Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

κορίτσια ,καλησπέρα!! ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες μας ! είμαι νεα στο φορουμ κ θα ηθελα να μαθω ποια άλλη κοπελα ετοιμάζεται για εμβρυομεταφορα κ γενικα πως την παλευετε??? ευτυχως το σταδιο της εμβρυομεταφορας οπου εγω βρίσκομαι είναι ευτυχως το τελευταιο ,ελπιζω να πανε όλα καλα! Βεβαια παλι εχουμε το αγχος μας,αλλα τουλάχιστον τα καταφέραμε μεχρι εδώ ,κκατι σημαινει αυτό!! Εμεις εντωμεταξύ βρε κορίτσια είχαμε πεσει κ πανω στον κορονοιο κ δυστυχως σταματήσαμε για λιγο διάστημα,,,δυστυχως ευτυχως...το λεω επειδή ολο αυτό το διάστημα μου φαινεται ψυχοφθορο γι αυτό....ευχομαι θετικη χοριακη σε ολες!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Ολα καλα επιτέλους μετα απο επτά αρνητικές χοριακες! Ουτε εγω ένιωσα τιποτα και ουτε τωρα νιώθω εκτος απο το στήθος που πάντα το ειχα λόγω προγεστερονης.

7 αρνητικές ;;;;;!!! Ω Θεέ μου!!! Δόξα Τω Θεώ τώρα όλα καλά ε; Πόσο εισαι τώρα;

Just now, stroumfita123 είπε:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stroumfita123 είπε:

κορίτσια ,καλησπέρα!! ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες μας ! είμαι νεα στο φορουμ κ θα ηθελα να μαθω ποια άλλη κοπελα ετοιμάζεται για εμβρυομεταφορα κ γενικα πως την παλευετε??? ευτυχως το σταδιο της εμβρυομεταφορας οπου εγω βρίσκομαι είναι ευτυχως το τελευταιο ,ελπιζω να πανε όλα καλα! Βεβαια παλι εχουμε το αγχος μας,αλλα τουλάχιστον τα καταφέραμε μεχρι εδώ ,κκατι σημαινει αυτό!! Εμεις εντωμεταξύ βρε κορίτσια είχαμε πεσει κ πανω στον κορονοιο κ δυστυχως σταματήσαμε για λιγο διάστημα,,,δυστυχως ευτυχως...το λεω επειδή ολο αυτό το διάστημα μου φαινεται ψυχοφθορο γι αυτό....ευχομαι θετικη χοριακη σε ολες!!

Καλώς όρισες! Σου εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχην! Πότε με το καλό έχεις εμβρυομεταφορά?


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, stroumfita123 είπε:

κορίτσια ,καλησπέρα!! ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες μας ! είμαι νεα στο φορουμ κ θα ηθελα να μαθω ποια άλλη κοπελα ετοιμάζεται για εμβρυομεταφορα κ γενικα πως την παλευετε??? ευτυχως το σταδιο της εμβρυομεταφορας οπου εγω βρίσκομαι είναι ευτυχως το τελευταιο ,ελπιζω να πανε όλα καλα! Βεβαια παλι εχουμε το αγχος μας,αλλα τουλάχιστον τα καταφέραμε μεχρι εδώ ,κκατι σημαινει αυτό!! Εμεις εντωμεταξύ βρε κορίτσια είχαμε πεσει κ πανω στον κορονοιο κ δυστυχως σταματήσαμε για λιγο διάστημα,,,δυστυχως ευτυχως...το λεω επειδή ολο αυτό το διάστημα μου φαινεται ψυχοφθορο γι αυτό....ευχομαι θετικη χοριακη σε ολες!!

Η ωοληψια είναι ένα άγχος, μέχρι να σου πουν πόσα ωάρια είχες κ πόσα από αυτά με κύτταρο. Οι μετέπειτα μέρες έχουν κ κεινες ένα άγχος αφού περιμένεις να σου πουν πόσα προχώρησαν σε καλά εβρυα. Από κει κ πέρα η ημέρα της εμβρυομεταφορας δεν είναι τπτ! Το μετά μέχρι το αποτέλεσμα είναι το θέμα!!! Υπομονή κ ξεκούραση!!! Ξεσκονισμα κ διάβασμα βιβλίων!!! Εύχομαι όλα καλά να σου πάνε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ετσι ετσι όπως τα λες η ωοληψια είναι θεμα είναι κ τα ωαρια ,που ειπες η ναρκωση είναι όχι ακριβως αλλα ένα μινι χειρουργειο!! καλα αποτελέσματα κ σε σενα κουκλα μου!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stroumfita123 είπε:

ετσι ετσι όπως τα λες η ωοληψια είναι θεμα είναι κ τα ωαρια ,που ειπες η ναρκωση είναι όχι ακριβως αλλα ένα μινι χειρουργειο!! καλα αποτελέσματα κ σε σενα κουκλα μου!!!

