Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, nadiaki165 είπε:

Πάνω κάτω δίνουν περίπου τα ίδια.εγω την τελευταία φορά αντί για χαπι κορτιζόνη έκανα ενέσιμη.αλλα σχεδόν είναι τα ίδια με τις προηγούμενες φορές.

Ευχαριστω ναντιακι Ναι τελικα τα ιδια περιπου σε ολες.απλα με τη κορτιζονη αγχωθηκα και τελικα αποφασισα με συμφωνοι γνωμοι 2 γιατρων να μη ξαναπαρω..καποιοι δινουν καποιοι οχι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nephelie είπε:

Ευχαριστω ναντιακι Ναι τελικα τα ιδια περιπου σε ολες.απλα με τη κορτιζονη αγχωθηκα και τελικα αποφασισα με συμφωνοι γνωμοι 2 γιατρων να μη ξαναπαρω..καποιοι δινουν καποιοι οχι 

Εμένα φαντασου μου είπαν την επόμενη φορά που θα πάω θα πάρω έξτρα δόση κορτιζόνης. Δεν με ενοχλεί τίποτα από όλα αυτά φτάνει να έρθει αν έρθει το πολυπόθητο αποτέλεσμα.

 


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nadiaki165 είπε:

Εμένα φαντασου μου είπαν την επόμενη φορά που θα πάω θα πάρω έξτρα δόση κορτιζόνης. Δεν με ενοχλεί τίποτα από όλα αυτά φτάνει να έρθει αν έρθει το πολυπόθητο αποτέλεσμα.

 

Α καλά ελεος ! Εμενα ομως μου ειπανε η αιματολογος και ενας γενετιστης οτι μπορεί να μου κανει και κακο.και οτι δεν υπαρχει λογος να παρω κορτιζονη εφοσον δεν εχω κατι ( αυτοανοσο,θυροειδή κλπ) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Α καλά ελεος ! Εμενα ομως μου ειπανε η αιματολογος και ενας γενετιστης οτι μπορεί να μου κανει και κακο.και οτι δεν υπαρχει λογος να παρω κορτιζονη εφοσον δεν εχω κατι ( αυτοανοσο,θυροειδή κλπ) 

Ναι οκ παιζουν ρόλο κ τα ιστορικά!εγω έχω θυροειδη κ βαρύ ιστορικό ενδομητριωσης!οποτε παίζει ρόλο σίγουρα κ το ιστορικό κάθε γυναίκας.


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nadiaki165 είπε:

Ναι οκ παιζουν ρόλο κ τα ιστορικά!εγω έχω θυροειδη κ βαρύ ιστορικό ενδομητριωσης!οποτε παίζει ρόλο σίγουρα κ το ιστορικό κάθε γυναίκας.

Ναι ναι  εννοειται! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!είναι καμία στην φάση της αναμονής???είμαι στην 4 μέρα μετά τη μεταφορά και δεν περνάνε οι μέρες....παρόλο που έχω ξανακάνει εμβρυομεταφορες και με επιτυχία κ με αποτυχία το άγχος είναι πάντα το ίδιο.απο συμπτώματα δεν έχω απολύτως τίποτα.

  • Μου αρέσει 2

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!είναι καμία στην φάση της αναμονής???είμαι στην 4 μέρα μετά τη μεταφορά και δεν περνάνε οι μέρες....παρόλο που έχω ξανακάνει εμβρυομεταφορες και με επιτυχία κ με αποτυχία το άγχος είναι πάντα το ίδιο.απο συμπτώματα δεν έχω απολύτως τίποτα.

