Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημεραααα! Πως ειμαστε σημερα? Εχθες μετα τη συναντηση πηγα στη Βιοιατρικη να παρω τη γενικη κι ενω μου ειχανε πει πως η καλλιεργεια θα ειναι ετοιμη την Παρασκευη, ηταν τελικα εχθες! Ολα καλα, καθαρες και οι δυο εξετασεις!!

Μολις γυρισαμε σπιτι, εκανα μπανιο τη Μαρια, την ταϊσα, την εβαλα για υπνο.. Μετα χαζεψα λιγο στο face και επεσα για υπνο απο τις 23:30! :shock:

Κι εγω χαρηκα που σας γνωρισα ολες! Περασα πραγματικα πολυ ωραια και ξεσκασα μετα απο παρα πολυ καιρο! Εννοειται πως θα το ξανακανονισουμε και πως εγω ειμαι μεσα απο τωρα!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Μπράβο Φαίη, πολύ ευχάριστα τα νέα σου.

Αυτό εβδομαδιαίο που πρότεινει η ERIANTON εμένα μου φαίνεται καλή ιδέα.

Ξεκινάω δουλειά τώρα. Τα λέμε.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες!

φαιη πολυ χαιρομαι που βγηκαν καθαρες οι εξετασεις!

κ εμενα μ αρεσε η ιδεα της ειρηνης για εβδομαδιαια συναντηση.

μαρια καλη δουλεια!

παω κ εγω να την ταισω μολις τελειωσε κ ο αποστειρωτης κ μετα μαλλον θ αβγουμε καμια βολτα.

φιλια!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια!!

εγω ποτε θα ταισω?

καλημερα ειρηνη!

συντομα πολυ συντομα!

εγω τελικα δεν προλαβα να την ταισω...ξεραθηκε πριν προλαβω να κανω το γαλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

redΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟ ΤΟ EBAY

φοβερο ειρηνη!!πολυ μ αρεσει αν κ δε συμπαθω το κοκκινο χρωμα αυτο ειναι πολυ ωραιο!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη εχουμε και αλλο κοινο τελικα, διαβασα στου Ιανουαριου για την συναντηση και απο οτι διαβασα χωραω και εγω στην παρεα σας μιας και μενω Αγιο Δημητριο, εγω βεβαια μεγαλωσα επαρχια αλλα μενουμε εδω γιατι εδω μεγαλωσε ο ανδρας μου.

Γεια σας λοιπον κοριτσακια ελπιζω να κανουμε καλη παρειτσα.


dmDAp3.png

m31riaw4td851ovq.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΚΑΙ ΑΡΓΗΣΕΣ ΚΙ ΟΛΑΣ.ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΧΟΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΠΩΣ ΠΑΣ?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειρηνη!

συντομα πολυ συντομα!

εγω τελικα δεν προλαβα να την ταισω...ξεραθηκε πριν προλαβω να κανω το γαλα!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΝΥΣΤΙΚΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ?ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ!!! ΜΑΤΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ !!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Xθες το βραδυ με ταλαιπωρησε πολυ η μπεμπουλα με κλωτσιες και λοξυγκα και αργησα πολυ να κοιμηθω, σημερα δεν εχω και πολλα κεφια αλλα με βλεπω το απογευμα να πηγαινω για ψωνια μηπως και ισιωσω λιγακι, τουλαχιστον εχει καλη μερα και βοηθαει καπως την ψυχολογια, απο οτι ειδα περασατε καλα χθες, ισως να ερθω και εγω την αλλη φορα. το φορεμα πολυ ωραιο, αλλα που σχεδιαζεις να το βαλεις?


dmDAp3.png

m31riaw4td851ovq.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΝΥΣΤΙΚΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ?ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ!!! ΜΑΤΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ !!

μας εχει πει ο γιατρος δε χρειαζεται να τη ξυπναμε για να φαει.τη μερα μπορουμε να την αφησουμε μεχρι 5 ωρες κ το βραδυ μεχρι 7 συνεχομενες χωρις να τη ταισουμε.εφαγε στις 8 καλα τωρα αν δε ξυπνησει μεχρι τις 12.30 θα τη ξυπνησω.το βραδυ επειδη η δικια μου κοιμαται καλα δε τη ξυπναγαμε ακομα κ αν κοιμοταν 9 ωρες αλλα μας εβαλε χερι ο παιδιατρος κ μας ειπε το πολυ 7.

σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

angel4 καλως ηρθες στο καφε μας!ελπιζω στην επομενη συναντηση να γνωριστουμε κ απο κοντα.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...