αργοτερα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια! Έγώ είμαι άρρωστη από χθες με μπούκωμα και πόνο στο λαιμό, χάλι μαύρο και τα νεύρα μου στο κόκκινο..... Όπότε δε θα σας έρθω το απόγευμα, αλλά δε θα γλιτώσετε έτσι εύκολα από μένα, δε θα χαθούμε αφού είμαστε και γειτόνισσες! Καλά να περάσετε και φάτε και καμμιά σοκολατόπιτα για την άρρωστη γκαστρούλα! Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Έγώ είμαι άρρωστη από χθες με μπούκωμα και πόνο στο λαιμό, χάλι μαύρο και τα νεύρα μου στο κόκκινο..... Όπότε δε θα σας έρθω το απόγευμα, αλλά δε θα γλιτώσετε έτσι εύκολα από μένα, δε θα χαθούμε αφού είμαστε και γειτόνισσες! Καλά να περάσετε και φάτε και καμμιά σοκολατόπιτα για την άρρωστη γκαστρούλα! Φιλιά!

περαστικα σου κοπελα μου!μην ανησυχεις δε θα χαθουμε!θα κανονισουμε κ αλλη συναντηση!φιλια πολλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Εγω χωρις την μαμα του Ευρυπιδη καφε δεν πινω.....

:D Ευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης και εγώ περιμένω να σε γνωρίσω από κοντά.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειρηνη σου εστειλα πμ!

αντε να περασει η ωρα ανυπομονω να σας γνωρισω ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!χαρηκα πολυ που σας γνωρισα και τα ειπαμε ευχομαι να κανονισουμε συντομα κ αλλη συναντηση περασα πολυ ομορφα μαζι σας!

παω τωρα στη μικρη να κατσω λιγο μαζι της κ μετα υπνο.

καληνυχτα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πηρα τον μικρο κοιμηθηκε στο αυτοκινητο.Του εδωσα το γαλα κοιμισμενος οπως ηταν κ συνεχιζει τον υπνο του.

Περιμενουμε κ τις υπολοιπες μανουλες στην επομενη συναντηση!!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...