Καλημερα! Απο την εβδομη μερα και μετα και στις 2 ετ που εχω κανει ξεκιναγανε τα συμπτωματα.άλλα ειχα τη πρωτη φορά και άλλα τη δευτερη και δυστυχως αποτυχημενες.τι μεταφερατε;& τι παιρνεις απο αγωγη;

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!είναι καμία στην φάση της αναμονής???είμαι στην 4 μέρα μετά τη μεταφορά και δεν περνάνε οι μέρες....παρόλο που έχω ξανακάνει εμβρυομεταφορες και με επιτυχία κ με αποτυχία το άγχος είναι πάντα το ίδιο.απο συμπτώματα δεν έχω απολύτως τίποτα.

Καλημέρα κοπέλα μου..Έτσι είναι εγώ κάνει 4 και οι 4 όλες διαφορετικες σε συ.πτωματα.

Βλαστοκυστες μετέφερες?

Κάνε υπομονή κ μείνε ήρεμη όσο μπορείς...Δεν περνάει ο καιρός με τίποτα όταν είσαι στην αναμονή άστα...

Τι φάρμακα παίρνεις?

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!είναι καμία στην φάση της αναμονής???είμαι στην 4 μέρα μετά τη μεταφορά και δεν περνάνε οι μέρες....παρόλο που έχω ξανακάνει εμβρυομεταφορες και με επιτυχία κ με αποτυχία το άγχος είναι πάντα το ίδιο.απο συμπτώματα δεν έχω απολύτως τίποτα.

Εγω πάλι δεν ειχα κανένα σύμπτωμα, οπως και σε ολες τις αποτυχιες βεβαια.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!είναι καμία στην φάση της αναμονής???είμαι στην 4 μέρα μετά τη μεταφορά και δεν περνάνε οι μέρες....παρόλο που έχω ξανακάνει εμβρυομεταφορες και με επιτυχία κ με αποτυχία το άγχος είναι πάντα το ίδιο.απο συμπτώματα δεν έχω απολύτως τίποτα.

Πολύ πολύ καλή επιτυχία!! Εγώ από αύριο θα ξεκινήσω να μετράω αντίστροφα.

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Καλημερα! Απο την εβδομη μερα και μετα και στις 2 ετ που εχω κανει ξεκιναγανε τα συμπτωματα.άλλα ειχα τη πρωτη φορά και άλλα τη δευτερη και δυστυχως αποτυχημενες.τι μεταφερατε;& τι παιρνεις απο αγωγη;

 

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου..Έτσι είναι εγώ κάνει 4 και οι 4 όλες διαφορετικες σε συ.πτωματα.

Βλαστοκυστες μετέφερες?

Κάνε υπομονή κ μείνε ήρεμη όσο μπορείς...Δεν περνάει ο καιρός με τίποτα όταν είσαι στην αναμονή άστα...

Τι φάρμακα παίρνεις?

Καλημέρα!Βλαστοκυστες μετέφερα.παιρνω cyclacour,utrogestan,vasklor,filicine,salospir.εγω στην αποτυχημένη που είχα κάνει δεν είχα κανένα σύμπτωμα στην επιτυχημένη ένιωσα κάποια τσιμπήματα στη μήτρα αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ποια μέρα....

Just now, Balloo είπε:

Πολύ πολύ καλή επιτυχία!! Εγώ από αύριο θα ξεκινήσω να μετράω αντίστροφα.

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!όλα καλά να σου πάνε!!!μακάρι να έχουμε καλά αποτελέσματα !!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, butterfly1986 είπε:

 

Καλημέρα!Βλαστοκυστες μετέφερα.παιρνω cyclacour,utrogestan,vasklor,filicine,salospir.εγω στην αποτυχημένη που είχα κάνει δεν είχα κανένα σύμπτωμα στην επιτυχημένη ένιωσα κάποια τσιμπήματα στη μήτρα αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ποια μέρα....

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!όλα καλά να σου πάνε!!!μακάρι να έχουμε καλά αποτελέσματα !!!!!!!

Τα κλασικα ολα δηλαδη !;αλλα οχι κορτιζονη και ουτε αντικηκτικη..ευχομαι οτι καλυτερο!!!!ψυχραιμια ηρεμια και καλό φαγητακι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...