 

Ευχαριστώ πολύ!!! Να μην έχεις καθόλου άγχος! Προσπάθησε να μην έχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Πολυ λιγο ακομα και εχω πολυ αγωνία  για την εξέλιξη στην ένατη εβδομαδα.

Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς!!! Αφού γραπωθηκε για τα καλά το εμβρυακια κ είσαι ήδη στην 9η βδομάδα να μην αγχώνεσαι!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, lizard12 είπε:

Κι εγώ που έβαλα 1 έμβρυο 5ής μέρας στις 19.05 μου ειπαν χοριακη 28.05. Στις 9 μέρες δηλαδή. Άρα είμαστε 3 για την Πέμπτη Ε? Η 4? 

 

Just now, lizard12 είπε:

Κι εγώ που έβαλα 1 έμβρυο 5ής μέρας στις 19.05 μου ειπαν χοριακη 28.05. Στις 9 μέρες δηλαδή. Άρα είμαστε 3 για την Πέμπτη Ε? Η 4? 

 

Just now, lizard12 είπε:

Κι εγώ που έβαλα 1 έμβρυο 5ής μέρας στις 19.05 μου ειπαν χοριακη 28.05. Στις 9 μέρες δηλαδή. Άρα είμαστε 3 για την Πέμπτη Ε? Η 4? 



Καλησπερα σας.ευχομαι όλες να γίνουμε σύντομα μανούλες κ να αποκτήσουμε στην αγκαλιά μας και εμείς το δικό μας θαυματακι κ εγώ χοριακη 28/5 αναμονη κρατατε γερά κορίτσια θα τα καταφέρουμε.

 



















 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, stroumfita123 είπε:

καλως σας βρηκα!!! Αυριο με το καλο ,αν και Κυριακη!!! εσυ εισαι στην αναμονη??? εχεις ολοκληρωσει κ την εμβρυομεταφορα??

 

Πώς πήγε σήμερα κορίτσι? Όλα καλά? Εγώ έβαλα 2 βλαστοκύστες στις 19/05. Οπότε ναι, στην αναμονή..

10 ώρες πρίν, Faihb είπε:

Καλησπερα σας.ευχομαι όλες να γίνουμε σύντομα μανούλες κ να αποκτήσουμε στην αγκαλιά μας και εμείς το δικό μας θαυματακι κ εγώ χοριακη 28/5 αναμονη κρατατε γερά κορίτσια θα τα καταφέρουμε.


 

Κι άλλη για 28!! Σούπερ! Καλώς όρισες και καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χωρίς υπερβολή, χαίρομαι που βρήκα αυτό το φόρουμ!! Με ηρεμεί κατά κάποιο τρόπο να διαβάζω πως κι άλλες κοπέλες είναι σαν εμένα κ περιμένω μαζί τους τα αποτελέσματα!!! Ελπίζω να μην παρεξηγηθω με αυτό που λέω. Αλλά ειλικρινά πόσο χάρηκα όταν... "είδα φώς στο τούνελ" , με το αποτέλεσμα της κοπέλας με την θετικότατη β-χοριακη!!! Με έκανε να χαρώ κ να πάρω ελπίδες. Μαρεσει να μπαίνω μέσα στη σελίδα κ να βλέπω τα νέα σας. Ευχαριστώ πολύ για την παρέα αλλά κ την παρηγοριά που μου δίνετε κ θέλω να πιστεύω πως δίνουμε η μία στην άλλη!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Πώς πήγε σήμερα κορίτσι? Όλα καλά? Εγώ έβαλα 2 βλαστοκύστες στις 19/05. Οπότε ναι, στην αναμονή..

Κι άλλη για 28!! Σούπερ! Καλώς όρισες και καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!!

Καλώς σας βρήκα!!ευχομαι να μας βοηθήσει όλες η παναγια και να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!ευχομαι αυτή Τη φορά μετά από 4 αποτυχίες να χαμογελάσω...θέλει δύναμη ,γερά δόντια και υπομονη και κάθε φορά αισιοδοξία!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Faihb είπε:

Καλώς σας βρήκα!!ευχομαι να μας βοηθήσει όλες η παναγια και να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!ευχομαι αυτή Τη φορά μετά από 4 αποτυχίες να χαμογελάσω...θέλει δύναμη ,γερά δόντια και υπομονη και κάθε φορά αισιοδοξία!!!

Μακάρι αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου..! Σου το εύχομαι ολόψυχα!

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...